Sayfa 10/11 İlkİlk ... 67891011 SonSon
212 sonuçtan 181 ile 200 arası

Konu: Fiat servislerinden ne kadar memnunsunuz...

HaKaN ZHR
    == 火 == HKNZHR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464
    Edilen teşekkür: 86

benim son zamanlarda basımdan gecen 2 olayı anlatim birincisi mersin-adana otobanında bir hayvan ölüsünü son anda fark ettim ve ortaladım biraz büyük bişiydi ve araba baya bir sarsıldı 5-6 km gittikten sonra motor sesi degişti ve her vites attıgımda yada calistirdigimda arabanın altından sesler geliyordu.. ertesi gün adana birmota gittim ve tanıdık bir usta saolsun kart acmadan aracı iceri aldı ve 10 dk da egilen sac duzeltti arabayı teslim etti..

diger bir olay ise şöyle gercekleşiyor.. bayramda birileri sol farı kırmıs ve ben mersine gittigimde boranlara götürdüm aracımı kaskodan degiştirilmesi için talimat verdim ve arac rehinli oldugu icin son taksidin odendigini gösteren makbuzu teslim edince 20 dk da farı degiştirdiler ve optik ayarlarını yapıp teslim ettiler..

hız ve ilgi alakada boranlardan cok memnunum... nadir abi yanlıs anlamadın xD evim mezitlide oldugu icin oraya gidiyorum..
    birmotta ise bir kac usta gercekten cok iyi ve ilgileniyorlar.. ancak servis kabulde bi arkadas var " hakaret etmek istemiyorum " sadece arkadasımın teybinin sökülüp benim teybin takılması icin beni 3 saat bekletmeyi göze aldı bende resti cektim cıktım gittim.. nekadar sözde 100 üzerinden 100 versemde birmota 70 xD boranlara 100 üzerinden 200 veriyorum

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

gercekten bazı seyler, servıstekı elemanların ınsıyatıfıne kalıyor.elemanın bırı yok bu olmaz hepsı aynı dıyor, dıgerı bolgeyle goruserek hallederız dıyor.servısler kendı kendını yalanlıyor.aslında bazen ıyı oluyor, sana samımı gorunupte basından savan ınsanları secebılıyorsun!!!
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı HKNZHR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim son zamanlarda basımdan gecen 2 olayı anlatim birincisi mersin-adana otobanında bir hayvan ölüsünü son anda fark ettim ve ortaladım biraz büyük bişiydi ve araba baya bir sarsıldı 5-6 km gittikten sonra motor sesi degişti ve her vites attıgımda yada calistirdigimda arabanın altından sesler geliyordu.. ertesi gün adana birmota gittim ve tanıdık bir usta saolsun kart acmadan aracı iceri aldı ve 10 dk da egilen sac duzeltti arabayı teslim etti..

diger bir olay ise şöyle gercekleşiyor.. bayramda birileri sol farı kırmıs ve ben mersine gittigimde boranlara götürdüm aracımı kaskodan degiştirilmesi için talimat verdim ve arac rehinli oldugu icin son taksidin odendigini gösteren makbuzu teslim edince 20 dk da farı degiştirdiler ve optik ayarlarını yapıp teslim ettiler..

hız ve ilgi alakada boranlardan cok memnunum... nadir abi yanlıs anlamadın xD evim mezitlide oldugu icin oraya gidiyorum..
    birmotta ise bir kac usta gercekten cok iyi ve ilgileniyorlar.. ancak servis kabulde bi arkadas var " hakaret etmek istemiyorum " sadece arkadasımın teybinin sökülüp benim teybin takılması icin beni 3 saat bekletmeyi göze aldı bende resti cektim cıktım gittim.. nekadar sözde 100 üzerinden 100 versemde birmota 70 xD boranlara 100 üzerinden 200 veriyorum
    hakan madem konuyu açtın nadir abi beni de yanlış anlamasın ama ben de geçen boranları denemek için fren balatalarını değiştirtmeye gittim. ilgi çok iyiydi. özellikle muhasebedeki bayanlar bilen oto muhasebesindeki bayanlar gibi değil. daha bir kibar. sanırım bütün servislere sırayla gitmek gerekiyor.

bilen otodaki servis elemanlarının biraz kendilerine çeki düzen vermesi gerekiyor. bir de benim bildiğim bir eleman bir arabaya başlar kendisiyle ilgili kısım bitene kadar ayrılmaz. bilen otoda adam bakıyom bi orda, bi burda, acelemiz olduğunda adamın peşinde koşturuyoruz. daha çok şey var yazacak ama kalsın şimdilik. şimdiye kadar hep en üst puanları verdim bilen otoya ama artık ararlarsa düşürecem puanları.

boranların beğendiğim yanı arabanın tüm kontrollerini en başta yapıp yaklaşık fiyatı veriyorlar. bilen otodaki muhasebeci kızların yaptığı gibi insanı yolunacak kaz gibi görmüyorlar.

neyse nadir abiye de selamlarımı ileteyim burdan. 50bine az kaldı nadir abi. ona göre

Kadir Eryılmaz
    mavi-punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    38 S
    Edilen teşekkür: 48

Ben kendi adıma kayserideki tofaş servisi calışanlarına ve özellikle Ercan Elkatmış bey ,Şaban bey ve Metin ustaya teşekür ederim.Geçen ay city motorunu uzatılmış garentiden degiştiler.dünde 30 bin bakımı(yag,yag filitresi,havafilitresive diger kontroller),firen balatalarını ,kapı ayarları,sag aynadaki sesin bakımı yapıldı .İlgilerinden dolayı özarlar servisine teşekür ederim.

Veli YILMAZ
    tasmanlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyonkarahisar
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    03UU053
    Edilen teşekkür: 1

Standart servisler

s.a. ben puntoyu alalı daha 3 ay olmadı.ben öğretmenim, karnelerin dağıtıldığı gün öğrencinin biri sağ ön kapıyı bayaa bi tepiklemiş ve kaporta çökmüş.servise götürdüm araba 4 gün serviste kaldı.tamam oldu gel al dediklerinde ise ne göreyim kapını sacı hafif içe doğru bi görünümü var.siz nasıl servissiniz dediğmde aceleye getirirsen böyle olur dediler.ben de tek kuruş ödeme yapmadan başka servise götürmeye karar verdim.sizce ben bu servisi şikayet edeyimmi.önerilerinizi bekliyorum.bu arada bahsettiğim servis afyon akhanlar...

alper ŹīĐΔИЄ
    zeynettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    17 LC 355
    Edilen teşekkür: 8

ilk servisimden bende memnun değildim fakat şu anki servisimde müşteri memnuniyeti olsun işçilik olsun hepsi çok güsel sadece fiyatlar biraz tuzlu hepsi bu ))

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem bütün sorun bumuymuş bendede var bu sorun sıcaklarda yada soğuklarda sona geldimmi aşırı yavaşlayıp ya zor kapanıyor yada kendini geri atıyor bazen elimle destek veriyorum kapanması için eğer öle ise bende servisime (kavaklıdere) bir danışayım bakalım ne diyecekler...
    Alıntı civcivx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Mehmet buymuş. Buraya gelen 6-7 araçta daha böyle oluyordu, sorunu böyle hallettik dediler çünkü. Ayrıntılı olarak tarif etti, işte mekanizma şöyle çalışıyor, hareket esnasında şu oluyor, bu oluyor vs. diye.
    Aynen ben de, kapanmasına yakın elimle destek veriyordum son zamanlarda.

Bugün bıraktım arabayı, bakalım alınca sonuç nasıl olacak, göreceğiz.

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Bugün de aldım Şu ana kadar yaptığım denemelerde gördüğüm kadarıyla sıkışma algılayıp geri gitme sorunu tamamen kaybolmuş. Ayrıca kapanmasına yakın yavaşlama sorunu da gitmiş, baştan sona aynı hızda gelip kapanıyor. Açılıp-kapanırkenki sesi bile değişmiş. Sonuç olarak; yapılan işlem sorunu kökten çözmüş görünüyor. 2 kere tavanı sökülüp, hala aynı sorunu yaşamış biri olarak şu anki durumdan çok memnunum.

Ayrıca direksiyonu çevirirken bazen gelen tık sesi ile ilgili bakmışlar ve amortisör takozunu değiştirmek için uğrayın dediler, şu anda ellerinde yokmuş. Bunu da eski servisime birkaç defa söylemiştim ama pek üzerinde durmamışlardı.

Birmot Beylikdüzü'ne teşekkürler.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

Alıntı tasmanlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a. Ben puntoyu alalı daha 3 ay olmadı.ben öğretmenim, karnelerin dağıtıldığı gün öğrencinin biri sağ ön kapıyı bayaa bi tepiklemiş ve kaporta çökmüş.servise götürdüm araba 4 gün serviste kaldı.tamam oldu gel al dediklerinde ise ne göreyim kapını sacı hafif içe doğru bi görünümü var.siz nasıl servissiniz dediğmde aceleye getirirsen böyle olur dediler.ben de tek kuruş ödeme yapmadan başka servise götürmeye karar verdim.sizce ben bu servisi şikayet edeyimmi.önerilerinizi bekliyorum.bu arada bahsettiğim servis afyon akhanlar...
    afyonda 2 servis var.diğeri oto gül lütfen servis müdürü yalçin gürgöz 0532-7075044 nolu telefondan randevu alin ve dikici'nin selami var dersiniz.son derece memnun kalacaksiniz.

SERKAN YABA
    attserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 53

arakadaşlar tabiki her servis farklı değildir şuana kadar bir sorum yaşamadım ama araclarımıza sanki gerken özeni göstermiyorlarmış gibi geliyor yani klasik olarak servisin çıkarları ön planda gibi geliyor bana,pek içim rahat değil ne yalan söyleyim çünkü p güveni vermiyorlar bana göre

Ayşe Onat
    nefermau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Grande Punto alalı çok uzun bir zaman olmadı o yüzden servisle ilk defa 22.04.2009 pazartesi günü yaptığım maddi hasarlı bir kaza sonucu maalesef tanışmak zorunda kaldım, Küçükyalı Birmot satış bölümü çok iyi ve çok ilgili olduğu için servis tercihimi de buna göre yaptım.
    Serviste Hasar Sigorta TAkip Danışmanı olarak çalışan kişilerden müsait bir çalışan olmadığı için araç teslimimi Servis danışmanı Turgay Bey'e yaptım, evraklarımı da bu beye teslim ettim, evraklarımda bir eksik olmadığı söylendi aracımı bırakıp ayrıldım.
    22.04.2009 çarşamba günü (bugün) aracımın durumunu öğrenmek için servisi aradım, 40 dakika kadar uğraştıktan sonra cevap verecek birini bulabildim. Ercan Güler'in yardımcısı olduğu bilgisini aldığım Murat Bey'e ulaştım, telefon ve araç bilgilerimi verdim. Beni arayacağını söylemiş olmasına rağmen hiç bir cevap alamadım, bunun üzerine babam aracın durumunu görmek için servise gittiğinde, evrak eksikliğinden dolayı dosyamın kapandığını veya buna benzer birşeyler söylemişler, üstelik de beni pazartesi günü aramışlar ve bu bilgiyi vermişler! ortada böyle bir arama olmadığı gibi, ben kendim aradığımda bile bir cevap alamadım, bu nasıl iş bunu da anlamadım açıkçası.

Bir daha servise ihtiyacım olduğunda, evime de yakın olmasından dolayı belki bir kere daha bu servisi tercih edip son kararımı ona göre vereceğim fakat daha ilk deneyimimde bu şekilde bir hayalkırıklığı yaşadım, Ben de bir Koç Grubu çalışanı olarak (RMK Müzesi) Zincirlikuyu Servisinin daha iyi olduğunu duymuştum belki artık orayı değerlendiririm.

(Bu aynı mesajı kopyaladığım 3. başlık oldu, ne kadar çok kişiye bilgi versem o kadar iyi, belki bir ilgili bulmamın doğru yolu da budur )

Yuce Tekol
    tklx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 27

Gaziantep Topcuoglu, alternatifi olmamasina ragman cok iyi calisiyor, calisanlari her zaman guler yuzlu ve kibar; satis muduru Murat Bey'e ve ozellikle musteri temsilcimiz Meltem Hanim'a tesekkur ediyorum.

Topcuoglu'nun satis sonrasi destegi de cok iyi, servis randevu usulu calisiyor, servis elemanlari da guler yuzlu ve ilgili, servis sorumlusu Murat Bey'e tesekkurler.

Mehmet ŞEN
    msen78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34VH1177
    Edilen teşekkür: 4

Standart Göker_bariş bey

ARACIMIN 10.000 BAKIMINI GOP / GÖKER'DE YAPTIRDIM, İLGİ ALAKA MUAZZAM, ARACIMLA İLGİLİ ŞİKAYETLERİMİ DE HALLETİLER, TÜM ARAÇ KULLANICILARINA TAVSİYE EDERİM..
    Konu msen78 tarafından (23/04/2009 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.

utku solakk
    solak333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

mükemmel müşteri memnuyieti tarsus boranlar. şiddetle tavsiye ederim. d.yarbakırda olmama rağmen aracımı servis için tarsusa götürüyorum.

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

küçükyalı birmot dan çok memnunum.bagaj armam düşmüştü, taktırdıktan sonra elli defa aradılar.müşteri memnuniyeti için. duallogic viteste sorun vardı, yarım günde hallettiler, + ben söylemeden sol arka kapı kolumun boyası çıkmıştı(plastik olanlardan).onuda halletmişler.pasta cila iç dış temizlik ve teslim ettiler.ön plakayı düşürdük, bi telefonumla çıkarttılar. (arabayı kendilerinden aldığım için vekaletim vardı)

AKIN KOCAMAN
    Puntosuna Aşık Bir Adam HugemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    07 ABM 37
    Edilen teşekkür: 69

Antalyada Birmot, İstanbuldada Alper oto yu bilirim. İstanbulda yaşadığım zamanlar Alper otoyla oldukça haşir neşir olurduk. Gerek servis gerek yedek parça oldukça iyilerdir. Antalyaya taşındıktan sonrada Birmot her konuda bana oldukça yardımçı oldu. Özellikle servis danışmanı Murat bey aracımla ilgili her konuda yardımcı oldu..... Burdan kendisine tşk ederim....
    GRANDE PUNTO 1.3 MTJ FUN BEYAZ CO-PİLOT - BLUE ME - FIAT HI-FI 100W SES SISTEMI
    Eski Nick:07sea07

Ayşe Onat
    nefermau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

aracın servise verilişi: 20.04.2009
    yapılacak iş: sağ ön çamurluk değişimi, tampon düzeltme
    tarih:03 .05. 2009
    Sonuç:aracımı hala geri alamadım

Küçükyalı Birmota teşekkürler, haziran başına kadar geri alabilirsem havalar da güzelken kullanmayı düşünüyorum bir sakıncası yoksa
    Servisimden ne kadar memnunum sorusuna uygun bir cevap olmuştur umarım )

rahan yilmaz
    ranet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06RP...
    Edilen teşekkür: 41

Alıntı elbruz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar servise gidiyorum ama çözüm bulamıyorum ankarada yaşayan arkadaşlar önerebileceğiniz tanıdığınız mumnun olduğunuz nitelikli bir servis var mı acaba...
    valla aynı dertten bende baya bi yakındım izmit-ankara-adana-istanbulda servislerde aracımın sorunlarını gösterdim ama verilen o bilgisayarla sadece arızayı geçici olarak silmeyi tercih ettiler en son bu servis teknik uzmanları içinde en deneyimlisini aramaya koyuldum ve karşıma çıkan isim Özkan Özerdoğan oldu kendisi üstün otomotiv de ve gayet ilgili ve konusunda bilgili biridir ekibide aynı şekilde yönlendirmektedir aracım 41 binde yaklaşık 5 bin km de tüm arızalarım halloldu ve aracımı yeniden sevmeye başladım...

Ahmet Yazgan
    acy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı nefermau Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın servise verilişi: 20.04.2009
    yapılacak iş: sağ ön çamurluk değişimi, tampon düzeltme
    tarih:03 .05. 2009
    Sonuç:aracımı hala geri alamadım

Küçükyalı Birmota teşekkürler, haziran başına kadar geri alabilirsem havalar da güzelken kullanmayı düşünüyorum bir sakıncası yoksa
    Servisimden ne kadar memnunum sorusuna uygun bir cevap olmuştur umarım )
    evet küçükyalı birmotu kesinlikle bende tavsiye etmiyorum.

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

istanbul-beylikdüzü birmota geçen hafta c.tesi gittim. zaten aracımı oradan almıştım. garantim devam ediyor ama 31 aralık 2009 a kadar. uzatsamda en fazla mayıs 2010 a kadar uzatılabiliyormuşum bu konu kafamı kurcalamaktayken bir arkadaşım bir bahane ile servise gitmemi böylece garanti bitince ileride oluşabilecek sorunların şimdiden önünü alabileceğimi söyledi . bende beylikdüzü birmota gittim. motorda uzun yol yaptıktan sonra rölantide çok hafif ara ara sarsıntı duyduğumu beyan ettim.itiraf edeyim tek amacım arabanın motorunun komple kontrol edilmesiydi. saat 8,30 da servisteydim zaten randevum vardı. çok iyi karşıladılar. aracı teslim aldılar şikayeti dinlediler ve beni müşteri bekleme yerine yönlendirdiler. çay kahve makinası koymuşlar ücretsiz alabiliyorsunuz, wireless var vs vs. canım sıkıldı servisin için sürekli dolaştım arabalara baktım inceledim vs vaktimi geçirdim.saat 12,30 gibi aracımı teslim aldım.tabi ondan önce ustayla birlikte arabamla bir tur attık uzun uzun konuştuk vs. bana aracı gösterdi vs vs. komple motoru inceledikleri herhangi bir sorun olmadığını sadece manifoldlardan birinde hafif çatlak olduğunu ama önemli birşey olmadığını garanti devam ettiği için riske atmadan hemen değiştirdiklerini söylediler. birşey olursa tekrar getirmemi söylediler. ilk FIAT servis deneyimi olarak benden geçer not aldı.

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 67891011 SonSon