Sayfa 47/65 İlkİlk ... 27434445464748495051 ... SonSon
1293 sonuçtan 921 ile 940 arası

Konu: Fiat servis ücretleri

Gökhan Becerik
    Sauron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 18

Topkapı Fırat oto 40000 bakımı için balatalar hariç 500-550 lira tutar dedi çok yüksek bir değer , garantimde bitmek üzere sanırım bosch car serviste yaptırıcam . .
    Önümüz tufanmış ne gam , Nuh'un gemisidir VATAN!

Taner Tarımer
    TANER80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    45 EY 406
    Edilen teşekkür: 11

18.06.2013 tarihinde izmir şık kardeşler fiat servisinde aracımın 10.000 bakımını 175 tl ödeyerek yaptırdım.Periyodik bakımla birlikte arka kapı gergilerimde garantiden ücretsiz değiştirildi. Bu servisi aracım arızalanıp yolda kalmam sonucu fiat yol yardımın yönlendirmesi, sorunu hemen tespit etmeleri ve gösterdikleri yakın ilgiden dolayı seçtim. Yolda kalma sebebim akümün arızalı olması idi onu da sağolsunlar 2 gün içerisinde yenisi ile değiştirdiler. Servis arayan İzmirli arkadaşlara tavsiye ederim.Kazasız,belasız,cezasız iyi akşamlar.

ERHAN SAKABAŞ
    teacherofenglish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    76 AP 006
    Edilen teşekkür: 29

Bugün Samsun Birmot'ta 20 bin 1.3 punto dizel bakımını 394 liraya yaptırdım.Bilmiyorum fiyat iyimi ancak baya bir uğraştım indirim için.Daha da inmediler ama 3 ay ertelemeli 8 taksit yaptılar orası iyi oldu.

korhan korhan
    korhan1482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Parlak Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

10000 bakımı için bugun ankara kavaklıdere ye gittim 205lira tuttu sağolsunlar ilgilendiler. Teşekkür ederim hepsine.

erden erdem
    34 tm 3741 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34 tm 3741
    Edilen teşekkür: 0

aracım 170,00 bnde balatayı daha yenı değiştim

Cihan Erdem
    faraday77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah

Standart Re: Fiat servis ücretleri

Android telefonlara indirebileceğiniz fiat yol arkadaşım uygulamasında tüm araçların bakım fiyatları yazıyor. Ben faturalarımı 70000e kadar olan bakımların fiyatları ile karşılaştırdım. Ekstra masraflar hariç fiyatlar tutuyor gibi.

Sent from my Nexus 4 using 2

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Alıntı faraday77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android telefonlara indirebileceğiniz fiat yol arkadaşım uygulamasında tüm araçların bakım fiyatları yazıyor. Ben faturalarımı 70000e kadar olan bakımların fiyatları ile karşılaştırdım. Ekstra masraflar hariç fiyatlar tutuyor gibi.

Programın ismi nedir acabaa?? Normal bilgisayarada yükleniyor mu? Bende servis fiyatlarımı karşılaştırmak isterim.....

Gökhan Becerik
    Sauron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 18

ben baktım 40000 bakım için 380+kdv olarak çıktı ama servis 500-550 lira verdi ( topkapı fırat )
    Önümüz tufanmış ne gam , Nuh'un gemisidir VATAN!

Emre Demir
    coupant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Bugün Fiat Grande Punto MJ'in 20.000 km bakımını fiat kavaklıdere oto servisinde yaptırdım. Toplam 387,32 TL tuttu. Ön fren balataları değişmedi.

Cihan Erdem
    faraday77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah

Standart Re: Fiat servis ücretleri

Alıntı Castell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Programın ismi nedir acabaa?? Normal bilgisayarada yükleniyor mu? Bende servis fiyatlarımı karşılaştırmak isterim.....

İsmi 'fiat yol arkadaşım' uygulamanın bildiğim kadarıyla yok bilgisayar için.

Alıntı Sauron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben baktım 40000 bakım için 380+kdv olarak çıktı ama servis 500-550 lira verdi ( topkapı fırat )
    Benim 40000de bu fiyatlardaydı. Sanırım balata değişimini de fiyata ekliyorlar.

tural boi
    turalboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

20000 bakımını Kartaş Oto'da yaptırdım 500 tl tuttu peşin olduğu için 450 tl'ye indirdiler

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Arkadaşlar 10.000(ilk bakım) için 195 TL fiyat aldım Kartaş Oto'dan ankaradan. Peşinde indirim yapacaklar. İyi midir sizce ?

burak cihan
    kesansporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 12

Alıntı coupant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Fiat Grande Punto MJ'in 20.000 km bakımını fiat kavaklıdere oto servisinde yaptırdım. Toplam 387,32 TL tuttu. Ön fren balataları değişmedi.
    14 temmuzda da ben, aynı hizmet için aynı parayı ödedim.

Evren Filiz
    EFLZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 26

Merhaba arkadaşlar,

Punto 1.4 M.Air S&S 105Hp 10.ooo km bakımı için

Kocaeli Efsane 380TL,Beykar 270TL fiyat verdi fiyatlar sizce uygun mu ?

380TL fiyatın sebebi 20.ooo bakım prosedüründen kaynaklıymış buji değişimi rot balans vs dahil fiyat,araç 1 yılı doldurdu henüz 7800'de ..
    Konu EFLZ tarafından (29/07/2013 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

sencer deniz
    tirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Sakın bujileri değiştirtmeyin. Bujilerinizin ömrü 25-30k km ye kadar. Senelik ömür diye birşey yok aslında saatlik ömürleri var. Ama yağınızın ve filtrelerinizin değişmesi lazım. Onların senelik ömürleri var. Birde bujileriniz NGK IKR9F8 japon malı. Ben daha yeni siparişini verdim Ankara dan. İstanbul da yakınımda bulamadım bende en uygun neredeyse oradan siparişini verdim. 4 ü 105 TL + 7 TL kargo ya geliyor.

Evren Filiz
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı tirit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakın bujileri değiştirtmeyin. Bujilerinizin ömrü 25-30k km ye kadar. Senelik ömür diye birşey yok aslında saatlik ömürleri var. Ama yağınızın ve filtrelerinizin değişmesi lazım. Onların senelik ömürleri var. Birde bujileriniz NGK IKR9F8 japon malı. Ben daha yeni siparişini verdim Ankara dan. İstanbul da yakınımda bulamadım bende en uygun neredeyse oradan siparişini verdim. 4 ü 105 TL + 7 TL kargo ya geliyor.
    teşekkür ederim cevap için,bence de gerek yok bujiler için henüz erken yalnız 270 fiyatın içinde sadece yağ filtre vb değişimler varsa buji rotbalans vb için 380 daha mantıklı sanki

M C
    mehmetefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1

Bu cumartesi Bakırköy Haliçoto'da 30.000 km bakımını yaptırttım.

Sol ön gündüz farı patlamıştı (8.80 tl yazıyordu) ve 20 nokta kontrolü yaptırdım (20 tl) toplamda 196.84 TL ödedim. (1.3 MJ dizel)

20 nokta kontrolünde 3-5 şey için yıl itibarı ile değişimi gerekir notunu (araç 2011 model) düştüler. Balatalar %50deymiş 10bin km daha gider dediler, 20bin bakımında da 10bin km daha gider demişlerdi.
    Konu mehmetefendi tarafından (29/07/2013 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Burada sanırsam kimsenin haberi yok ben söyleyeyim istiyorum. Fiat Türkiye, Fiat Yol Arkadaşım diye bir uygulama çıkardı, duyanınız vardır. Oradan servis randevusu, bakım ücretleri gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Aracınızın km'sine göre yaklaşık ücrete ulaşıyor; buna göre de kendinizi hazır hale getiriyorsunuz. Benim işime çok yaradı bu uygulama, özellikle bilgisayarı açmadan sıfır araç fiyatlarına ve kataloglarına ulaşabilmiştim. Hala daha işime yaramakta. Özellikle bilgisayarınızın olmadığı yerlere gidip de araç konusu konuşulurken broşür taşımak yerine telefondan araç özelliklerine ulaşarak bak şu donanım paketi şunlar var şu fiyat demek için; ya da aracın bakımının yaklaşık fiyatı şu bilgisine ulaşabilmek adına güzel bir uygulama

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

Evren Filiz
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı farukileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada sanırsam kimsenin haberi yok ben söyleyeyim istiyorum. Fiat Türkiye, Fiat Yol Arkadaşım diye bir uygulama çıkardı, duyanınız vardır. Oradan servis randevusu, bakım ücretleri gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Aracınızın km'sine göre yaklaşık ücrete ulaşıyor; buna göre de kendinizi hazır hale getiriyorsunuz. Benim işime çok yaradı bu uygulama, özellikle bilgisayarı açmadan sıfır araç fiyatlarına ve kataloglarına ulaşabilmiştim. Hala daha işime yaramakta. Özellikle bilgisayarınızın olmadığı yerlere gidip de araç konusu konuşulurken broşür taşımak yerine telefondan araç özelliklerine ulaşarak bak şu donanım paketi şunlar var şu fiyat demek için; ya da aracın bakımının yaklaşık fiyatı şu bilgisine ulaşabilmek adına güzel bir uygulama
    bazı araçlar için servis ücreti mevcut değil uygulamada malesef ben de kullanıyorum uygulamayı kullanışlı bir uygulama

sencer deniz
    tirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Ben c.tesi günü bravo ya bakım yaptırdım. Yağ+yağ filtresi+arka 2 balata+Klima gazı tamamlandı 250 TL Bosch serviste. Bujiler geldiğinde de onlar takacaklar.