Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Fiat (Ağaçlı) servis rezaleti

beytullah kılıçay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    06 BK 3270
    Edilen teşekkür: 27

Soru Fiat (Ağaçlı) servis rezaleti

dün sabah aracı servise bıraktım. sıfır almış olduğum aracın sol arka stop lambası yıkarken içine su alıyordu ayrıyetten sol ön far içi çatlakmış gibi gözüküyordu bunun için servise götürdüm garantiden değişim yapılacağı söylendi herşey iyi güzel dün sabah bıraktım aracı ve akşam saat 4 te almaya gittim araç bir geldi ön kaputtu eziklik ve derin bir çizik :/ tam bir hayal kırıklığı . servis çalışanları hatalarını kabul etmeyip burda olmadı diyorlar . şimdi ne olcak dediğimde kaputu boyayalım diye cevap verdiler ciddi anlamda canımı sıktı bu durum sizlerle paylaşmak istedim. saygılar...

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FİAT musteri hizmetlerini ara ve şikayet et...
    Hukuksal platforma taşı...

Bir ço kservis rezildir bu konuda.

Onur Genç
    onurgenc87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 PSU 51
    Edilen teşekkür: 51

geçmiş olsun... bundan sonra arabayı servise bırakmadan video falan çekipte bırakmak lazım elde mevcut görüntü olsun bu ne böyle arkadaş...
    Punto Evo 1.4 My life 77 hp (Skydome)

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

beytullah kılıçay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    06 BK 3270

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FİAT musteri hizmetlerini ara ve şikayet et...
    Hukuksal platforma taşı...

Bir ço kservis rezildir bu konuda.
    öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. bu hukusal pilatform a taşımak için ne yapamam gerekiyor, açıkcası nasıl ve nerden yapacağımı bilmiyorum

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Bakın en basiti oturduğunuz yerden 444 22 55 i arayabilir..

Müşteri memnuniyeti adı altında burdan bi başvuru formu oluşturabilirsiniz..

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

doğrudan mahkemeye verebilirsiniz. elbet serviste kamera vardır ortaya çıkar.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

beytullah kılıçay
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    06 BK 3270

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün o sinirle hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

bence fiat müşteri hizmetleri yeterince ilgili böyle durumlarda. isterseniz arayın, istersenizde web sitesin şikayet formu doldurun 2 gün içinde dönüş yapıp sorunu hallediyorlar.
    ISmileUDie

ozz kut
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 33

Aracı kesınlıkle almayın,direk bursayı arayın ve şikayetınızı dıle getırın mahkemeye verecegınızı bu durumu kesınlıkle kabul etmeyın....

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

zaten bildiğim kadarıyla aracı teslim alırken, hasarlı yerlerini belirleyip sizden imzalı onay almaları gerekiyor. bu şekilde alındı aynı şekilde teslim ediliyor diye.
    tamire cep telefonu verirken bile alınan parçalar eksik parçalar hepsi yazılıyor. eğer ellerinde böyle bir belge yoksa zaten suçludurlar. ayrıca onaralım demeleride bunu onaylıyor.
    ISmileUDie

utku yünsel
    anamurmuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BG 6217
    Edilen teşekkür: 58

geçmiş olsun.
    pişkinliğe bak yahu boyayalım demişler bide töbe töbe ...
    'Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.
    Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Ben sırf bu yüzden servisle kavga ettim. Geçen bu fiattan arıyorlar puanlama anket için. Tüm notlara 3 puan verdim.... Sırf bu yüzden..... Daha sonra servisten aradılar ve telefonda kavga ettik.... <<<<<<<<<<<< BEN ARABAMIN BAŞINDA BEKLERİM KARDEŞİM >>>>>>>>>>>>>>>>

Eli ayağı dolaşacak usta zaten usta değildir. İşini yapan adam her türlü yapar....

Bu arada sizede büyük geçmiş olsun... Sizde lütfen aracınızın başında bulunun.....Bunu hatta forum alışkanlığı haline getirelim... Olayı hukuksal boyuta taşıyın.....

Ne ustalar varrrr kayışa tornavidayla çizik atannn nelerini gördük duyduk biz............

AĞAÇLININ ORAYA Bİ KERE GİTTİM KARDEŞİM ELİT Bİ SEMTTE YAA GÜÜÜYAAA DEMEKKİ ARABAYADA SOĞUK NEVALE GİBİ YAKLAŞMIŞLAR.... Aç davanı hakkını ara sen Ağaçlıdan zengin misin?
    Konu biancoangelo tarafından (09/02/2013 Saat 20:43 ) değiştirilmiştir.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat su
    ares86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 15

insan bunları duydukça servisten soğuyor ya yemin ediyorum geçmiş olsun

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Ankara da iken ağaçlı servise arabamı kapı ayarı için, stop etme ve devir saatinin çalışmaması yüzünden gitmiştim... çok ilgili gelmişlerdi... ama bu kadarına pes...

şimdi siz aracı servise bırakırken aracın tüm bilgilerini gösteren form var... depodaki benzini bile yazmaları lazım... bu işin peşini sakın bırakmayın... ve sonuna kadar hakkınızı arayın...

beytullah kılıçay
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    06 BK 3270

Üstadlarım öncelikle ilgileriniz icin cok teşekkür ederim. Bu isin pesini bırakmak istemiyorum . ben aracı teslim ederken aracı kontrol etmeden direk servise aldılar . Öncelikle sunu düşünüyorum servis kamera kaydını izlesek bu çizilme olayı servis icinde işlem görürken olmayıp ben teslim almadan once araci yıkatmaya götürdüklerinde olmuşsa kanıtlama olasılığımız daha düşük bu seferde ben yalancı durumuna düşmek istemiyorum

cihan80
    Ziyaretçi cihan80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı beytullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün sabah aracı servise bıraktım. sıfır almış olduğum aracın sol arka stop lambası yıkarken içine su alıyordu ayrıyetten sol ön far içi çatlakmış gibi gözüküyordu bunun için servise götürdüm garantiden değişim yapılacağı söylendi herşey iyi güzel dün sabah bıraktım aracı ve akşam saat 4 te almaya gittim araç bir geldi ön kaputtu eziklik ve derin bir çizik :/ tam bir hayal kırıklığı . servis çalışanları hatalarını kabul etmeyip burda olmadı diyorlar . şimdi ne olcak dediğimde kaputu boyayalım diye cevap verdiler ciddi anlamda canımı sıktı bu durum sizlerle paylaşmak istedim. saygılar...
    -------

hocam direk müşteri hiz . 444 22 55. sorunu aynen dile getirin hatta arabayı almalarını ya yeni araç yada paranızı talep edin böyle rezalet olmaz. fiat müşteri hizmetleri bu konuda çok duyarlı. geçenlerde servisten garantiden bi parça değişecekti . servis mırın kırın etti. direk müşteri hizmetlerini aradım olay 1 gün sonra çözüldü.

cihan80
    Ziyaretçi cihan80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı beytullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadlarım öncelikle ilgileriniz icin cok teşekkür ederim. Bu isin pesini bırakmak istemiyorum . ben aracı teslim ederken aracı kontrol etmeden direk servise aldılar . Öncelikle sunu düşünüyorum servis kamera kaydını izlesek bu çizilme olayı servis icinde işlem görürken olmayıp ben teslim almadan once araci yıkatmaya götürdüklerinde olmuşsa kanıtlama olasılığımız daha düşük bu seferde ben yalancı durumuna düşmek istemiyorum

hocam yanlış hatırlamıyorsam serivse elırken hani şu ekspertiz raporunda arabanın şekli var ya o şekle neresinde ne var ne yok not düşüyor diye biliyorum . mesela sağ ön kapı vuruksa yazıyor orayı not düşüyor . üzerinde sökülebilen aksesuarları ( teyp mesela) hepsi yazılıyor diye biliyorum .

1452487545 2584741266
    207 RC Le Mans gurgocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 108

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, yaşanılan bu durum çok can sıkıcı.. Söylenildiği gibi kamera kayıtları olayı çözecektir büyük ihtimalle (kameralar sorunluydu, çalışmıyordu vs gibi bir durum söz konusu olmaz ise).

Şunu canı gönülden söylüyorum, marka model ne olursa olsun kesinlikle serviste aracınızı beklemeye ve gözden kaybetmemeye çalışın. Artık çoğu servis camekan bölümlüdür yani içerisini bekleme bölümünden seyrediyorsunuz. Aracı servise bırakıp asla gitmeyiniz derim, heleki FİAT 'da.

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Aracı lifte kaldırdılarsa kaput açıkken en tepeye kadar kaldırıp tavana vurmuş olabilirler diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

mfgunes
    Ziyaretçi mfgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok geçmiş olsun

Sayfa 1/2 12 SonSon