Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yok Böyle Bir Fiyat!!40000 bakımı 150 TL

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan hocam buyrun size tam Detay;

51775324F Hava Filtresi DB/FR/DBY 11,13 TL
    73500049F Yağ Filtresi(1,3) PN 7,59 TL
    CAST114 Castrol 5/30 4 Lit. Edge 76,20 57,20 TL (3,3 lt için)
    77364561F Polen Filtresi LN/DBY 11,83 TL
    77363657F Filtre Elemanı Yakıt LN/ST/159 61,93 TL
    001 Mekanik İşçilik 30,00 TL

BRÜT TUTAR: 179,68 TL
    EXTRA İNDİRİM: 10,61 TL
    İNDİRİM TUTARI: 41,95 TL
    NET TUTAR : 127,13 TL
    KDV TUTARI(%18): 22,88 TL
    FATURA TUTARI : 150,00 TL

özel servisi bırakın sanayideki yağcıda bile bu parçalar ve bu kalite yağla bu fiyata çıkmak imkansız.
    Hava filtresi= 8 TL
    Yağ filtresi= 8 TL
    Castrol edge 0-30 4 Lt= 90 TL (4 yağ değişiminden sonra kalan kısımlar ile motor yağı bedavaya geliyor)
    Polen Filtresi=10 TL
    75 Hp mazot filtresi = 70 TL

TOTAL= 186 TL
    bunlar mazot filtresi hariç ankara oto ünlü yan sanayi fiyatları.

İşçilik= Kendim = Pahabiçilemez

Selçuk Selçuk
    sss33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Çok biliyorsunuz haklısınız bugün ben değil siz gittiniz ve bakım yaptırdınız.
    FIAT BAYİLERİ
    bak bu fiatın resmi web sayfasındaki karaman servis sonucu....bitmedi
    :::KARPAR OTOMOTIV:::
    buda servisin kendi web sitesi!Yeterli gelmediyse kendinizde bir uğrayın bakın bakalım yetkili servismi değilmi?
    O olmaz dediklerin asıl olması gereken yoksa sizde bizleri kolay para kazanç kişisi gören servislerden birinin sahibi yada çalışanımısınız.
    Benim amacım buraya yakın çevre yada bu ildeki arkadaşımın birine bile olsa yardımcı olmak söylediğim gibi forumumuzdan bahsettim ve bu fiyatlardan bakım yapacaklarına dair sözlü beyan aldım şimdi Konyadan bir arkadaşım buraya gitse ve cebinden daha az çıkacak her kuruş için içinden bana teşekkür etse benim için bir kazançtır o kişiye faydalı olmuşumdur ama sizin mantığınızla insanları yalancı durumuna sokacak kişiler için bunların bir anlam teşkil edeceğini zannetmiyorum.Sözün özü ben bu gün bu servise gittim mersinde bana 350 tl denen işlemi tamamı gözümün önünde ve tamamen aynı parçalarla Fiat atentli faturasıyla 150 TL ye yaptırdım ve geri Silifkeye döndüm bunuda yıllardır içinde bulunduğum ve aynı durumda olabilecek insanların bulunduğu platformda paylaştım.önemli olan umarım bu paylaşımımdan başka arkadaşlarımda faydalanır.

KARPAR oto da lpg taktırdım. bu yazdıklarına ben inanırım kardeş. Temmuz ayında aracıma garanti kapsamında lpg taktırmayı düşündüm.Mersindeki fiat servisi 1.700 fiyat çekti , ben de memleketim olan konyaya giderken karpar oto da taktırdım 1400'e.
    Genel anlamda fiyatları çok uygun karpar otonun.Ve de çok memnunum taktıkları lpgden.
    Yanlız benim anlamadığım nokta sadece fiat değil tüm araçların bakımını da yapıyor bu servis.(ford, renault, wolswagen,toyota,nissan)

irfan öz
    taipen71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

Fiyat müthiş 1.3 lineam var bende 40000 bakım yaptıracağım sadece oraya fren balataları eklenecek servis 400 tl bir fiyat çıkarıyor ankaradan karamana mı gitsem acep

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Forumda daha önce paylaşmıştım arkadaşın verdiği listede yer alan parçaların fiyatları (yağ hariç) opar parça listesinden kontrol edildiğinde zaten rakamlar ortaya çıkıyor yalancılıkla yada imkansız diyerek konuyu kirletmenin bir anlamı yok. Arkadaş parça kodlarını vermiş isteyen girip kontrol edebilir.

Opar parça fiyat listesi
    Opar Ürünleri

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serkan Küçük
    serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 410

Onur abicim helal olsun valla, iyi yapmışsın... E madem öyle ben de Mersin'e gelirken Karaman'a uğrarım akraba da çok orada

Ayrıca bu aralar forumda birbirini tanımadığı halde saçma sapan saldıranlar da arttı, hayırdır inşallah. Hani başkasına yapılsa tanımadığımdan bi "acaba" derim ama abi sana da böyle deniyorsa artık bazı şeylerin çivisi çıkıyor demektir, diyorum fazla uzatmayayım, görüşmek üzere abicim...

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

Alıntı skystar37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda daha önce paylaşmıştım arkadaşın verdiği listede yer alan parçaların fiyatları (yağ hariç) opar parça listesinden kontrol edildiğinde zaten rakamlar ortaya çıkıyor yalancılıkla yada imkansız diyerek konuyu kirletmenin bir anlamı yok. Arkadaş parça kodlarını vermiş isteyen girip kontrol edebilir.

Opar parça fiyat listesi
    Opar Ürünleri
    Parça fiyatlarında bi sıkıntı yok zaten..Yalnız arkadaş Yağ ile birlikte o fiyata çıkmış..Yağıda 3.3lt kullanmışlar..Kimsenin konuyu kirlettiği yok..Hiç işçilik bile almasalar mazot filtres,i polen filtresi, yağ filtresi, yağ, kampana temizliği, hava filtresi 200TL civarı tutar..
    This is not personel, just business..

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı bvulgari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parça fiyatlarında bi sıkıntı yok zaten..Yalnız arkadaş Yağ ile birlikte o fiyata çıkmış..Yağıda 3.3lt kullanmışlar..Kimsenin konuyu kirlettiği yok..Hiç işçilik bile almasalar mazot filtres,i polen filtresi, yağ filtresi, yağ, kampana temizliği, hava filtresi 200TL civarı tutar..
    adam kalkıp da bize hikaye mi yazıyo demek istiyosun yani???belli ki bi kampanya yyapmış karpar oto ona denk gelmiş abi de...adam ürün kodlarını yapılanları birebir yazmış bizi kandırmak için kalkıp da konu açacak değil ya...tamam o fiyata o kadar işlemi yaptırmak zor ama demek ki servisin indirimli olduğu döneme denk gelmiş.
    kArŞIYAkA çARŞı

ŞAFAK ÖZTÜRK
    sfkbrtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 233

çok uygun! benim 10bin bakım 200 tl tuttu...

EVREN ARISOY
    evrenarisoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10,5 Bandırma
    Edilen teşekkür: 18

Dün Servise Mazot filtresinin fiyatını sordum. İşçilikle beraber 130 TL. dedi. (Grande Punto 1.3 multijet) şok oldum....Sanayi yolu gözüktü........

11. 09/10/2011, 19:50

Ender İYİDİKER
    E_N_D_E_R_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 EN*707
    Edilen teşekkür: 128

iyiyimiş...umarım bu tip servisler çoğalır da herkes rahat eder.
    BİR HAYATIN VAR VE SEN ONU EN İYİ BİR ŞEKİLDE YAŞAMALISIN...!!! EndeR

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı sss33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KARPAR oto da lpg taktırdım. bu yazdıklarına ben inanırım kardeş. Temmuz ayında aracıma garanti kapsamında lpg taktırmayı düşündüm.Mersindeki fiat servisi 1.700 fiyat çekti , ben de memleketim olan konyaya giderken karpar oto da taktırdım 1400'e.
    Genel anlamda fiyatları çok uygun karpar otonun.Ve de çok memnunum taktıkları lpgden.
    Yanlız benim anlamadığım nokta sadece fiat değil tüm araçların bakımını da yapıyor bu servis.(ford, renault, wolswagen,toyota,nissan)
    Doğru söylüyorsun arkadaşım özellikle ford marka araçlarda tercih ediyor servis müdürüyle konuştum."hocam karaman dar bir piyasa Fiatla anlaşmamızda başka markalarda servis hizmeti görebilir diye anlaştık" dedi.
    bence o çok önemli bir detay değil sonuçta adamların ofisinde koskoca yetkili Fiat servisidir yazısı var ve faturasında fiat logosu ve atenti var.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı serkankucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur abicim helal olsun valla, iyi yapmışsın... E madem öyle ben de Mersin'e gelirken Karaman'a uğrarım akraba da çok orada

Ayrıca bu aralar forumda birbirini tanımadığı halde saçma sapan saldıranlar da arttı, hayırdır inşallah. Hani başkasına yapılsa tanımadığımdan bi "acaba" derim ama abi sana da böyle deniyorsa artık bazı şeylerin çivisi çıkıyor demektir, diyorum fazla uzatmayayım, görüşmek üzere abicim...
    Teşekkürler Serkan kardeşim valla iyi oldu.En son 350 yi duyunca Bilenden çevre yakın servislere soruyim dedim adamlar direk Carbon Clean dahil 200 tl fiyat verdiler düşün yani.ne derce soyulduğumuzu.Carbonda problem oluncada 5/30 edge le gönlümü aldılar uzaktan geliyorum diye.bu kadar basit ama bunu polemikleştirenler var.cevabımı faturayı scan edip siteye attığımda vereceğim işallah hafta içi.

kesinlikle uğra arada fark mutlaka olcaktır.

Selçuk Selçuk
    sss33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Doğru söylüyorsun arkadaşım özellikle ford marka araçlarda tercih ediyor servis müdürüyle konuştum."hocam karaman dar bir piyasa Fiatla anlaşmamızda başka markalarda servis hizmeti görebilir diye anlaştık" dedi.
    bence o çok önemli bir detay değil sonuçta adamların ofisinde koskoca yetkili Fiat servisidir yazısı var ve faturasında fiat logosu ve atenti var.

millet sana neden saldırıyor anlamadım. fiyat olarak uygun olan servisleri açıklamak bu forum üyelerine yapılan en iyi iyiliktir.

benim araç da temmuz 2012 gibi 40.000 olur. muhtemelen yine ailemin yanına (konyaya) giderken yol üzeri karpar oto da yaptıracağım bakımı.

40.000 bakımı + lpg filtresi değişimine 400 tl vermek istemiyorum.en fazla 250 tl ye hallederim karaman da. hem selenia denen yağı da kullanmak istemiyorum.castrol varken.

Serkan Küçük
    serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 410

Teşekkürler Serkan kardeşim valla iyi oldu.En son 350 yi duyunca Bilenden çevre yakın servislere soruyim dedim adamlar direk Carbon Clean dahil 200 tl fiyat verdiler düşün yani.ne derce soyulduğumuzu.Carbonda problem oluncada 5/30 edge le gönlümü aldılar uzaktan geliyorum diye.bu kadar basit ama bunu polemikleştirenler var.cevabımı faturayı scan edip siteye attığımda vereceğim işallah hafta içi.

kesinlikle uğra arada fark mutlaka olcaktır.
    ya ben genelde bayramlarda gelebildiğim için ayarlamak zor olabilir ama kesinlikle aklımda abicim artık orası sağolasın

Koy abicim faturayı koy, ben de şaşırıyorum artık iyice, söylenenlere...

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

ya olmaz ole şey deyip inkar etmeye ne gerek var, adam yaptırmış işde bu kadar basit,,fiyat aldım yaptıracağım demiyorki yaptırdım diyor..iş olmuş bitmiş parasınıda vermiş,,servis kendının veya tanıdığının olsa bile kaç yazar sonuç olarak ucuzmu ucuz git sende yaptır aynı parayı ver ozaman,,kullanılan parçalarıda gör.neyi tartışıyoruzki..adam iyilik yapayım dedi bi haber verdi pin pişman oldu valla
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

20. Bu mesajı için 3 kişi krakercocuk'ye teşekkür etti:

Adnan ulutaş
    abayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 22

üstat,faturayı scan edip paylaşırsan bizde bakıma giderken gösterip indirim isteriz diğer servislerden bende 20bin bakımına gideceğim yakında aynı şeyler değişecek...

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı bvulgari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat yetkili servisi castrol yag kullanmaz bu birincisi.. ikincisi 150 TL mazot filtresi ile birlikte çıkamazsın zaten..Böyle bi fiyatı servis vermez lütfen milleti yanıltmayalım..
    Öle 4LT yağ açıpta biz 3.3 lt kullandık o yüzden fiyatı 57TL oldu falanda hiç olmayacak bişey.. Yorum bile yapmama gerek yoktu ama dayanamadım kusura bakma..

Fiat ile görüştüğümde istediğimiz yağı kullandırabilirmiyiz dedim, evet dediler ancak yağından dolayı herhangi bir arıza açarsa biz mesul olmayız dediler bu bir

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Benim 20 bin bakımı geldi, benden 400 e yakın fiyat istediler, 400 , vay bea asist kit parası

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

https://img10.imageshack.us/img10/4545/faturab.jpg

Buyrun budaFATURA herşey ortada imzalı fatura!Hikaye yazıp pc ortamında bu faturayıda oluşturmadım.İşkembeden sallamak kolay...
    Bazılarının rantına dokundunmu malesef paylaşımlar yalan oluyor her platformda olduğu gibi bana saldırılarında tek nedeni o başka bir şey değil....
    Ama ben arkadaşlarımın iyiliğine olacak herşeyi çekinmeden paylaşmaya devam edeceğim burada!!!
    Konu Honor COOPER tarafından (10/10/2011 Saat 19:49 ) değiştirilmiştir.

25. Bu mesajı için 4 kişi Honor COOPER'ye teşekkür etti:

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat ile görüştüğümde istediğimiz yağı kullandırabilirmiyiz dedim, evet dediler ancak yağından dolayı herhangi bir arıza açarsa biz mesul olmayız dediler bu bir
    Arkadaşım kullandığım yağ bütün spesifikasyonları karşılıyor dünya devi Castrolun en üst segment yağlarından biri 5/40 seleniadan 10 gömlek üstün ayrıca tam sentetik kaldıki bunu yetkili servis kullanıma sunuyorsa sıkar biraz mesul olmamak.Eğerki yanımda 20/50 yağ götürüp bunu kullanın desem ve sıkıntı olsa haklılar 5/40 seleniada bir şey olmazsa bunda hiç bir şey olmaz buna inanın.Yedek parçadan çarptıkları yetmiyor gibi normalde aynı kalite yağların 50-60 TL olduğu yağa 90-100 TL çakmak için seleniayı ortaya atıyorlar buda 2 !

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon