Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
124 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Bir fiat rezaleti daha!!!

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

kapı dosemesını sokturun. hoparlorun vıdasını hafıf gevsetın... gerı kapatın.... camurun alasını yapın... hoparlorun cıvataları gevsek kalmıs patlamıs deyın? sokulurkende azraıl gıbı basında dıkılın... yan çizemesinler...
    2004 te kendı yasadıgım olay: aracın motor uzerınde klıpslerle tutturulmus bır kablo yerınden cıkmıs aksın ustune durmus aks körüğü parcalanmıs halıyle... ( ford fıesta) servıstekı beyaz onluklu servıs danısmanı garantıden karsılanmaz dedı kabloyu goren yerlerınde problem varmıs.... beraber aracın altına yattık... sonradan farkettıgım kabloyu arkadasın gozune soktum... ay umıt bey vay umıt bey... canım umıt bey ayakları...... sonuc.... iş bilen musterı kazıklanmadan yırttı... yoksa
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun bayi ya da servisle alakası yok Gizem Hanım. Siz de bir fiat çalışanısınız sanırım, bunu bilmeniz gerekir.

Olay şu;

Teyp ve hoparlör fiatın ürettimi değil. Üretici firma standart garanti süresi boyunca ürününün arkasında ama garanti süresi bitince tayp ve hoparlörde herhangi bir arıza olduğunda bunu garanti kapsamında değerlendirmiyor. Bu açıklamalar uzatılmış garanti sözleşmesinde açıkça yazar. Yanı durum Fiat'ın sergilediği, çoğu arkadaşların da benzer yorumlarda bulunduğu sat-kaç mantığı asla değil. Bu markada olduğum için söylemiyorum ama net bir şekilde ifade edebilirim ki; satış sonrasında en az sorunun yaşandığı marka Fıat markasıdır. Hemen hemen her markadan arkadaşlarım var, oturup dinleseniz şaşarsınız gerçekten. 95 den beri bu markadayım, hem mutfağında hem de vitrininde çalıştım ve bu konuda fikrim asla değişmez.
    Hani derler ya allah kimseyi hastanelere düşürmesin filan diye.
    Bende diyorum Allah kimseyi Fiat müşteri hizmetlerinin eline düşürmesin.
    Siz neyin ne olduğunu eminimki bizden çok ama çok daha iyi biliyorsunuzdur. Satış sonrası en az sorunun yaşandığı markanın Fiat olduğuna yapılan hangi anket, istatistik verisine göre bilgi verdiniz. Başka markada çalışan arkadaşlarınızın anlattıklarına göre söylüyorum gibi bir söz bilimsel olamaz.
    Ben yaşadığım problemler ve rezilliklerden sonra şu anda Fiat almayı düşünsem bile hep aklıma yaşadığım sorunlar geliyor. Bravo alasım var mesela ama dedim ya....

Serbay Çakırlı
    Serbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 16

Hoparlörler perçinli abi yanlız şöyle bi yol izleyebilirsiniz arabayı ilk aldığımda benim sağ ön davlumbazın civatalarını takmamışlar haliyle davlumbaz ilk sarsıntıda lastik üzerine düşüp eriyor sonrasında 2 aylık münakaşalarımda aracıma yeni davlumbaz takılıyor herşeyden önce tüketici haklarıyla tehtid edin sonrasında kulanıcı kılavuzunda böyle bi klozun olmadığını ve madem böyle dandik kolonunuz var neden teyp ile en yüksek sesi sınırlandırmıyosunuz deyin bence en güzel yol böyle izlenir.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı AYM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belediyelerin tüketici masaları var gidin durumu anlatın sizin yerinize onlar uğraşıyorlar gereken ne ise yapıyorlar bence gidip görüşmekte fayda var
    valiliklerde yada ilçelerde kaymakamlıklarda da var mutlaka devamını getirin.

yazdıklarınızı okudukça ben sinir oldum
    bide bu cevabı veren müşteri hizmetlerinden mi yoksa servisten mi acaba

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

abi bana 0 ön tampon takıyorlar, fabrikadan geliyor 0 ambalajında. ve ortası göçük. onu öyle takıyorlar, tamir etmiyorlar ve değiştirmiyorlar. "bizden bu kadar" diyorlar.

oluyor böyle şeyler. bi daha fiat alırsam adam değilim.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Asim B
    Marker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    9898
    Edilen teşekkür: 75

Gittiginiz servislerle ilgili bence bu sorunlar, ben servisime ne yalakalik yapiyorum tutup musteri goturuyorum sadece her 10.000de bakima girerim arada canim sIkilirsa test surusu icin giderim, ankarada aracla ilgili kafama takilan birsey oldumu ararim 2 saat ustalari esir alirim telefonda sadece kendi aracimla ilgili degil arkadaslarimin araclarindaki sorunlarla ilgilide ararim markasi modeli hic onemli degil onlarda ellerinden geldigince yardimci olurlar bana telefonda, hatta bir arkadasima araba alacaktik 4 kez ekspertize girdim 1 lira para almadilar bana yaptiklari guzellikleri soylemiyorum bile.

11. Bu mesajı için 2 kişi Marker'ye teşekkür etti:

E S
    FN2 TYPER kifanhom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 95

bence ister araçtaki standart donanım ses sistemi olsun, ister bilmem ne amfiye bilmem ne hoparlorler bağlayın ; neticede bu aletler elektrik dirençlerine bağlı olarak çalışan şeyler. bir süre sonra hoparlor konikleri gevşemeye başlayacaktır. kaçınılmaz son olarakta gözle görülür şekilde patlamasa da orta seviye seslerde basları buup bupp diye titreterek dinlettirecek size.
    biraz da eğri oturup doğru konuşmak gerekli bence.
    şuna benzer ; adamlar oraya redline sınırı koymuş. şimdi eğer ben sürekli redline içinde kullanırsam aracımı ve hatta daha da abartarak diyorum ki manuel vites aracımı sürekli 2. viteste ve redline da kullansam ; hani varya bu vites değiştirme özürlü araç sürücüleri şeklinde ; lütfen söyler misiniz bana normal sürüş modundaki kullanıcıların motorlarındaki keçelere göre benim keçelerimin yağ kaçırmaya başlama süresi ne kadar kısalır ?

hayatımızda kullandığımız o kadar çok alet edevat araç gereç var ki kullanım ömürleri kişiden kişiye değişen ; sebebi de kullanım biçimi emin olun.

bunun yerine city mode direksiyonda kronik olarak bahsedilen problem konusunda servislerin yaklaşımları daha önemli bence. yada honda dan bahsetmiş bir arkadaş yukarıda, evet 6 sene, fakat gidin bir sorun bakalım fren disklerinden kaç tane şikayet gelmiş ve honda türkiye garantiden kaç tane disk değiştirmek zorunda kalmış.
    livin' on the edge

13. Bu mesajı için 2 kişi kifanhom'ye teşekkür etti:

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüksek sesle müzik dinlenildiği için hoparlör garanti dışı kalır mı hiç? O hoparlör ve o teyp fabrikada takıldı ise bunların birbirine uyumlu olması gerekir Madem yüksek seste dinleyince patlıyor o zaman limit koyarsın hoparlörde patlamaz O kadar insan aracına ekstra ses sistemi taktırıyor ve caddelerde bangır bangır dinliyor hangisinin hopaörlörü patlıyor Hiçbirinin Neden Çünkü sistem ona göre döşenmiş Sen fabrikada teyp ile hoparlörü uygun takmazsan yüksek seste dinleyince patlar Ayrıca ses düğmesinin neden yüksek kademesi var? Sadece rakamlar yükselsin diye mi? Madem üretici bu seviyede bir teyp üretti o zaman hoparlörde ona uygun olacak
    Asıl bu konunun can alıcı noktası fiat ın müşteri memnuniyeti kapsamında 20-30 tl lik hoparlörü değiştirmeme ısrarıdır Sonuçta o hoparlör 500 tl 1000 tl değil Onca konuşma yerine hoparlör değişse telefon masrafı yerine müşteriyide menun edecekti
    Ayrıca buradaki kraldan daha kralcıların başına bu şekilde bir servis rezaleti gelmesini canı gönülden diliyorum Dikkat ediyorum hep belli kılkuyruk tipler böyle yazışıyor Bazılarına gereken cevaplar verilmiş olsa bile anlamıyorlar
    +1000000 işte tam cevabı bu

Alıntı AYM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum fiat'a maliyeti 10 tl bile olmayan kolonu garantiye sokup değiştirse ne olacak zaten uzatılmış garanti için 400-500 tl haybeden para alıyorlar fabrikamı batar yani müşterinin gönlünü yapmış olurlar size benzer bir durumda vatan bilgisayarın nasıl davrandığını anlatayım vatan bilgisayardan creative 2+1 ses sistemi aldık kolonlardan birini masanın üzerinden düşürdük ve kağıt gibi olan kısmı yırtıldı vatan bilgisayarın teknik servis kısmına götürdük garantiye girmeyceğini (sonuçta biz düşürdük haklılar bunu zaten biliyorduk) tamir sonucu ücret çıkabiliceğini söylediler kabul ettik söylediklerini formada yazıp ürünü teslim aldılar bir hafta sonra cep telefonuna ürün hazır diye msj geldi gidip aldık yenisiyle değiştirmişler ücretini ödemeye razıydık ama 5 krş para istemediler bu davranışıyla vatan bilgisayar benim gönlümde taht kurdu müşteri memnuniyeti bu şekilde olur 3 krşluk kolon için bin dereden su getiren fiata yazıklar olsun.
    +1000000 kesinlikle katılıyorum.

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tum arkadaslarımın kavrayamadıgı bırseyvar... fıat bızden uzatılmıs garantı ıcın 500 tl alıyor( hondada garantı 6 yıl sanırsam onlarda hoparlorlerı dısarıya yaptırıyorlar) fıat 500 tl parayı ne ıcın alıyor garantı uzatmak ıcın. yanı bır vaat yok garantını uzattım dıyor ama uzatmadıgını ıspat ıcın de bır sartname ımzalatıyor lpg garantıyı bozuyor ama aynı marka lpg yı kendısı takınca garantı bozulmuyor mesela yılda satılan aracların yarısı uzatımıs garantı yapılsa bır dusunun ne kadar atı para saglıyor ... koskoca bır aldatmacadır artı garantı olayı... yıyorsa 6 yıl verırsın kesersın mılletın sesını.. maksat bayıde cebınden koparabıldıgını koparmak musterı memnunıyetı dıye bırseyde yok ayrıca fıatta ... sen alttan alırsan kankı olmaya calısırsan, kıbar olursan ancak oyle memnun edebılıyorsun bayıyı... yanı bayı memnunıyetı var musterı degıl. bayı memnunsa senden her ısın olur ama bayıye gıdıp ıkı kere tartısırsan ............. sansın sıfır... tum sartlar onlardan yana... aracımı sıfır aldıgım gun baslamıstım bayımı memnun etmeye... tatlı aldım gıttım, haftada bırde ugrarım... onlar benı hıc aramaz ben haftada bır ararım, araba arayanı, canı araba gormek ısteyenı , elınden tutar gotururum bayıye... yanı bayımı memnun ederım.. yalakalıgın danıskasını yapmazsam hoparlor ne demek, sanzımanı kucagıma alıp cıkarım servısten. servıs nedır arkadas? ucuz paralara ustaların calıstırıldıgı, markalar arası transferlerın bol bol oldugu, ne kadar satarsak kar dıye yasamını surduren, her turlu olayıda ehlıyetı olmayan bır bayana yonlendıren kasko keserek yedek parca ve ıscılıkte 1 e 10 katıp herturlu kazıgı atan yer degılmı? ewet aynen oyle bence. profesyonellıkle hıc alakası olmayan dıksıyonu ve guzel konusmayı musterı kandırmak ıcın kullanan, kankısıne 3 asagı aracı veren, canı ısteyınce garantıye olmıcak arızayı sokan canı ısteyınce kıl gıttıgı musterıye her turlu yokusu yapan servıs degılmı? hoparlorunu al arkadas dısardan burdada en haklı oldugun konuda bıle saksakcılardan fırca yıyıp durma.... yoksa cok ugrasırsın daha. yada ben bu kadar yalakalık yaptıgı ve daha yalakalıgın gerı donusu olarak daha hıc kapılarını calmadıgım servısımden senın hoparlorunu alayım yollayayım sana? olur mu? bal gıbı olur... sımdı ne dıcek acaba servıscı arkadaslar olmaz dımı? hoparlorunu sok gonder bana takayım 2011 arabama. bozuldu dıyeyım bakalım ne olcak? ole. ************ cok sınırlendım.......
    Ama ben yinede vazgeçmiycem!aynen senin son kullandığın cümle gibi bugun tüm gün beklemedim müşteri hizmetlerinden arayan olmadı yarında aramazlarsa internet üzerinden tekrar şikayette bulunucam sonra tekrar tekrar çok inatçı hırslı bi yapım vardır bıkana kadar yapıcam bunu.Üç kuruşluk şey altı üstü ya değer miyani müşterini kaybetmene.işyerinde bir arkadaş linea alcaktıu inan vazgeçirmeye çalışıyorum.Neden çalışmayayım ya.Müşteriyle konuşma cevap verme uslupundan bile uzAk bi firmaya az bile.italya yada yazıcam türkiye tofaşada.Yerel basınada hürriyete milliyetete.Belki hiç bişey olmaz ama en azından safımız belli olur.ayıptır yaa

Alıntı Serbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoparlörler perçinli abi yanlız şöyle bi yol izleyebilirsiniz arabayı ilk aldığımda benim sağ ön davlumbazın civatalarını takmamışlar haliyle davlumbaz ilk sarsıntıda lastik üzerine düşüp eriyor sonrasında 2 aylık münakaşalarımda aracıma yeni davlumbaz takılıyor herşeyden önce tüketici haklarıyla tehtid edin sonrasında kulanıcı kılavuzunda böyle bi klozun olmadığını ve madem böyle dandik kolonunuz var neden teyp ile en yüksek sesi sınırlandırmıyosunuz deyin bence en güzel yol böyle izlenir.
    Bi ara sinirlenip ne yapmam gerekiyo hanfendi şikayet edeyim yada 4 tane a4 kagıdına garantılı aracımın patlak kolonunu fiat garantiden değiştirmiyor deyıp uc kurusluk kolonla tofasın onune aracı mı park edeyim dedimm cok sınırlendım konustugum hıc bıseye yetkili olmayan bayanla verilen cevabı aynen aktarıyorum;Böyle tehditlerle hiçbiyere varamassınız beyfendi!Peki varamam belki ama üç kuruşluk şey için bende sizle elimden geldiği kadar uğraşırım hanfendi.sesini cok actık dıye kolon mu patlar ya bu nasıl iş?motor arızlansa hızlı kullandınız mı dıceksınız???

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valiliklerde yada ilçelerde kaymakamlıklarda da var mutlaka devamını getirin.

yazdıklarınızı okudukça ben sinir oldum
    bide bu cevabı veren müşteri hizmetlerinden mi yoksa servisten mi acaba
    Müşteri hizmetlerinden.kaymakamlık yoluyla tabıkı takip edicem artık acelem yok.aracım zate 2013 e kadar garantili.Ses sistemiyle ilgili herhangi bir kloz yok dediğimde her parça için ayrı ayrı olmaz diyor kendileri.peki hanfendi uzun süre yüksek sesle dinlerseniz patlar diyorsunuz ama neye göre kriter nedir diyorum yetkili servisteki arkadaşların eğitimi var anlar diyorPeki hanfendi fiat araçlarında yüksek sesle müzik dinlendiğinde ses sistemin de arıza çıkar mesela kolon patlar bunu demek istiyorsunuz diyorum bu konuda cevap vermeye yetkili değilim diyor peki hanfendi konuyA vakıf biri yok mu diyorum şirket cevabı bu ben yetkilim diyor peki hanfendi siz bir üstünüze konuyu tassıyın telefonu baglayın diyorum bu konuda yetkili değilim diyorkardeşim yetkilimisin değilmisin bir karar ver yaakaradeniz fıkrası gibii
    Konu GP COSKUN tarafından (17/02/2011 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.

Asim B
    Marker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    9898
    Edilen teşekkür: 75

Arkadaslar hic tesisatli araca binmemis gibi yaziyorsunuz gp den onceki 2 aracimdada tesisat mevcuttu hic birseyi yakmasaniz tweeter lari yakarsiniz teyp isinir ampfi cikisini yakar yakar oglu yakar yani

Alıntı kifanhom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ister araçtaki standart donanım ses sistemi olsun, ister bilmem ne amfiye bilmem ne hoparlorler bağlayın ; neticede bu aletler elektrik dirençlerine bağlı olarak çalışan şeyler. bir süre sonra hoparlor konikleri gevşemeye başlayacaktır. kaçınılmaz son olarakta gözle görülür şekilde patlamasa da orta seviye seslerde basları buup bupp diye titreterek dinlettirecek size.
    biraz da eğri oturup doğru konuşmak gerekli bence.
    şuna benzer ; adamlar oraya redline sınırı koymuş. şimdi eğer ben sürekli redline içinde kullanırsam aracımı ve hatta daha da abartarak diyorum ki manuel vites aracımı sürekli 2. viteste ve redline da kullansam ; hani varya bu vites değiştirme özürlü araç sürücüleri şeklinde ; lütfen söyler misiniz bana normal sürüş modundaki kullanıcıların motorlarındaki keçelere göre benim keçelerimin yağ kaçırmaya başlama süresi ne kadar kısalır ?

hayatımızda kullandığımız o kadar çok alet edevat araç gereç var ki kullanım ömürleri kişiden kişiye değişen ; sebebi de kullanım biçimi emin olun.

bunun yerine city mode direksiyonda kronik olarak bahsedilen problem konusunda servislerin yaklaşımları daha önemli bence. yada honda dan bahsetmiş bir arkadaş yukarıda, evet 6 sene, fakat gidin bir sorun bakalım fren disklerinden kaç tane şikayet gelmiş ve honda türkiye garantiden kaç tane disk değiştirmek zorunda kalmış.
    Bu arkadasin soyledigi seyde size mantiksiz gelen ve kabullenemediginiz sey ne onu anlamiyorum madem bukadar luzumsuz hicbirseyi kapsamiyor yaptirmayin yada yaptirirken sozlesmeyi iyi okuyun sozlesmede yazipta yapmadiklari birsey varmi? 1 ford 2 fiat aracim oldu bugune kadar ne servisten yana sIkintim oldu ne aractan yana alo derim gelip kapimdan alirlar isi biter getirip birakirlar faturayida on cama birakirlar. Aksaray toyota serviside cok yakin arkadasimdir cayini corbasini icmeye giderim ordada bir allahin kulu gelip sikayet emedi ettiysede bana denk gelmedi bence gittiginiz servisi degistirin.

16. Bu mesajı için 3 kişi Marker'ye teşekkür etti:

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

o zman o redline seviyesini daha düşük tutsada böyle bir problem olmasa???

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Gittiği servislerden aldığı hizmetten hoşnut olmayan forum üyeleri genelleme yaparak FIAT makrasını aşağılama, kötüleme, hakaret etme hakkını nereden alıyorlar anlamıyorum. Kendilerini kınıyorum. Sadece bu markada varolan sorunlarmış gibi bahsedilmiş.

Memnuniyetsizlik yaşayan forum üyelerine çalıştıkları servisi değiştirmelerini tavsiye ederim.
    Konu Misafir tarafından (17/02/2011 Saat 09:34 ) değiştirilmiştir.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüksek sesle müzik dinlenildiği için hoparlör garanti dışı kalır mı hiç? O hoparlör ve o teyp fabrikada takıldı ise bunların birbirine uyumlu olması gerekir Madem yüksek seste dinleyince patlıyor o zaman limit koyarsın hoparlörde patlamaz O kadar insan aracına ekstra ses sistemi taktırıyor ve caddelerde bangır bangır dinliyor hangisinin hopaörlörü patlıyor Hiçbirinin Neden Çünkü sistem ona göre döşenmiş Sen fabrikada teyp ile hoparlörü uygun takmazsan yüksek seste dinleyince patlar Ayrıca ses düğmesinin neden yüksek kademesi var? Sadece rakamlar yükselsin diye mi? Madem üretici bu seviyede bir teyp üretti o zaman hoparlörde ona uygun olacak
    Asıl bu konunun can alıcı noktası fiat ın müşteri memnuniyeti kapsamında 20-30 tl lik hoparlörü değiştirmeme ısrarıdır Sonuçta o hoparlör 500 tl 1000 tl değil Onca konuşma yerine hoparlör değişse telefon masrafı yerine müşteriyide menun edecekti
    Ayrıca buradaki kraldan daha kralcıların başına bu şekilde bir servis rezaleti gelmesini canı gönülden diliyorum Dikkat ediyorum hep belli kılkuyruk tipler böyle yazışıyor Bazılarına gereken cevaplar verilmiş olsa bile anlamıyorlar

ne bekliyordunuzki yani anlamadım
    aracın üzerine takılan kolonların çin malı olduğunu biliyormusunuz

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

m. hizmetleri ile en son arabanın gelişinde papaz olmuştum.. m.hizmetleri vede fiat merkezi topa tutmuştum arabam söz verilmesine ragmen iki defa rötarlı gelmişti.. ozaman ki görüşmelerden biliyorum, ilk telefonu açan kızların hiçbir yetkisi bilgisi vesairesi yok. birşeyi yanlış derim diye korkudan cevap veremiyorlar.. direk siz çözemezsiniz merkezi baglayın diyordum..

bu olaydan sonra m.hizmetleri ile görüşmem multiairlere yapılan kampanya hakkında oldu. aradım servisle görüştügümü benim araçta kampanya olmadıgını söylediler. sizin bu konuda bilginiz var mı dedim.. kız cevap vermeye yetkisi olmadıgını söyledi bende arabamın yag eksilttigini eger kampanyada yapılan işlem ile bu düzelecekse benimde yararlanmam gerektigini söyledim.. bu konuda da yetkim yok dedi. bende arabam tekrar yag eksiltirse aracı iade etmek için başvuru yapacagımı bu görüşmeyide kanıt olarak kayıt edilip edilmedigini sordum. kayıt ediliyor dedi. vede ekledi plakanız ve ruhsat bilgileriniz nedir diye. ben üsütüme ileteyim dedi. bu konuşmadan sonra benim araca kampanya çıktı bilmem tesadüfmüydü

birde sorun olan gp hopörleri ama evoların hopörleride aynı.. ben zaten comp. lerle degiştirdim. ama degiştirmekte zorlandıgım ana ünite yani teybi var çok kötü.. her yere yazdım evosu olan arakadaşlar da şikayetini bildirsinler.. bu alette rpt vede random özelligi yok.. görüntü yapmışlar işlevlik sıfır.. fiat bu konuda bir degişklik yapmasını bekliyorum..
    Konu zafermutlu tarafından (17/02/2011 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.

ümit berk
    Don Vito Puntoleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 114

Ne demiş büyük düşünür! ilahiyat prof. "dekolte giyersen tecavüze uğrarsın!"...
    Ne demiş FİAT Müşteri Hizmetleri "yüksek sesle dinelrsen hoparlörün patlar"....
    Kafa aynı işte...
    Özel Kurmay Başkanı...

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne bekliyordunuzki yani anlamadım
    aracın üzerine takılan kolonların çin malı olduğunu biliyormusunuz
    Bu kadar görüşme trafiği ile telefon parası ödeyeceklerine 10-15 tl maliyetli hoparlörü "müşteri memnuniyeti çerçevesinde değiştirelim Sizi servislerimize bekliyoruz" diye bir cümle kursalar neler değişebileceğini anlatmaya çalışıyorum Yani bunu düşünme hakkımızı bile çok mu görüyorsunuz? Tamam düşünmeyelim Müşteri hizmetleride konuyu açan arkadaşa "defolun gidin kime şikayet ederseniz edin İşinize geliyorsa" deyip telefonu yüzüne kapatsaydı

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

kolonlar ne malı bilmiyorum ama fiatın müşteri hizmetleri çin malı o kesin

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Gülay hanım aslında insanlar yetkili servislerde alınan ücretlerin normalden yukarda olduğunu ve araçlar garanti kapsmaında olduğu için servislerin bunu kullanıp müşterileri nasıl olsa gelecekler mantığıyla hareket ettiğini düşünüyor.Şahsen her servisin %100 bu şekilde davrandığını söyleyemem ancak servislerdeki fiyat uçurumunu da görmezden gelemem.Aracımın bakımlarını servis dışında yaptırmıyorum.Yaanların birçoğu dikkat edin bir şekilde servisle problem yaşamış.Ben gittiğim servisle problem yaşamadım.Bana nazik bir şekilde garantiden değiştiremeceklerini söylediler aslında yukarda bir arkadaş yazmış ellerinde imkan yok mu bence kesinlikle var.İsteseler değiştirebilirlerdi!Belki servis çalışanlarıyla daha yakın olsam şimdi bunları hiç konuşmayacaktık.İşin can alıcı noktası bana koskoca fiat 3-5 kuruşuk şey için mantıklı bir açıklama yapamadı ve değiştirmiyoruz işne gelirse mantığıyla davrandı.ne sorsak yetki yok.bunlarla bir yere varamazsınız beyfendı falan filan...Belkide varama kimseye hakaret ettiğim yok ama ben bu karadeniz fıkrasını yayabildiğim kadar heryere yayıcam.Bunu fiat iyi bilsin.Genel anlamda bana ve diğer puntoculara zamamn zaman yardımcı olduğunuz konullar olduğunu biliyorum bunun için size tekrar teşekkür ederim.

Abdullah bey
    Yeniden Punto AYM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 51

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittiği servislerden aldığı hizmetten hoşnut olmayan forum üyeleri genelleme yaparak FIAT makrasını aşağılama, kötüleme, hakaret etme hakkını nereden alıyorlar anlamıyorum. Kendilerini kınıyorum. Sadece bu markada varolan sorunlarmış gibi bahsedilmiş.

Memnuniyetsizlik yaşayan forum üyelerine çalıştıkları servisi değiştirmelerini tavsiye ederim.
    eğer fiat olarak yetkili servislerinizi denetlemiyorsanız müşteri hizmetlerine gelen şikayetleri kulak arkası ediyorsanız müşterilerinizin sorunlarına çözüm üretemiyorsanız bu marka olarak FİAT ın suçudur ayrıca çoğumuz çalışan insanlarız vaktimiz zaten sınırlı burnumuzun dibinde yetkili servis dururken 20-30 km yol yapıp neden başka bir servise aracımı götürmek zorunda kalayım madem büyük iyi bir markasın denetimlerini personel eğitimlerini ona göre yap müşterini mağdur etmesin. bence burada sorun üç kuruşluk kolon değil insanların enayi yerine konmak istenmesi insana ağır gelen bu zamanında o garantiyi satan arkadaş nelerin garantiye girip girmediğini adam akıllı müşterisine anlatsa biz şuan burada böyle birşey tartışmayacaktık ama anlatsa biliyorki o garantiyi kolay kolay kimseye satamaz o yüzden satarken arkadaşa sözleşmeyi göstermemiş bile
    2008 Palio Sole 1.4 Fire Active Plus Pkt.
    2008 Grande Punto 1.3 MultiJet Active
    2011 Grande Punto 1.3 MultiJet Full Kit

İhsan ERTUĞ TURAN
    puntoturbom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66
    Edilen teşekkür: 57

Alıntı amarılla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gittiği servislerden aldığı hizmetten hoşnut olmayan forum üyeleri genelleme yaparak fıat makrasını aşağılama, kötüleme, hakaret etme hakkını nereden alıyorlar anlamıyorum. Kendilerini kınıyorum. Sadece bu markada varolan sorunlarmış gibi bahsedilmiş.

+10000

Günay Aydın
    By_HaNNibaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 AG 106
    Edilen teşekkür: 36

o arabayi kolon patladi diye sıfır araba bile alabilirsiniz yeter ki gittiğiniz servis bunu istesin herşey servisin elinde
    Kaming Son
    Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Dumani Üstünde Punto

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon