Arkadaşlar merhaba benim 1 ay önce rot balasta aracın arka tekerleklerinin tutmadığını farkettik. fren testi ilede bunu doğruladım. özel servise gidip durumu anlattım ve arka fren merkezleri ile balataları yeniledik ilk başlarda çok güzeldi ama birkaç km gittiktensonra araba bu sefer geri çekmeye başladı sonra bir koku geldi hemen sağa yanaşıp arka tekerleklere elim ile dokunduğumda jantlar alev atıyordu servise geri gidip durumu anlattım 30 dk. sonra araç lift ile kaldırıldı. kampanalar açıldı ama sorun bulunamadı tekrar kapatılıp araç servisten çıktı. bu seferde sert firen yapınca aracın arka tekerlekleri kızaklamaya başladı sanki ön ile arka sistemler yer değiştirdi. ustaya durumu anlattım bilgisayar ile kontrol etti fren sensörleri temizlendi yeniden arka balatalar değişti ama bir süre sonra yine arka balatalar sıkmaya başladı soğuyunca düzeldı ama önceki gibi yine aert firen yapınca araba hem durmuyor hemde arkalar kızaklı yor. şimdi sonrun nerde fren ana merkezindemi abs motorundamı. Lütfen bilgisi olanlardan yardım beklıyorum