Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
124 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Bir fiat rezaleti daha!!!

M. Mert
    samoslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 72

Alıntı AYM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer fiat olarak yetkili servislerinizi denetlemiyorsanız müşteri hizmetlerine gelen şikayetleri kulak arkası ediyorsanız müşterilerinizin sorunlarına çözüm üretemiyorsanız bu marka olarak FİAT ın suçudur ayrıca çoğumuz çalışan insanlarız vaktimiz zaten sınırlı burnumuzun dibinde yetkili servis dururken 20-30 km yol yapıp neden başka bir servise aracımı götürmek zorunda kalayım madem büyük iyi bir markasın denetimlerini personel eğitimlerini ona göre yap müşterini mağdur etmesin. bence burada sorun üç kuruşluk kolon değil insanların enayi yerine konmak istenmesi insana ağır gelen bu zamanında o garantiyi satan arkadaş nelerin garantiye girip girmediğini adam akıllı müşterisine anlatsa biz şuan burada böyle birşey tartışmayacaktık ama anlatsa biliyorki o garantiyi kolay kolay kimseye satamaz o yüzden satarken arkadaşa sözleşmeyi göstermemiş bile
    İşte yine Türkiye gerçeğine geliyoruz. işi bitirene kadar herşey. Fiatta değil bu sadece. Ben Garanti bankasında bir gün yüklü bir miktarda para ile işlem yapınca eleman bana emeklilik sigortamızdan haberiniz var mı dedi. Yok dedim. Peki para biriktiriyor musunuz dedi; yok dedim. İşte bu emeklilik sayesinde para biriktirme şansınız var dedi. Nasıl olduğunu anlattı. Ayda belirli miktar ödüyorsunuz, daha sonra çekmek isterseniz yatırımınızı faizli de alabiliyorsunuz dedi. Yani dedim 200 TL yatırayım ayda, bir sene sonunda 2400 TL+ faiz mi dedim. Evet dedi. Bir çakallık yok değil mi diye sorduğumda olur mu öyle şey beyefendi biz Garanti bankasıyız dedi. Gayet uygun geldi . OK dedim. Yarım saatte işlemleri halletti. Tabi bir sürü karınca yazısı ile yazılmış kağıtlara imza attım okumadan. Sene sonunda paramı almak isteyince bana telefonda müşteri hizmetlerindeki bayan: 300 TL +bilmem ne faizi kesmemiz gerekiyor dedi. Çok uzatmadan sona geleyim; ilk telefonumdan itibaren 1 ay sonra ancak paramı 400 küsürat kesilerek aldım. Yani anlayacağınız her zaman dikkatli olmak gerekli. Eğer ki Fiat'ın garanti uzatmasında kolonlar yada bu şu o dahil değil diyorsa ve de biz imza atıyorsak olay bitmiştir. İtiraz edemeyiz.

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı zafermutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    m. hizmetleri ile en son arabanın gelişinde papaz olmuştum.. m.hizmetleri vede fiat merkezi topa tutmuştum arabam söz verilmesine ragmen iki defa rötarlı gelmişti.. ozaman ki görüşmelerden biliyorum, ilk telefonu açan kızların hiçbir yetkisi bilgisi vesairesi yok. birşeyi yanlış derim diye korkudan cevap veremiyorlar.. direk siz çözemezsiniz merkezi baglayın diyordum..

bu olaydan sonra m.hizmetleri ile görüşmem multiairlere yapılan kampanya hakkında oldu. aradım servisle görüştügümü benim araçta kampanya olmadıgını söylediler. sizin bu konuda bilginiz var mı dedim.. kız cevap vermeye yetkisi olmadıgını söyledi bende arabamın yag eksilttigini eger kampanyada yapılan işlem ile bu düzelecekse benimde yararlanmam gerektigini söyledim.. bu konuda da yetkim yok dedi. bende arabam tekrar yag eksiltirse aracı iade etmek için başvuru yapacagımı bu görüşmeyide kanıt olarak kayıt edilip edilmedigini sordum. kayıt ediliyor dedi. vede ekledi plakanız ve ruhsat bilgileriniz nedir diye. ben üsütüme ileteyim dedi. bu konuşmadan sonra benim araca kampanya çıktı bilmem tesadüfmüydü

birde sorun olan gp hopörleri ama evoların hopörleride aynı.. ben zaten comp. lerle degiştirdim. ama degiştirmekte zorlandıgım ana ünite yani teybi var çok kötü.. her yere yazdım evosu olan arakadaşlar da şikayetini bildirsinler.. bu alette rpt vede random özelligi yok.. görüntü yapmışlar işlevlik sıfır.. fiat bu konuda bir degişklik yapmasını bekliyorum..
    sinopta oturuyorsunuz sanırım. acaba aracı nerden aldınız.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiği servislerden aldığı hizmetten hoşnut olmayan forum üyeleri genelleme yaparak FIAT makrasını aşağılama, kötüleme, hakaret etme hakkını nereden alıyorlar anlamıyorum. Kendilerini kınıyorum. Sadece bu markada varolan sorunlarmış gibi bahsedilmiş.

Memnuniyetsizlik yaşayan forum üyelerine çalıştıkları servisi değiştirmelerini tavsiye ederim.
    FİAT markasının bır adet musterı hızmetlerı var... eger bu makam musterıye bu arkadasımın anlattıgı sekılde konusmus ve davranmıssa, tum fıat markasını dogal olarak, aşagılama , kötüleme, hakaret etme hakkını bize verir. müşterisine, turkıye fiatı temsılen , kullandıgı musterı hızmetlerı aracılıgıyla en azından mantıklı bır cevap veremeyen bır fırmaya ne deseydık: pardon :FİAT SÜPERSİN... İYİ SÖMÜRDÜN . EKSTRA GARANTİ DİYE 500 TL Yİ YEDİN. TESEKKUR EDERIZ DEMELIYDIK.
    bu tip olayların sadece bu markada varmıs gıbı bahsetmemız fıat ıcın bır kıstas olamaz... diger fırmalardada yasanması fıatta bunun olmasının dogal oldugu sonucunuda asla cıkarmaz.
    memnunıyetsızlık yasayan forum uyelerı gıttıgınız servısı degıstırın demıssınız.... baska servıs yok. tek servıs herkes ankara ıst ızmır adana da falan yasamıyo... servıse 70 km uzakta olup mecburıyet servısı durumu yasayanlar var.... ama haklısınız servısı degıstır... gıt sanayıde mehmet ustaya... en azından bı sıkıntı yasayınca ne zaman olsa gelır.. telefonla arayıncada adam muamelesı yapar ..........uc fıltre ve yag degıstırmeyede 250 kagıt almaz
    Konu uzuncocuk tarafından (18/02/2011 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar görüşme trafiği ile telefon parası ödeyeceklerine 10-15 tl maliyetli hoparlörü "müşteri memnuniyeti çerçevesinde değiştirelim Sizi servislerimize bekliyoruz" diye bir cümle kursalar neler değişebileceğini anlatmaya çalışıyorum Yani bunu düşünme hakkımızı bile çok mu görüyorsunuz? Tamam düşünmeyelim Müşteri hizmetleride konuyu açan arkadaşa "defolun gidin kime şikayet ederseniz edin İşinize geliyorsa" deyip telefonu yüzüne kapatsaydı

işte bende bunu kastediyorum
    araca çin malı kolon montajı yapandan daha ne beklersinki

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte bende bunu kastediyorum
    araca çin malı kolon montajı yapandan daha ne beklersinki
    Evet şimdi daha iyi anladım sizi

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet şimdi daha iyi anladım sizi
    üstün italyan tasarımına üstün çin tasarımı bunu duyduguma hiç sevinmedim....
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

konuyu sayfa sayfa tek tek baştan sona okudum.

gerçekten çok saçma tartışmalara girilmiş.

arkadaş fiat la yaşadığı bir sıkıntıyı dile getirmiş. bizle paylaşmış. bizi bilgilendirmiş. yarın öbür gün bizim de başımıza gelirse neler yaşarız bunu anlatmış.

konu nerelere gitmiş. git servis değiştir, git mahkemeye başvur, git beğenmiyorsan arabanı sat vs.

arkadaşlar bu konu, fiat'ın avukatlığını yapın diye değil, siz bilgilenin diye açılmış. mebla ne olursa olsun bir müşteri haklarına saygsızlık konusu burada.

esefle kınıyorum bazı arkadaşları.

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstün italyan tasarımına üstün çin tasarımı bunu duyduguma hiç sevinmedim....
    Üstün çin tasarımı yok ama üstün ucuz çin işi hayatımızın her yerinde...tıkladığın şu tuşların klavyenin bilgisayarın harddiskin ... bütün elektronik aletlerin , oyuncakların, ayakkabıların markalı giysilerin (türk markaları üstelik) herşey ...moral bozucu valla ...hele birgün balığa gidecem mısır alayım dedim marketten (kutu) ulen bir baktım made in p.r.c. yuh yani...sarımsak bile oradan haberiniz olsun...

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

ortada sınırsız bir garanti uzatmaktan bahsedilmiyor ki teybin garanti kapsamında olmaması gayet mantıklı;tüketici olarak,garantim var diye her bişiyi halletmelerini beklememek lazım;lastik patladı garantisi var,cam suyu bitti garantisi var,sileceklerin lastiği bozuldu e garantisi var yaklaşımı son derece yanlıştır;fiat çalışanı değilim;hatta gp kullanıcısı olmama rağmen fiattanda hoşlanmıyorum;yiğidi öldürüp hakkını teslim etmek gerek;tabi ki müşteri hizmetlerinin tavrı yanlıştır,saygısızlık yapmıştır..

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Arkadaşlar
    Dün itibariyle servis tarafından arandım ve 40 bin bakımını yaptırdıgım aracımdan herhangi bir şikate ve memnuniyetsizliğim var mı?diye sordular.Bende bakımda bir sıkıntı yaşmadığımı fakat garantili aracımın kolonunun değiştirilmemesini müthiş alındığımı ve bu konudan dolayı memnuniyetsizolduğumu söyledim.Biz sizi 5 dk.sonra arayalım dediler ve aradılar.Yedek parça kısmında suan yok sipariş veriyoruz çarşamba günü sizi servisimize bekliyoruz dediler.Aracın garanti kapsamına kolonun dahil edilmediğini fakat müşteri memnuniyeti açısından değiştireceklerini söylediler.Şimdi neden 1 hafta sonra bana dönüp böyle birşey söylediler bilmiyorum.Ya bir şekilde müşteri hizmetlerinden servise ulaştılar yada burda yazdıklarımızı bariz okuyorlar yada orhangai teknik oto gerçekten yardımcı olmak istiyor fiyattada çok yardımcı olmuşlardı zaten fakat neden orada ben sölediğimde garantiden değişim olmayacagını söylediler.Bunları soracak vaktim yoktu ama nihayetinde bir memnuniyetsizlik giderilmiş oluyor.Orhangazi teknik otota buradan teşekkür ederim.Müşteri hizmetlerinden benimle görüşen bayana ise taşekkür etmiyor ve olamması gereken tavırlarından dolayı tekrar müşteri hizmetlerini arayıp görüşeceğimide buradan beyan ediyorum ki en son arayalı iki gün oldu dönmediler müşteri hizmetlerinden konuyu internet ortamına taşıdığımı da aktarömıştım üstelik.Gelişmeleri buradan yayınlayacağım.yorumda bulunan herkese teşekkürler.

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Alıntı ZV 007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    Dün itibariyle servis tarafından arandım ve 40 bin bakımını yaptırdıgım aracımdan herhangi bir şikate ve memnuniyetsizliğim var mı?diye sordular.Bende bakımda bir sıkıntı yaşmadığımı fakat garantili aracımın kolonunun değiştirilmemesini müthiş alındığımı ve bu konudan dolayı memnuniyetsizolduğumu söyledim.Biz sizi 5 dk.sonra arayalım dediler ve aradılar.Yedek parça kısmında suan yok sipariş veriyoruz çarşamba günü sizi servisimize bekliyoruz dediler.Aracın garanti kapsamına kolonun dahil edilmediğini fakat müşteri memnuniyeti açısından değiştireceklerini söylediler.Şimdi neden 1 hafta sonra bana dönüp böyle birşey söylediler bilmiyorum.Ya bir şekilde müşteri hizmetlerinden servise ulaştılar yada burda yazdıklarımızı bariz okuyorlar yada orhangai teknik oto gerçekten yardımcı olmak istiyor fiyattada çok yardımcı olmuşlardı zaten fakat neden orada ben sölediğimde garantiden değişim olmayacagını söylediler.Bunları soracak vaktim yoktu ama nihayetinde bir memnuniyetsizlik giderilmiş oluyor.Orhangazi teknik otota buradan teşekkür ederim.Müşteri hizmetlerinden benimle görüşen bayana ise taşekkür etmiyor ve olamması gereken tavırlarından dolayı tekrar müşteri hizmetlerini arayıp görüşeceğimide buradan beyan ediyorum ki en son arayalı iki gün oldu dönmediler müşteri hizmetlerinden konuyu internet ortamına taşıdığımı da aktarömıştım üstelik.Gelişmeleri buradan yayınlayacağım.yorumda bulunan herkese teşekkürler.
    Teknik Oto Bora Bey'e teşekkürler...

M. Mert
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı bora.sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortada sınırsız bir garanti uzatmaktan bahsedilmiyor ki teybin garanti kapsamında olmaması gayet mantıklı;tüketici olarak,garantim var diye her bişiyi halletmelerini beklememek lazım;lastik patladı garantisi var,cam suyu bitti garantisi var,sileceklerin lastiği bozuldu e garantisi var yaklaşımı son derece yanlıştır;fiat çalışanı değilim;hatta gp kullanıcısı olmama rağmen fiattanda hoşlanmıyorum;yiğidi öldürüp hakkını teslim etmek gerek;tabi ki müşteri hizmetlerinin tavrı yanlıştır,saygısızlık yapmıştır..

Verdiğin örnekler ile kolon olayı sence aynı mı? Ne cam suyu ne lastiği? Ne alaka? Neler garanti kapsamında olur? Benim hiç bir şekilde kullanımımdan etkilenmeyen parçalar. Kolonda bunlara dahildir. Ben içini tornavida ile oymuşsam gidipte bozuldu garantiden değiştirin elbette diyemem. Ama yüksek ses ile dinlediğim zaman bozuluyorsa kolona hiç dokunmamışım demektir ve garabtiye girmesi gerekir.

Arkadaşlar
    İyi niyet garanti işe yaradı bak..

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Alıntı samoslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiğin örnekler ile kolon olayı sence aynı mı? Ne cam suyu ne lastiği? Ne alaka? Neler garanti kapsamında olur? Benim hiç bir şekilde kullanımımdan etkilenmeyen parçalar. Kolonda bunlara dahildir. Ben içini tornavida ile oymuşsam gidipte bozuldu garantiden değiştirin elbette diyemem. Ama yüksek ses ile dinlediğim zaman bozuluyorsa kolona hiç dokunmamışım demektir ve garabtiye girmesi gerekir.

öle oldu galiba mert

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

İyi niyet garantisinden değil Mert, servisin müşteri memnuniyeti çabası ve parçanın makul bir parça olmasından

M. Mert
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

İyi niyet garantisinden değil Mert, servisin müşteri memnuniyeti çabası ve parçanın makul bir parça olmasından
    Doğrudur. Bunca yıllık deneyimli birisin Konu baya bi uzamış oldu. Neyse happy end Volkan Bu arada servisinize uğrayacağım bir ara. Ufak tefek sorunlar var.

Rengi
    Yok

Doğrudur. Bunca yıllık deneyimli birisin Konu baya bi uzamış oldu. Neyse happy end Volkan Bu arada servisinize uğrayacağım bir ara. Ufak tefek sorunlar var.
    Eyvah eyvah, ya sorunlarını gidermezsek sen de böyle yazarsan Şaka şaka, Beklerim Mert, nasıl sorunlar bunlar, dersime çalışayım

Volkan Bey adına sevindim

M. Mert
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Eyvah eyvah, ya sorunlarını gidermezsek sen de böyle yazarsan Şaka şaka, Beklerim Mert, nasıl sorunlar bunlar, dersime çalışayım

Volkan Bey adına sevindim
    Yok önemli sorunlar değil. Uzun zamandan beri geleceğim de yoğunluk nedeni ile gelemedim.

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Sorununuzun çözülmesine çok sevindim
    Bütün mesajlarımda garanti kapsamında olmasa da (ki olması lazım) müşteri memnuniyeti açısından değişim yapılmasını ve bunun önemli olduğunu belirttim
    Bu sorunun müşteri menuniyeti içerisinde çözülmesi gerektiğini savunurken buna şiddetle karşı çıkanlara İYİ BİR KAPAK OLSUN
    Şimdi sıkıntı basmıştır birilerini

Fatih AKBIYIK
    TORnADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 156

Arkadaşlar

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun,biraz canınız sıkıldı ama halletmeleri şık bir davranış olmuş.Bu kolonlar Renault da da garanti dışı.Sadece Fiat'a özel değil yani.Saygılar...

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon