Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Bakım Ücretlerindeki Çelişki (Fahiş Fiyat)

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı fiko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartal medosu aradım 10 000 bakım için 130tl 150 arası fiyat verdi ..uzak biraz akpınarı düşünüyorum taksinin bakımlarını yaptırdığım için az çok tanışıklık var ..servisler arası ndaki fark tuhaf*****
    Fikret abi bu fiyat tutarsızlıklarını bence musterıden cok servısın dusunmesi gereken bır durum dıye dusunuyorum .
    Şöyleki artık insanlar her bılgıye cok kolayca ulasabılıyor bu forumdada kımsede salak ta degıl olanıda yok .
    Servıs musterısıne yuksek fıyat cıkarttıgında kendısıne yapmısoluyor bunu musterı bır kez yer başkada yemez zaten,bırdahada ugramaz bızım servılser garantılı arac pesıne dusmusler zaten garantılı arac servıse ya 1 kez gıdıyor yada 2 kez garantıden dolayı garatıde bıtınce servıse gıdılmıyor sanayııye gıdılıyor .Servıs garantısı bıtmıs aracları kazanmalı dıye dusunuyorum zaten garantılı arac elının altında onlarında garantısı bıtınce onlarda sana gelsın sen daha cok ıs yap daha cok kazan 1o bın bakımına 250 tl fıyat cektıgınde 10 arac gelıyorsa 170 Tl fıyat soyle 20 arac gelsın hatta garantısı bıttıkten sonrada gelsın
    Servıs makul bır fıyat verdıgınde ben neden sanayıye gıdeyımkı sanayıde bujı toplamı 60 tl falan servıs toplu halde alıyor zaten bu parcayı servıse gelıyordur 50 tl ye servıs bana 100 tl bujı fıyatı cekse gıdermıyım gıtmem fıyatını bılıyorum zaten 50 tl ye aldıgını 100 e satıyor ama sanayıde 60 tl bu bujı servıste bana 70 tl dese zaten 20 tl kar etmıs oluyorsun .
    10 bın bakımı ıle 20 bın bakımında cok bır farklılık yok bujıler degısıyor extradan 10 bıne 150 tl deyıpte 20 bıne 350 tl dersen sen musterın sunu dusunur bır bujıye 200 tl mı odeyecegım der düz mantık olarak dırekt .Zaten parcayı toptan alıyorsun sonrada 6 ay sonra fıat merkez bır guncelestırme yapıyor yenıdne zam karına kar katmıs oluyorsun .
    İnsanlar neyın ne oldugunu bılıyor artık senın parcayı kaca aldıgını kaca sattıgını ,dıger servıslerın ucretlerını ,sanayıde cıkacak ucretı,hatta farklı fırmanın senın yaptıgın gıbı garantılı ıs yapıp senın yaptıgın ısın aynısını daha uygun ucrete yaptıgınıda bılıyor ona gore musterıyı kaybetmeden uzmeden ve kendı varlıgını surdurebılecek sekılde ıkı tarafında uzuzlemyecegı bır Fiyat polıtıkası olmasını dusunuyorum Fiat servısi sonucta tek artarnatıf sen degılsın ,insnalar en az senın kadar kendı ekonomısınıde dusunnuyor ne sen kolay kazanıyorsun ne ben kolay kazanıyorum surumden kazanma olayı ıle daha az kar ıle cok daha fazla musterı ıle fahıs fıyata elde ettıgın kar dan daha fazla kazana bılır servısler
    Konu ZAK1980 tarafından (07/12/2011 Saat 10:21 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

2. Bu mesajı için 3 kişi ZAK1980'ye teşekkür etti:

Armağan Çopur
    armaganc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Bende kartal Medosu aradım araç 10.200 km de yıllık bakımı geldi ve 450 fiyat verdiler. Fiko nasıl sana 150 fiyat çektiler anlamadım. Benim araç benzili 77bg otomatik. 450 nere 150 nere nası oluyor bu. Makul fiyat verecek bildiğiniz bir servis varsa istanbulda oraya gidicem neresi olduğu önemli değil. Bu rakam farklılıkları makul değil.

İstanbul içinde güvendiğiniz ve makul fiayt veredfeğinzi bildğiniz servis önelerinizi bekliyorum.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

ben dün servise gittim çslmsysn kornamı göstermeye ve 80.000 bakımı fiyatı almaya..ilgili arkadas ki onu 6 senedir tanıyorum 550 lira fiyat verdi benzinli starjet aracımın 80.000 bakımı için 5 dakika sonra iki masa ötesindeki diğer tanıfığım servis danışmanına aynı soruyu sorduğumda 400 lira dedi aynı servis..bu cevaplardan sonra sahsen 6 senlik yetkili servisimin samimiyetini birkez daha gözden geçirmek istedim..400 liranın içinde nelerin değişceğini sordum.. cvp sudur;
    1-motor yağı
    2-yağ filtresi
    3-hava ve polen filtresi
    4-bujiler
    5-carbon clean
    bu arada son 60.000 bakımımda faturada soyle bir ibare var garantı surenız bıttıkten sonrakı ılk perıyodık bakımınızda servisimizde yaptırdığnız takdirde şçilık ucretınde %50 indirim uygulanacaktır..bu kampanyadan yararlanmak ıcın bır sure varmıdır veya bır şart şurt bilen varsa yazsın lutfen..

onrky
    1.4 starjet 95hp

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Alıntı armaganc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kartal Medosu aradım araç 10.200 km de yıllık bakımı geldi ve 450 fiyat verdiler. Fiko nasıl sana 150 fiyat çektiler anlamadım. Benim araç benzili 77bg otomatik. 450 nere 150 nere nası oluyor bu. Makul fiyat verecek bildiğiniz bir servis varsa istanbulda oraya gidicem neresi olduğu önemli değil. Bu rakam farklılıkları makul değil.

İstanbul içinde güvendiğiniz ve makul fiayt veredfeğinzi bildğiniz servis önelerinizi bekliyorum.
    İstanbul anadolu yakası kozyatağı arma oto yu bir arayabilirsin... dün ben orda yaptırdım bakımı. iş bitiminde pazarlık yapabiliyorsun.. indirim uygulayabilirler..

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ercüment T
    DoBLocU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 16

Otomobil firmaları 0 araç satışından ziyade servis bakım işinden para kazanıyorlar.Fiatta bayiler arasındaki fiyat farkı aracı alırkende aynıydı.Bu durum bir çok markadada aynıdır.Birinin digerini tutuguna rastlayamadım.10 000 bakım için irili ufaklı bütün bayileri,servisleri aradım.Mantık aynı satışı yüksek olan,servis sirkülasyonu fazla olan bayi bunu rakamlarını indirerek yansıtıyor.Garanti bitsin servislerin önünden geçmem,gider sanayiye hem ustam ile muhabbet eder çayını içerim hemde aracıma neler yapıldıgını gözümle görmüş olurum.aklımda soru işareti kalmaz.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

2011 model 9 bindeki 1.4 fire evo için
    -enriko aliberti 370tl.
    -birmot 350tl.
    -poyraz 350tl.
    -merkez servis 250tl.
    -şık kardeşler 240tl.
    -yıldızcan 300tl.
    fiyat almakta fayda var.yapılan işlemler standart.....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Geçen Cumartesi 1.4 Evo Dynamic Dualogic aracımız 10.000 kilometredeyken yıllık bakıma soktum aracımızı,gitmeden önce 440 lira fiyat aldım,çok fazla gelince Fiat müşteri hizmetlerini arayıp fiyat öğrenmek istedim,Devran denen arkadaş bana değişik servis telefonları verdi fiyatların stabil olmadığını söyledi.
    Herkeste fiyat farklıydı,Bağcılardaki Erkay oto en iyi fiyatı verdi 350-380 arası tutar dedi,bende 30 lira neden oynuyor sabit bir fiyat verin sitede yazayım reklamınız olsun zaten telefonunuzu müşteri hizmetleri verdi dedim.
    Kesin rakam çıkartalım sizi ararız dediler,ertesi gün aradıklarında fiyat 440 liraya çıktı aniden,sebep sorduğumda servis ücretlerini bilmediğini söyledi Esra isimli bayan (Tırstık diyemedi gariban).
    Aracı aldığım bayinin serviside 440 lira çekmişti,sonradan müşteri temsilcisi arkadaş araya girip 400 liraya indirtti bu rakamı.
    Değişen malzemeler 3 litre yağ-yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi-4 adet buji.
    malzeme hepsinde standart,işçilik zamanı standart ama fiyatlar arasında uçurum var.
    Dün telefonla arayarak müşteri hizmetleri ve fiatın hizmetleri için anket yaptılar,her sorularına 1-10 arası puan vermemi istediler verdiğim yanıt hepsine 1 oldu...
    Ben böyle berbat bir firma ve müşteri hizmetleri görmedim...
    Kendi kullandığım Kangoo için 3.yıl bakımına dizel olmasına rağmen 198 lira ödedim,aradaki farka bakın...

14. Bu mesajı için 2 kişi USTA'ye teşekkür etti:

asil suna
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen Cumartesi 1.4 Evo Dynamic Dualogic aracımız 10.000 kilometredeyken yıllık bakıma soktum aracımızı,gitmeden önce 440 lira fiyat aldım,çok fazla gelince Fiat müşteri hizmetlerini arayıp fiyat öğrenmek istedim,Devran denen arkadaş bana değişik servis telefonları verdi fiyatların stabil olmadığını söyledi.
    Herkeste fiyat farklıydı,Bağcılardaki Erkay oto en iyi fiyatı verdi 350-380 arası tutar dedi,bende 30 lira neden oynuyor sabit bir fiyat verin sitede yazayım reklamınız olsun zaten telefonunuzu müşteri hizmetleri verdi dedim.
    Kesin rakam çıkartalım sizi ararız dediler,ertesi gün aradıklarında fiyat 440 liraya çıktı aniden,sebep sorduğumda servis ücretlerini bilmediğini söyledi Esra isimli bayan (Tırstık diyemedi gariban).
    Aracı aldığım bayinin serviside 440 lira çekmişti,sonradan müşteri temsilcisi arkadaş araya girip 400 liraya indirtti bu rakamı.
    Değişen malzemeler 3 litre yağ-yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi-4 adet buji.
    malzeme hepsinde standart,işçilik zamanı standart ama fiyatlar arasında uçurum var.
    Dün telefonla arayarak müşteri hizmetleri ve fiatın hizmetleri için anket yaptılar,her sorularına 1-10 arası puan vermemi istediler verdiğim yanıt hepsine 1 oldu...
    Kendi kullandığım Kangoo için 3.yıl bakımına dizel olmasına rağmen 198 lira ödedim,aradaki farka bakın...
    mustafa abi yanlış anlama ben fiorinoyu götürdüğümde yağı hava filitresi balata vs vs dışardan orjinal olarak aldım.serviste paşa paşa taktılar kullandılar.sadece işcilik verdim.toplam 235 lira.onların verdiği fiyat ise 390 tl.uçuruma bak....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

10,000 km buji değişmesi çok şacma geçen bizim komşunun 2011 model doblosu 11000 km bakıma gitmiş bana faturasını gösterdi inceledim benimde fiat marka araçlara meraklı olduğumu biliyo doblo 1.6 multijet faturada diikatimi çeken

4 litre opet yağ 150tl+kdv yazmışlar
    mazot filtresi 20,000 km değişir değiştirmişler 11,000 km de gerek yok 90+kdv
    carbon clean yapılmış 11,000 km de gerek yok
    polen filtresi 30 tl + kdv di

faturası halen duruyor merak edenler içinde yayınlayabilirim.

Motor yağını mobil 5w30 full sentetik 65 tl almayanı dövüyolar opet mobilden ya da castrolden daha kaliteli oldgunu sanmiyorum

doblonun bakımı 500 tl civarında tutmuş 10 taksite bölmüşler yorum size ait...

asil suna
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10,000 km buji değişmesi çok şacma geçen bizim komşunun 2011 model doblosu 11000 km bakıma gitmiş bana faturasını gösterdi inceledim benimde fiat marka araçlara meraklı olduğumu biliyo doblo 1.6 multijet faturada diikatimi çeken

Motor yağını mobil 5w30 full sentetik 65 tl almayanı dövüyolar opet mobilden ya da castrolden daha kaliteli oldgunu sanmiyorum

garanti olduğunu bildilermi t...k arıyolar yolmak için.

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    garanti olduğunu bildilermi t...k arıyolar yolmak için.

valla onu bilmiyorum da faturadan hatırladığım

torpido temizleyici mat
    torpido temizleyicisi parlak yazıyodu bunlar ne anlamadı parayı kimsenin kolay kazandığını düşünmüyorum

cemal arslan
    cemal arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 598

fiat olsun vw olsun...fark etmez...her yetkili servis kendi fiyatını uygular...neticede bir kar marjları var...bundan feragat ederek daha az ücret talep edebilirler...

bazen işçilik bazen yedek parçada kampanya yapabiliyorlar...

aslında tek fiyat olması lazım...bana göre...

diğer taraftan...

yağ bakımlarını ...yetkili serviste yaptırmak zorunda değilsiniz...
    önemli olan...servis belli km lerde çağırır...işte onlar gitmek zorundasınız...atıyorum 30bin 60 bin 90 bin....gibi..

bunun dışında yağ bakımı fren balatası değişimini dışarda yaptırabilirsiniz...ancak...orijinal parça kullanmak şartıyla...

yine...orijinal parça alarak...serviste onları kullandırabilirsiniz...yani yağınızı balatanızı dışarıdan alıp bunu takın bunu kullanın diyebilirsiniz....

bugün vw grubunda....doğuş ve eskihisar arasında bile rekabet ve fiyat indirimleri kampanyalar oluyor...fiat da mı olmayacak ??

ben olsam....normal periyodik bakımlarını dışarıda yaptırırım..sadece belli km de 30 60 90 bin bakımlarına giderim....

Ozgur Symnoglu
    ozgurse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 64

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Bey Merhaba,

Daha önce farklı birkaç başlıkta 1.4 77bg aracım için Şişli Deha otomotivden 200 TL fiyat aldığımı yazmıştım ancak sanırım siz gözden kaçırmışsınız. Keşke forumu biraz daha araştırsaydınız sadece buji hariç , 3 litre yağ-yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi değişimine 200 TL vererek bu bakımı yaptırabilirdiniz. Kısmet bir dahaki bakıma artık.
    Forumdaki diğer arkadaşlarda şişli'ye gitme imkanları varsa mutlaka Deha otomotiv Sinan beyden teklif alsınlar.

Syg,

22. Bu mesajı için 3 kişi ozgurse'ye teşekkür etti:

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Alıntı ozgurse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Bey Merhaba,

Daha önce farklı birkaç başlıkta 1.4 77bg aracım için Şişli Deha otomotivden 200 TL fiyat aldığımı yazmıştım ancak sanırım siz gözden kaçırmışsınız. Keşke forumu biraz daha araştırsaydınız sadece buji hariç , 3 litre yağ-yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi değişimine 200 TL vererek bu bakımı yaptırabilirdiniz. Kısmet bir dahaki bakıma artık.
    Forumdaki diğer arkadaşlarda şişli'ye gitme imkanları varsa mutlaka Deha otomotiv Sinan beyden teklif alsınlar.

Syg,
    Bujiler için tanesine 17 lira+kdv fiyat yazmışlar,benzin filtresi değişecekti onun yerine bujiler değişmiş,10.000 kilometredeki bir aracın bujilerinin değişmesine gerek yoktu belkide ancak ne kadar da olsa biraz kurum bağlamışlar ama kullanılmayacak gibide değiller...
    Sizin yorumlarınızı görmemişim,görseydim iyi olurdu tabiki,seneye bu uyarınızı dikkate alacağım...
    Konu USTA tarafından (08/12/2011 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.

Ercüment T
    DoBLocU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 16

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim aracım 1.3 multijet ilk bakımı 10.000 km de 160 tl ye yaptırdım.20.000 bakım fiyatıda 350 tl oldugunu ögrendim.yani ikinci bakımda cebimden toplam 510 tl çıkacak1.6 dobloların ilk bakımı 20.000 km de ve 500 tl den aşagı yapan yok.1.6 multijet 4 litre 1.3 multijet 3 litre yag alıyor.Geri kalan degişen sarf malzeme aynı.Fiatın bu mantıgını çözmedim,bu hikayeyi neden anlattım bende bilmiyorum

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Alıntı DoBLocU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aracım 1.3 multijet ilk bakımı 10.000 km de 160 tl ye yaptırdım.20.000 bakım fiyatıda 350 tl oldugunu ögrendim.yani ikinci bakımda cebimden toplam 510 tl çıkacak1.6 dobloların ilk bakımı 20.000 km de ve 500 tl den aşagı yapan yok.1.6 multijet 4 litre 1.3 multijet 3 litre yag alıyor.Geri kalan degişen sarf malzeme aynı.Fiatın bu mantıgını çözmedim,bu hikayeyi neden anlattım bende bilmiyorum
    Elbet bir sebebi vardır ercüment belkide gerçeklerin nekadar acı olduğunu anlatmaya çalıştın

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 model 9 bindeki 1.4 fire evo için
    -enriko aliberti 370tl.
    -birmot 350tl.
    -poyraz 350tl.
    -merkez servis 250tl.
    -şık kardeşler 240tl.
    -yıldızcan 300tl.
    fiyat almakta fayda var.yapılan işlemler standart.....
    Burdan ve Mustafa abinin araştırmalarından ben şunu görüyorum, benzinli puntoların bakım masrafları daha ağır, benim 10 bin 205, 20 bin 395 TL idi...

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu tamamen servisin fiyat politikasıyla ilgili.Aç gözlü servise düştünüzmü Allah yardımcınız olsun ben 45 bakımını 150 TL tuttu.Silifkeden Karamana gittim bakım için aynı bakıma Mersindeki ervisler 350-370 TL fiyat vermişti.
    İnanmayanlar olmuştu burdada tekrar yayınlıyorum faturayı bakıma gidecekler bu faturayı çıkartıp 400 lerden bahsedenlerin gözüne soksun!
    https://img10.imageshack.us/img10/4545/faturab.jpg

Geçen hafta 95 beygirlik aracı olan arkadaşımı yönlendirdim 10000 bakımına 140TL ödedi oda.
    Onur bey ilginiz için ayrıca teşekkür etmek istedim, 95 lik aracı olan arkadaşta yetkili aynı serviste mi yaptırdı, birde o arkadaş 20 bin bakımını yaptırdığında sizden istirhamım onun da bedelini benimle paylaşabilir mi, fiat a ciddi bir baskı yapmayı düşünüyorum bu konuda çünkü benim 30 bin km bakımım yanaşıyor, teşekkürler yeniden..

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Dostlar bu arada paro puan kartlarınızı serviste okutmayı unutmayın, ben 20 bin bakımını yaptırdktan sonra paro kartımı okutmuştum, yedek parçada hatırladığım kadarıyla % 14, işçilikte % 19 puan alacağımı biliyordum önceden, (bu değerler tam tersi de olabilir) sonra 395 TL lik 20 bin bakımından sonra bana uygulanan puan 11 TL idi, bende kabaca hesap yapmıştım yaklaşık 400 liralık bir bedelin ort : % 20 indirimi olsa 80 lira civarında puanım olması gerek diye opet kart yani paro yu aradım sonra günler sonra irtibatlaşarak fiatla bana yaklaşık 90 TL ye yakın puan yüklemesi gerçekleşti, hakkınızı arayın arkadaşlar...yakıt puanlarınızı da rutin takip edin paronun web sitesinden çünkü manisada aldığım 160 TL lik yakıtın puanı 1,60 olması gerekirken saniyeler sonra puanım sistem tarafından geri çekilmiş, araştırma yaptım sonrasında bu puanı geri yükleme yaptılar günler sonra...

eMRE CEYLAN
    buzgibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 10

Arkadaşlar ben benim aracım 37.800 binde yeni aldım triger değiştireyim dedim servisler 700 ila 750 arası tutar dediler ben dışardaki ustama 100 tl parça 40 tl el emegi verdim pazarlıkla beraber halloldu . Bu servisler gerçekten abuk subuk rakamlar veriyorlar anlamış değilim bende,

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon