Sayfa 11/11 İlkİlk ... 7891011
212 sonuçtan 201 ile 212 arası

Konu: Fiat servislerinden ne kadar memnunsunuz...

AKIN KOCAMAN
    Puntosuna Aşık Bir Adam HugemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    07 ABM 37
    Edilen teşekkür: 69

Ben her konuda Antalya birmottan oldukça memnunum. Servisteki arkadaşların bilgisi aracı karşılayışları. Servis süreleri ve her konu, arıza, vb... konularda bilgi aktarımı yapıyorlar....
    GRANDE PUNTO 1.3 MTJ FUN BEYAZ CO-PİLOT - BLUE ME - FIAT HI-FI 100W SES SISTEMI
    Eski Nick:07sea07

kemal büyükgenç
    keykavus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 88

Eskişehir Birmot Servisinden ben de memnunum. Servis çalışanlarının karşılaması ve her birinin ayrı ayrı ilgisi dolayısıyla hepsine teşekkürü borç biliyorum. Tüm servis çalışanlarına yakınlıklarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım.

İLKER Ç.
    ocean_1919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    26
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı keykavus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir Birmot Servisinden ben de memnunum. Servis çalışanlarının karşılaması ve her birinin ayrı ayrı ilgisi dolayısıyla hepsine teşekkürü borç biliyorum. Tüm servis çalışanlarına yakınlıklarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım.
    Aynen katılıyorum.

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

Arkadaşlar ismi lazım değil bir serviste 50.000 bakımı yaptırmıştım. Bakım çerçevesinde hava filtresi de değişmişti (faturada vardı) ancak eski hava filtresi bana verilmedi ben de sormadım. O zamandan beri arabanın çekişinde hep sorun yaşadım ve başka bir serviste 60.000 bakımı yaptırdğımda sorun düzeldi. Sormak istediğim :

Acaba günahları boynuna kötü niyetli bir usta veya çalışan hava filtresini takmadığı halde fatura etmiş olabilir mi ? Nasıl anlarız ?

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

en son istanbul haliç otoya gittiğimde değişen parçaları ( hava filtresi dahil) tarafıma verieleceği, isteyip istemediğim soruldu.
    bende istemiyorum dedim. zaten buradan bu servisin güvenilir olduğu belli oluyor. aynı zamanda şikayetlerim giderilmişti ve aracımın performansı da eskisine nazaran artmış yakıt tüketimide belirgin şekilde azalmıştı.
    buradan da aracımda istediğim değişiklilerin yapıldığını anlamıştım.

bence servisten parçaları isteyip , kontrol edip geri iade etmeniz sizin için daha iyi olurdu.

mert beckham
    mertbeckham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ismi lazım değil bir serviste 50.000 bakımı yaptırmıştım. Bakım çerçevesinde hava filtresi de değişmişti (faturada vardı) ancak eski hava filtresi bana verilmedi ben de sormadım. O zamandan beri arabanın çekişinde hep sorun yaşadım ve başka bir serviste 60.000 bakımı yaptırdğımda sorun düzeldi. Sormak istediğim :

Acaba günahları boynuna kötü niyetli bir usta veya çalışan hava filtresini takmadığı halde fatura etmiş olabilir mi ? Nasıl anlarız ?

yapmadıkları halde çok rahatlıkla fatura ederler hiç merak etme

ayrıca şuana kadar fiat servislerinden memnun olduğumu söyleyemem özelliklede 2 servis adı vericem hiç tavsiye etmem.

1. si trabzon tunalar fiat servisi.
    istanbuldan geldiğimiz için olsa gerek araç çekmiyor diye servise götürüp 1 gün sonra aldık değişen bişey yok aracı ellememişler bile ve gerekçeleride çok güzel " abi araba gayet güzel çekiyo bilgisayara bile taktık" ama bi kerede bizim yanımızda bilgisayara tak dedik ve yakıt basıncı 2400 bar olması gerekirken 600 bardı ve önce abi bu normaldir dedi yanımızdaki çalışan, sonra servise geçtik enjektörlerin değişmesi lazım dediler yani müşteriyi sallama konusunda üstlerine tanımam ve kimseye tavsiye etmem.

2. si istanbul büyükçekmece aydın oto.
    grandepunto yu sıfır olarak aldık ve aldıktan 1 ay sonra klima eksi derecelere düşmeye başladı ve aydın oto yakın olduğundan oraya götürdük sürekli bişeyler yaptılar ilgiden yana sorunumuz yok ama çözüm hiç yok klima 1 yıldır sürekli eksi derecelere düşüyor ve doğal olarak klima dışarıda hava soğuk diye içerisini soğutmuyor. daha bu sabah araca bindim bu sıcakta klima -7 dereceyi gösteriyo ve klimalı sıfır aldığım aracın camları açık geziyorum klimayı kullanamadığımdan

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İLKkAN ALPAN
    idea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Fiat servislerinin hepsini zorunlu olarak ziyaret ettim.İçlerinde en mükemmeli Kavaklıdere Fiat Yetkili Oto Servisi.Umarım gerek duymazsınız ama aklınızın bir köşesinde dursun.
    Kavaklıdere Oto Fiat Yetkili Servisi | Ankara | 1991 - 2009 internet adresi

erco kerelti
    ekerelti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı elbruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim servisten yana bir çok sıkıntım oldu bu konuda bunları paylaşalım ben açıkcası servislerden soğudum bazı servislerin daha nitelikli olduğuna inanıyorum sizin oturduğunuz yere göre önerebileceğiniz servisler varmı biz araçlarımızı nasıl servislere emenet ediyoruz burada bunları paylaşalım herkes servislerde yaşadıkları sıkıntıları ve başlarına gelen olayları anlatsın benimde anlatacaklarım olacak sırf servisten kaynaklanan nedenler yüzünden çok sıkıntı yaşadım sizler neler yaşadınız görüşelerinizi bekliyorum yada memmusunuz.....:confused:
    bencede sen haklısın fiat servisi diye bişey yok kımse yardımcı olmuyooo rezaletyaa:************(

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

Bizim Servis Bile Yokki Ankaraya Gitcektim Orda Kavaklıderede Yaptırırm Yllık bakımı artık ..
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

kenan çohatutar
    cuhadar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    45 C 3242
    Edilen teşekkür: 10

Manisa şendil servisi mükemmel müşteriye karşı ilgileri ve güvenilirllikleri çok iyi ben çok memnunum ve tavsiye ederim.

savaş karaca
    blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 13

ben fiyat servisinden hiç memnun değilim arkadaş ve aracımı servise götürmüyorum ne dedikleri vakitte teslim ediyorler ne doğru dürüst bunun problemi şudur diyorlar işleri güçleri ekstra bişeyler kakalamak araba bayılıyor çekmiyor diyorum adam carbon clear yapalım diyor ulan önce arabada bir sorun var mı bir bakar insan bir yakıt sistemi arızasını bile bulamadılar, araba nın camları kışın buğu yapıyor diye 2 kere göğüs söktüler polen filtresini değişmeyi akıl edemediler kendim değiştim daha ne diyeyim

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

14. 30/08/2009, 16:55

Serkan KIYAK
    chemical engineer srknkyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34**4398
    Edilen teşekkür: 0

arkadaşlar istanbul anadolu yakası os-ka yetkili bayisini önerebilirim, zaman konusunda saati saatine teslim, bilgi paylaşımında bence oldukça iyi, fiyatlar fix zaten, ugur usta iyidir, sayg.

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 7891011