Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Florya Özkar servis aman dikkat

Ali x
    GpEmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

Standart Florya Özkar servis aman dikkat

Arkadaşlar, Bir önceki aracımda kazadan dolayı işlemleri Özkarda yaptırmıştım. Adamlar bazı parçalarda yan sanayii kullanmışlar zar zor değişdim. Aman aracınız alırken kontrol edin ..

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

hangi ürünleri yan sanayi kullanmışlar ve nasıl anladınız ..

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

bu servis benim de son şikayetlerime konu olmuştu ona göre...

detayları bekliyoruz, bizi aydınlatın!

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

Konu önemli katılımcı ve paylaşımcı olmanız tüm GP severler için önem arzediyor, Bilgilendirmenizi bekliyoruz.
    Multijet Grande Punto 1.3 75 hp -> 95 HP
    Multijet Grande Punto 1.3 90 hp -> 125 HP
    Multijet Bravo 1.6 105 hp -> 135 HP
    Clio RS 190 HP
    ve Şimdi...
    Multijet BRAVO GT1544 STAGE 2 180+ hp...

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

bu servisle ilgili oldukça fazla şikayet var.

Sertaç Sertaç
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı bankaci61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu servisle ilgili oldukça fazla şikayet var.
    Sizin forumda konuşulanlardan başka bildikleriniz var mı?
    Çok merak ettim, paylaştığım üzere baya bı canımı sıktılar geçenlerde

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Kısacası Özkar ile işimiz olmamalı ki kafamız rahat etsin

Drukhan Gwen
    JuzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    344422
    Edilen teşekkür: 29

hani olurya emniyet kemeri yerine bi dalga sokarsınz susar ondan 2 tane vardı cok eminim servise vermeden aracı konturol etmiştim,servisden teslim aldıkdan sonra 2 tane olan dalga teke inmişti değişik olaylar dönüo orda sanki..birde söyle bişy var neden bilmiyorum 10bin bakımdan sonra yakıt tuketimim arttı normal bişymidir acaba?

Burak G
    BuRaK-BG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    BG
    Edilen teşekkür: 385

özür dileyerek konuya dahil oluyum istedim,muhakkak insanlar şikayetlerinde haklıdır ama suçlarken nedenleride yazarsak hem işletmenin itibarını zedelemeyiz hemde yanlış bilgilendirmeye neden olmayız.yukarıda bir arkadaş nedenilerini açıklamış.küçümsemek değil ama pek elle tutulur bişey değil,belki arac denemeye çıktı deneyen kişi emniyet kemeri takmak için onu çıkardı takmayı unuttu.yakıt artmasına bi anlam veremedim.ama neden olabilecek bişeyde aklıma gelmedi.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Drukhan Gwen
    JuzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    344422
    Edilen teşekkür: 29

yok sürücü koltugundaki takılıydı teslim aldıgımdada takılıydı dieri ön bardaklık yerindeydi tüm aracı aradım bulmadım eve geldigimde sonucda ben onları yanımda taşımam bi yerde unutcak halım yok=)ben suclamıyorum belki temizlemede oraları silerken bi yere konmuş sonra unutulmuştur da bilmiyorum ikinci inanılmaz güler yüzlü ve ilgili bir personele sahipler ben memnun kalmıştımm konuyuda buyutmemiştimde burda paylaşmak istedim sadece=)araclar hakkında pek teknik bilgim yoktur ama kulanırken dikkatlı kulanırım herzaman az yakayım die bu ay ki biraz değişik oldu 5.0 olan ortalamanın bakımdan sonrakı ortalama değeri 6.1-.6.2 50 tl benzin aldıkca sıfırlıyorum değişik geldi yaptıgım yollarda herzaman aynıdır..suclama olarak söylemiyorum yaşadıklarımı anlattım daha bugun aradılar memnun kaldım efendım dedim yani ki öylede ufacık bişyin hesabınıda soramam zten ama öyle işte =))
    Konu JuzZz tarafından (26/03/2010 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Burak G
    BuRaK-BG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    BG
    Edilen teşekkür: 385

Alıntı JuzZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok sürücü koltugundaki takılıydı teslim aldıgımdada takılıydı dieri ön bardaklık yerindeydi tüm aracı aradım bulmadım eve geldigimde sonucda ben onları yanımda taşımam bi yerde unutcak halım yok=)ben suclamıyorum belki temizlemede oraları silerken bi yere konmuş sonra unutulmuştur da bilmiyorum ikinci inanılmaz güler yüzlü ve ilgili bir personele sahipler ben memnun kalmıştımm konuyuda buyutmemiştimde burda paylaşmak istedim sadece=)araclar hakkında pek teknik bilgim yoktur ama kulanırken dikkatlı kulanırım herzaman az yakayım die bu ay ki biraz değişik oldu 5.0 olan ortalamanın bakımdan sonrakı ortalama değeri 6.1-.6.2 50 tl benzin aldıkca sıfırlıyorum değişik geldi yaptıgım yollarda herzaman aynıdır..
    anladımkusura bakmayın direk size karşı yazmış gibi oldum ama genel yazmak istedim.açıklamanız için çok teşekkür ederim.benzin konusunda başka serviserdende fikir sorsanız yardımcı olabilirler.umarım sorununuz çözülür

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İşin açıkcası özkara 1 kere gittim gerçek anlamda hiçmi hiç memnun kalmadım en basidinden aracımı yıkamamaları bile büyük bir faciaydı benden herhangi bir eşya vs birşey eksilmedi ancak ben hizmetlerinden memnun kalmadım evime yakın olduğu için oraya gittim ama gitmez olaydım gözlerini para bürümüş sadece arka tamponuma verdikleri ufak hasarıda zaten artık dile bile getirmek istemiyorum gördükçe hatırladıkça çıldırıyorum çünkü bütün arkadaşlarımız ne söylerlerse sonuna kadar haklılar doğrular tek kelimeyle kötü bir servis istanbul içinden araçları servise götüren arkadaşlara beylükdüzü birmotu tavsiye ederim bir gidinde hizmet nasıl oluyor bir görün derim gitmeyen bilmeyen arkadaşlara teşekkürler

Sertaç Sertaç
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

benzer bir durum bende de var, yeni farkettim, arka tamponuma rutuş yapmışlar. Belli olmuyor ama can sıkıcı. Söylemiyorlarda.. Geçen günkü olayda vidyo kayıtlaını direkt olarak izletmemelerinin sebebi de bu olabilir.

Yıkama konusunda şunu söyleyebilirim, kuyu suyu kullanıyorlarki arabalar gri çıkıyor yıkamadan.

Ali x
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Benin aracıma takılan ön far yan sanayi çıktı. Bunu ancak far arızalanınca başka bir servis te anladık. Daha sonra ön sis farlarınında farklı olduğunu fark ettim. ancak bu konuda fiat ta bir şey yapamayacağını söyledi. Yani benim araç fabrikadan farklı sis farları ile cıkmış. Yada serviste bir şekilde başka bir aracınki ile karışmış. Daha sonra kırık tamponu tamir edip kullanmışlar falan .. Yani son derece memnuniyetsizim bu servizten. Allah muhtac etmez inşallah tekrar.

Ali x
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Benin aracıma takılan ön far yan sanayi çıktı. Bunu ancak far arızalanınca başka bir servis te anladık. Daha sonra ön sis farlarınında farklı olduğunu fark ettim. ancak bu konuda fiat ta bir şey yapamayacağını söyledi. Yani benim araç fabrikadan farklı sis farları ile cıkmış. Yada serviste bir şekilde başka bir aracınki ile karışmış. Daha sonra kırık tamponu tamir edip kullanmışlar falan .. Yani son derece memnuniyetsizim bu servizten. Allah muhtac etmez inşallah tekrar.

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin forumda konuşulanlardan başka bildikleriniz var mı?
    Çok merak ettim, paylaştığım üzere baya bı canımı sıktılar geçenlerde
    burdan okuduklarım arkadaşım.

bu servis için açılan olumlu bir başlık ya da yazı görmedim.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Barış Yılmaz
    byak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

Aman arkadaşlar uzak durun üç hafta önce aracım yeni olduğu için yağ eksiltmişti yağ tamamlamaları için gittim.Tam 1,5 saat bekledim 2 dakikalık bir işlem için.Birde oradaki servis danışmanı arkadaşın tamamen para kazanmak için benzinli arabaya 10 bin bakımı yapalım gibi teklif geldi.Bakımlar 20 binde dediğimde Avrupa standartlarında 20 binde gibi saçma sapan bir yorum getirdi.Heleki yanındayken müşterinin birine silindir kapak jontasının açılmasının ücreti olduğundan bahsetmemiş müşteriden 450 tl silindir kapak jontasının sökülüp takılmasına isteyince müşteriyle ve servis danışmanı son derece seviyesiz bir tartışmanın içine girdi.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Arkadaslar adamlar yetkılı fıat servısı fakat yan sanayıı kullanıyorlarmıs,musterılerının buyuk bır cogunlugu sıkayetcı anlamadıgım su Tofas-Fiat bu vatandasları hıc uyarmıyormu yada yetkı belgesını ellerından almıyormu yanı bende bır servıs acayım mılletı uckagıta getıreyım yanıma karmı kalsın ne garıp bı durum Burger kıngte bıle gızlı musterı olayı var gızlı musterı olumsuzlukları rapor eder restoran md cıddı bır uyarı alır ve restoranın kapatılması dahı gundeme gelır ee tofas fıat uyuyormuuu

ONUR AKALIN
    Onur.t-Jet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 38

Bende okulumun yaninda olmasindan dolayi 3 hafta diğer aracimi goturdum 100bin bakimi için ve aracimi teslim aldiğimda bütün kapi fitillerimi söküp yeniden taktiklarini gördüm yerlerine düzgün takilmamiş katlanmişlardi hep ve bu işlemleri yaparken cam filmlerimide hep bozmuşlar kalkmiş film hep solar gard marka filmim.
    Hemen çikmadan bunu bildirdim bana yalanci muamelesi yapti servis.

EMRE ÜN
    emregs78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 5

kesinlikle tavsiye atmiyorum bende özkar mağduruyum

Sayfa 1/2 12 SonSon