Sayfa 1/3 123 SonSon
60 sonuçtan 1 ile 20 arasý

Konu: Navigasyon

sinan ünlü
    sinanunlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34NJT52
    Edilen teþekkür: 12

Standart Navigasyon

herkese merhaba öncelikle.navigasyon cihazý almayý düþünüyorum araca acaba en uygun fiyatlýsý ve performansý kullanýmý açýsýndan en iyisi sizce hangisi

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

tomtom un son versiyonu iyi sanýrým. ismini tam hatýrlamýyorum.

Okan KÖYLÜ
    CesSpOoL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 135

Ben çok anlamam navigasyon cihazlarýndan ama kuzenimde görmüþtüm GarminNüvi diye bi cihaz.. türkçe sesli.. ümraniyenin içinde hiç bilmediðim yollarda ilçe-mahalle-sokak adýný girdim kapýnýn önüne kadar getirdi. aþýk oldum cihaza : ) 3 farklý alternatif yol sunabiliyodu ekonomik-kýsa-hýzlý diye sanýrým..

Tolga Güçlü
    Þanslý ve Hýzlý Üye tolgaank88 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teþekkür: 707

ben kartaþ serviste gordum,750 ytl ye satýyorlardý,fakat montajýný kendileri yapmýyorlardý...

zafer kaplan
    zaferkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 237

mio c520 garmin 520 iyi cihazlar ama dikkat etmen gereken burda cihazýn iyi olmasý veya kötü olup fiyatýnýn ucuz ve pahalý olmasý deðil yazýlým önemli olan ucuz bir cihazda olsa sonuçta görev yazýlýmýn bi bakýma yazýlým iyi olduktan sonra gerisi birazda fiyat ve estetiðe bakýyor

Samet GÖKKADAR
    smtg - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 J 0854
    Edilen teþekkür: 8

bende mio136 var.. 2.el aldým.. 3 yýllýk makinaydý içinde navtürkün yazýlýmý vardý ama ne sokaklarý doru gösteriyodu nede tarifi iyi yapýyodu.. içine IGO2006 ve baþarsoftun haritasýný yükleyince bayaðý bi iyileþti.. birde alcaðýn cihaz PNA olsa iyi olur.. PNa olmayan cihazda bunlar yapýlmaz.. mesela içine ben youtubeden klip veya videolar filen indirip karta atýyom ve izleyebiliyom.. cihazý 160ytlye aldým.. böle cihazlara fazla para verye gerek yok bence.. eski bir teknoloji ama tavsiye ederim özellikle pda gibi kullanabilmen güzel cihazý.. istersen daha ayrýntýlý bilgide verebilirim.. kolay gelsin..

7. Bu mesaj için teþekkür edenler:

sinan ünlü
    sinanunlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34NJT52
    Edilen teþekkür: 12

ewt önemli olan bncede içindeki yazýlým dewamlý güncelleyen firmalar ilk tercihim olucaktýr yazýlýmlarýný

anvil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 1348

navigasyon diye arama yaparsanýz gerekli bilgilere ulaþýrsýnýz

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 240

bir adet vantuzlu telefon tutucu, bir adet symbian yada windows mobile iþletim sistemli cep telefonu (gps destekli yada ayrý gps cihazý ile) ondan sonra garmin mobile xt, wayfinder yada tomtom yüklemek.. navigasyon cihazlarýný tercih etmeni önermezdim..

Emin Þen
    FoR_ReaL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 63

Bende HP iPAQ 614c var cep telefonu yani igo 2006 kurdum ve 2008 haritalarýný yükledim süper ötesi

zafer kaplan
    zaferkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 237

Alýntý FoR_ReaL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende HP iPAQ 614c var cep telefonu yani igo 2006 kurdum ve 2008 haritalarýný yükledim süper ötesi
    ama o þekilde bildiðim kadarýyla gps baðlandýðý zaman ücretli oluyo yanlýþsam düzeltin

Emin Þen
    Yaþ
    43
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

Alýntý zaferkaplan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ama o þekilde bildiðim kadarýyla gps baðlandýðý zaman ücretli oluyo yanlýþsam düzeltin

GPS tamamen ücretsiz bunun bir bedeli yok ama google maps gibi bir internetten yüklemeli harita proðramý kullanýrsan ozaman GPRS için ödeme yaparsýn. benim bahsettiðim programda haritalar telefonda oluyor zaten

alp bal
    alpbal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Edilen teþekkür: 67

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

fiyat çok iyiymiþ. inceleyelim bakalým. inceledim. çok güzel bir þey gibi görünmüyor.

yaþar k.
    GP61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 53

bu model eski teknoloji o yüzden bu kadar ucuz bunun yerine 250ye falan baþka modeller bulunabilir

Emin Þen
    Yaþ
    43
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok

Alýntý GP61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu model eski teknoloji o yüzden bu kadar ucuz bunun yerine 250ye falan baþka modeller bulunabilir

Evet yorumlarada yazmýþlar zaten kullanýcýlar.. Ýyi araþtýrmak lazým sonra elinde patlar bu tip cihazlar

Aykut Arslan
    aykuting - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    67 TR 482
    Edilen teþekkür: 35

Bizde de tom tom var

ALPAY KILIÇKAYA
    zetalpzet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 35

navigasyonda öncelikle yazýlýma bakman lazým ve yazýlýmýn yüklü olmasýna.igo için bu iþte iyi olduðunu söylüyorlar diðer hususlar ekran mutlaka 4.3 olsun diðerleri çok ufak kalýyor sesli yönlendirme türkçe kullaným ve bluetooth olmasý da çok önemli sana tavsiyem Hepsiburada.com : NAVITECH NAV?P200B (4,3 INC 1GB FLAS BLUETOOHLU) NAVÝGASYON CÝHAZI | Oto Aksesuar buna bak derim hoþçakal

hepinize önerileriniz için çok teþekkür ederim.uzun araþtýrmalarým sonucunda 4.3" GPS DOKUNMATÝK NAVÝGASYON+FM, #16722575 Gittigidiyor.com bunu almaya karar verdim 217 tl ye mal oldu.ürün 2 nisanda elimde olucak.kullanmaya baþladýkdan sonra isteyen arkadaþlar olursa ürün ile ilgili yorumlarýmý yazarým.

ilgine çok teþükker ederim.dediðin ürünü bende inceledim hatta almak üzereydim ki cihazýn tek eksikliði fm transferinin olmamasý.bu cihazlarda sesli yön tarif özelliði var eðer fm transfer özelliði var ise sesi radyonuz aracýlýðý ile araçda ki kabinlerden alabiliyorsunuz tabii diðer mp3 avi dosyaslarýný da kendi aracýnýz daki teyp üzerinden dinliyorsunuz.ama malasef bu üründe sadece bu özellik eksik onun için bunu almaya karar verdim 4.3" GPS DOKUNMATÝK NAVÝGASYON+FM, #16722575 Gittigidiyor.com
    Konu anvil tarafýndan (01/04/2009 Saat 14:35 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Flood. Lütfen forum kurallarýný okuyunuz

Yuce Tekol
    tklx - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teþekkür: 27

Ben de bir hafta kadar once asagidaki navigasyon cihazini aldim:

Hepsiburada.com : NEXT YE-G 708 (4.3? LCD, FotoNav, 2013 yýlýna kadar ücretsiz harita güncelleme ,16GB SDHC Desteði, iGO8.3, FM Verici, Multimedya,?) | Oto Aksesuar

Aslinda asagidaki konuda izlenimlerimi yazip, birkac fotograf ekleyecektim ama henuz buna firsatim olmadi, ama cihazdan oldukca memnunum:

https://forum.grandepuntotr.com/serb...on-cihazi.html

Bu cihazin tek eksigi bluetooth ve resim cekme ozelligi, onlar da bir ust versiyonda var; 2013'e kadar Basarsoft harita guncelleme ucretsiz, bir de sanirim Turkiye'nin en iyi desteklenen gps cihazi, sirketin sahibi baska forumlarda birebir kullanicinin sorunlari ile ilgileniyor.

Cihaz fm yayinini destekliyor, ama kullanici klavuzunda eger anten arkadaysa bu ozelligin verimli kullanilamayacagindan bahsediyordu (ki GP'lerimizde anten arka tarafta), ben de hic denemedim.
    Konu tklx tarafýndan (01/04/2009 Saat 15:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Serhat SÝPAHÝOÐLU
    gurik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teþekkür: 537

navking nav-300 süper eds trafik kameralarýnda bile uyarýyor.

Sayfa 1/3 123 SonSon