Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Fiat mı? Bir daha tövbe.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi anlamadığım şu; madem bu kadar sitem edeceksin almadan evvel araştır değil mi? bak bu forum kaç yıldır kaç tane soruna çözüm getiriyor&tartışma fırsatı veriyor açıp bir okumak lazım.Bundan sonra araç alacaklar hangi model marka olursa olsun araştırsın alsın artık.2006'dan 2011'e her puntoda var olan sıkıntılı bir durum evet.kabul ediyorum.servis üstüne düşeni de yapmıyor kabul ediyorum hep te bunu savundum ama, Bir daha fiat mı? TÖVBE...ne kadar kolay tövbe ediyorsunuz.Fiyat performans yapabilen birileri var allahtan forumda...

sen diğer araçlardan daha az vergi öde, daha az yak.sonra bir sıkıntısı çıkınca tövbe...
    Sonuna kadar haklısın kardeşim. her yerde kronik sorunları yazıyor, bir zahmet google amcaya punto arızaları diye yazsan bir sürü konu çıkıyor zaten ama maalesef araştırma yok. Ayrıca bu city olayını anlamıyorum. Servise gittim sisteme girdiler parça gelince değiştirecez dediler, 1 hafta sonra direksiyon değişti, 3 hafta sonra gittim arkadaşın aracını değiştirdiler hiç de uğraşmadım millete nasıl oluyor da olmaz diyorlar hayret. Durum böyle bile olsa baktın sorun yaşanıyor alma arkadaş. Sanki diğer markalar günlük güneşlik arkadaşın era var servisle birbirine girdiler direksiyon hidroliği eksiliyor diye, başka bir arkadaşımda polo vardı zamanında 2006 model direksiyondaki bir arızadan dolayı servisin 3500 tl masrafı çıkardıklarını söylemişti gitti aracı sattı sonra. Bende puntodan önce tipo vardı bizim bodynin olduğu tarafta nerdeyse eksiz kablosu yoktu ve aracın enjeksiyon sisteminde sorun vardı eski sahiplerinden biri artık kimse benzin pompasını yakmış ondan dolayı bazı yerler hasar görmüş en son sanayide 2binlira masraf çıkarttılar ben de onu sattım e şimdi araç kurcalanmış, benzin alınmamış pompa yanmış araba napsın. Araba koca gün güneş altında kalsın sağı solu şişip kabarsın e bu marka yaramaz peki sen ne kadar aracına özen gösteriyorsun?? muallak. Ben üretici firma haklı demiyorum ama araç konusunda çok bilgili değiliz demek ki hep suçu araçlarda arıyoruz.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Malesef bu sorunlar geneldir. Fiat olarak nitelendirmemek gerekir. Servisin olayı bu zaten. Asıl paraları buralardan kazanıyorlar.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Her arabanin kronik sorunlari var. Burda olay su ki Punto da ki kronik arizalarin kulfetli olmasi. Mesela Polo nun kronik arizasi bogaz kelebegi, corsa nin direksiyon kutusu, golf5 lerin kapi tutamaclarinin soyulmasi. Hepsi en fazla 500 liralık seyler. Punto nun tek kronik arizasi bunlarin 5 kati. Hos bedava degistirebilenler var. Diger araçlarda servis bedava is yapmiyor. Bu da Fiat in extrasi...
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

filo araç kiralama ve ticari araç satışı iyi durumda olduğundan , bizim gibi bireysel kullanan müşterilere tok esnafı oynuyorlar.ne zaman servise gitsem (randevu almama rağmen) araya hep filocuları yada okul servis araçlarını sıkıştırıp duruyolar.ve bizim ödediğimiz servis ücretleri filocularınkinin iki katı.fiatın müşterisi, şirketler artık.o yüzden de doblo linea ducato ya ağırlık veriliyor.ben parçalarının ve servis ücretlerinin ucuz olmadığını düşünüyorum (60000 bakımına indirimli 550 lira verdim)(alternatörün altını koruyan A4 ebatından az büyük plastik kapağa 115 lira verdim)

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gürcan ÖZPENPECİ
    scarrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 102

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam göğüs catlagi kronik bi sorun ama, simdi göğüsün kullanici hatasi olması Asiri güneşte kalmasıyla alakali. Aracinizda sürekli park halinde güneşlik kullanirsaniz oluşmaz çatlak. Ha bu mal kaliteli demek değil ama.
    Bakın kendiniz sorunun kronik olduğunu söylemişsiniz. Kaldi ki araçlar elbette güneşte kalacak. Aracı park halindeyken güneşlik koyalım eyvallah da yolda giderken de peluş mu serelim? Güneş koruyucu krem mi sürelim? Yada aracım servis bakımlı olsa serviste göğüs bölgesine farklı bir işlem uygulayacaklardı da çatlak oluşmayacak mıydı? Böyle saçma bahanelerle kişiye göre işlem yapmak ne kadar etiktir tartışılır. Yukarıdaki bir arkadaş sizin değiştirdiğinizi söylüyor. Siz değiştirdikten sonra mı FİAT güzel oldu?

Sorun serviste diyen arkadaşlar için, servisteki arkadaşlar ne kadar samimiydi bilmiyorum ama ellerinden geleni yaptıklarını söylediler ve topu genel merkeze attılar. Bilmiyorum başka servise gitsek durum değişir miydi ancak aracım satışta ve çok da uğraşmak istemiyorum. Bu şekilde kullandım bugüne kadar ve alacak arkadaş da ister bu şekilde kullanır ister FİAT'la uğraşır ister sanayide yaptırır. Ancak bundan sonra çevremdeki FİAT sahibi herkese ve FİAT almayı düşünen herkese konuyu anlatıyorum.Araç satılana kadar belki oradan bir dönüş olur ümidiyle FİAT İtalya'ya da bugün içerisinde mail atıp konuyu onlara da aktaracağım.

Umarım aynı sorunla karşılaşmaz ve keyifli bir şekilde aracınızı kullanmaya devam edersiniz.

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

abi anlamadığım şu; madem bu kadar sitem edeceksin almadan evvel araştır değil mi? bak bu forum kaç yıldır kaç tane soruna çözüm getiriyor&tartışma fırsatı veriyor açıp bir okumak lazım.Bundan sonra araç alacaklar hangi model marka olursa olsun araştırsın alsın artık.2006'dan 2011'e her puntoda var olan sıkıntılı bir durum evet.kabul ediyorum.servis üstüne düşeni de yapmıyor kabul ediyorum hep te bunu savundum ama, Bir daha fiat mı? TÖVBE...ne kadar kolay tövbe ediyorsunuz.Fiyat performans yapabilen birileri var allahtan forumda...

sen diğer araçlardan daha az vergi öde, daha az yak.sonra bir sıkıntısı çıkınca tövbe...
    Kronik sorunun araçtan araca farklı uygulamaya maruz kalmasını tartışıyoruz sen konuyu nerelere çekiyorsun. İlginç. Ayrıca araçtan araca keyfi uygulamaların ne ilki ne de sonu. City arızasını Kartaş ve Kavaklıdere sorgusuz sualsiz değiştirirken Poyraz aracı servis bakımına sokma şartı getirmişti. Evet punto fiyat performans arabası ama ya servislerin tutumu? Sonra aracınız servis bakımlı değil. Sen her önüne geleni yolunacak kaz olarak görürsen kimse aracını servis bakımına sokmaz. Az yakıyor mu evet, vergisi az mı evet... Umarım karşılaşmazsın böyle sorunlarla diyeceğim ama aracın olmadığı yazıyor profilinde. Umarım sıkıntısız bir punto alır ve keyifle kullanırsın ancak bundan sonra ben FİAT araca tövbe ettim kardeşim. Hem de çok kolay olmadı rahat ol sen. Servisle, müşteri hizmetleriyle tartışa tartışa tövbe ettim... Bir gün başına gelirse anlarsın ne demek istediğimi ama umarım yaşamazsın böyle bir sıkıntıyı...

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Begenmiyosunuz atip tutuyonuz ama bindiginiz arabadanda vazgecmiyosunuz. Binmeyin o zaman zorlami fiata bindiriyolar

Benim city 6 yol sonra bozulmuş. 6 yolda her parca bozulabilir. Garanti vermek zorunda değil
    Atıp tutmuyorum evet beğenmiyorum

Yani airbag çatlağı olabilirmi diyorsun normal yani tamam sen haklısın

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

Arkadaşlar gidin dacia alın, Renault alın..Fransız tabutu Citroen ya da peugeotlara bakın..Bindiğiniz aracın dişe dokunur 2 derdi var 2'si de kronik.Siz kâr, zarar hesabı yapmayı bilmiyorsunuz...

Yakıtınız düşük, bakım maliyetleriniz muadiline sokabileceğiniz diğer araçlara göre düşük.
    Parçası, çıkması bol.Vergisi ucuz.Tipi de yakışıklı arabalar puntolar...2 derdi var 2.Evet can sıkıyor mu sıkıyor...

Dacia alsanız başınıza gelecek ilk 1 yıl içinde direksiyon soyulması (ki metale kadar iniyor), lastik kamber açısının düzenli olarak bozulması..

Renault alırsanız başınıza 1 yıl içinde gelecek sıkıntı iç trimlerin cik cik ötmesi ve her üst devire çıktığınızda içeri anlamsızca gelen koku... Tabii bu 2006-2011 aras GP'ler ile kıyaslayabileceğiniz arabalar olmalı.Yoksa biz de biliyoruz Fluence'in sıkıntısız olduğunu.Bi Megane kullanın.Clio binin....

Eyvallah.Organize olalım.Fiat'a bildiriler dizelim, gidelim servis önünde rakılı balıklı eylem yapalım benim eyvallahım var...Ama şu "Bir daha fiat mıı aman tövbe" dertlerine girmeyin kurban olayım.Sizin bir airbag göğsü çatlamış.kıyametler çıkarıyorsunuz.Yahy bu forumda beyni tamir oluyomuş gibi yapıp olmayan bi araba vardı peee...
    Gene sana cevap yazıyorum ama seninle uğraşmak için değil Cem kardeşim de kimin ne bilip bilmediğini yargılamakla uğraşmak yerine çözüm önerisi getir. Kronik sorun diyorsun ama FİAT kullanıcı hatası diyor. Yolla o zaman 3500 TL ben de kıyamet koparmayayım. Bedava alınmıyor kardeşim bu arabalar...

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar haklısın kardeşim. her yerde kronik sorunları yazıyor, bir zahmet google amcaya punto arızaları diye yazsan bir sürü konu çıkıyor zaten ama maalesef araştırma yok. Ayrıca bu city olayını anlamıyorum. Servise gittim sisteme girdiler parça gelince değiştirecez dediler, 1 hafta sonra direksiyon değişti, 3 hafta sonra gittim arkadaşın aracını değiştirdiler hiç de uğraşmadım millete nasıl oluyor da olmaz diyorlar hayret. Durum böyle bile olsa baktın sorun yaşanıyor alma arkadaş. Sanki diğer markalar günlük güneşlik arkadaşın era var servisle birbirine girdiler direksiyon hidroliği eksiliyor diye, başka bir arkadaşımda polo vardı zamanında 2006 model direksiyondaki bir arızadan dolayı servisin 3500 tl masrafı çıkardıklarını söylemişti gitti aracı sattı sonra. Bende puntodan önce tipo vardı bizim bodynin olduğu tarafta nerdeyse eksiz kablosu yoktu ve aracın enjeksiyon sisteminde sorun vardı eski sahiplerinden biri artık kimse benzin pompasını yakmış ondan dolayı bazı yerler hasar görmüş en son sanayide 2binlira masraf çıkarttılar ben de onu sattım e şimdi araç kurcalanmış, benzin alınmamış pompa yanmış araba napsın. Araba koca gün güneş altında kalsın sağı solu şişip kabarsın e bu marka yaramaz peki sen ne kadar aracına özen gösteriyorsun?? muallak. Ben üretici firma haklı demiyorum ama araç konusunda çok bilgili değiliz demek ki hep suçu araçlarda arıyoruz.
    Araştırmadan aldığım falan algısı oluşmuş galiba ama araç bende 2010 yılından beri var ve o zamanlar bu tarz hiçbir sorun gündemde değildi. Yanlış anlaşılma olmasın. Bir de güneşte bırakma olayına çok gülüyorum. Hadi park halinde güneşte de kardeşim bu araba yola çıktığında da güneşte. Azıcık mantık lütfen...Değişim yapılan araçlar güneşte bırakılmamış o zaman, sürekli gece yolculuk yapmışlar gündüz de güneşten korumuşlar...

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

işin komiğine ne biliyormusunuz fiatla ilgili olumsuz yorum yazsak hemem yaygara koparıyorlar yok o zaman dacia al yok her markada var birader hepsini eleştiriyoruz diğerlerinide eleştiriyoruz ama su sizin fiatı aşırı saçma savunmalarınıza gıcık oluyorum yahu arkadaş dertli airbag çatlağı oluşmuş fiat değiştirmiyor bunu diyor sizde saçma sapan yok kullanıcı hatası yok guneşlik koymak lazımmış komik komik konuşmayın insanda biraz akıl olur ya airbag çatlağı kullanıcı hatası mı??? Bi ona karar verin kimler diyor bunu ??

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

kronik sorunları azaltmak istiyorsan başka bir alternatik linea dır city yok göğüs airbag ayrı al sana 0 kronik sorun
    keşke punto nun göğüste linea nın kibi ayrık olsaydı hem daha güzel duruyor hemde sorunsuz

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı scarrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araştırmadan aldığım falan algısı oluşmuş galiba ama araç bende 2010 yılından beri var ve o zamanlar bu tarz hiçbir sorun gündemde değildi. Yanlış anlaşılma olmasın. Bir de güneşte bırakma olayına çok gülüyorum. Hadi park halinde güneşte de kardeşim bu araba yola çıktığında da güneşte. Azıcık mantık lütfen...Değişim yapılan araçlar güneşte bırakılmamış o zaman, sürekli gece yolculuk yapmışlar gündüz de güneşten korumuşlar...
    Şimdi ben size kesinlikle suçlusunuz demedim de gerçekten biraz mantıklı olmak konusuna katılıyorum. Park halinde güneş altında bırakıp ekranda 35 derece dış sıcaklıkları okurken aracınızın içi gerçekten bunaltıcı derecede sıcak olup plastiğe bile dokunamazken seyir halinde klimanızı açıp serincecik yolculuğunuzu yapıyorsunuz camı kapıyı kapatıp havalandırmayı açmadan yolculuk yapın bakalım siz aracın içinde o plastik gibi genleşiyor musunuz bayılıyor musunuz? burda güneş altında bırakmadan kasıt araç içinin sıcak olmasını anlatıyorsa mantıken araç sahibi araç içindeyken aracı havalandıracağından plastik, camlar kapılar kapalıyken ki gibi ısınmamış olur mantıken. Arkadaşımla puntomu aynı zamanda aldık sayılır onun aracı bütün gün güneş altındayken ben sokakta yer müsait oldukça aracımı gölgeye çektim. Onun aracı 2006 benim aracım 2007 modeldi ve arkadaşın ön göğüste şişme oldu benim aracımda zaman zaman güneş altında kaldı ama ben de şişme olmadı. Şimdi ben bu gözlemlemede ne; ben aracımı güneşten korudum şişmedi diyebilirim ne de o kronik diyebilir. Ben gölgede bırakıp şişme yaşayabilirdim onunki güneşte şişmeyebilirdi. Ama fiat bazı arkadaşların araçlarının göğsünü değiştirdiğine göre bence sizin sıkıntınız araçla değil servisle. Hangi servislerin ücretsiz değişim yaptığını öğrenip birde onlarla görüşün, sizin sorununuzu çözeceklerdir diye düşünüyorum. Servis bakımı falan bana hikaye geliyor, neden derseniz 3 hafta arayla servis bakımı 1 defa bulunan 2 aracın da city sini hiç sorunsuz değiştirdiler.

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Ben bizim araçlar hariç airbag yerinde göğüste çatlak olan araç hiç duymadım..Kaç model araçlarda buna dağilki,iklim şarlarıda bizden daha sıcak olan yerlerde var..Bu kullanıcı hatası olarak geçemez..Bu tamamen kullanılan malzemeden kaynaklı..Kullanma talimatında,''güneşte uzun süre bırakmayınız,plastik aksamlarda çatlama,yırtılma kırılma olabilir''' yazmalı Belkide yazıyordur

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke punto nun göğüste linea nın kibi ayrık olsaydı hem daha güzel duruyor hemde sorunsuz
    kesinlikle. Yalnız neyi anlamıyorum biliyor musunuz? şu araçlara sorun çıkarmazken güzel güzel binip sorun yaşayınca da bu araçlar yaramaz bu marka yaramaz kısmını anlamıyorum.
    Diğer markalarda normal makine bunlar arıza yapar denirken söz konusu fiat dacia gibi markalar olduğu zaman yerden yere vuruluyor. Tamam premium araçlar üretmiyor fiat ama şuanki piyasada parasına göre iyi araçlar üretiyor. Kaldı ki pahalı markalarda bile arızalar olurken fiatta arızalarda yerden yere vuruluyor. Evet kronik arızalarda sorun yaşayan çok oldu city olsun göğüs olsun değişiminde servislerde kimisi %50 dedi kimisi ücretsiz değiştirdi. Ücret isteyenleri de tüketici haklarına verenler kazandı. Sorun fiat merkezden kaynaklı desem ücretsiz değiştirenler nasıl değiştiriyor, bence bu sorunların çoğu servisten kaynaklı. fiat servisleri denetlemiyor sanırım ki ondan böyle oluyor ya da yolabildiğin kadar yol taktiği uygulanıyor.

Gürcan ÖZPENPECİ
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

Servis kaynaklı olduğuna inanmak istemiyorum. Sonuçta müşteri hizmetlerini de aradim ve oradan da ayni cevabi verdiler. Verilen cevap araca gore işlem yapiyorlarmis. Araç geçmişi onemliymis. Peki city motorunu neden degistirdiniz dediğimde bu sefer de arizaya gore değerlendirme yapiyoruz deniliyor. Anlayamadigim bu ayrim neden? Araç iyi olabilir ucuz olabilir. Ama iki tane kritik parçada kronik problem varsa da söylemek gerekir. Ayrıca elestirdigimiz nokta fiatin duruma gore tutarsiz kararlar vermesi.

ile gönderildi.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bizim araçlar hariç airbag yerinde göğüste çatlak olan araç hiç duymadım..Kaç model araçlarda buna dağilki,iklim şarlarıda bizden daha sıcak olan yerlerde var..Bu kullanıcı hatası olarak geçemez..Bu tamamen kullanılan malzemeden kaynaklı..Kullanma talimatında,''güneşte uzun süre bırakmayınız,plastik aksamlarda çatlama,yırtılma kırılma olabilir''' yazmalı Belkide yazıyordur
    Abi ben fiat hakılı demiyorum ama senin demene göre de antalya izmir gibi sıcak iklimlerde yaşayanların tabiri caizse airbagları patlaması, doğu iklimindekilerinde içe göçesi gerek diye düşünüyorum. Yalnız şu bir gerçek güneş ısısı ya da şöyle diyim aşırı sıcaklık tüm elektronik tertibat, plastik aksam için ciddi sorun. Ben şişkinlik gördüm ama çatlak daha hiç denk gelmedi. Bu olmadığı anlamına gelmiyor tabiki ama her ne olursa olsun araçlarımızı mümkün olduğunca korumamız gerektiğini düşünüyorum.

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Bence bu durum tamamen Fiat servis ve genel merkezin o ayki psikolojik yapısına bağlı gerçekleşiyor. 140 bin de arabası olup onun city sini değiştirenler oldu. Hemde araçları servis bakımlı değildi. Genel merkez o ay kendine kota koyuyor herhalde. Bu ay 40 kişininkini bedava 50 kişininkini iyi niyet kapsamında %50 indirim ile değiştirdik. Yeter bu aylık falan. Ben artık böyle düşünmeye başladım gerçekten.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Abi ben fiat hakılı demiyorum ama senin demene göre de antalya izmir gibi sıcak iklimlerde yaşayanların tabiri caizse airbagları patlaması, doğu iklimindekilerinde içe göçesi gerek diye düşünüyorum. Yalnız şu bir gerçek güneş ısısı ya da şöyle diyim aşırı sıcaklık tüm elektronik tertibat, plastik aksam için ciddi sorun. Ben şişkinlik gördüm ama çatlak daha hiç denk gelmedi. Bu olmadığı anlamına gelmiyor tabiki ama her ne olursa olsun araçlarımızı mümkün olduğunca korumamız gerektiğini düşünüyorum.
    Benim eski araçta da aldığımdan beri ince bir çizik vardı. Fakat şunu söylemek istiyorum arabam o kadar çok sıcağın altında kaldı ki abi arabanın önünde bulunan arabada bebek var yazılı plastik etkiket yamulmuştu sıcaktan. Göğüste problem yoktu ama.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı scarrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servis kaynaklı olduğuna inanmak istemiyorum. Sonuçta müşteri hizmetlerini de aradim ve oradan da ayni cevabi verdiler. Verilen cevap araca gore işlem yapiyorlarmis. Araç geçmişi onemliymis. Peki city motorunu neden degistirdiniz dediğimde bu sefer de arizaya gore değerlendirme yapiyoruz deniliyor. Anlayamadigim bu ayrim neden? Araç iyi olabilir ucuz olabilir. Ama iki tane kritik parçada kronik problem varsa da söylemek gerekir. Ayrıca elestirdigimiz nokta fiatin duruma gore tutarsiz kararlar vermesi.

ile gönderildi.
    neden inanmak istemiyorsunuz ki anlamadım. Ne yani olamaz mı böyle bir şey? bence pekala olabilir. Aracın neyine bakıyorlarmış? Ben aracımı 40binde aldım, araç sadece 10 binde bakıma girmiş başka da servise gitmemiş, ben de aracı servise götürmedim ama 50 küsür binde city değişti. Arkadaşımın aracı da 40 binde yağ bakımına girmiş triger vs dışarda değişmiş buna rağmen onunda 60 küsür binde city değişti. Şimdi bana sorun çıkartmadan 2 tane city değiştiren haliç oto ücret talep etmezken diğer servisler neden sorun çıkartıp işi yokuşa sürüyorlar? neticede tüm servisler fiata bağlı. Bu servisten kaynaklı değilse neden kaynaklıdır?

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim eski araçta da aldığımdan beri ince bir çizik vardı. Fakat şunu söylemek istiyorum arabam o kadar çok sıcağın altında kaldı ki abi arabanın önünde bulunan arabada bebek var yazılı plastik etkiket yamulmuştu sıcaktan. Göğüste problem yoktu ama.
    ya kardeşim bu durum neden oluyor tam net bir şey yok ortada ama yukarıda da dediğim gibi arkadaşımın aracı sürekli güneş altında kalmasına rağmen şişkinlik vardı ha ben sürekli güneş altında bırakmadım ama zaman geldi günlerce güneş altında da kaldığı oldu ama aldığımda nasılsa öyle de sattım. Benim araçta yamulan bükülen bişi olmadı hiç

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon