Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Navigasyon 5" Piranha Leon Görüntüleri

Aytuğ Alataş
    aytuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 16

Mutlu Navigasyon 5" Piranha Leon Görüntüleri

Arkadaşlar Piranha Leon 5" GPS cihazımın görüntüleri...
    Fear Can Hold You Prisoner...Hope Can Set You ...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

batu fes
    batuhann80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 615

bende leon var güzel cihaz..
    birde başarsoft haritaları daha dikkatli yapsa daha iyi olacak
    Boyun eğmeyeceğiz. Çünkü bu, şan ve şerefle yaşamış olan ecdadımıza karşı büyük bir ihanet olur. Atalarımız, bizlere geniş ülkelerle birlikte hürriyet ve istiklâli de emanet ettiler. Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde yabancıları titreten bir millet olduk. Korumakla vazifeli bulunduğumuz bütün bu emanetleri, adi bir ömür uğruna fedâ edemeyiz. Hepimizin bildiği gibi savaşta Cengaverlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şanı yaşayacak. Çocuklarımız ve torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaktır.
    Çİ - Çİ YABGU
    ( M.Ö 54 )

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Çok şık olmuş güle güle kullanın. O kabloyu gizleyebilseniz daha şık olacak. Yolda sizin arabayı görsem hareketli radar diye tırsardım heralde.

Aytuğ Alataş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Mutlu

Alıntı serdar2362 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şık olmuş güle güle kullanın. O kabloyu gizleyebilseniz daha şık olacak. Yolda sizin arabayı görsem hareketli radar diye tırsardım heralde.
    valla bu alet radarların nerede olduklarını da gösteriyor, ama haklısın millet görünce basıyo frene

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Alıntı aytuga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bu alet radarların nerede olduklarını da gösteriyor, ama haklısın millet görünce basıyo frene

Nee..! Radarı'da gösteriyormu..? Hemen almalıyım. 3 kez ceza yedim hız dan bi daha ceza yersem ehliyete el koyacaklar.

Bu alet kaç para ve nerde bulabilirim.

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Serdar bey sizin hız ile ilgili mesajlarınız geldi şimdi gözümün önüne, doktorun dediğini yap yaptığını yapma durumları var galiba

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar bey sizin hız ile ilgili mesajlarınız geldi şimdi gözümün önüne, doktorun dediğini yap yaptığını yapma durumları var galiba

Yok valla. İş icabı Ankara-Eskişehir arası koştururken 118-125 arası yedim cezaları. Biliyorsunuz TC de hız sınırı 100 olan tek yol burası. Otoyol hariç. Harran ovası gibi yolda ister istemez arada ayar kaçıyor ama bende alışkanlık değil hız yapmak.

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Alıntı batuhann80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende leon var güzel cihaz..
    birde başarsoft haritaları daha dikkatli yapsa daha iyi olacak
    Yine de en iyisi Başarsoft, Route66 vardı bende TeleAtlas haritalı, kesinlikle berbat.

Alıntı serdar2362 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nee..! Radarı'da gösteriyormu..? Hemen almalıyım. 3 kez ceza yedim hız dan bi daha ceza yersem ehliyete el koyacaklar.

Bu alet kaç para ve nerde bulabilirim.
    Aslında radarı değil de, hız kamerası olan yerleri gösteriyor.
    Konu ABNEW tarafından (12/10/2009 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

radarı göstermesi bişey ifade etmiyo benim için radar olan yerler belli zaten tabela olmak zorunda sonuçta. önemli olan o anda orda radar kurulumu değilmi
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Emrah Akbaş
    eakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 61

evet ozanın solediğine katılıyorum. cihaza onceden radar görülmüş yerleri ( yada hız-kırmızı ışık kamerası farketmez) işaretliyorsunuz, bir dahaki o rotayı kullanmanız durumunda sizi uyarıyor. igo için speedcam.txt dosyasını çeşitli forumlardan bulabilirsiniz.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aytuğ Alataş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

ewet arkadaşlar yanlış anlaşılmasın, önceden radar görülmüş yerleri gösteriyor,ama öyle adım başı değil, genel bir paylaşımdan yola çıkılarak yapılmış,ne yalan söyleyeyim 2 defa kurtardı beni, parasını çıkardı , sonuçta radar oln yeri bilsek bile bazen ayar kaçıyor unuuyoruz, ama bu sinyal veriyor sesli bayağı önceden ,o güzel....

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

aytuğ bakıyorum da yavaş yavaş ısınmışsın cihaza

monte ettiğin yer uzak değilmi ulaşmak için. ben aynanın alt kısmına gelecek şekilde koydum. gerçi bazıları görüşü engeller diyo ama beni engellemiyo.

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Radarları gosteriyorda eğer işaretliyse

EU+TR 07.10.2009
    İGO ve İGOAmigo için Güncel radar yerleri (speedcam) dosyasını igo yazılımı kullananlar yükleyebilir.

link: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

rar ın içindeki speedcam.txt yi, Sd kartın içerisinden İGO klasorunun içerisinden speedcam klasorunun içerisine atın, Önceki dosya ile değiştirin. Bu işlemi yaptıktan sonra cihaz biraz geç açılır normaldir.

Taygun Mertcan
    taygunm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Aytuğ peki bu cihazda buletooth kalitesi nasıl?mp3 vs nasıl memnunmusun?

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

eczacı bır abım 2 yıl once amerıkaya gıttıgınde bır cıhaz getırmıstı.konsolun onune koyuyorsunuz, radar oldugu zaman bırkac km. oteden ıkaz vermeye baslıyor.ama bu cıhazları kullanmak yasakmıs.tesbıt edıldıgı takdırde cezasızda varmıs.400$ gıbı bır paraya almıstı o zaman...
    dıger taraftan Pıranha Leon, Fıyat/Performans olarak tercıh edılebılecek bır cıhaz.almayı dusunenlere kesınlıkle tavsıye ederım...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

Aytuğ Alataş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Gülen Yüz

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aytuğ bakıyorum da yavaş yavaş ısınmışsın cihaza monte ettiğin yer uzak değilmi ulaşmak için. ben aynanın alt kısmına gelecek şekilde koydum. gerçi bazıları görüşü engeller diyo ama beni engellemiyo.
    üstad dediğin gibi ayna altında iyi ama görüşü çok engelliyor bilhassa sağdan gelen arabalar için mazallah...

Alıntı Ah-MeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radarları gosteriyorda eğer işaretliyse
    EU+TR 07.10.2009
    İGO ve İGOAmigo için Güncel radar yerleri (speedcam) dosyasını igo yazılımı kullananlar yükleyebilir.

link: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

rar ın içindeki speedcam.txt yi, Sd kartın içerisinden İGO klasorunun içerisinden speedcam klasorunun içerisine atın, Önceki dosya ile değiştirin. Bu işlemi yaptıktan sonra cihaz biraz geç açılır normaldir.
    üstad sağol bende çektim benim dosyadan güncel heralde, eline sağlık...

Alıntı taygunm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytuğ peki bu cihazda buletooth kalitesi nasıl?mp3 vs nasıl memnunmusun?
    bluetooth gayet iyi, sorun yok ama benhiç kullanmadım transmitter da kullanmadım, gerçekten gerek olmuyor,alacaksanız blutoothsuz ve transmitter sız modeli var 5" onu alın derim, bu arada transmitter sorunlu bu cihazlarda...

Alıntı mustafaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eczacı bır abım 2 yıl once amerıkaya gıttıgınde bır cıhaz getırmıstı.konsolun onune koyuyorsunuz, radar oldugu zaman bırkac km. oteden ıkaz vermeye baslıyor.ama bu cıhazları kullanmak yasakmıs.tesbıt edıldıgı takdırde cezasızda varmıs.400$ gıbı bır paraya almıstı o zaman...
    dıger taraftan Pıranha Leon, Fıyat/Performans olarak tercıh edılebılecek bır cıhaz.almayı dusunenlere kesınlıkle tavsıye ederım...
    üstad bende o cihazlardan kullandım bizzat, bencede süper,buradada satılıyor ) ama illegal,yakalanılırsa hapse kadar yolu var, 2 km öteden cay cay bağırıyo cihaz çok ilginç alet, sinyalleri ayırt ediyor, baz ist. ayrı,başka sinyal ayrı radar ayrı ötüyor...

Polat Alemdar
    canpolat21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 8

Mutlu

igo ve başarsoftta olsa önermem çin malı sonuçta...300 liraya garmin nuvi 200w öneririm kesinlikle..updatelerdede sorun olmuyor kendi sitesinde hemen veriyor güncel başarsoft updatelerini...

kullandığı navcity yazılımı igodan aşağı değil araştırırsanız en iyi yazılımlarım başında igo ve navcity geliyor diğerleri peşinden geliyor Route66,tomtom vs. sonradan geliyor...
    amerikan malı çok daha sağlam sorunsuz bende var 1 sene oldu en ufak sorun yok...bendeki garmin nuvi 255wt trafik alıcıda var ileride yapılırsa...

bence video müzik bluetooth bir gps aletinde gereksiz...

ha igo istersem illa next/nexstar gpstürk veya mio alırım daha iyi...

ama GARMİN bence en sorunsuz ve en iyisi...

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Ben Navking 300 kullanıyorum, üzerinde Route66 ile geldi, program güzel ama harita felaket. Bu nedenle üzerine IG08 yükledim şimdi çok memnunum. Çin malı falan ama gayet güzel çalışıyor.

Bayramda da kayınpederim Mio Moov 300 almış, o da Çin malı ve üzerindeki harita en güncel tarihli olmasına rağmen çok detaysız diye şikayet ettiği için bari IGO8 yükleyelim dedim. Demez olaydım cihaz kendini imha etti.

Aselsan da GPS yap(tır)mış, o da Çin malı, onun üzerinde de IGO8 var ama pahalı.

Özetle, alacağınız cihaz mutlaka Çin malı oluyor bundan kaçış yok. Eğer kendi yazılımını üreten bir firmanın cihazını alırsanız Mio Moov ile olduğu gibi müdahale ederseniz elinizde patlıyor, çünkü üretici firma içerisine türlü türlü hile yerleştiriyor.

Haritası TeleAtlas olan bir GPS almaktansa, içerisinde paşa paşa IGO8 bulunduran bir GPS almayı tercih ederim. Yani bu gün GPS alacak olsam:
    -Çok param yoksa Piranha
    -Biraz daha fazla param varsa Next

Neden Next, cihazı çok mu daha iyi hayır ama Türkiyedeki teknik desteği daha iyi.

Garmin Nüvi yi hiç inceleme şansım olmadı, ama eğer Başarsoft haritası varsa alınır. Çünkü GPS cihazında en önemli şey harita, haritanız detaylı değilse koordinat göstermekten öteye geçmiyor:

'Kaptan beni 36 derece 26 dakika Kuzey enlemi, 40 derece 35 dakika doğu boylamına götür' Götürür götürmesine de yolu bilmiyor ki alet.
    Konu Moosty tarafından (16/10/2009 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

21. Bu mesajı için 2 kişi Moosty'ye teşekkür etti:

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Güzel anlatmışsın Mustafa.

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Moosty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Navking 300 kullanıyorum, üzerinde Route66 ile geldi, program güzel ama harita felaket. Bu nedenle üzerine IG08 yükledim şimdi çok memnunum. Çin malı falan ama gayet güzel çalışıyor.

Bayramda da kayınpederim Mio Moov 300 almış, o da Çin malı ve üzerindeki harita en güncel tarihli olmasına rağmen çok detaysız diye şikayet ettiği için bari IGO8 yükleyelim dedim. Demez olaydım cihaz kendini imha etti.

Aselsan da GPS yap(tır)mış, o da Çin malı, onun üzerinde de IGO8 var ama pahalı.

Özetle, alacağınız cihaz mutlaka Çin malı oluyor bundan kaçış yok. Eğer kendi yazılımını üreten bir firmanın cihazını alırsanız Mio Moov ile olduğu gibi müdahale ederseniz elinizde patlıyor, çünkü üretici firma içerisine türlü türlü hile yerleştiriyor.

Haritası TeleAtlas olan bir GPS almaktansa, içerisinde paşa paşa IGO8 bulunduran bir GPS almayı tercih ederim. Yani bu gün GPS alacak olsam:
    -Çok param yoksa Piranha
    -Biraz daha fazla param varsa Next

Neden Next, cihazı çok mu daha iyi hayır ama Türkiyedeki teknik desteği daha iyi.

Garmin Nüvi yi hiç inceleme şansım olmadı, ama eğer Başarsoft haritası varsa alınır. Çünkü GPS cihazında en önemli şey harita, haritanız detaylı değilse koordinat göstermekten öteye geçmiyor:

'Kaptan beni 36 derece 26 dakika Kuzey enlemi, 40 derece 35 dakika doğu boylamına götür' Götürür götürmesine de yolu bilmiyor ki alet.
    Benim de kullandığım cihaz navking 300 fiyat performansına göre cok cok süper bir alet, harita çok berbattı bende İgo Amigo yukledim şimdi çok harika oldu.
    Çin min İGO dan şaşmam...

Sayfa 1/2 12 SonSon