12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Kayseri de tofaş rezaleti.

Kadir Eryılmaz
    mavi-punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    38 S
    Edilen teşekkür: 48

Kızgın Kayseri de tofaş rezaleti.

Bu gün kendi kendine çatlayan vites topuzu ve direksiyon altından gelen plastik sesini gidermek ve garantiden degişimini istemek için ambardaki servise gittim.Ne göreyim serviste kimse yok .Reno servisinden eski yerlerine taşındıklarını ögrendim.Anatamirin karşısındaki tofaş servisine vardıgımda ise tofaş bayiliginden ayrıldıklarını ögrendim.Ordaki yetkililer normalde iki parçanın garentiden degişmesi gerektigini ançak garanti hariç bakım yaptıklarını garanti işlemleri için yakın bir ile gitmem gerektigini söylediler.4442255 telefon ettigimde de aynı şeyler tekrar edildi.Şimdi fiat tofaş yetkilileriyim diye ortada gezen zatlara şunu sormak isterim.
    A)1 milyon nufuslu bır ilde araçlarınızı merak eden biri 100 km yol gidib tofaş bayimi arayaçak,arabaya bakmak için.Sonrada 100km dönecek ,sizin hizmet anlayışınız bumu.
    B)Şu anda Kayseri de binlerce garanti kapsamında olan araç bakım ve onarım için yaklaşık toplamda 200 km yol yapacak.Bu araçların yakıtları milli servet degilmi.
    C)Bu insanlar bu illere gittiginde yeme içme ihdiyacını nerden nasıl saglayaçaksınız.Yoksa insanları keriz yerine koyarak aracı sattık ne yaparsanız yapınmı diyeceksiniz.
    D)Ben bu arçı terçih ederken Kayseride iki ayrı servisi var diye tercih ettim.Önce tanver sonrada özarlar kapandı.1.000.000 nufuslu kende bu servisler kapanaçaksa neden daha önce önlem almadınız.Kurum sorumlulugu oturdugunuz yerden maaş almaklamı oluyor.
    E)Diyelimki en yakın ile gittim.Parca garentiden degişecek ve herzaman oldugu gibi 1 hafta içinde gelir dendi.1 hafta sonra yeniden yola düş git gel toplamda 400 km yol 2 gün iş yerinden izin al.en az yarımdepo yakıt işe gidememe nedeniyle üçret kesintisi.Bunları tofaş ödemeyi tahadüt ediyorsa biz çevre illerden servis alalım.
    F)Kırız nedeniyle araç satamamaktan şikayet eden yetkililer bu anlayıştan dolayı kim sizden araç alır.Alanında aklından şüphe etmezlermi.Bana bir tane Kayseri yetkili satıcınızın telefonunu verin.(Tofaş şovrumu yok.) Veremazsiniz çünkü yok.
    G)Garantiyi yenilerken bana neden bu konuda bilgi verilmedi.benim bilgilendirilmem en doğal hakkım degilmi.Parayı alırız sizde ne yaparsanız yapınmı denilmek isteniyor.
    Arkadaşlar bunları iletecegim,bir yetkili mail adresi istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Wayy çok enteresan nerede yaşıyoruz yetkili servisi olmayan bir şehir üstelik fiat gibi yılların araç üreticisi .. çok ayıplı bir durum valla ummarım en kısa zamnda bu durumu çözerler yoksa senin gibi sesini yükselten çok kişi olacak ..Ve olmalıdırda ..

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

Standart ..

Şikayet var a yazabilirsin tofaşın saçmalıklarından bir tanesi daha işte
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

Kadir Eryılmaz
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    38 S

Şikayet var a yazdım.Bir iki siteye daha yazdım.

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

yeni bir bayi açılır mutlak.
    o kadar büyük bir ilde sermaye sahiplerinden birinin aklına gelir.

ama tofaşın en azından birmotu oraya yönlendirmesi lazımdı , bayinin kapanacağı pat diye belli olmaz önceden mutlak belliymiştir.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

vedat güçük
    Phaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 43

arkadaşlar şikayet sitelerini kaileye almıyorlar bana bizzat tofaş yetkilileri bunu söyledi. bende şiayetimi yazdım ve kendilerine gösterdim. bizi bağlamazki bunlar diyor.

Dostum bu arada garanti kitapçığının arkasında yazan maddeleri oku bu hususta bir bilgi var gerekirse hakkını mahkemede ara.

bu arada dostum istersen belki bir işe yarar Tofaş CEO'sunun mail adresi var istersen bana özelden mesaj at sana yazabilirim mail adresini.

Polat Alemdar
    canpolat21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 8

rezalet arkadaşlar,bu şumu demek oluyor tanındık şehirlerden fiat araç alın yoksa almayın

bende arabamla erzincana gitmiştim,araba hararet yaptı fanı çıkmış,girdiği yermi çatlamış ne,parça yokmuş,yapamadılar,geçici olarak taktılar arabayıda bakım yerine alırken vitesi kırıyordu ayı istanbula geldiğimde garantiden değiştim...

birde bi havayla haber yapılmışki büyük 2 servis nasıl böyle hemen kapanıyor enteresan! anlamadım...

Fiat Kayseri Bayisi / Haber, Haberler, Haberi, Haberleri, Haber oku, Gazete, Gazetesi, Gazeteleri, Gazete oku

artık ne diyim garantiyi sallayıp kendi tanıdık tamircilerinize yaptıracaksınız

AYIP FİAT AYIP

https://forum.grandepuntotr.com/serv...-bitti-mi.html

bari kayseri için sattığı araçlarda garanti vermeyip fiyatından düşse

komik
    Konu ABNEW tarafından (23/09/2009 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood

Mert Karaca
    Stalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 135

Rezillik tek kelime ile...

Kadir Eryılmaz
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    38 S

Arkadaşlarımıza özelden attıkları mesajlar için teşekür ederim.grandepuntotr sitesinin farkını gördüm .İlginize yeniden teşekür ederim.

MUSTAFA KARATAŞ
    muusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 7

aradaşlar aslında bu site hepimizin,haksızlığa uğradığımız zamanlar birleşp güç birliği yapmamız için bir fırsat.bence birbirimiz sorunlarına kayıtsız kalmayıp gerekirse fiat genel merkezi telefon yağmuruna tutarak onların kayıtsızlığı ortadan kaldırabiiriz.birlikten güç doğar.bını yapmalı ve hakkımzı aramalıyız.

ibrahim odabaşı
    ..:aranan adam:.. imdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BA -7-7
    Edilen teşekkür: 473

Kadir abi yaklaşık 1 ay önce buraya yazmıştım özarlar battı diye.

Ama öğrendim ki batmaktan beter olmuşlar...

Ankara seyahatim öncesi 2 hafta felan önce

15.000 i geçen bakımım için uğradım yağ, yağ filtresi, polen filtresi vs.

değişimi için servis ''ARIYORDUM'' koca memlekette Fiat servisi ''YOK''

neyse Özarlara doğru çıktım. İn cin top oynuyor kocaa servis bom boş

o ön plazada meşhur hacizli sarı brava ve gri tipo duruyor...

Servis kısmına yanaştım baktım kapı açık ilerledim içerden biri geldi kapalıyız dedi

aşağı indim aynen bunları söyledim''

Hangi gün açıktınız ???
    2007 yılından bu zamana servisinize geliriz ''gelmek zorundayız!''
    Tanver oto kapalı başçavuşlar sadece yedek parça veriyor eeee ben
    bu arabayı aldım güzel... garantisi? sürüyor... yedek parça sıkıntımız?
    çok şükür yok... eee peki arkadaşım ben 2007 yılından bu yana NEDEN
    Garantim sürdüğü halde servis hizmetimi alamıyorum???
    Yedek parça zibil gibi... Ama yapacak usta nerde ???
    FİAT bana bu garantiyi veriyormu? Veriyor... Peki o zaman NEDEN
    ben yedek parça + işçiliğe (sanayiye) para vereyim???

Dedim ve Adam Beyfendi Servisimize giderek arkadaşlara sıkıntınızdan bahsedin...

Tamam aga orayada gidelim ordada veririz bir konferans...

neyse Kadir abi bilir o mesafeyi bu arada abi orası Ambar diye geçmiyor

Abi ambarı en az 20 dk. daha gidiyorsun o rası resmen boğazköprü yaa

nevşehire 15 dk. daha yakın

neyse Anatamirin karşısına ''eski yerine'' gittim Ergün müydü o resepsiyondaki abimiz.

o abimizi buldum Allah var çok iyi bir abimiz ancak oda bir emir kulu...

Baya bir veryansın ettim bu arada yeni yer mevzusunuda sordum Ağalar biraz .........

neyse parça 15.000 bakımı dedim yapalım ama polen fitresi yok ?? yağ filtresi yok ??

dedim yağ varmı var tamam kalsın almıyorum... neden abi yağ filtren yok

yağı değiştirsen neye yarar... Aynı filtreyi kullanınca zaten o yağda kararacak ....

Şeytan diyor Al Atını ..................... Tımarınııııı.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

rezil rezil bunu yapanlar yetkili servislerin müdürleri onlardan şikayetçi olmak lazım ustaların bir suçu yok o müdür denilen kişi ne derse onu yapıyorlar.bizim kazada parçalar değişicekti parçaları çıkma takmışlar takılı olan parçalarla bilgisayarda kayıtlı olan parçalar uymuyor yani hurdacıdan almışlar.ön tamponu kırmızıdan siyaha zımparasız boyamışlar şimdi alttan kırmızı çıkıyor.bayramdan önce gittiğimde ustayla baya bir konuştum adam bana müdürler böyle emrediyorlar bizde böyle yapmak zorundayız böyle yapıyoruz müşteri şikayetçi oluyor sonra ustanın başı yanıyor.müdürleri sorgulayan yok sende kalkıp şimdi şikayet edersen benim başıma patlicak dedi o yüzden müdürler yapıyor böyle durumları.