Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
124 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Bir fiat rezaleti daha!!!

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Alıntı puntoturbom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada neyın tartısmasını yapıyorsunuz allah aşkına . Bir BMW bir MERCEDES e bınıyorsunuz verdıgınız paranın karsılıgını alamıyorsunuz desek ayrı. En uygun fiyata en kalıtelıyı verme mücadelesi veren bir markadan bahsediyoruz. Ki gidin hiçbir pahalı markadan bu kadar düzgün ilgili alakalı bir geri hizmet alamazsınız emin olun. Müşteri hizmetleri bence 10 numara .Üstüne tanımıyorum. Kusurları var mıdır ? elbet vardır ama tolere edılebılır olcude. Beyfendı acmış sesını sonuna kadar bangır bangır.Patlatmış hoparlörünü almış eline ,götürmüş servise. Tabıı kı karsılamaz servıs.
    Elindekinin kıymetını bıl ona gore çamur atmadan önce iki kere düşün. Karşındaki firma en iyiyi yapmaya çalışan , ( ama senın verdığın para kadarıyla) ve iyi niyetle yapmaya çalışan bir kuruluş. Kimse seni zorla o markanın koltuğuna oturtmadı . Bu kadar memnunıyetsızsen satar daha iyi paraya daha iyi araçlar alırsın.......... ( aynı hızmetı alamasan da )
    Burada neyin tartışmasını yapaıyoruz ben sana söyleyeyimm.bmw mercedse parası vermemiş olmamız verdığımız paranın karşuıkığını almayacagımız anlamına gelmez.On numara dediğiniz müşteri hizmetleriyle kaç kez görüştünüz bilmiyorum ama sorduğum sorulara cevap veremeyen hemen hemen herşeye yetkisi olmayan ve uslup olarak bugun marketteki kasiyer kadar nazik müşterisiyle konuşamayan bir müşteri hiazmetlerinden bahsediyoruz ki asıl sorunumuz da bu.Müzik sesini sonuna kadar sizin dediğiniz gibi bangır bangır açarım yada kaparım bu kullanıuıcı olarak bana kalmış bişey madem max seviyede müzik dinleyecek kalite sahip olmayan bir ses sistemi var araçlarımızda o zman max ses seviyesini uygun hale getir yada max seste müzik dinleme bozulur de bakalım kaç kişi senin kalite anlayışına güvenecek ki öle bangır bangır saatlerce müzik dinleyecek biri değilim.Kolona hiç bir fiili müdalem yok.yetkili serviste arladaşlar baktılar.Ayrıca karşımdakşi firma o kadar iyi niyetli ki kronikleşen city sorununu bi türlü çözeöedi ailelerimşiz biniyor can taşınıyor araçlarımızda.hiç okumadınız galiba siz forumda ciytden dolayı direksiyonum kitlendi diyen arkadaşarı forumda.Millet olarak veriyolar önümüze bişeler nasıl olsa koyunuz nasıl olsa yer diye ama yok öle ben yemiyorum isteyen buyursun yesin.Mert in yukarda verdiğibir örnek var adam zenci dediği için ceza alıyor yurtdısında.Siz bu şekilde açarsan sesini patlar mantığyla hareket edeseniz yaın öbürgün aynı cevabı aldığınızda fiattan acaba nasıl düşüneceksiniz.Koskoca fiat yani birde bu pencereden düşünün.Nasreddin hoca misali damdam düşeni damdan düşen anlar kusura bakmayın.

Alıntı GPS2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün inanılmaz bir olay*da BMW servisinde yaşadık ...yakın bir arkadaşa 2 el motosiklet (17 500 tl) almaya karar verdik motor bulundu, haliyle servise sorgulatmak istedik 7 dereden su getirdiler motorun sahibi ve ruhsatını istediler yok aslında sorgulatsakta bilmem antalyada ankaradaki servisler herşeyi(yapılan müdahaleleri kazaları vs) sisteme girmiyorlarmış veya paylaşmıyorlarmışta fln fln...expertiz yapalım 200 liracık fln...aman aman...Volkan geçmiş olsun ...Şu başvuru yaptığın servis hangisiydi...?
    servis olarak gemliğe yakın olduğundan orhangazi teknik otoya götürüyorum aracı.Ama ordaki arkadaşlar da aynı yanıtı verdiler bana garantiye girmiyor diye ama gayet nazikçe müşteriyle nasıl konuşlması gerekirse öle yani.

Alıntı Cuhara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum, arkadaş çok doğru söylemiş. nası bir zihninettir bu anlamıyorum, arabanın üstüne yıldırım düşse fiat ı suçlayacaksınız.
    Bende nasıl bir zihniyet diye soruyorum ama fiata mantıklı bir cevap verebilen yok çünkü.Aracın üstüne yıldırım düşşe allahtan dicez ama garantili aracın patlayan kolonu içinde kullanıcı hatası demek nasıl bir zihniyet birde böle düşünelim.Kolon çok önemli değil ama fiatın zihniyetınde bir problem var.

Alıntı samoslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca senin Fiat'ta akraban falan var sanırım. Müşteri temsilcilerinin hepsi öyle. Anlıyorum efendim, bir dakika inceliyorum. Hımmm şu an bilgilerinize ulaşmaya çalışıyorum. Bu mu tolere edilebilecek durum? Yoksa farklı bir şekilde mi yaklaşması gerekli? Bu bir anlayıştır bunu herkesin anlamasını tavsiye ediyorum. Ben teybimin hoparlörünü sonuna kadar da açarım kısıkta dinlerim. Bozulamaz. Bozulursa da garantisi varsa değiştirirler. Haa bir de Fiat'ın burda öğrendiğim ve aklıma geldikçe çok güldüğüm 'iyi niyet garantisi.' Koskoca Fiat dandik, belkide 5 TLye mal ettiği hoparlörler için iyi niyetini kullanamıyorsa bu firmayı büyütmek yerine küçültür bence.

Volkan müşteri hizmetlerini tekrar arayıp niyetiniz iyi mi diye sorar mısın?
    Dün aradım mert bugun için tekrar döneceklerini söylediler.Fiat niyetii bozmuş abii galbaa
    Konu erdiyilmaz tarafından (17/02/2011 Saat 09:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlarınız birleştirilmiştir. Tekrarı halinden forum kuralları gereği cezalandırılacaksınız.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

M. Mert
    samoslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 72

Alıntı ZV 007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün aradım mert bugun için tekrar döneceklerini söylediler.Fiat niyetii bozmuş abii galbaa
    Bu devirde fazla iyi niyetli olmayacaksın Üstüne çok binerler sonunda patlar işte böyle

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

fiat yapar hiç şaşırmadım...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Kullanım ömrünü atlamayalım arkadaşlar. Kendi üreticisinin garanti vermediği bir parçaya Fiat nasıl garanti kapsamına dahil etsin?

Burada Volkan Bey'in isyanı aslında biraz da karşı tarafın yaklaşımı..

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

herhangibi servis bana bu kolon mevzunda olmaz değiştiremeyiz şeklinde birşey dese kaç kuruşluk kolon der çıkar giderim
    araçtaki hoparlörler zaten dandik arkadaşlar evet fazla ses açmaya gelmez malesef bu bilinen birşey. puntoda bir audideki ses sistemini aramamak gerekir.
    25 - 30 liraya çok güzel puntoya uygun hoparlörler mevut. bir çift alıp takın keyfinize bakın nede sinirlerinizi yıpratın.
    neticede arka cam silecek süpürgesini tek satmayan kol ile birlikte dayatmaya çalışıp 60 lira diyen servisler
    araba konusunda kendi başımın çaresine bakmayı ben öğrendim hem zevkli oluyor hemde ucuz oluyor hemde sinirlerim gerilmemiş oluyor.
    bir kere kartaş gerdi sinirlerimi, bir daha tövbe ettim servis olayına (kavaklıdere hariç)

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Asim B
    Marker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    9898
    Edilen teşekkür: 75

Arakdaslar tofas zaten garanti veriyor araca uzatilmis garanti dediginiz olay kapsamiyor sadece kapsamamasida gayet mantikli.

11. Bu mesajı için 2 kişi Marker'ye teşekkür etti:

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arka cam silecek süpürgesini tek satmayan kol ile birlikte dayatmaya çalışıp 60 lira diyen servisler
    Servisler suçlu

Konu hakkında ve beni ilgilendiren kısımlarında bilgim dahilinde cevaplar vermeye çalıştım arkadaşlar. İyi akşamlar..
    Konu Misafir tarafından (16/02/2011 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

İhsan ERTUĞ TURAN
    puntoturbom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66
    Edilen teşekkür: 57

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanım ömrünü atlamayalım arkadaşlar. Kendi üreticisinin garanti vermediği bir parçaya Fiat nasıl garanti kapsamına dahil etsin?

Burada Volkan Bey'in isyanı aslında biraz da karşı tarafın yaklaşımı..
    Gülay Hanım ,teşekkürler. Sanırım konunun kilitlendiği nokta da burası. Garantısı bıten cd player ve sıstemını Fıat ın karsılamaması normal.
    Ama call-centerdakı bayanın hıtabı yanlış sa hata burada....

14. Bu mesajı için 2 kişi puntoturbom'ye teşekkür etti:

Rengi
    Yok

Gülay Hanım ,teşekkürler. Sanırım konunun kilitlendiği nokta da burası. Garantısı bıten cd player ve sıstemını Fıat ın karsılamaması normal.
    Aynen, benim anlatmak istediğim konu da tam olarak bu. Hepimiz araçlarımızı alırken araştırmalar yaptık, hem fiyatına hem de sahip olduğu donanıma baktık. Yedek parçasını kolay bulabilir miyiz, ne kadara temin ederiz bunlara baktık. Kafamızda oluşan fikrin neticesinde tercihimizi yaptık ve FIAT'a bindik. Kabul edemediğim şey karalama, hakaret boyutuna varan yorumlar. Bindiğimiz aracı biz seçtiysek, bişeyler düşünüp, hissedip seçmişizdir. O halde neden bu denli karalama kapmanyası.. Üzüldüm...

Neyse, dediğim gibi ben gerekli açıklamaları yaptığımı düşünüyorum. Başına üzücü olaylar gelen arkadaşlarımı da anlıyorum, sonuçta mal canın yongası, emek harcayarak aldık araçlarımızı..
    Konu Misafir tarafından (16/02/2011 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

İlginç bir yaklaşım tarzı var Fiat Müşteri hizmetlerinin.
    Kendi kullandığım Renault Kangoo aracımın garantisi 14 Ekim 2010 Tarihinde sona erdi,garanti uzatma olayımızda yoktu hafif ticari olduğu için,4 Şubat 2011 tarihinde aracımın dijital klima kutusu arızalandı ve araç soğuk hava üflemeye başladı,servise 5 Şubat günü gittim ve üşümemem için manuel olarak sıcak havaya aldılar ve beni arayacaklarını söylediler,7 Şubat 2011 tarihinde servis görevlisi beni arayarak 9 Şubat sabah 08.00 de servise beklediklerini söyledi.Aracımı sabah bıraktım akşamada teslim aldım,tek kuruş para ödemedim üstelik,malzeme ve işçilikler toplamı 1500 Lira gibi bir rakam tutuyordu,soğutma sıvısına kadar yeni malzeme kullanıyorlar...
    Şimdi düşünüyorumda 1 haporlör için Fiat ne mazeretler üretiyor,diğeri garantisi biten aracın arızası için 1500 lirayı almadan müşterisinin memnuniyetine bakıyor...

17. Bu mesajı için 2 kişi USTA'ye teşekkür etti:

M. Mert
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Arladaşlar yanlış düşünüyorsunuz. Bana ne Fiat hangi parçayı nerede ürettirdi hangisi kapsama alanına girer hangisi girmez. Bence İlk aldığın zamanki garanti neleri kapsıyorsa uzattığın zamanda garanti onları kapsamalı. Böyle saçmalık olur mu? Servislerin suçu yok, tamamen Fiat mantalitesi. Servisler emir kulu sadece. Bu arada Fiat bir arabada kullanılan kaç tane parçayı kendisi üretiyor ki uzatılmış garantide geçerli olsun? Hemen hemen tüm parçalar tedarik edilmekte ve Tofaş fabrikasında montajlanmaktadır. Yani sadece kolonlar değil ki, benim bildiğim yada bence olması gereken tüm parçaların 2 yıl garantili olmasıdır. O nedenle diğer parçalar da o zaman uzatılmış garantide garanti kapsamına girmez.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı amarılla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bayi ya da servisle alakası yok gizem hanım. Siz de bir fiat çalışanısınız sanırım, bunu bilmeniz gerekir.

Olay şu;

teyp ve hoparlör fiatın ürettimi değil. üretici firma standart garanti süresi boyunca ürününün arkasında ama garanti süresi bitince tayp ve hoparlörde herhangi bir arıza olduğunda bunu garanti kapsamında değerlendirmiyor. Bu açıklamalar uzatılmış garanti sözleşmesinde açıkça yazar. Yanı durum fiat'ın sergilediği, çoğu arkadaşların da benzer yorumlarda bulunduğu sat-kaç mantığı asla değil. Bu markada olduğum için söylemiyorum ama net bir şekilde ifade edebilirim ki; satış sonrasında en az sorunun yaşandığı marka fıat markasıdır. Hemen hemen her markadan arkadaşlarım var, oturup dinleseniz şaşarsınız gerçekten. 95 den beri bu markadayım, hem mutfağında hem de vitrininde çalıştım ve bu konuda fikrim asla değişmez.
    +1 katılıyorum

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

f w
    Hız Manyağı =)) _Darbe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 33

Bu sebeplerden dolayı artık fiat'dan arababa almama kararı verdim.
    GP 1.4 Active 77Hp + Vw Caddy Comfortline 1.6 TDI 105 hp

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

M. Mert
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı _Darbe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sebeplerden dolayı artık fiat'dan arababa almama kararı verdim.
    Yok sadece bu nedenlerle böyle düşünme. Ben Renault, Hyundai yerine Fiatı her zaman tercih ederim. Bu yaşananlar sadece Türkiye için geçerlidir.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Yüksek sesle müzik dinlenildiği için hoparlör garanti dışı kalır mı hiç? O hoparlör ve o teyp fabrikada takıldı ise bunların birbirine uyumlu olması gerekir Madem yüksek seste dinleyince patlıyor o zaman limit koyarsın hoparlörde patlamaz O kadar insan aracına ekstra ses sistemi taktırıyor ve caddelerde bangır bangır dinliyor hangisinin hopaörlörü patlıyor Hiçbirinin Neden Çünkü sistem ona göre döşenmiş Sen fabrikada teyp ile hoparlörü uygun takmazsan yüksek seste dinleyince patlar Ayrıca ses düğmesinin neden yüksek kademesi var? Sadece rakamlar yükselsin diye mi? Madem üretici bu seviyede bir teyp üretti o zaman hoparlörde ona uygun olacak
    Asıl bu konunun can alıcı noktası fiat ın müşteri memnuniyeti kapsamında 20-30 tl lik hoparlörü değiştirmeme ısrarıdır Sonuçta o hoparlör 500 tl 1000 tl değil Onca konuşma yerine hoparlör değişse telefon masrafı yerine müşteriyide menun edecekti
    Ayrıca buradaki kraldan daha kralcıların başına bu şekilde bir servis rezaleti gelmesini canı gönülden diliyorum Dikkat ediyorum hep belli kılkuyruk tipler böyle yazışıyor Bazılarına gereken cevaplar verilmiş olsa bile anlamıyorlar

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Abdullah bey
    Yeniden Punto AYM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 51

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginç bir yaklaşım tarzı var Fiat Müşteri hizmetlerinin.
    Kendi kullandığım Renault Kangoo aracımın garantisi 14 Ekim 2010 Tarihinde sona erdi,garanti uzatma olayımızda yoktu hafif ticari olduğu için,4 Şubat 2011 tarihinde aracımın dijital klima kutusu arızalandı ve araç soğuk hava üflemeye başladı,servise 5 Şubat günü gittim ve üşümemem için manuel olarak sıcak havaya aldılar ve beni arayacaklarını söylediler,7 Şubat 2011 tarihinde servis görevlisi beni arayarak 9 Şubat sabah 08.00 de servise beklediklerini söyledi.Aracımı sabah bıraktım akşamada teslim aldım,tek kuruş para ödemedim üstelik,malzeme ve işçilikler toplamı 1500 Lira gibi bir rakam tutuyordu,soğutma sıvısına kadar yeni malzeme kullanıyorlar...
    Şimdi düşünüyorumda 1 haporlör için Fiat ne mazeretler üretiyor,diğeri garantisi biten aracın arızası için 1500 lirayı almadan müşterisinin memnuniyetine bakıyor...
    aynen katılıyorum fiat'a maliyeti 10 tl bile olmayan kolonu garantiye sokup değiştirse ne olacak zaten uzatılmış garanti için 400-500 tl haybeden para alıyorlar fabrikamı batar yani müşterinin gönlünü yapmış olurlar size benzer bir durumda vatan bilgisayarın nasıl davrandığını anlatayım vatan bilgisayardan creative 2+1 ses sistemi aldık kolonlardan birini masanın üzerinden düşürdük ve kağıt gibi olan kısmı yırtıldı vatan bilgisayarın teknik servis kısmına götürdük garantiye girmeyceğini (sonuçta biz düşürdük haklılar bunu zaten biliyorduk) tamir sonucu ücret çıkabiliceğini söylediler kabul ettik söylediklerini formada yazıp ürünü teslim aldılar bir hafta sonra cep telefonuna ürün hazır diye msj geldi gidip aldık yenisiyle değiştirmişler ücretini ödemeye razıydık ama 5 krş para istemediler bu davranışıyla vatan bilgisayar benim gönlümde taht kurdu müşteri memnuniyeti bu şekilde olur 3 krşluk kolon için bin dereden su getiren fiata yazıklar olsun.
    2008 Palio Sole 1.4 Fire Active Plus Pkt.
    2008 Grande Punto 1.3 MultiJet Active
    2011 Grande Punto 1.3 MultiJet Full Kit

29. Bu mesajı için 2 kişi AYM'ye teşekkür etti:

Asim B
    Marker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    9898
    Edilen teşekkür: 75

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar insan aracına ekstra ses sistemi taktırıyor ve caddelerde bangır bangır dinliyor hangisinin hopaörlörü patlıyor Hiçbirinin Neden Çünkü sistem ona göre döşenmiş
    emin ol onlarda yaniyor

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali Türkmen
    onn.off - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 774

Bu işe akıl erdiremiyorum
    Benim grande punto varken ve hiç garantim olmadığı halde sürüyle parça değiştirdim
    Logom kırıldı değiştirdiler, sağ arka kampanam ses yapıyordu komple değiştirdiler, 2 defa sileceklerim değişti, teyp değişti, davlumbaz değişti, anahtar kabım kırıktı değiştirdiler, çakmak kayıbtı yenisini verdiler, hiç bir tanesine kuruş vermedim hepsini ücretsiz yaptılar ve defalarca kablo ampul yedek duy aldığım oldu
    Tek bir sefer bakım yaptırdım oda 280tl rutin peryodik bakımdı
    punto evolution

33. Bu mesajı için 2 kişi onn.off'ye teşekkür etti:

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

tum arkadaslarımın kavrayamadıgı bırseyvar... fıat bızden uzatılmıs garantı ıcın 500 tl alıyor( hondada garantı 6 yıl sanırsam onlarda hoparlorlerı dısarıya yaptırıyorlar) fıat 500 tl parayı ne ıcın alıyor garantı uzatmak ıcın. yanı bır vaat yok garantını uzattım dıyor ama uzatmadıgını ıspat ıcın de bır sartname ımzalatıyor lpg garantıyı bozuyor ama aynı marka lpg yı kendısı takınca garantı bozulmuyor mesela yılda satılan aracların yarısı uzatımıs garantı yapılsa bır dusunun ne kadar atı para saglıyor ... koskoca bır aldatmacadır artı garantı olayı... yıyorsa 6 yıl verırsın kesersın mılletın sesını.. maksat bayıde cebınden koparabıldıgını koparmak musterı memnunıyetı dıye bırseyde yok ayrıca fıatta ... sen alttan alırsan kankı olmaya calısırsan, kıbar olursan ancak oyle memnun edebılıyorsun bayıyı... yanı bayı memnunıyetı var musterı degıl. bayı memnunsa senden her ısın olur ama bayıye gıdıp ıkı kere tartısırsan ............. sansın sıfır... tum sartlar onlardan yana... aracımı sıfır aldıgım gun baslamıstım bayımı memnun etmeye... tatlı aldım gıttım, haftada bırde ugrarım... onlar benı hıc aramaz ben haftada bır ararım, araba arayanı, canı araba gormek ısteyenı , elınden tutar gotururum bayıye... yanı bayımı memnun ederım.. yalakalıgın danıskasını yapmazsam hoparlor ne demek, sanzımanı kucagıma alıp cıkarım servısten. servıs nedır arkadas? ucuz paralara ustaların calıstırıldıgı, markalar arası transferlerın bol bol oldugu, ne kadar satarsak kar dıye yasamını surduren, her turlu olayıda ehlıyetı olmayan bır bayana yonlendıren kasko keserek yedek parca ve ıscılıkte 1 e 10 katıp herturlu kazıgı atan yer degılmı? ewet aynen oyle bence. profesyonellıkle hıc alakası olmayan dıksıyonu ve guzel konusmayı musterı kandırmak ıcın kullanan, kankısıne 3 asagı aracı veren, canı ısteyınce garantıye olmıcak arızayı sokan canı ısteyınce kıl gıttıgı musterıye her turlu yokusu yapan servıs degılmı? hoparlorunu al arkadas dısardan burdada en haklı oldugun konuda bıle saksakcılardan fırca yıyıp durma.... yoksa cok ugrasırsın daha. yada ben bu kadar yalakalık yaptıgı ve daha yalakalıgın gerı donusu olarak daha hıc kapılarını calmadıgım servısımden senın hoparlorunu alayım yollayayım sana? olur mu? bal gıbı olur... sımdı ne dıcek acaba servıscı arkadaslar olmaz dımı? hoparlorunu sok gonder bana takayım 2011 arabama. bozuldu dıyeyım bakalım ne olcak? ole. ************* cok sınırlendım.......
    Konu erdiyilmaz tarafından (17/02/2011 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: Argo
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

35. Bu mesajı için 2 kişi uzuncocuk'ye teşekkür etti:

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tum arkadaslarımın kavrayamadıgı bırseyvar... Fıat bızden uzatılmıs garantı ıcın 500 tl alıyor( hondada garantı 6 yıl sanırsam onlarda hoparlorlerı dısarıya yaptırıyorlar) fıat 500 tl parayı ne ıcın alıyor garantı uzatmak ıcın. Yanı bır vaat yok garantını uzattım dıyor ama uzatmadıgını ıspat ıcın de bır sartname ımzalatıyor lpg garantıyı bozuyor ama aynı marka lpg yı kendısı takınca garantı bozulmuyor mesela yılda satılan aracların yarısı uzatımıs garantı yapılsa bır dusunun ne kadar atı para saglıyor ... Koskoca bır aldatmacadır artı garantı olayı... Yıyorsa 6 yıl verırsın kesersın mılletın sesını.. Maksat bayıde cebınden koparabıldıgını koparmak musterı memnunıyetı dıye bırseyde yok ayrıca fıatta ... Sen alttan alırsan kankı olmaya calısırsan, kıbar olursan ancak oyle memnun edebılıyorsun bayıyı... Yanı bayı memnunıyetı var musterı degıl. Bayı memnunsa senden her ısın olur ama bayıye gıdıp ıkı kere tartısırsan ............. Sansın sıfır... Tum sartlar onlardan yana... Aracımı sıfır aldıgım gun baslamıstım bayımı memnun etmeye... Tatlı aldım gıttım, haftada bırde ugrarım... Onlar benı hıc aramaz ben haftada bır ararım, araba arayanı, canı araba gormek ısteyenı , elınden tutar gotururum bayıye... Yanı bayımı memnun ederım.. Yalakalıgın danıskasını yapmazsam hoparlor ne demek, sanzımanı kucagıma alıp cıkarım servısten. Servıs nedır arkadas? Ucuz paralara ustaların calıstırıldıgı, markalar arası transferlerın bol bol oldugu, ne kadar satarsak kar dıye yasamını surduren, her turlu olayıda ehlıyetı olmayan bır bayana yonlendıren kasko keserek yedek parca ve ıscılıkte 1 e 10 katıp herturlu kazıgı atan yer degılmı? Ewet aynen oyle bence. Profesyonellıkle hıc alakası olmayan dıksıyonu ve guzel konusmayı musterı kandırmak ıcın kullanan, kankısıne 3 asagı aracı veren, canı ısteyınce garantıye olmıcak arızayı sokan canı ısteyınce kıl gıttıgı musterıye her turlu yokusu yapan servıs degılmı? Hoparlorunu al arkadas dısardan burdada en haklı oldugun konuda bıle saksakcılardan fırca yıyıp durma.... Yoksa cok ugrasırsın daha. Yada ben bu kadar yalakalık yaptıgı ve daha yalakalıgın gerı donusu olarak daha hıc kapılarını calmadıgım servısımden senın hoparlorunu alayım yollayayım sana? Olur mu? Bal gıbı olur... Sımdı ne dıcek acaba servıscı arkadaslar olmaz dımı? Hoparlorunu sok gonder bana takayım 2011 arabama. Bozuldu dıyeyım bakalım ne olcak? Ole. *********** cok sınırlendım.......
    +1903
    Konu erdiyilmaz tarafından (17/02/2011 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: Argo

37. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon