Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
77 sonuçtan 61 ile 77 arası

Konu: Fiat mı? Bir daha tövbe.

Gürcan ÖZPENPECİ
    scarrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 102

Valla servisteki müşteri ilişkileri sorumlusu çok olumlu yaklaştı. Ona dayanarak öyle söyledim. Bir de müşteri hizmetlerini aramdim orasi da ayni cevabi verince konu FİAT kaynaklı diye düşündüm ve hala da öyle düşünüyorum. Bakalim bir de city motorunu değiştiren Poyrazla görüşelim. Başka bir servis tavsiyesi olan varsa paylaşabilir.

ile gönderildi.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben size kesinlikle suçlusunuz demedim de gerçekten biraz mantıklı olmak konusuna katılıyorum. Park halinde güneş altında bırakıp ekranda 35 derece dış sıcaklıkları okurken aracınızın içi gerçekten bunaltıcı derecede sıcak olup plastiğe bile dokunamazken seyir halinde klimanızı açıp serincecik yolculuğunuzu yapıyorsunuz camı kapıyı kapatıp havalandırmayı açmadan yolculuk yapın bakalım siz aracın içinde o plastik gibi genleşiyor musunuz bayılıyor musunuz? burda güneş altında bırakmadan kasıt araç içinin sıcak olmasını anlatıyorsa mantıken araç sahibi araç içindeyken aracı havalandıracağından plastik, camlar kapılar kapalıyken ki gibi ısınmamış olur mantıken. Arkadaşımla puntomu aynı zamanda aldık sayılır onun aracı bütün gün güneş altındayken ben sokakta yer müsait oldukça aracımı gölgeye çektim. Onun aracı 2006 benim aracım 2007 modeldi ve arkadaşın ön göğüste şişme oldu benim aracımda zaman zaman güneş altında kaldı ama ben de şişme olmadı. Şimdi ben bu gözlemlemede ne; ben aracımı güneşten korudum şişmedi diyebilirim ne de o kronik diyebilir. Ben gölgede bırakıp şişme yaşayabilirdim onunki güneşte şişmeyebilirdi. Ama fiat bazı arkadaşların araçlarının göğsünü değiştirdiğine göre bence sizin sıkıntınız araçla değil servisle. Hangi servislerin ücretsiz değişim yaptığını öğrenip birde onlarla görüşün, sizin sorununuzu çözeceklerdir diye düşünüyorum. Servis bakımı falan bana hikaye geliyor, neden derseniz 3 hafta arayla servis bakımı 1 defa bulunan 2 aracın da city sini hiç sorunsuz değiştirdiler.
    +1
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı scarrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla servisteki müşteri ilişkileri sorumlusu çok olumlu yaklaştı. Ona dayanarak öyle söyledim. Bir de müşteri hizmetlerini aramdim orasi da ayni cevabi verince konu FİAT kaynaklı diye düşündüm ve hala da öyle düşünüyorum. Bakalim bir de city motorunu değiştiren Poyrazla görüşelim. Başka bir servis tavsiyesi olan varsa paylaşabilir.

ile gönderildi.
    Bence siz başka servisle görüşün umarım sorununuz çözülür. Böyle şeylerin nasıl olduğunu iyi bilirim insanı çileden çıkartır. Ama böyle sinirle kızgınlıkla ön yargılı yaklaşmamaya çalışın zira zaten makina bunlar Allah dersiz derman vermesin kalanına çare çok. Ha benim başıma gelmediğini düşünüyorsanız hiç düşünmeyin zamanında 8500 tlye aldığımız reno 19 a 3.5 senede 7000 lira, 2010 yılında aldığım 97 tipoya 5 ayda 2000tlye yakın masraf ettim ama sonuç sıfır ustalarla parçacılara para kazandırdık ama araçlar hiç düzen tutmadı hele tipo kmde 1tlden fazla yakıyordu benzinde . Neyse umarım sorununuzu çözersiniz. Geçmiş olsun.

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

Doğru tüketici mahkemesine seve seve nasıl degistircekler o zaman City nasıl değişti birisi verdi mahkemeye kazandı sonra seve seve hepsini değiştirdiler

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Gene sana cevap yazıyorum ama seninle uğraşmak için değil Cem kardeşim de kimin ne bilip bilmediğini yargılamakla uğraşmak yerine çözüm önerisi getir. Kronik sorun diyorsun ama FİAT kullanıcı hatası diyor. Yolla o zaman 3500 TL ben de kıyamet koparmayayım. Bedava alınmıyor kardeşim bu arabalar...
    ilk olarak.Ben size neyle uğraşacağımın hesabını vermek zorunda değilim...

forumda sanki her fiata laf edene karşı çıkarmışım gibi bir izlenim oluşturup saldırmayın.Benim fiat aracım yok.Fiatla bir bağım da yok.Hatta nissan ve ford kullanıyorum.

Çözüm önerisini mi getireyim? Ben de tövbe ettim sizin gibi at gözlüğüyle tartışankara comment yazmaktan.

Şu forumda servisin bu tutumlarına hep karşı olduğumu önceki Postlarımdan açıp okuyana 5 kavanoz balderesi göndericem.Benim takık olduğum durum bir sorun yaşanınvca arababızın üstünü bu kadar kolay çizmek..

Saldıranlara selamlar

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

arkadaşlar benim demek istediğim şu: servis bakımsız bir arabanın göğüsünü değiştiriyorlar bir başkasını değiştirmiyorlar. neye göre karar veriyorlar anlasam onu yapacağım. konyada fiat yetkili servis 1 tane başka yok varsa söyleyin ona gidelim.işimden dolayı başka yerlere gidemiyorum yani ne yapayım göğüsü bu servis değiştirmedi istanbuldaki servisemi gidelim. konyadaki servis ne yapacak ozaman. tek servis olsun türkiyede millet oraya gitsin ozaman.+ aracımı aldıktan sonra 1 saat bile güneşte bırakmadım garaj yaptım özel aracımı korumak için. bir yere gittiğimde güneşliğini hep kullandım daha nasıl düzgün kullanmam lazım. ozaman hiç kullanmayalım garajda süsüne bakalım.demek istediğim bir servis torpido değişimi yapıyorsa bu kararda fiat merkezin onayı vardır muhakkak. birbaşka serviste değişim yapılmıyorsa fiat merkezin yine haberi vardır bu değişik tutum sergilemelerinin maksadı ne??? inanın city arızası verecek diye city fonksiyonunu kullanmıyorum vearacı park ettiğimde dreksiyon düz olsun diye dikkat ediyorum.bu kadar itina göstermeme ragmen yarın city den arıza yapsa ben ne yaparım. tamam her aracta kusur olabilir ama bu her müşteriye ayrı tutum yapmalarına karşıyım.
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

Cem Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

arkadaşlar.ücretsiz değişim yapan kişilerden geçerli bir belge alabilirsek emsal niteliği oluşturacak bir dava açılabilir.tövbe etmekten ziyade hak aramak lazım.neye göre ve kime göre onay verdiğini KM bilgisi, Bakımların düzenli olarak yetkili serviste yapılıp yapılmadığına bağlıyorlar ama alakası yok.ben sadece 3 defa yetkili servise gidip te 150binkmdeki araca hem city hem göğüs değişimi yaptıklarını biliyorum hatırlıyorum.forumlarda konusu da var...

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

bende bundan bahsediyorum değiştiren arkadaşlar buraya yazsa belge vs. burada değişimin nasıl yapıldıgı anlatılsa bizlere daha yararlı ve yol gösterici olur. suan ben tüketici haklarına şikayette bulundum.sonuç ne olacak merakla bekliyorum. sonucu buradan yazacağım.
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözüm önerisini mi getireyim? Ben de tövbe ettim sizin gibi at gözlüğüyle tartışankara comment yazmaktan.

Şu forumda servisin bu tutumlarına hep karşı olduğumu önceki Postlarımdan açıp okuyana 5 kavanoz balderesi göndericem.Benim takık olduğum durum bir sorun yaşanınvca arababızın üstünü bu kadar kolay çizmek..

Saldıranlara selamlar
    At gözlüğüyle tartıştığımı nereden çıkartıyorsun güzel kardeşim. Bak yukarıda neden bu konunun açıldığı açık açık yazıyor. FİAT'ın keyfi tutumu. Forumda aracımla benzer geçmişe sahip olup söz konusu değişimi yapılmış araçlar varken fiatın bu değişikliği yapmamasını tartışıyoruz. Neyse uzun uzadıya cevap verip konuşmayı monologa dönüştürmeye gerek yok.

Aracım satılık, madem punton yok satayım sana punto sahibi ol sen de...

Cem Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

At gözlüğüyle tartıştığımı nereden çıkartıyorsun güzel kardeşim. Bak yukarıda neden bu konunun açıldığı açık açık yazıyor. FİAT'ın keyfi tutumu. Forumda aracımla benzer geçmişe sahip olup söz konusu değişimi yapılmış araçlar varken fiatın bu değişikliği yapmamasını tartışıyoruz. Neyse uzun uzadıya cevap verip konuşmayı monologa dönüştürmeye gerek yok.

Aracım satılık, madem punton yok satayım sana punto sahibi ol sen de...
    Hayırlı satışlar olsun.Fiat'ın keyfi tutumunun hep olduğunu benim önceki postlarımdan görebilirsiniz.Amacım monolog'a dönüştürmek değil.Anlatmak istediğim olay hemen bir aracın sizi canınızdan bezdirmesi.Bir konsol bir de Cityle canınıza nasıl tak eder araç? diğer avantajlarını neden göz önünde bulundurmuyorsunuz ben bundan bahsediyorum...

Fiat'ın keyfiliği, Yetkili servislerin pahalı ve umursamaz oluşunu, işlerini doğru yapmadığını hep söyledim...

Punto almayı düşünüyorum ama bu sene gibi değil.Rahat bi 6 ayı var.Şuan bindiğim ford fiestadan da kısa süre sonra ayrılıcam.Nissan ile yola devam.

ve emin olun, ben aracımı araştırıp ta alıcam.götürüp serviste kontrolünü yapıcam ve ince eleyip sık dokuyacam.bu foruma 2 yıl önce de punto almak istediğim için üye oldum, hala da o yüzden burdayım..

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

Diğer avantajlarını neden göz önünde bulundurmuyorsunuz ben bundan bahsediyorum...

ve emin olun, ben aracımı araştırıp ta alıcam.götürüp serviste kontrolünü yapıcam ve ince eleyip sık dokuyacam.bu foruma 2 yıl önce de punto almak istediğim için üye oldum, hala da o yüzden burdayım..
    4 Yıldır forumdayım. Aracımı almadan önce foruma üye oldum. O zamanlar bu tarz sorun yaşayan kimse yoktu.

Bu iki sorun ve tıkırtı burcu sıkıntısı araçtan aldığım keyfi azalttı. Bunlar da avantajları gölgede bıraktı.

Neyse umarım sana hatasız bir araç denk gelir ve keyifle kullanırsın. Evet punto avantajlı bir araç. Hatta bu sorunum çözülse aracı satıp üzerine ekleyip Bravo almayı düşünüyordum. Ama bu saatten sonra çok zor...Başka bir problemle karşılaşıp yine fiatın keyfi tutumlarıyla muhatap olmak istemiyorum. Bu sebepten de fiatın üzerine bir çizik attım. Ha fiatın çok mu umurunda? Hiç sanmıyorum...

Cem Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

4 Yıldır forumdayım. Aracımı almadan önce foruma üye oldum. O zamanlar bu tarz sorun yaşayan kimse yoktu.

Bu iki sorun ve tıkırtı burcu sıkıntısı araçtan aldığım keyfi azalttı. Bunlar da avantajları gölgede bıraktı.

Neyse umarım sana hatasız bir araç denk gelir ve keyifle kullanırsın. Evet punto avantajlı bir araç. Hatta bu sorunum çözülse aracı satıp üzerine ekleyip Bravo almayı düşünüyordum. Ama bu saatten sonra çok zor...Başka bir problemle karşılaşıp yine fiatın keyfi tutumlarıyla muhatap olmak istemiyorum. Bu sebepten de fiatın üzerine bir çizik attım. Ha fiatın çok mu umurunda? Hiç sanmıyorum...
    e canınız sıkıldı tabii.bazıları bunun iyiden iyiye üstüne gidiyor ses yükselterek çözebiliyor.tabii ki kurumsal bir firmanın bu gibi sorunları leb demeden halletmesi gerekiyor.ama malesef fiat filo şirketi artık.intercitynin şaşmazdaki oto havuzuna gidin yarısı fiat.e böyle hazır müşterileri varken fiat bireysel müşterilerine yüz vermiyor...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

e canınız sıkıldı tabii.bazıları bunun iyiden iyiye üstüne gidiyor ses yükselterek çözebiliyor.tabii ki kurumsal bir firmanın bu gibi sorunları leb demeden halletmesi gerekiyor.ama malesef fiat filo şirketi artık.intercitynin şaşmazdaki oto havuzuna gidin yarısı fiat.e böyle hazır müşterileri varken fiat bireysel müşterilerine yüz vermiyor...
    Hem servisle hem müşteri hizmetleriyle çok kavga ettim ancak umarsızca yasal haklarınızı kullanmak sizin takdirinizde diyebiliyorlar. Aracı da satacak olunca çok üstelemedim. Sanayide 300-500 liraya yapıyorlar ancak alacak arkadaşı kandırmak istemediğimden bu şekilde satacağım. Kendi gözüyle görsün, içine siniyorsa alsın. Eğer arzu ederse satınaldıktan sonra kendisi ister sanayide tamir ettirir ister servisten parasıyla değiştirir, sinirleri sağlamsa fiatla kavga ederek ücretsiz değiştirir. Bir de başka bir fiat servisine göstereceğim, olmazsa daha da uğraşamayacağım...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Ben sadece şunu demek istiyorum,o bölge kullanıcı hatası ile çatlamaz..Derken darbeye bağlı çatlak hariç tabi
    Konu fotobelit tarafından (17/09/2014 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

EMRE KUMRU
    GPEMREE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186
    Edilen teşekkür: 157

⬇️4⃣🔟🔣🔟

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

EMRE KUMRU
    GPEMREE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186
    Edilen teşekkür: 157

Alıntı GPEMREE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ⬇️4⃣🔟🔣🔟

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi
    Telefon kafayı yemiş

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Standart Ce: Fiat mı? Bir daha tövbe.

Hem servisle hem müşteri hizmetleriyle çok kavga ettim ancak umarsızca yasal haklarınızı kullanmak sizin takdirinizde diyebiliyorlar. Aracı da satacak olunca çok üstelemedim. Sanayide 300-500 liraya yapıyorlar ancak alacak arkadaşı kandırmak istemediğimden bu şekilde satacağım. Kendi gözüyle görsün, içine siniyorsa alsın. Eğer arzu ederse satınaldıktan sonra kendisi ister sanayide tamir ettirir ister servisten parasıyla değiştirir, sinirleri sağlamsa fiatla kavga ederek ücretsiz değiştirir. Bir de başka bir fiat servisine göstereceğim, olmazsa daha da uğraşamayacağım...
    Göğüs çatlağıyla ilgili son durum nedir acaba servislerin baştan savma durumları geçerlimi hala??.....

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234