8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Ero servisten herkese selam

hasan hasan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ALFA166 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Ero servisten herkese selam

arkadaşlar hayırlı akşamlar
    yaklaşık bir buçuk senedir forumunuzu uzaktan takip ediyorum
    vaktim olmadığı için aktif olarak girmedim
    geçen bir buçuk sene içinde forumdan servisimize gelen arkadaşlara her konuda yardımcı olmaya çalıştık...çokta iyi dost olduk
    şimdiye kadar kimseyi kırmadığımızı umuyorum
    bizler insanız hepimiz hata yapabiliriz, doktorlar bile ameliyattan sonra insanların karnında neler unutuyorlar.
    16 senelik bir FIAT geçmişim var istanbulun en iyi servislerinden birinde çalıştım. 11 senesi servis danışmanı olarak
    yetkili servislerde bile nelere şahit oldum önden hasarlı bir arabayı pastası cilası yapılıp tertemiz bir şekilde (RADYATÖRSÜZ) olarak teslim edilip çekici üzerinde geri geldiğine bile...
    gelelim bizim egr işine
    temizlik sonrası arkadaşın isteği üzerine termostat hortumunun fabrikasyon kelepçesini taktık (orjinal kelepçelerde bir kere açıldımı eskisi gibi kolay kolay tutmuyor.)
    neyse kelepçe fsm de yerinden atıyor ve hararet ikazı yanıyor
    bizde işimizin arkasında durup fsm ye gidiyoruz hortumu takıp suyunu koyup aracı teslim ediyoruz sonra ben arkadaşa telefon açıp bir sorun varmı diye soruyorum arkadaş bişey yok diyor
    3-5 gün sonra çıkan sorunu çevresindekilerle paylaşıp hatta bir tanesi birmottan arkadaşıymış hepsi hem fikir hepsi normal diyor
    bizi neden aramamış
    bir kelepçenin bile orjinalliğine takılıp değişmesini istemeyen bu arkadaş
    2,5 ay bu sıkıntıyı her sabah çekip buda yetmemiş gibi
    ver elini bodrum ,antalya izmir toplam 6000 km yol yapmış (bunuda dün telefonda kendisi söyledi bana )
    silindir kapak contası yanık bir arabada su kalmaz arkadaşlar ,eksilen suyuda göremezsiniz eksoz gazıyla beraber çıkar gider
    suyun eksiliyormu diye soruyorum, yok eksilmedi 2,5 ay önceki gibi duruyor dedi, dün görüştümüzde
    yağı eksiliyor dedi ,yağ eksilten motorda eksozundan mavi duman atar
    ısınınca bile beyaz duman atmaz
    bu arkadaş yazdığı yazıda bizden öyle bahsediyor ki sanki bizde veba varda aman gitmeyin sizede bulaşır der gibi
    aman duymayan kalmasın kimse gitmesin diyor , sonrada kimsenin ekmeğiyle oynamıyorum diyor
    kendisi telefonda pazartesi gelmeyi kabul ediyor
    hiç güvenmediği bir yere tekrar nasıl arabasını teslim edecek bilmiyorum
    bu seferde şanzımanı bozarsak ne olacak
    arkadaşlar ben bu arkadaşa yazdıkları ve sildikleri yüzünden yardımcı olma konusunda çok kararsızım
    bizi tanımayan arkadaşlar için söylüyorum ne olur bizi yanlış tanımayın
    ama bu arkadaş pek yardımı haketmiyor gibi
    aldığım 150 tl sinide iade edeceğim
    yazdıklarım için beni kınayanda olabilir haklı görende ALLAH hepinizden razı olsun
    aranıza kabul ederseniz bundan sonra vakit buldukça foruma girmeye çalışacağım umarım sizlere yararlı olurum
    bu arada şunuda belirteyim servisten ve dışarıdan herhangi bir ortağım yoktur ,biraz birikmişim vardı birazda kredi çektim servisi devren kiraladım
    krediyide hala ödüyorum...
    vaktinizi aldım hakkınızı helal edin

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Siz önce foruma saygı gösterip profil bilgilerinizi gerçek bilgilerle doldurun.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

3. Bu mesajı için 3 kişi OzzY'ye teşekkür etti:

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Ozan Erhan abi üyelik ile ilgili sıkıntı yaşadığını hala aktivasyonun gerçekleşmediğini söyleyip konu hakkında benden yardım istedi bende kendisine admin kullanıcısına mail atmasını söyledim ve sallama bilgiler ile kendim bir üyelik açtım. Benim üyeliğe başvurum onun "ero" olarak ve gerçek bilgilerini girerek yaptığı başvurudan sanırım bi 4-5 saat sonra oldu ve benim üyeliğim kısa zamanda onaylanınca bende kendisine sallama bilgiler ve farklı bir mail adresi ile başvurmasını önerdim ve ne oldu dersin sallama bilgiler ile yaptığı başvuru onaylandı ama "ero" olarak yaptığı başvuru hala onaylanmadı.

Acaba foruma üyelik için sallama bilgi vermek şartımı var bilemiyorum. Üyeliği onaylayan yöneticilere sormak lazım bu soruyu.

Saygılarımla

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hasan hasan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ALFA166 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

dostum sabahtan beri kendi adıma açmaya çalışıyorum aktivasyon maili gelmedi
    kendi adıma birdaha açamayacağım için böyle girdim
    saygısızlık olarak algılama

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aciklama icin tesekkurler. arkadasimizin cani yandigi icin boyle davranmis olabilir sonucta hepimiz kit butcelerle bu arabalara biniyoruz ve bazi noktalarda kendi sagligimizin bile onune geciyor arabalarimiza olan askimiz.

sizin de haksiz oldugunuzu soylemiyorum kesinlikle. sadece arkadasimizin hislerini anlayabiliyorum. o nedenle size dusen esnafliginizi gosterip arkadasimiza yardimci olmaniz ve bu olayin da tatlilikla cozulmesi, herkesin mutlu mesut olmasi, bizim de takdirlerimizi sunmamiz.

bu arada hem ero servisi hem de bu olaylari yasayan arkadasi tanimadigimi ve hic bir sekilde bir irtibatimin olmadigini belirtmek isterim yanlis anlasilmalarin onune gecebilmek icin.

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada hem ero servisi hem de bu olaylari yasayan arkadasi tanimadigimi ve hic bir sekilde bir irtibatimin olmadigini belirtmek isterim yanlis anlasilmalarin onune gecebilmek icin.
    Doğukan, hissen ne kadar senin

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı skystar37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğukan, hissen ne kadar senin
    pm atildi

saka bi yana gercekten bi bagim yoktur arkadaslar. hic gitmedim bile ero servise uzak biraz bana

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Evet bu konu da aciklama yonetimi temsilen bana dusuyor...

Once sahte bilgiler vererek uyelik acmak yasaktir... Cezasi ise banlanmaktir...

Sonra suna dikkatinizi cekerim.... Ana sayfada ve her sayfada cikan reklamlara bir bakin sonra elinizi vicdaniniza koyun... O kisiler reklam paralarini pesin pesin oderken acaba yanlis mi yaptilar... Onlarda uyelik alip boyle konular acsaydi olmazmiydi... Bu yapilan onlara haksizlik...

Sanal dukkan sahipleri ise sizin durumunuzdan farksiz... Kucuk isletme olarak buradalar.. Onlarda paralarini oduyorlar... Onlara da haksizlik etmeyelim...

Bu konu kilitlenecektir... Acilan sahte uyelik silinecek ve kisiler cezalandirilacaktir...

Uyelik onaylanmamasi ise reklam olacagi icindir... Yonetimi suclamak yerine once kendi yaptiklarimiza bakalım...
    Konu kadir07 tarafından (13/09/2012 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

11. Bu mesajı için 8 kişi Scottie'ye teşekkür etti: