Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
70 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Navitech PXB210F GPS sistemi aldım

Vatan Bayraktar
    BirDokuzSıfırYedi GPunto19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı cr7cr7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm,

Yaw babacım navigasyonu okadar övmüşsün ama eksik yönleri hiç söylememişssin, mesela
    adresleri yalan yanlış yerlere götürüyor.Herhangi detaylı bir şekilde adres bulamıyorsun kapı numarasını bulamıyor yolda giderken seslendirme geneli yanlış, 1 hafta önce aldım ama çok pişman oldum.Ekranı görüntüsü iyide, biraz ayrıntılara inmeye başladın mı navigasyon kendini şasırıyo nereye götürdügüne bilmiyor.Gerisi size kalmışş arkadaşlar güncelemesinide yaptım fakat netice bana göre sıradan bir navigasyon alırken 1 kere daha düşünün derim görüntüsüne büyüklüğüne kapılmayın
    Hangi marka?
    Bende Navitech px 120 aldım..Bugüne kadar hangi adresi girdiysem kapının önüne kadar götürdü..Fiyatıda uygun 12 taksit..200 tl..Menü kullanımı kolay..Gidilen yada gidilecek rotaları kaydediyorsunuz..Daha sonra rotayı seçip navigasyonu başlatınca tarife başlıyor..Burda önemli olan bir nokta daha uyduya çabuk bağlanması..Hemen buluyor..Ayrıca rota dışına çıkılınca saniyeler içinde yeni rota çiziyor..İstanbulda evden çıkmayan ben artık istediğim yere gidiyorum. Cihaza ayrıca kart ile hafızayı artırıyorsunuz..Fotoğraf,video,şarkı ve ekitap yüklenebiliyor..Navitechi tavsiye ederim..

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

Ben de bahsettiginiz sorunlarla hic karsilasmadim, navitechte de calismiyorum, ondan objektif olmamam icin bir sebep yok.
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

Murat D
    IVAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL
    Edilen teşekkür: 110

Walla navigasyonu ilk önce nasıl kullanılacağını öğreneceksin aldığın cihazın haritası eski olabilir rafta durmasından dolayı güncellemesini yapacaksın ahmet sokak dediğinde bir sürü ahmet sokak olabilir harita üzerinden göreceksin göremiyorsan ayrıntısına bakacaksın istediğin ilçede istediğin mahalledemi zaten Türkiye haritalarında kapı numaraları tam olarak işlenmiş değil sen sokağı bul yeter. ayrıca navigasyon cihazında yok Mp3 yok Video yok telefon bu özellikler olunca o cihaz şaçmalar. hatırlarsanız önceden cep telefonları sadece arama yapmak için kullanılırdı başka özellikleride olmazdı ama o telefonlar yıllarca sorun çıkartmadan hizmet verdi ki hala çalışanlar bile var, ne zaman özellikleri çoğaldı (yok Televizyon, internet, fotoğraf makinesi, vb.....) telefonlar şaçmalamaya başladı teknoloji böyledir bir cihaza ne kadar çok özellik koyarsanız o kadar şaçmalar. bende nokia 5800 var içerisinde Garmin Yükledim ki Başarsoft haritası kullanıyor Türkiye'de en kapsamlı harita şu an Başarsoft, cihaz saçmalıyor kilitleniyor reset atıyor. sonra aldım TOMTOM navigasyonu Tık yok canavar gibi verdiğim komutları hemen gerçekleştiriyor. işin özü 100TL ye navigasyon cihazı ve 1500TL ye de navigasyon cihazı var. aldığınız cihazın İşlemcisine , RAM belleğine ve hafızasına çok dikkat etmeniz lazım.
    Alıntı cr7cr7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm,

Yaw babacım navigasyonu okadar övmüşsün ama eksik yönleri hiç söylememişssin, mesela
    adresleri yalan yanlış yerlere götürüyor.Herhangi detaylı bir şekilde adres bulamıyorsun kapı numarasını bulamıyor yolda giderken seslendirme geneli yanlış, 1 hafta önce aldım ama çok pişman oldum.Ekranı görüntüsü iyide, biraz ayrıntılara inmeye başladın mı navigasyon kendini şasırıyo nereye götürdügüne bilmiyor.Gerisi size kalmışş arkadaşlar güncelemesinide yaptım fakat netice bana göre sıradan bir navigasyon alırken 1 kere daha düşünün derim görüntüsüne büyüklüğüne kapılmayın

muhammed guclu
    cr7cr7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

valla ben yaşadıklarımı söylüyorum naviteche herhangi bir düşmanlıgımda yok.Seslendirmeler hep yanlış kapı numarası bi kere cıkmıyor (SİTE olarak herhangi bir yer bulamıyorum.bazı ek özellikleri bakımından güzel hani blutut felan video müzik fena değillerde haritada bocalıyor.yorum sizlerin

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Güle güle kullan.. Bende Navking mini S350 kullanıyorum. Faydalı birşey. Özellikle uzun yolda çok işe yarıyor.
    BY Turbo SPORT 150 HP

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

muhammed guclu
    cr7cr7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

ben şimdi gittim navking maxi-m450 ile değiştirdim bakalım bu ne sorunlar üreticek inşallah sorun vermez

Soner Aktaş
    koyublack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14
    Edilen teşekkür: 123

bende navitech pxb 215f aldım gold bilgisayardan. işlemci hızlı uyduları hemen buluyor ilk aldığımda evin içinde denedim kapı pencere perde kapalı odada uydulara bağlanmada bir sıkıntı yaşamadım. ekranı gayet güzel 4.3 ekran olduğu için ekstra bir kalem de gerektirmiyor menüleri parmağınızla kolayca kullanabiliyorsunuz, gece ve gündüz saatlerine göre ekranı ayarlıyor bu özelliği hoşuma gitti özellikle gece araç kullanırken gözü yormuyor ve dkkati dağıtmıyor gündüz de ekran net seçilebiliyor. FM modunu verimli kullanamadım çünkü boş kanal frekansı bulmak çok zor o yüzden ses parazitli geliyor ama aux kablosuyla daha net ses alınacağından eminim. bluetooth özelliği tek kelimeyle mükemmel. cihaz 'ın ilk mesajında bulunan resimdeki konumundayken normal sürüş pozisyonunda konuşma gayet net hem hoparlör sesi yüksek geliyor(ses seviyesi ayarlanabiliyor) hem de karşı tarafa sesimiz net gidiyor. telefonu pantolonumun cebinden çıkarmadan hiç bir kesiti olmaksızın rahatlıkla konuştum. telefonu önceden tanıtmışsanız cihazı açar açmaz hemen bağlantı kuruyor telefon defterini de cihaza aktarıp ordan aranacak kişiyi seçebiliyorsunuz. menülerin kullanımı kolay yeterki ne aradığınızı bilin site adından bile rahatlıkla gideceğiniz yeri bulabiliyorsunuz, mahalle arasındaki ufak tefek yollar bile kayıtlı haritada gitmek istediğiniz adrese sorunsuzca gidebiliyorsunuz açıkçası ben bir sıkıntı yaşamadım. şarz bütün fonksiyonlar devredeyken çok uzun süre dayanmıyor o yüzden sürekli şarza takılı kullanmak lazım. arabanın kontağını kapattığınızda ekranda beliren iptal seçeneğine dokunmazsanız 10 saniye içinde kendini otomatik olarak kapatıyor, iptale basarsanız kapanmıyor gerekli olan gücü pilden sağlıyor. multimedia özelliklerine gelince video çok da kötü sayılmaz zaten araç kullanırken pek de tercih etmiyorum o kadar da önemli değil benim için ekolayzır var istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz ama daha önce kaliteli bir mp3 çalardan müzik dinlemişseniz açıkçası pek de tatmin edici değil ama auxtan teybin kendi ayarlarıyla ses nasıl çıkar onu teybimde öyle bir özellik olmadığı için deneme fırsatım olmadı. genele bakarsak bu cihazdan çok memnun kaldım özellikle navigasyon ve bluetooth gayet başarılı. ama aracın içinde konumlandırma denemelerim halen sürüyor heralde en iyisi daha uzun bir aparatla sol kelebek camı kullanmak olacak. ben gold bilgisayardan 375 tl'ye aldım ama bugün hepsiburada'da gördüm %11 indirimli 339 tl. sağlık olsun özellikle elektronik cihazda sadece resimlerini görerek almayı tercih etmiyorum bire bir gözümle görerek ve dokunarak almaktan yanayım. navitech markasını seçmemdeki asıl sebep ise burdaki ve internetteki olumlu yorumlar oldu Allah utandırmasın
    Mekân Mersin, memleket Bolu...

GÖKHAN IŞIKLI
    gokhan.bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 53

merhaba arkadaşlar bende çinden navigasyon getiriyorum ve bizzat kullanıyorum 4,3" dokunmatik ekran + bluetoth + FM transmitter + video + mp3 + 2Gb SD card + bir sürü oyun falan özellikleri var harita olarak IGO8 ve IGO AMİGO kullanıyor cihaz kaliteli ve şık isteyen olursa foruma özel 4,3" 200 TL ye 5,0" 240 TL ye adresinize kargo dahil gönderirim

Yener YÜZÜAK
    yuzuakyener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Orleans Mavi

Arkadaşlar ben de bugün bu cihazı siperiş edeceğim inşallah. Konumlandırma benim için de biraz sıkıntı olacak. Boyum azıcık uzun olduğundan çok geride kullanıyorum arabayı. Bazen arabanın kendi panellerine ulaşmak için bile yerimden doğrulmam gerekiyor.

Sormak istediğim soru ise şu: Vantuz, teybin yan kısmındaki düz zemine yapışmıyor mu?

Soner Aktaş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14

ben o şekilde de denedim ama uzun süre durmadı sonra kendiliğinden düştü. en sağlıklısı cama yapıştırmak. kullanım kolaylığı açısından da en uygun yer sol kelebek camının yan tarafı.

Yener YÜZÜAK
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Orleans Mavi

Teşekkür ederim Soner Bey. Her ihtimale karşı uzun vantuzu da sipariş ettim. Umarım verdiğim paraya değer ve memnun kalırım.

Mustafa Atam
    atom43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    43DD903
    Edilen teşekkür: 107

ben vitesin önündeki bardaklık yerine koydum hem cok gozumu almıyor hemde yer kaplamıyor sesini duymak yeterli oluyor o diyor zaten sağa dön sola don vs. ama en gıcık olduğum şey hız limitini aştınız demesine deliriyorum istanbulda otobandan gidiyorsun ve sana 50 ile gitmeni soyluyor vs. ama yılın icatı bu kesinlikle tavsiye ederim eskidenmiş o sora sora bağdatı bulmak artık gps e sokagın ismini yaz gidecegin mekanı (poi) lerden bak o seni götürüyor

almayanların almasını bu teknolojiden uzak kalmaması lazım kullanımı ilk başta zor oluyor ama zamanla kurcuklaya kurcuklaya öğreniliyor

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Soner Aktaş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14

rica ederim Yener Bey. ben uzun vantuza gerek duymadım kendi vantuzuyla ön camın sol alt köşesine kelebek cama doğru yapıştırdım. bu arada forumda hemşerimi görmek güzel. Boluluyum ben de

Yener YÜZÜAK
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Orleans Mavi

Çok memnun oldum. Neresindensiniz Bolu'nun?

Yener YÜZÜAK
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Orleans Mavi

Arkadaşlar cihazın dahili hafızasına müzik-video yükleyip açabilen arkadaşlar var mı?

Soner Aktaş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14

onu ben de yükleyemedim. hafıza kartı takılı olmayınca depolama aygıtı olarak görmedi. anca hafıza kartına yüklenen film ve müzikleri gördü.

Yener YÜZÜAK
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Orleans Mavi

Bir elektronik-bilgisayarcı olarak bu soruyu sormaktan utanıyorum ama biraz kurcaladım bulamadım. Az daha bakayım bari

Soner Aktaş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14

ben de bir türlü sesli yönlendirmeyi çalıştıramadım. acaba ufak bir ayrıntıyı mı kaçırdım onla uğraşıp duruyorum. bugün fabrika ayarlarına yükleyip tekrar denicem.

Yener YÜZÜAK
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Orleans Mavi

Navigasyon ana menüsünde ayarlar kısmında ses menüsü altında yönlendirme ses düzeyi var. Oraya baktınız mı?

Soner Aktaş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14

evet hem ana ses düzeyi hem de yönlendirme ses düzeyi maksimumda. ayrıca harita ekranında sol alt köşede sinyal seviyesinin olduğu kısma dokununca açılan kolay menüde hoparlör seçeneği de aktif. yönlendirme sesi olarak da zeynep v2 seçili ama bi türlü yönlendirme sesi alamadım.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon