18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: 20.000 km ilk bakım fiyatı

veysel yücel
    1912ksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 2

Dikkat 20.000 km ilk bakım fiyatı

arkadaşlar 2011 evo 1.4 fire dualogic 2011 ilk bakım ücreti 400 tl ile 450 tl arasında bir fiyat çıkar dediler sizce arkadaşlar nasıl fiyatlar...

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu Punto evo

[ı]ben 1 hafta önce yaptırdım 415 tl . Bunun içinde karter muhafazası da var . Saygılar. çanakkale miller[/ı]

veysel yücel
    1912ksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı sezerism Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [ı]ben 1 hafta önce yaptırdım 415 tl . Bunun içinde karter muhafazası da var . Saygılar. çanakkale miller[/ı]
    anladım karter muhafazasıda dahil iyiymiş ozaman başka hangi parçalar değişti peki ?_

ismail sezer
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501

Teknik Konu Punto evo

Pek değişen parça yok ,yağ 4 litre ,yağ filtre ,polen , disk frenler temeizleme arka balatalar temizleme ,hava filtre , klima sistem ve dezenfeksiyon şeklinde yazılmiş bukada cam suyu koymuşlar. Karter muhafazası değişmiş 70 lira yazmışlar .

ismail sezer
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501

Teknik Konu Punto evo

Veysel bey İzmir den geçtim, gece Antalayaya giderken ilkdefa otabana girdim . ARaç ne istediyse bastım 200 km gördüm . Araçta 5 kişi vardı hiç sorun olmadı. Bu evolar süper birde bunlarda turbo olsaymış ne harika olurdu . saygılar.

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

Ben dün yaptırttım bakımını
    Mazot Filtresi = 60 TL
    Hava Filtresi = 15 TL
    Yağ Filtresi = 10 TL
    Selenia Yağ 4 Lt = 70 TL
    Root Balans + Jant Doğrultma = 40 TL
    Toplam 195TL tuttu.
    Sanayide kendi ustama yaptırttım ama ben

ismail sezer
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501

Teknik Konu Punto evo

Ben servisteki durumlar bu rakamLarda . Benim sanayideki ustalarımıza bir lafım olmaz , onlar değerli insanlar tabiki sanayide fiyatlar daha avantajlı .
    Konu sezerism tarafından (09/05/2011 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

bakımı motor yağı yağ filtresi hava polen filtresi buji fren bakımı 217 tutar 20,000 km bakımı

Nihat D.
    YaşasınDumansızHavaSahası NyhatShu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    35EA1029
    Edilen teşekkür: 142

multiair bakıı nekadar 20.000 1 2 ay içinde gelicem

Repair

Mustafa U.
    Kerberos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 7

Merhabalar,

Ben de bu hafta Grande Punto 1.4 Dualogic aracımın 20.000 bakımını yaptıracağım. Telefonda 500-600 lira civarında bir fiyat tutacağı söylendi ve kafam karıştı..

Aracın garantisi de önümüzdeki ay doluyor, sizce bu son bakımı da servise yaptırıp sonra sanayide mi devam etsem? Bu bakımda yaptırmayıp sonra yaptırabileceğim kalemler var mıdır? Örneğin balataların değişimi gerekiyorsa değiştirmeyip sonra sanayide mi halletsem?

Garantiyi uzatmayı düşünüyordum fakat bu servis masraflarını bir kez daha görürsem kalpten giderim, garantileri onların olsun.

İSMAİL TUNCAY
    jocker_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri

mrb. garanti hangi hallerde işe yarıyor anlamadım. sanki araç sahiplerini servise mecbur etmek için uydurulmuş.

Mustafa U.
    Kerberos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 7

Alıntı jocker_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb. garanti hangi hallerde işe yarıyor anlamadım. sanki araç sahiplerini servise mecbur etmek için uydurulmuş.
    Hem servise hem de Opet'e mecbur etmek için sanırım. Seat kullanırken servis konusunda Doğuş'tan şikayet ederdim, şimdi mumla arıyorum. Alfa Romeo ve Lancia ile aynı işçilik ücretlerini uyguluyorlar herhalde.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı Kerberos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben de bu hafta Grande Punto 1.4 Dualogic aracımın 20.000 bakımını yaptıracağım. Telefonda 500-600 lira civarında bir fiyat tutacağı söylendi ve kafam karıştı..

Aracın garantisi de önümüzdeki ay doluyor, sizce bu son bakımı da servise yaptırıp sonra sanayide mi devam etsem? Bu bakımda yaptırmayıp sonra yaptırabileceğim kalemler var mıdır? Örneğin balataların değişimi gerekiyorsa değiştirmeyip sonra sanayide mi halletsem?

Garantiyi uzatmayı düşünüyordum fakat bu servis masraflarını bir kez daha görürsem kalpten giderim, garantileri onların olsun.
    Aracının 20 bın bakımını servıste yaptır 500-600 cok enfazla 320 olmalı ara servıslerı pazarlık et garantı bıttıkten sonrakı bakımlarınıda sanayıde yaptırabılırsın
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Metin PARMAKSIZ
    Çaylak sirjanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    05 LE 899

merhaba arkadaşlar,ismim metin,merzifon amasya'da ikamet ediyorum.aracım gp 1.4 fire active.bende en az sizler kadar aracımdan memnunum ama bir o kadarda fiat servis ve hizmet anlayışından şikayetçiyim.arabalarımıza serviste yapılan bakımların %70'i yalan sadece kağıt üzerinde yani faturalarda.servislerin yaptıklarının yanında istedikleri fiyatlar bence bu arabalar için değmez.ben geçen sene 10.000 bakımı serviste yaptırdım 250 tl civarında bir fiyat çıkarttılar,arkadaşlar saolsun sormadan cam sileceğini bile değiştirmişler(10000 kmdeki cam sileceği ne kadar eskiyebilir ki).asıl bombası bu sene 20000 bakımını sanayide ustaya yaptırdım ve yağ deposunu boşalttığımızda çıkan yağ rengi simsiyahtı yani servis 10000 de yağı değiştirmeyip sadece üstüne eklemiş.diğer marka servisler için birşey diyemem ama fiat bu paraları haketmiyor.öyle klima temizliği,disk temizleme görmeden inanmayın.inşallah gp fiattan aldığım ilk ve son arabam olur.birçok marka indirim günleri yaparken bizim ağalar tenezzül bile etmiyor.güvendiğiniz ustanız varsa başında durun sanayide yaptırın o zaman istenen fiatların gerçeği yanıstmadığını anlarsınız.

ismail sezer
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501

Teknik Konu punto evo

Metin hocam dediklerine katılıyorum . Garantisi devam etsin diye mecburuz , yoksa ne yaptıklarını ne yapmadıklarını pek ala biliyorum kardeşim 20 bin bakımda camsuyu değiştirmişler yazıyor faturada ama ben akşam doldurdum fulledim çamları yıkıyorum ,servisten araçı aldım faturaya baktım .Cam suyunu değişmiş olduğunu görünce bu ne dedim ne söyliyeceklerini bilemediler abi parayı iade edlim falan bırak kalsın dedim . Arabanın çalışan parçalarınıda bozuyorlar .

canay karadeniz
    cnykrdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 26

geçen hafta şube arabasını 15bin bakımına soktum hundai'de inanın bizden bir farkı yok daha önceki aracım citroen di o da yine aynı şekilde servisi..bu servis olayının durumu budur insanlar garantisi bitmesin diye gidiyorlar haksızda sayılmazlar..ben aracımın başında durup ustayla muhabbet etmeyi bekleme salonunda oturup çay içip kataloglara bakmaktan daha çok seviyorum..

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

valla fiat hakkında kendi düşüncelerim bir yana birde sizin düşünceleriniz eklenince "ben bu hatayı nasıl yaptım" diye kendi kendimi yiyorum. Allah bir daha bana fiat almayı nasip etmesin, Allah benden bir milyon yıl uzak etsin böyle firmayı. keşke gidip tata falan alsaydım da bu ne olduğu belli bile olmayan firmaya bulaşmasaydım. üç kağıt desen var, dolandırıcılık desen var, iş bilmeyen personel desen oooo sayamazsın, kazık fiyat desen en alası, iş arabayı satana kadar sattıktan sonra "sen kimsin" muhabbeti ve ardından gelen kazık yedek parça ve bakım maliyetleri. BİR DAHA FIAT MI ? ASLA AMA ASLA... hiç bir arkadaşım kusura bakmasın aklına da farklı bir şey gelmesin, ben bu duruma geldim 40 günde... değmeyecek bir arabaya 30 bin lira ver ondan sonra bi o kadarda yok bakımdı yok yedek parçaydı yok bilmem neydi, üstüne birde bilinçsiz, bilgisiz ve düzeysiz satış temsilcileri eklensin oh ne ala memleket... keklik bulmuşlar fırsatı kaçırırlar mı ? hak ediyoruz sanırım. ama bundan sonra benden TÖVBE...
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Şu an 19 000 deyim, 20 000 bakımına az kaldı. Bakımları Eskişehir Birmot'ta yaptırıyorum ve memnunum.

Gereksiz şeyleri boş yere yapmıyorlar, özen gösteriyorlar ve fiyatı da uygun oluyor. Boya koruma dahil 250 lirayı geçtiğini hatırlamıyorum.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler: