17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: EVSAN OTO'YA ve DERYA BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

Standart EVSAN OTO'YA ve DERYA BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER

BAYADIR ARACIMDA ARKADAN COK DEGISIK SESLER GELIYODU İSTANBULDAKI COGU SERVİSE GİTMEME RAMEN Bİ TÜRLÜ ÇÖZEMEYİP SORUNU BAŞKA YERLERDE BULMALARI VE HICBIR SONUC ELDE EDEMEDEN GÖNDERMELERİ CANIMI SIKIYODULAR.BİSEY YAPSALAR IYI SORUN CÖZÜLMEYİP BİDE İŞCİLİK PARASI ALMALARI ZORUMA GİDİYODU ...

SIZDE IYI BILIYOSUNUZKI ARACTA HERHANGİ Bİ SORUN OLDUMU INSANIN HEVESI KACIVERIYOO.VE BENDE BAYADIR ARACIMI KULLANMIYODUM BU SEBEPTEN DOLAYI....

GRANDEPUNTOTR FORMUMUZDA İSTANBULDA COGU UYEMIZ SERİŞLERDEN SİKAYETCİ VE EVSAN OTOYU FORMUMUZDA COGU ARKADAŞIMIZ TAVSIYE EDIYODU BENDE GECEN HAFTA BIRZAT GORUSMEYE GITTIM VE DERDIMI DERYA BEYE ANLATDIM KENDISI COK IYI OLMASINLA BERABER ISINI GERCEKTEN SEVEREK YAPIYO COGU SEVIS MUDURUNU TANIYORUM AMA DERYA BEY BEKLENTILERIMDEN COK FAZLASIYLA KARSILADI BENI VE HEMEN İŞE BASLAMALARI ICIN SERVISTEKI YETKILILERE SOLEDI SAGOLSUN USTALRIM BUYUK TİTİZLİKLE GAYRETLE BU SORUNUN KAYNAKLANDIGI YERI BULDULARR..

ARACIM SOL TARAFTAN KAPI TARAFINDAN HASARLIYDI VE BOYDAN BIYADA CIZIK VARDI BUNU ADINI SOLEMEDIGIM DEGISIK BIR SERVIS YAPMISTI VE BU SERVIS ARACIM BIRBIRINE TUTULAN PUNTOLARI ACIK BIRAKMISLARR BUNLARDA ARAC ESNEMEDE SES CIKARTMASINA SEBEP VERIYODU USTALARIMIZ SAGOLSUN SORUNU ÇÖZDÜLER DIGER SERVISIN AYIBINIDA KAPATTILARR.

VE BU İŞLEMI YAPTIRIRILKEN PEK UMITLI DEGILDIM EVSANDA OLE BOLE YOLLAR DEDIM AMA BEKLENTILERIMDEN FARKLI CIKTI VE HIC BIR UCRET TALEP ETMEDEN ARACIMIDA BASTAN ASAGIYA YIKATIP O SEKILDE GONDERDILER VE BUNDAN SONRA EVSANLA BAGLARIMIZIN FARKLI OLACGINDAN HIC SUPEM YOK ...

İSTANBUL YÖENETİMİ ADINA EVSAN OTOYA SONSUZ TESEKKÜRLERR

İSTANBUL ÜYELERİMİZE DUYRULUR BU FARKI YASAYIN DERYA BEYLE MUTLAKA TANISIN ...SAYGILARR
    Konu misafir3 tarafından (28/01/2008 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

Gökhan AKMAN
    qp Kakalemun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34NPB54
    Edilen teşekkür: 35

vay be çözdüler demek orhan abi, çok sewindim

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı orhanaysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BAYADIR ARACIMDA ARKADAN COK DEGISIK SESLER GELIYODU İSTANBULDAKI COGU SERVİSE GİTMEME RAMEN Bİ TÜRLÜ ÇÖZEMEYİP SORUNU BAŞKA YERLERDE BULMALARI VE HICBIR SONUC ELDE EDEMEDEN GÖNDERMELERİ CANIMI SIKIYODULAR.BİSEY YAPSALAR IYI SORUN CÖZÜLMEYİP BİDE İŞCİLİK PARASI ALMALARI ZORUMA GİDİYODU ...

SIZDE IYI BILIYOSUNUZKI ARACTA HERHANGİ Bİ SORUN OLDUMU INSANIN HEVESI KACIVERIYOO.VE BENDE BAYADIR ARACIMI KULLANMIYODUM BU SEBEPTEN DOLAYI....

GRANDEPUNTOTR FORMUMUZDA İSTANBULDA COGU UYEMIZ SERİŞLERDEN SİKAYETCİ VE EVSAN OTOYU FORMUMUZDA COGU ARKADAŞIMIZ TAVSIYE EDIYODU BENDE GECEN HAFTA BIRZAT GORUSMEYE GITTIM VE DERDIMI DERYA BEYE ANLATDIM KENDISI COK IYI OLMASINLA BERABER ISINI GERCEKTEN SEVEREK YAPIYO COGU SEVIS MUDURUNU TANIYORUM AMA DERYA BEY BEKLENTILERIMDEN COK FAZLASIYLA KARSILADI BENI VE HEMEN İŞE BASLAMALARI ICIN SERVISTEKI YETKILILERE SOLEDI SAGOLSUN USTALRIM BUYUK TİTİZLİKLE GAYRETLE BU SORUNUN KAYNAKLANDIGI YERI BULDULARR..

ARACIM SOL TARAFTAN KAPI TARAFINDAN HASARLIYDI VE BOYDAN BIYADA CIZIK VARDI BUNU ADINI SOLEMEDIGIM DEGISIK BIR SERVIS YAPMISTI VE BU SERVIS ARACIM BIRBIRINE TUTULAN PUNTOLARI ACIK BIRAKMISLARR BUNLARDA ARAC ESNEMEDE SES CIKARTMASINA SEBEP VERIYODU USTALARIMIZ SAGOLSUN SORUNU ÇÖZDÜLER DIGER SERVISIN AYIBINIDA KAPATTILARR.

VE BU İŞLEMI YAPTIRIRILKEN PEK UMITLI DEGILDIM EVSANDA OLE BOLE YOLLAR DEDIM AMA BEKLENTILERIMDEN FARKLI CIKTI VE HIC BIR UCRET TALEP ETMEDEN ARACIMIDA BASTAN ASAGIYA YIKATIP O SEKILDE GONDERDILER VE BUNDAN SONRA EVSANLA BAGLARIMIZIN FARKLI OLACGINDAN HIC SUPEM YOK ...

İSTANBUL YÖENETİMİ ADINA EVSAN OTOYA SONSUZ TESEKKÜRLERR

İSTANBUL ÜYELERİMİZE DUYRULUR BU FARKI YASAYIN DERYA BEYLE MUTLAKA TANISIN ...SAYGILARR
    tesekurler

GP TR
    hera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 ET
    Edilen teşekkür: 159

Dikkat

Teşekkürler Orhancım,harika yazmışın...
    Gerçekten de insan karşılaştığı ilgi ve yakınlığa inanamıyor.Servislerde, müşteriye ve probleme nasıl yaklaşılır, sorunlara nasıl çözüm aranır, insanların mağduriyeti nasıl minimuma indirilir diye düşünenler varsa istanbuldakiler için en yakın adres EVSAN OTO ÇALIŞANLARI ve DERYA BEY

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Evet orhan önce sorununun halledildiği için sevindim gerçekten garip bir ses vardı blunması zor demiştim ama zoru başarmışlar derya beye teşekkürler..

Emin Şen
    FoR_ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 63

Bende aracımı Evsandan aldım 1 defa balmumu sorunu için gittim ve araçta ufak bir çizik vardı ben söylemeden bu araç bu şekilde gitmez diyip pasta ile kapattılar. Borcum ne diye sorduğumda duymamış olalım dediler

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

evet arkadaslar ıstanbuldakı onca servısı denedım ama ben böle servıs gormedım cok met edıyolardı zaten aama kesfetmeyı ıh dusunmuyodum her sevıs aynı dusuncesı vardıı gercekten derya bey ole bı ınsankı sızınle ole guzel sohbetler edıyokı anlatamam ben cok memnunum sıtede onlar ıcın guzel dusuncelere yer vermek ıstıyorum ısalalh herkes benım gıbı memnun olur servısınden çççç

Aslı KILINÇ
    quixotic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37
    Edilen teşekkür: 100

Derya bey gerçekten işinde çok iyi ve servis olarakda istanbuldaki bir çok aracın tercihi. Bende teşekkür ederim.
    Daihatsu Copen

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Derya bey modifiyeye ve araçlara çok düşkün biridir. Eğer bir işletmeci yaptığı işi içinden gelerek ve severek yapıyorsa zaten olması gerekenleri size söylemeden gördüğü yerde yapar. Her iş alanında işin kalitesi, idare makamında oturan kişinin ilgi, alaka ve takibine bağlıdır. Kendisine teşekkür ederiz
    GP in mirror is faster than they appear !

12. Bu mesajı için 2 kişi Genius'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Ankara kavaklıdere ,istanbulda evsan diyorsunuz yani

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

GP TR
    hera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 ET
    Edilen teşekkür: 159

Sonuçlar onu gösteriyor

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Benim servisimde Evsan, bu güne kadar defalarca gittim her zaman memnun ayrıldım Derya bey gerçekten çok iyi niyetli ve sitemizden olsun yada olmasın herkese aynı yakınlıkta davranır, ayrıca da tam bir modifiye tutkunudur kendisi

Orhan, umarım gittiğinde Derya Beyin muhteşem kırmızı Palio sunu ve Murat131 ini inceleme şansın olmuştur eğer onları görmediysen nasılsa bir daha yolun düşer oraya

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

gormemmı kadırr abı muhtesem bıseyy harıkaa super yapmıss..hayranolmamak elde degıll ....ayrıyetten evsanla baglarımız pekısıyo super olucak hersey.

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Alıntı orhanaysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gormemmı kadırr abı muhtesem bıseyy harıkaa super yapmıss..hayranolmamak elde degıll ....ayrıyetten evsanla baglarımız pekısıyo super olucak hersey.
    Bahsi geçen abarth body kitli mk2 palio, mk1 1.6 palio'nun üzerine modifiye edilerek yapılmıştır. motor 1.6 16v motorudur, tabi sonrasında nos falanda yapılmıştı.
    GP in mirror is faster than they appear !

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

böyle servislerin olduğunu bilmek güzel.acaba bu yakın ilgiyi antalyada'da görebileceğimiz hangi servis var?.antalyalı arkadaşlar,yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Antalya için Bülent Abimizle irtibata geç. O sana yardımcı olacaktır.

24. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretçi047'ye teşekkür etti:

Rengi
    Yok

antalaynında tek adresıı...istanbulunda tek adresı evsan oto derya beyle en kısa zmaanda gorusup form sıtemız uyelerı ıcın cok guzel fırsatlar hakkaında kendısı ıle guzelbı calısma yapıcazz ..işaallh