15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Edirne / Özakıncı Servisi - Tıkırtı Burcu ve ABS sorunu

volkan selvi
    volkanselvi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 4

Standart Edirne / Özakıncı Servisi - Tıkırtı Burcu ve ABS sorunu

Arkadaşlar tüm Grande Puntolarda var mı bu sorun acaba? 3000 km dir hafif bir kasiste lakır lakır ses geliyordu ön taraftan aşırı değil ama yine de sinir bozucuydu. Edirne'de yaşıyorum ve Özakıncı var bizim burada Edirne Lüleburgaz ve Kırklareli servisi. Orada garantiden değiştirdiler ses kesildi. Bir de göstergeler soğuk havalarda arıza gösteriyor mu? Mesela benim araç çok soğuk bir akşam ilk kontak açtığımda ABS hatası verdi, sinyaller ve göstergeler anormal çalışıyordu. Yazılımı yeniden yüklediler. Umarım bir daha yapmaz. İlgi alaka gayet iyiydi. Hiçbir ücret alınmadı. Ayrıca plakalıklarda kırıklar vardı. söylemeden görüp değiştirmişler. Gayet memnunum kendilerinden. Başta Edip ve Bülent Beyler olmak üzere tüm personele teşekkürler. Sabırla dinleyip ilgilendiler.
    Genel olarak % 95 performans diyebilirim.

Başka Edirne'li olan veya diğer Özakıncı şubelerinin müşterisi olan arkadaşlar var mı?
    Konu volkanselvi tarafından (04/02/2008 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Aşırı soğuklarda araçlar olmadık arıza lambası yakabiliyor, önemli olan süreklilik arzetmemesi. İlgili bir hizmet almanız çok güzel, servisinize teşekkür ederiz. Bir ekleme yapılacak olursa aracınızın kontak anahtarını çevirdikten sonra koltuk ayarlarınızı yapmayın. Koltuk ayarlarını kontak kapalıyken yapmakta fayda var, ayar yaparken koltuk kızağı vurmalarında sensör hataları ortaya çıkabilir.
    GP in mirror is faster than they appear !

ahmet kahraman
    stotinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 .. ....
    Edilen teşekkür: 41

volkan bende istanbulda oturmama rağmen gp mi edirne özakıncıdan satın aldım ve hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum. saygılar.

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teşekurler Edirne / Özakıncı Servisi
    butun fiat servisinin sevgi dolu olması dilegi ile

volkan selvi
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Rock Siyah

ahmet senin imzadaki powerslide çok süper

EDİP BASRİ TUNÇEL
    GERÇEK OLAN FİAT BRAVO... FIRTINA MAVİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    22ES989
    Edilen teşekkür: 1

Standart Tikirtisiz Patirtisiz Günler Herkeze

çoook Teşekkürler Volkan Bey . Memnun Kalmaniza Ve özellikle Sorunun Giderilmesine çok Sevindim .sizi Ve Diğer Arkadaşlarimizida özakinci Otomotivde Görmekten Mutluluk Duyariz.ayrica Arayi Uzattiniz çoktandir Görünmüyorsunuz. Araçta Problem Yokken Birkerede çay Kahve Içmeye Buyrun Volkan Bey

Volkan Varol
    VGV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 VGV 41
    Edilen teşekkür: 2

Mutlu Izmit Efsane Otoya çok Teşekkürler

İzmit Efsane Oto'ya teşekkür mesajım vardı ama sanırım biraz yanlış bir yerde olmuş, herkeze iyi günler.
    Konu VGV tarafından (10/03/2008 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.

Aytaç Gürleroğlu
    Artık burdayım red shark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    39 SA 533
    Edilen teşekkür: 8

Aynı servise ben en az 8 oldu gidiyorum herhalde.Lüleburgazdayım ve aracımı oradan aldım Edirneden yani.Ben senin kadar mutlu bir şekilde ayrıldığımı söyleyemem servisten.Ses hala daha var ve kesilmeye niyeti yok o yüzden böyle kullanıyorum.Bıktım çünkü servise götürmekten.Seninde inşallah aynı şekilde olmaz ve sesten kurtulursun.Baştan söyleyim orada sesi önce kesiyorlar ama bi kaç gün sonra yine devam etmeye başlıyor.

Barış AÇIL
    baris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 30

ya arkadaşlar yerimidir bilmiyorum ama Edirne Özakıncıda aşağıda verdiğim linkte GP 1.4 Dynamic 19000 ytl. Edirnede ki arkadaşlardan arabayı bilen, gören var mı acaba? Fiyat bana gayet uygun geldi de.
    OTOEKSPER
    GP 1.4 lt 77 hp Dynamic Egzotik kırmızı
    STILO 1.4 lt 95 hp Active Kıyı Mavi

volkan selvi
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Rock Siyah

Konu

Alıntı red shark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı servise ben en az 8 oldu gidiyorum herhalde.Lüleburgazdayım ve aracımı oradan aldım Edirneden yani.Ben senin kadar mutlu bir şekilde ayrıldığımı söyleyemem servisten.Ses hala daha var ve kesilmeye niyeti yok o yüzden böyle kullanıyorum.Bıktım çünkü servise götürmekten.Seninde inşallah aynı şekilde olmaz ve sesten kurtulursun.Baştan söyleyim orada sesi önce kesiyorlar ama bi kaç gün sonra yine devam etmeye başlıyor.
    Dostum öncelikle benim araç 30 bin olmadı daha. Yani aracın yaptığı km, modeli ve yaşı da önemli bu gibi konularda, 2007 model benim araç ve bozuk yola çok nadir girildi bu araçla. 25 bin civarları oluştu sorunum ve 27 bin civarında randevu alarak gittim incelediler ve hallettiler şu anda 29 binler civarındayım bir sorun yaşamadım garantiden değiştikten sonra. Randevulu gitmenin servis açısından önem taşıdığı kanaatindeyim. Daha uzun ilgilenebiliyolar aracınızla randevulu gidildiği zaman. Birkaç günü çoktan geçtik herhangi bir ses yok. Sonuçta olsa bile servisin orada olduğunu bilmek güzel.

Alıntı FIRTINA MAVİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoook Teşekkürler Volkan Bey . Memnun Kalmaniza Ve özellikle Sorunun Giderilmesine çok Sevindim .sizi Ve Diğer Arkadaşlarimizida özakinci Otomotivde Görmekten Mutluluk Duyariz.ayrica Arayi Uzattiniz çoktandir Görünmüyorsunuz. Araçta Problem Yokken Birkerede çay Kahve Içmeye Buyrun Volkan Bey
    Edip gelicem de çok meşgulsün üstad. Yüzünü 5 dk görmek bile zor iş saatlerinde. Mesai saati dışında alırsın artık çayımı. Kendine iyi bak Bülent Bey'e de selamlar.

Alıntı baris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar yerimidir bilmiyorum ama Edirne Özakıncıda aşağıda verdiğim linkte GP 1.4 Dynamic 19000 ytl. Edirnede ki arkadaşlardan arabayı bilen, gören var mı acaba? Fiyat bana gayet uygun geldi de.
    OTOEKSPER
    Barış arkadaşım ben bu haftasonu gidebilirim istersen Nejat Bey'le konuşup sorarım. Araç dynamic benimkinin benzinlisi. fiyat uygun gibi. Tabiki iyice araştırmadan araba alınmaz.
    Konu erdiyilmaz tarafından (15/03/2008 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen forum kuraLLarına uyunuz.

Barış AÇIL
    baris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 30

ya aslında dediğiniz gibi sorup soruşturmadan araba alınmaz. hele ben hatayda otururken edirneden hiç alınmaz
    yanlız gerçekten fiyatı uygun geldi. merak ettim. Bu aralar araba almayı düşünüyorum ama Gp için biraz daha beklemek gerek, ama eğer yolunuz düşerse sorarsanız sevinirim.
    Teşekkür ederim.
    GP 1.4 lt 77 hp Dynamic Egzotik kırmızı
    STILO 1.4 lt 95 hp Active Kıyı Mavi

Aytaç Gürleroğlu
    Artık burdayım red shark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    39 SA 533
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı volkanselvi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum öncelikle benim araç 30 bin olmadı daha. Yani aracın yaptığı km, modeli ve yaşı da önemli bu gibi konularda, 2007 model benim araç ve bozuk yola çok nadir girildi bu araçla. 25 bin civarları oluştu sorunum ve 27 bin civarında randevu alarak gittim incelediler ve hallettiler şu anda 29 binler civarındayım bir sorun yaşamadım garantiden değiştikten sonra. Randevulu gitmenin servis açısından önem taşıdığı kanaatindeyim. Daha uzun ilgilenebiliyolar aracınızla randevulu gidildiği zaman. Birkaç günü çoktan geçtik herhangi bir ses yok. Sonuçta olsa bile servisin orada olduğunu bilmek güzel.
    Ben her seferinde randevu alıp gittim onların verdiği tarihlerde orada oldum yani.Benim de aracım 27.000km de daha ve genelde garajda yatıyor eskisi gibi gezmiyorumda.aracı aldığım ilk gün daha servisin önünden çıkarken sesi farkettim ama daha yeni olduğu için önemsemedim.Belki dedim yaylar falan esnemiş olabilir kontrol için teslim etmeden önce lifte falan kaldırıyorlar arabayı ya belki ondandır dedim.Baktım ses kesilmedi bende randevu alıp gittim.Her seferinde aynı sonuçla geri dönmek zorunda kaldım.burada benim söylemek istediğim servisin benimle ilgilenmemesi değil gerektiği şekilde ilgi alakayı gösterdiler ama önemli olan bu değil arızanın yani sesin giderilebilmesiydi.Benim tek şikayetim sesin giderilememesi.

EDİP BASRİ TUNÇEL
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    22ES989

Arkadaşlar Araç Bugün Satildi Haberiniz Olsun On Numara Bir Araç Ve On Numara Bir Fiyat Ama Malesef Artik Yollarda Görebilirsiniz O Araci

Aytaç Bey Edip Ben özakinci Servisten Telefonla Irtibat Kuralim Uygun Bir Zaman Da Tekrar Buyrun Servisimize Arizanizla Tekrar Bir Ilgilenelim çözülemiyecek Problem Yoktur..... Bekliyorum
    Konu Linos tarafından (15/03/2008 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood! (Lütfen forum kurallarını okuyunuz!!!)

volkan selvi
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Rock Siyah

Barış dostum üzgünüm araç satılmış yakın çevreden araştırmaya devam etmelisin bence. Yine de yardımcı olabileceğim birşey olursa PM atabilirsin.

Edip bey çay için teşekkürler

EDİP BASRİ TUNÇEL
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    22ES989

Afiyet Olsun Herzaman Beklerim

17. Bu mesaj için teşekkür edenler: