Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Dikkat! Bursa Birmot temiz dediği aracımda değişen çıktı

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Dikkat Dikkat! Bursa Birmot temiz dediği aracımda değişen çıktı

Arkadaslar alırken yalova yolu üzrindeki birmota expertız raporu ıcın soktugum ve elıme rapor verılmıyor deyıp fatura verdıklerı aracımı bugun satıs ıcın cok ıyı bır aıle ıcın anlastık.Ben bırmotun raporuna guvenıp aracta boya degısen olmadıgını soyledım ve ınanın bugun yanlarında yerın dıbıne gırdım.Araca teknomak servıs elemanı sol camurlugun degıstıgını ve arka bagajda oynama oldugunu ve tamponun sokukup takıldıgını soyledı.Ve banada gosterdı kı hıc dıkkat etmemıstım gercekten dogru cıktı.sımdıı;

BANA BU RAPORU VEREN BURSA BİRMOT;

NASIL OLURDA KOSKOCA YETKİLİ SERVİSTE ARAÇTA DEĞİŞEN OLUP OLMADIĞINI ANLAYAMAZ?Sizin yetkili servisliğiniz bu kadar mı?

nasıl olur arkadaslar.Biz arkadasla anlasıp(fiyat kırdım)el sıkıstık.tabı be araca o kadar masraf yapıp oldukca zararına sattım aracımı.zenon vs.hersey vardı ki değişen oldugunu bılseydım bende ona gore bir fiyat kırardım.İnsanların yanında nasıl mahcup oldum anlatamam.BU ne rezilliktır ya!!

GRANDEPUNTOTR.COM ARACILIĞI ILE YALOVA YOLU BİRMOT U KINIYORUM.

VE PEŞİNİ BIRAMAYACAGIMI HER FIRSATTA REZİL EDECEĞİMİ DE SÖYLÜYUM.Gitmeyin arkadaslar bursa birmotun kaportadan bu kadar anlayan ustaları var işte yada ısıne bu kadar ozen gösteriyor.
    Fiat gibi köklü bir firma nasıl bu adamlara kontrol veriyor?YOKSA FİATIN DENETİMLERİNDE BİR EKSİK Mİ VAR?YOKSA FİAT LAF OLU N TORBA DOLSUN DİYE Mİ SERVİSLERE YETKİ VERİYOR.yAZIKLAR OLSUN DİYORUM fiatın resmı sıtesıne de yazıcam.herkes cok dıkkat etsın arac alırken servıslere guven yok.umarım sızlerınde basına gelmez.ınanın cok kotu bı durum.herıste bır hayır var dıyorum sımdı.napalım sağlık olsun demıcem ve pesınıde bırakmıcam.herkese selamlar

2. Bu mesajı için 4 kişi ZV 007'ye teşekkür etti:

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Geçmiş olsun çok tanıdık bir konu olarak geldi bana sitemizden bir üyemizde buna benzer bir sorun yaşamıştı " Demon " arkadaşımız da baya bi sıkıntıya düşmüştü bu konuda...
    Artık Fiorinolu

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Bir arkadaşımıza sanırım demon idi onada temiz raporu verip satarken komple boyanmış deyip adamcağızı rezil etmişlerdi. Bu nasıl iş böyle yaa?

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

kesinlikle servislerde veya başka bir yerde expertiz yaptırdıktan sonra
    raporun bir kopyasını imzalı kaşeli şekilde isteyin
    bu şekilde hakkınızı aramak daha kolay olur ve elinizde belge bulunur
    tazminat yoluna bile rahatça gidebilirsiniz
    geçmiş olsun

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Arkadaslar cıdden terbıyesızlık ben servıse guvenemeyeceksem servısın yetkılı olmasındakı amac ne ?
    Banada yetkı versınler ozaman apartmanın altı bos acayım ZYNLKRCN fİyat servısı dıye bır yer .
    Ben derimki artık su yetkılı olupta işibilmiyen gibi işyapan servisleri fiyata sablon bir sikayet,uyarı,bilgilendirme aklınıza ne gelirse artık hazırlayıp toplu halde buradaki üyelerin büyük çogunluğunuda alarak arkamıza e-mail,fax gibi iletişim araçlari ile bunaltsak fiat ta su servıslerin kulagını cekse bızimde sacma sapan butur olaylarla karsılasmasak hatta grandepunto.com.tr formundan bır arkadasımız servise gittiginde bu forumdakı adamların ısını daha bır ozen gostererek yapalım yıksa fiat basımızı agrıtır ıslerıne dahada bır sarılsalar.
    Gerci ben Ankaradayım Kaymakta burada servis konusunda hiçbir şüphem olmaz bıraktığım arcı kontrol etme gerekliliğ dahi duymuyorum bakmıyorum da bana karşı verdiği güvenden ötürü her ilde Kaymak,Medos, yok sonucta dunde DEMON'un basına geldı bugun Volkan sırada kim var bakınız Volkan zarar etmiş ve en önemlisi karsısındaki insanın önünde düştüğü durum dahada vahim suclu Volkanmı tabıkı hayır
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

arkadaslar lutfen sessız kalmayın yorumlarını paylasın.Aramızda HUKUK ısıyle ugrasan yok mu?böyle durumlarda ne yapmalıyız?bilen yok mu?bugun bana yarın sıze bu oylesıne bıse degıl!!

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı ZV 007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar lutfen sessız kalmayın yorumlarını paylasın.Aramızda HUKUK ısıyle ugrasan yok mu?böyle durumlarda ne yapmalıyız?bilen yok mu?bugun bana yarın sıze bu oylesıne bıse degıl!!
    volkan ben yapmak ıstedıgımı yazdım kardes arkandayım .
    Hukukı alana gelınce hukuki.net gibi siteler var uye olup ılgılı kısma yazarsan sıkıntıyı sana en azından bır avukat yada sıte yonetıcısi oda avukat donus yapıyor yapman gerekenler konusunde ve sıkayetvar.com a yaz fiatın orası ıle cozumortaklıgı gıbı bır durumu var senın yerıne fıyatı arıyorlar genelde bayagı yetkılı bırısıne sıkıntını anlatıyorlar ya senı arıyorlar yada maıl atıyorlar genelde cozuluyor sıkayetvar.com da ve bura sayesınde kurutemızlemeye gıden montumu yetrınce temızlemedıklerınden dolayı tekrar ıstedıgım gıbı temızlettım,boynerden 2 ayakkabı degıstırdım ,bır su akaryakıta muhaffak olmadım ondada bim 'e maıl atıyordum hergun zam zam yeter artık dıye enson fenalık gelmıskı adamlara cepten arayıp durumu anlattılar ve yakıtın aliagadan cıkısını vergıyı ,pompacının kazancını ,uluslar arası fıyat polıtıkasını maıl artmıslardı ve 10 gunden sonra yazdıgım her maıle aynı cevap yazdılar otomatıge almıslardı galıba adamlara fenalık gelmıstır kesın.
    Kardes su gercek hak aramak ıstıyorsan elınde DELİL olacak
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

abi geçmiş olsun allah beterinden korusun inşallah en kısa zamanda gereken yapılır zararın karşılanır

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

saolun konuyu suan arastırıyorum arkadaslar.burdan bılgılendırme yapacagım tekrar.

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Geçmiş olsun arkadaşım. Evet benim yaşadığım problemlere bir örnek daha gelmiş. Gelmeyende niceleri vardır buna eminim. Fiat sizin hiçbir probleminizi çözmez buna emin olun. Hatta biz bakarken normaldi siz sonrada parça değiştirmişsiniz dışarıda yaptırmışsınız derler : )) Bu konuda başıma gelen benzer bir olay mevcut.

https://forum.grandepuntotr.com/serv...oya-cikti.html

Benim gözümde Fiat ve Fiat servislerinin hiçbir güvenilirliği kalmamıştır.

Ertan GÜNDOĞDU
    Slow Down brabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455
    Edilen teşekkür: 230

gerçekten çok geçmiş olsun, gurur kırıcı bir durum. insanlara hiç güven yok ama bu şekilde bir hatayı yetkili servisin kesinlikle yapmaması gerekiyor.
    Tavsiyem müşteri hizmetlerine ve şikayet sitelerine yazman. Daha önceden de söyledim, bu site çok güzel bu siteye de yönetici onayıyla böyle konuları servis vs bazında yazabileceğimiz bir yer olması gerekiyor.
    ben de bu konuda yetkili servise güvenmediğim için birmot'ta vs tanıdığım olmasına rağmen gittim güvendiğim bir kaportacı ve boyacıya gösterdim arabayı. Mekaniğini de satıcıya güvendiğimden kendim kabaca kontrol ederek aldım. Şanslı bir alışverişim oldu ama herkesin başına gelebilir daha temkinli olmamız lazım

Ç K
    chaghrie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

aracimi ordan aldiydim ama bi daha da ugramadim... bakimi caliskanelde yaptiriyorum zaten...

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

geçmiş olsun, iyice cozuttular...
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

sıkayet var.com dan sıkayetımı yaptım.gerı donen yok henuz.sıtemızde arkadasların bahsettıgı gıbı bırsy yapılamaz mı?buradan dırek fıat a yazmak gıb?

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Geri dönmezler. sikayetvar.com dan. Baktıklarından bile şüpheliyim. Fiat müşteri hizmtlerini arayın. Size elinden gelen zorluğu ve umursamazlığı göstereceklerini düşünüyorum.
    Ama yinede hatalarını yüzlerine vurun. Bunları neden yazıyorum. Aynı yoldan geçtim. Ayrıca eksper yaptırdığınız yeride arayın. Sizin avantajınız daha çok yeni olması.
    Konu demon tarafından (12/05/2010 Saat 18:43 ) değiştirilmiştir.

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

peşini bırakmayın fiatıda aryp şikayette bulunn ayrıca gerekirse mahkemeye werin eize belli bi rapr wermişler elinizde delil de war tüketici hakları denen bişy war bi çıkış kapası wardır mutlaka geçmiş olsun

volkan volkan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

arkadaslar elıme rapor vermdıler rapor vermıyoruz dedıler sadece fatura verdıler.cok cakallar daha yenı yenı anlıyorum.kendılerıne guvenlerı yok kı rapor vermıyorlar zaten.gıtsem sımdı bız bılmıyoruz dıyecekler yada kılıfına uyduracaklar.nasıl ınsan bunlar anlamadım gıttı.ama tam adamına cattılar bırakmıcam pesını.bakın o bırmot ınsan kandırmak nasıl oluyor gorecek.bunuda burdan yazıyorum.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Rapor onların elinde mevcut. Gidip fotokopisini isteyin. Vermeme gibi bir lüksleri bulunmuyor. Hakkınızı yedirmeyin.

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

sıkayetvar bana bırkez donmedı oda anlaşmalrı yokmus sun fıata bakıyorum varmı dıye e-maıl ıle donuyorlar yada fıatın aramasını saglıyorlar sımdı baktım grdum yazdıklarını okuyorum arasline olarak yazmıssın galıba.Dsotum sıkayet vara baktım tofas ıle alaklı cok sıkayet var fakat hıcbırıne cozuldu dememısler suan sıkayetvar yonetımıne yazdım bız bu sıkayetlerı babmızın hayrınamı yazıyoruz cozmeyeceksenız gerı donmeyeceksenız neden sıte acık dıye bakalım ne olacak
    Konu ZAK1980 tarafından (12/05/2010 Saat 22:47 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Orda Fiat' ın çözdüğü bir şikayet yok onu demek istiyorum. Oradaki şikayetleri okuduklarından bile şüpheliyim demek istedim. Büyük konuşmayayım bir daha araba aldığımda bu Fiat olmayacak. Çevremden kimseyede aldırmayacağım. Yani açıkçası ben yaşadığım sürece birçok insana Fiat alacaksa bile vazgeçecektir. Arabamı kötü hayır değil.
    Müşteri memnuniyeti, servis kalitesi, müşteri ilişkileri kötü bir firma imajı var gözümde.

Sayfa 1/2 12 SonSon