Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 21 ile 34 arası

Konu: Araç içi Navigasyon ve Bluetooth Yardım..

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

şimdilik navigasyondan vazgeçtim. nokia e71 telefonum onlardan daha iyi iş görüyor. bir bluetooth ve fm transmitterlı araç kiti aldım, şarj et güneşliğe tak tamam olay... işimiz fazlasıyla görüyor, hatta sesi araç hoparlörüne vermeye gerek kalmıyor, çünkü aletin sesi yeterince fazla. şu aux olayını önceden bilseydim bu kitide almazdım ama aldık gitti bi kere.
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

Alıntı sakinkaradas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsi burada yeni cihazı göndermiş.şimdi iade formu düzenledim yolladım.bakalım şayet onaylanırsa ben de bu piranha navigasyondan kurtulacagım.navitech i çok meth ettiler galiba ondan alacagım.
    sayın sakin kardeşim sana piranhayla olan maceramı anlatayım da arkadaşlara ibret olsun; evelki sene eylül ayında hepsiburda dan 250 tl lik 4.3 inch piranha escalade nav. cihazı aldım,kullanmaya başladım,kullanırken fark ettim ki cihazda yazılımsal bir hata var,araç ekran koruyucu modunda ekran kararmışken ekrana dokunduğumda ekran açılıyor fakat ekranın kalitesi çok kötüleşiyordu,bazen ekran düzeliyor 5,6 ncı kez dokunmamda yine kötüleşiyordu,piranha müşt. hizmetlerini aradım(şunda bekleyen 15. kişisiniz,şuanda bekleyen 14 kişisiniz zırvalarıyla dakikalarca bekledim),karşıma navigasyon cihazından anlamayan bir bayan çıktı,cihazı gönderin bakalım dedi.ben kadına cihazda yazılım sıkıntısı olduğunu uzman birisinin cihazı defalarca açıp kapatıp takip etmesi gerektiğini söyledim,aldıktan 15 gün sonra hepsi burdaya onarım için geri gönderdim,aynı cihazdan birtanede arkadaşıma aldım,15,20 gün 1 ay sonra sıfır başka bir cihaz(marka model aynı) göndermişler bana,taktım çalıştırdım birde ne göreyim 2. cihazdada aynı yazılımsal hata var,derken arkadaşımın cihazını ekran koruyucu moda getirdik ,lanet olsun onun cihazındada aynı hata var,tekrar piranha müşt hizm. aradım,ordaki bayana uzman birini vermesini söyledim,çıkan teknisyene 3 tane cihazdada aynı yazılım hatası olduğunu anlattım.teknisyende bunun hata olmadığını ekranın tasarruf modu olduğunu söyledi... iyide kardeşim bazen cihazı açı açmaz ekran böyle mozaiklenme gibi kalitesizleşiyor,bazende gün boyu hiç olmuyor,bazende ekrana 7,8 kez dokunduktan sonra tekrar bu hata tekrar ediyor dedim,bunun mantıklı bir izahı olmalı dedim,izah edemediler, cihazı servise gönderin bakalım dediler, hepsi burdaya iade etmek istedim,kabul etmediler 1 aylık süre geçti dediler, 2.cihazıda hepsiburda vasıtasıyla piranha servisine gönderdim(gönderirken cama vantuzlu montaj aparatını koymayı unutmuşum herifler açıp bakmamış bile) deken 1ay sonra falan 3. aynı marka model sıfır piranha cihaz geldi taktım çalıştırdım bilin bakalım ne gördüm... allah kahr. 3.cihazda aynı arıza var(arkadaşıma aldığımızla cihazda aynı arıza) toplam 4 makinada aynı arıza ben çıldırma noktasına geldim,delirdim resmen.sonra hepsi burdanın bir açığını yakaladım; aynı cihaz aynı arızayı 3 defa tekrarlarsa iade veya başka ürünle değişim yapılır diye,hepsi burada müşt hiz. arayıp ağzıma geleni söyledim birdaha siden mal almam,alanada mani olurum,başıma geleni yedi düvele anlatır rezil ederim dedim.paramı istemiyorum bana paramın karşılığı olan 250 tl.lik çek verin dedim ,istemeslerde kabul ettiler,lanetli piranhayı gönderip çeki aldım,ileriki günlerde 250 tl lik başka bir şey alarak piranhadan yakamı kurtardım... istanbulda servisine giden bir arkadaşım söyledi servis geri dönen navigasyon cihazıyla dolmuş taşmış, sizlere tavsiyem piano black kasasına aldanmayın sakın,ne alın nede aldırın...
    punto kadar zevk verseydin güzelim,vites yerine elinden tutardım sevgilim...

Günay Karakaş
    gunaykarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16 LBN 50
    Edilen teşekkür: 19

Next in müşteri desteği son derece iyi ve yakın zamanda 5'' yüksek çözünürlüklü yeni cihazları çıkçak navigasyon almayı düşünen biraz beklesin derim.Sonucta ürün satışıyla bitmiyor iş arkasındaki destekte çok önemli..

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

aha sloganı buldum; PİRANHA,AMAN HAAA!

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

murat abi ben tomtom go 1000 almayı düşünüyorum bilgin var mı nasıldır nedir ne değildir?

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

bahadır tom tomun kalitesi tartışılamaz ama beğendiğin modelin fiyatı yüksek,hafıza arttırılamıyor ve media desteği yok,3 tane marka tanırım navigasyon üzerine tom tom garmin ve mio,tavsiye edeceğim makina estetik ve özellikleriyle tatmin edici mio c720 b 4.3 inch bence ideal ekran boyutu,ayrıca video mp3 resim falan ayrıca fotoğraf çekmek için kamerasıda var bir incele isterdsen...

canay karadeniz
    cnykrdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 26

bende 160 liraya piranha raptor modelini aldım aylar önce ama benm amacım sadece navigasyonu olduğu için sıkıntı yaşamadım hatta laz yazılımını yükleyerek birazda eglendim ama transmitter özelliği falan kullanılacak bi durum degil gerçekten ama istanbulda da diger transmitterların bu radyo kirliliğinde pek sağlıklı çalışıcağını düşünmüyorum bana navigasyon lazm arkadas çok para vermek istemiyorum diyorsanız düşünülebilir Poi desteği falan gerçekten sağlam çünkü aux girişinden bağlayıp ta güzel bi şekilde uzun yolda film de izlenebilir o yönden de fena sayılmaz ben cem yılmaz serilerini atmıştım istanbul trafiğine bi süre onlarla katlanmıştım

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

tomtom'u o piyasa fiyatından almicam ben zaten o kadar paralar veremem mio ya bakayım abi merak ettim.

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

arkadaşlar selam,

Hepsiburada.com : Navking MAXI X5HD 5'Inc FM transmitter ve Bluetoothlu Navigasyon Cihaz ( Bluetooth ile İnternete Bağlanma ) | Oto Aksesuar

bu ürün nasıl acaba ? kullanan yada bilen arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

Gürcan ÖZPENPECİ
    scarrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 102

Navking kullanmadım ama navigasyon cihazlarını 2 aydır sürekli inceliyorum. Navking cihazlarında SirfAtlas haritalarını kullanıyor. SirfAtlas ise harita detaylarını adını hatırlayamadığım bir Türk firmasından temin ediyor. Benim size tavsiyem Başarsoft haritalarını kullanan cihazları tercih etmeniz yönünde olacak. Başarsoft bu işi "Türkiye" şartlarına göre en iyi yapan firma. Garmin, Navitech, Next, Piranha sayılabilir. Bunlar arasından Piranha hariç diğerleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız nedir bilmiyorum ama Navking'in bahsettiğiniz modeline yakın olarak Navitech QX-B511/512/513 modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Ancak fiyat olarak arada bir miktar fark var.

Günay Karakaş
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16 LBN 50

Alıntı HarbiAslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,

Hepsiburada.com : Navking MAXI X5HD 5'Inc FM transmitter ve Bluetoothlu Navigasyon Cihaz ( Bluetooth ile İnternete Bağlanma ) | Oto Aksesuar

bu ürün nasıl acaba ? kullanan yada bilen arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum
    Cihazı kullanmadım ama genel olarak diğer çin malı cihazlarla aynı özellikte gibi.Yazılım konusunda Route 66 yerine igo8/yada primo daha başarılı olduğu söyleniyor.Bu fiyata alınabilir bir cihaz birde extradan primoyu yüklerseniz problemsiz kullanılır.

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

NAVKİNG den bendede var nekadar guncelledıysem önünü dahi bulamıyor Benı 2 sokak öteye götürmekten acız bır alet bendekı ) Ne zaman bılmedıgım bıyere benı goturmeye kalksa arabada diyologumuz hep su oluyor bı sus kadın

Günay Karakaş
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16 LBN 50

Alıntı teo53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NAVKİNG den bendede var nekadar guncelledıysem önünü dahi bulamıyor Benı 2 sokak öteye götürmekten acız bır alet bendekı ) Ne zaman bılmedıgım bıyere benı goturmeye kalksa arabada diyologumuz hep su oluyor bı sus kadın
    Güzeldi .. Sana tavsiyem içindeki yazılımı silip en son çıkan başarsoft haritasıyla primo yada igo8 yazılımını yüklemen.Çok zor bir olay değil ilgili forum sitelerinde detaylı şekilde açıklamaları var.

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

Alıntı gunaykarakas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzeldi .. Sana tavsiyem içindeki yazılımı silip en son çıkan başarsoft haritasıyla primo yada igo8 yazılımını yüklemen.Çok zor bir olay değil ilgili forum sitelerinde detaylı şekilde açıklamaları var.
    teşekkürler üstad denıyecegım bende pek üstüne dusmedım açıkcası muhattap olmuyorum kendılerıyle ama bu haftasonu yakından ılgılencegım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12