2011 1.2 5K GP yaklaşık 1,5 ay önce satın aldım. Şu ana kadar sahibi olduğum 4.aracım... araçta bir kaç eksik tespit ettim... bu eksiklikleri gidermek istediğimden sizinle de paylaşmak istedim. Eksiklikler;
* Bagaj içi aydınlatma takılmamış. (fiat müşteri hizmetleriyle 1 ay boyunca telefonlaşmam neticesinde 2011 modellerde bagaj aydınlatması kaldırıldı yanıtı aldım) (adapazarı/samtaş'a fiyat sordum; sadece lambaya 65 TL diyorlar+tesisat çekilecek+işçilik) (izmit/efsaneye mail gönderdim, henüz dönüş olmadı.
* Araç içersinde kapı(cam) üstlerinde kol tutacaklar takılmamış.(adapazarı/samtaş 85+işçilik diyor) (izmit/efsaneden fiyat bekliyorum)
* Araçta direksiyonda kumanda edilebilen MP3 çalar var. Ancak direksiyon üstündeki kumanda düğmelerini ışıklandırma olmadığından gece kullanılamıyor... (adapazarı/samtaş'a sordum;aydınlatma yok zaten takılamaz dendi) (izmit/efsane ise; tabiki aydınlatma var, sizin aracınızda ya ledler takılı değil, ya da temazsızlık var, gelin çözeriz yanıtı aldım)
Kısaca 1,5 yada sıfır olarak almış olduğum aracımla bir hayli uğraşmaktayım. Halen de uğraşıyorum.
Bahsetmiş olduğum konularda bilgisi ve yorumu alan arkadaşlardan yardım rica edeceğim...
Teşekkürler, saygılar...