Sayfa 1/3 123 SonSon
43 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Kışlık lastiklerimde geldi

Ziyaretçi
    Ziyaretçi Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kışlık lastiklerimde geldi

Arkadaslar cumartesi gunu NOKİAN marka 185.65.15 kislik lastik aldim, lastiklerin yumusakligi inanilmaz finlandiya uretimliymis bende bu sene tanistim bu markayla cok hosuma gitti Ankara'da almak isteyen olursa ben 185'den aldim tanesini. Tabi eski lastiklerde bosa cikti dis derinlikleri 4-6.2 arasi degisiyor ihtiyaci olan olur diye lastikleri alirken fiyattan dusurmedim. İhtiyaci olan pm atabilir.
    Resimler yeni lastiklere ait

Eklenti 23163
    Konu Ziyaretçi tarafından (13/11/2012 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Geçen yılki lastiklerim. 185 65 15'di Bu yıl bir arkadaşa sattım. 5000 km kışın kullandım çok kaliteli lastiklerdir. Üzerine 4-6-8 diş derinliğini gösteren rakamlar vardır. Bu rakamlar lastik eskidikçe silinecektir. Bilginize...

Ziyaretçi

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yılki lastiklerim. 185 65 15'di Bu yıl bir arkadaşa sattım. 5000 km kışın kullandım çok kaliteli lastiklerdir. Üzerine 4-6-8 diş derinliğini gösteren rakamlar vardır. Bu rakamlar lastik eskidikçe silinecektir. Bilginize...
    Ayni bilgiyi alirkende soylemislerdi Bu bilgininde dogrulugunu teyit etmis olduk sayesinizde tesekkur ederim

Hakan Arda
    Ardevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    Edilen teşekkür: 110

Bir sitede buldum 4 adet 185 65 15 Good Year UG8 520 TL ye geliyor worldcard a toplamda 75 TL indirim ve 8 taksit ile. Tavsiye eder misiniz, fiyat nasıldır?

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı sad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar cumartesi gunu NOKİAN marka 185.65.15 kislik lastik aldim, lastiklerin yumusakligi inanilmaz finlandiya uretimliymis bende bu sene tanistim bu markayla cok hosuma gitti Ankara'da almak isteyen olursa ben 185'den aldim tanesini. Tabi eski lastiklerde bosa cikti dis derinlikleri 4-6.2 arasi degisiyor ihtiyaci olan olur diye lastikleri alirken fiyattan dusurmedim. İhtiyaci olan pm atabilir.
    Resimler yeni lastiklere ait

Eklenti 23163
    Ali,fiyatını bilemiyorum ama Nokian güzel, sessiz bir lastiktir.
    Kazasız sürüşler..

Alıntı Ardevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sitede buldum 4 adet 185 65 15 Good Year UG8 520 TL ye geliyor worldcard a toplamda 75 TL indirim ve 8 taksit ile. Tavsiye eder misiniz, fiyat nasıldır?

Hakan, UG8 en başarılı kış lastiklerinden.Fiyatı da çok uygun bence, hemen al derim

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun kazasız sürüşler. bende kısmetse haftaya kışlıklara geçmeyi düşünüyorum.

Ziyaretçi

Tesekkuler arkadaslar malum havalar sogudu kar geliyorum diyor firsattan istifade kisliklara gectim

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

güle güle kullanın lastiklerinizi. dün ben de 4 adet starmaxx ice grip 175 65 15 aldım 520 tl ye. oldukça sessiz. daha önce kışları 4 mevsimle geçirirdik bu sene alayım dedim bakalım kullandıkça göreceğiz lastiğin kalitesini ve ömrünü.

KEREM Uçgunoğlu
    M@GIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 346

kışlıklara geçmenin vakti geldi artık
    Kazasız sürüşler.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Alıntı Ardevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi site o arkadaşım? ben de arayışlardayım

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

bende 5 gün önce serviste değiştirdim. 185/65/15 GOOD YEAR UG8 aldım. 640 TL 8 TAKSİT...
    tarihine de bakın derim. bu yılınsa kaçırmayın bence.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bu lastik değişim olayında geçenlerde eniştem ile görüştüm ki kendisi petlasın fabrikasında çalışmakta..resmen lastik yok piyasada dedi şok oldum..neden dedim ? inanılmaz satılıyor siparişlere yetişemiyoruz diyor..yani arkadaşlar petlasın değeri yavaş yavaş meydana çıkıyor..

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Petlas iyidir, guzeldir, yerlidir. Ucak lastigi yapan firmanin ar-ge'side iyi olur kanaatindeyim.

Petlas Cumhuriyet'le yasit bildigim kadariyla. Cok tecrubeli bir firma.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi
    Oz Büyücüsü

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu lastik değişim olayında geçenlerde eniştem ile görüştüm ki kendisi petlasın fabrikasında çalışmakta..resmen lastik yok piyasada dedi şok oldum..neden dedim ? inanılmaz satılıyor siparişlere yetişemiyoruz diyor..yani arkadaşlar petlasın değeri yavaş yavaş meydana çıkıyor..
    walla hocam yeni aldım bakalım eğer beklediğim gibi karda buzda sorun yaşatmazsa yazlıklarımı da petlas alacam

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Luc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Petlas iyidir, guzeldir, yerlidir. Ucak lastigi yapan firmanin ar-ge'side iyi olur kanaatindeyim.

Petlas Cumhuriyet'le yasit bildigim kadariyla. Cok tecrubeli bir firma.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi
    kesinlikle katılıyorum hocam senelerdir Kırşehirde senelerdir sessizce uçak lastiği üreten bir firmaydı ama son satış işleminden sonra reklamlar "yetiş petlas" derken ünlendi ama haklı ün tabiki
    Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla hocam yeni aldım bakalım eğer beklediğim gibi karda buzda sorun yaşatmazsa yazlıklarımı da petlas alacam
    hocam inşallah bende kışlıklarımı petlastan düşünüyorum hatta enişteme dedim sen al ben senden alayım hani personel indirimi falan diye o da yok indirim yapmıyorlar bayii neyse bize de o deyince hayallerim yıkıldı

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum hocam senelerdir Kırşehirde senelerdir sessizce uçak lastiği üreten bir firmaydı ama son satış işleminden sonra reklamlar "yetiş petlas" derken ünlendi ama haklı ün tabiki

hocam inşallah bende kışlıklarımı petlastan düşünüyorum hatta enişteme dedim sen al ben senden alayım hani personel indirimi falan diye o da yok indirim yapmıyorlar bayii neyse bize de o deyince hayallerim yıkıldı
    ayrı gayrı yok yani herkese eşit

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrı gayrı yok yani herkese eşit
    sağlam şirket iltimas yok birkere daha gönülleri fetih etti..

Ziyaretçi

Petlas'in yazliklarini bir defa kullandim ama hic memnun kalmadim acikcasi 5000km sonra satmistim. Umarim kaliteyi duzeltmislerdir de sizler memnun kalirsiniz arkadaslar.

ahmet ak
    abahri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 31

geçen hafta ben de yeni aldığım Nokian 185*65*15 kış lastiklerimi taktırdım.Tanesini 187.5 tl'ye aldım.üzerinden çıkan goodyear GT3'ten sessiz diyebilirim.geçen sene başka bir markayı kullanmıştım.aradaki fark oldukça bariz.Nokian'ı 2 senedir takip ediyorum.Bu sene almak nasip oldu.Çıkan lastiklerimi hemen sattım yerine yaz lastiği olarak yine NOKİAN düşünüyorum.Arkadaşın bahsettiği gibi yumuşaklığı çok iyi.Yol tutuşuna da bayıldım.Resmen yola yapışıyor.Tabi havalar iyice soğuyunca daha reel değerlendirmeler yapabileceğiz.Bende oluşan fikirler böyle.Ancak almak isteyene mutlaka tavsiye ederim.Herkese kazasız belasız sürüşler.

Ziyaretçi

Alıntı abahri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta ben de yeni aldığım nokian 185*65*15 kış lastiklerimi taktırdım.tanesini 187.5 tl'ye aldım.üzerinden çıkan goodyear gt3'ten sessiz diyebilirim.geçen sene başka bir markayı kullanmıştım.aradaki fark oldukça bariz.nokian'ı 2 senedir takip ediyorum.bu sene almak nasip oldu.çıkan lastiklerimi hemen sattım yerine yaz lastiği olarak yine nokİan düşünüyorum.arkadaşın bahsettiği gibi yumuşaklığı çok iyi.yol tutuşuna da bayıldım.resmen yola yapışıyor.tabi havalar iyice soğuyunca daha reel değerlendirmeler yapabileceğiz.bende oluşan fikirler böyle.ancak almak isteyene mutlaka tavsiye ederim.herkese kazasız belasız sürüşler.
    +1000

Sayfa 1/3 123 SonSon