Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Auto King'e hayatlarında birkez yolu düşenler

yaşar k.
    GP61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 53

biz ostimdekine bir kere gitmiştik memnun da kaldık.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

çorlu autoking e gittim ufak tefek çizikler için şu gün gelin sonra 2 gün araç bizde kalacak dediler.. tüm yapacakları toplam 6 saat sürermiş neden 2 gün bizde kalacak dediler anlamadım.. her yapılan işlem için gerekli süreler sitelerinde belirtilmiş.. randevu vermenin mantığı bu değil mi zaten.. işçiliklerini bilemiyorum yalnız çorlu autoking hoşuma gitmedi..

ismet arısal
    ismetarisal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 11

ben izmit autoking e gittim 6 ay kadar önce birkaç çizik için.çizilen bölgeyi ölçtüler 2 cm fazlanız var ya hasarsızlık bozulur yada farkını alalım dediler ben de aracı alıp çektim gittim.ben de bir daha gitmem açıkçası

Utku OKTAY
    utku952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 179

Türkiyenin gerçeklerinden biri daha işte. Standart diye bir şey yok ne fiat servis lerinde ne autoking de ne de diğer şirketlerde. Bir yerde gördüğünüz hizmeti başka bayi de aynı şekilde yapmıyorlar ya da yapamıyorlar.. aynı kapasite ve özveriyle çalışmıyorlar vs.

Kaan Alpaslan
    gammaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 17

mrb arkadaşlar, ben bir kez gittim auto king e, bundan sonrada asla gideceğimiği sanmıyorum. mini onarım kapsamında bi gideyim dedim. sag on kapı ve sol arka kapıda yarım milimetre bile olmayan en cok 2-3 cm lik sadece boya çiziği vardı iki kapıdada. bunlar lokal boya yapcaz cart curt dediler. kapıları tamamen boyadılar. tamamen boyamalarınıda bir tarafa attım rengini tutturamadılar. titanyum gri arabanın kapıları vals mavisinemi ne boyamışlar anlamadım. tekrar gittim bi ara gel düzeltelim dediler. bu seferde kırmızıya falan boyarlar diye korkuyorum. utanmadan birde biz lokal boya attıkta cile bunun rengini değiştirmiş diyorlar. hangi ustaya sorsam cila renk değiştirmez diyor. hadi cila bile renk değiştirmiş olsa, adam gibi cila yapsalarmış. kimseye tavsiye etmiyorum. bence bunların amacı arabanın kapıyı full boyayıp kasko şirketinden daha çok para almak.
    sakın kanmayın auto king in mini onarım laflarına. lokal boyarız bilmem ne ederiz zırvalıklarına.
    şimdi ben bu arabayı satacak olsam, alacak adama bi ton dert anlatacam. arabanın fiyatınıda düşürdüler resmen. böyle ufak tefek çiziklerinizde gidin bir ustaya verin 20-30 tl. mis gibi yapar.

düzenleme: bu durum şaşmaz auto king de oldu
    Konu gammaz tarafından (20/05/2009 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

7. Bu mesajı için 2 kişi gammaz'ye teşekkür etti:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

autokingin yaptığı işlemlerde renk değişikliğine neden olan vernikmiş
    lokal boya yapıp parçayı komple vernikliyolarmış(metalik araçlarda böyle olması gerekiyomuş)
    ama bu neden renk değişikliğine neden oluyo bilmiyorum. bide tabii lokal boyada olsa ölçüm yapıldığında vernikten dolayı komple boyalı olarak görünüyo
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Oğuz IŞIK
    Anakha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

ya benim de tamponda hafif çizikler için gidecektim izmirdeki yeni yerine. ama baya bi korktum yani. Sanırım tavsiye eden pek yok galiba.
    Korkma ondan bundan,
    Ne Ölümden Ne Hayattan.
    Bu dünyada gördüklerinin,
    Hepsi Bir, Hepsi Hak'tan.

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

hafif çizikler için boya koruma öneririm.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Çağlıyan BAHÇETEPE
    AC2315 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 DU 9393

Arkadaşlar öncelikle kısa bir bilgi vereyim, Ankara'daki Şaşmaz ve Ostim'de bulunan Autokingler aynı kişiye ait.

Geçen hafta, sağ ön koltuğumda bulunan kurşun kalem arkası kadar büyüklükte sigara yanığı için Şaşmaz Autoking'e gittim. Arabayı 15 dakika sonra teslim ettiler. Sonuç felaket. Adamlar kumaş üzerine silikonu sıkıp toz kumaş boyası atmışlar. Ben de memnuniyet anketinde olumsuz işaretlemeler yaptım. Usta gelip, abi çok zor durumda kalırız anketi değiştirebilirmiyiz demesin mi.

Bütün sinirim tepeme çıktı. İnternet sitelerinde gösterdikleri hikayeler canlandı gözümde bir de yaptıkları işe baktım. Neymiş efendim bu kumaşa ancak bu kadar olurmuş. Ben de aldım arabayı Kavaklıdere Servise Müslüm Bey'in yanına gittim. O da görünce şok oldu. Kaskodan değiştirelim dedim, kasko autokinge yönlendiriyor ve değiştirmiyormuş. Sağolsunlar Şaşmaz Autokingin sahibini aradılar, tekrar gittim. Maalesef ikinci deneme de hüsran. Bunun üzerine biz bunu kumaş özelliği sebebiyle yapamıyoruz diye sigortaya mesaj attılar. Şimdi koltuk kılıfının gelmesini bekliyorum. Kasko delindi ama umrumda bile değil. Sürekli gözüme batıp sinir olacağıma canım sağolsun.

Bu arada Müslüm Bey ve kardeşine yakın ilgilerinden dolayı teşekkürler. Adam gibi adam bir onlar var heralde piyasada.
    Konu AC2315 tarafından (08/06/2009 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

12. Bu mesajı için 2 kişi AC2315'ye teşekkür etti:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

banada aynısı oldu (mareada)

yine yolum düştü sanırım arka çamurlukta vardı bi sürtük doğrulup boyancak önceki şikayetlerimi belirttim bakalım nasıl olcak
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

İstanbul İkitelli ya da maslak için yorumlarınızı alabilir miyim? işi düşen vs var mı aranızda??

eylül - ağustos gibi ( tatilden geldikten sonra ) autoking e uğramam gerekiyor.

aracımda 3 adet 1cm -2 cm çapında seyir halinde taş atlaması sonucu oluşmuş iz/göçük mevcut. belli bile olmuyor gerçi ben bile çoğu zaman göremiyorum unutuyorum yerlerini ama bunları yok etmek istiyorum. aynı zamanda tamponun bir yerinde 1 cm çapında boya kalkması oldu nedenini bilmiyorum.altında sac gözüküyor. (bu kısım birmotta boyanmıştı) bunuda artık görmek istemiyorum.

Oğuz IŞIK
    Anakha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

boya korumayı yaptırdım ve ekimde de revizyonu var dediler. tekrar bi katman daha koruma atılacakmış. o zaman kapatırlar diyorsun yani.
    Korkma ondan bundan,
    Ne Ölümden Ne Hayattan.
    Bu dünyada gördüklerinin,
    Hepsi Bir, Hepsi Hak'tan.

Oktay Can Eren
    defeat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 44

Selamlar arkadaşlar,
    Aracım Grande Punto T-Jet 3 kapı,
    Biraz önce İkitelli'deki AutoKing'den aldım aracımı.Hesapta KoçAllianz'ın mini onarım paketinden yararlandık,yararlanmaz olaydık.Aracı teslim ettiğimde pırılpırıldı,bu akşam bir aldık,sol ön jant bariz vurulmuş,yine aynı tarafın lastiğinin yanak tarafından atma var.Aynı zamanda sağ ön tarafta da vurma var.Teslim alırken hemen arkadaşla belirttik.Çok şaşırmadılar gibi bir intiba edindim.Tutanak tuttuk.
    Bu arada aracın içi leş gibiydi,her taraf macun tozu,ellemedik yerini bırakmamışlar,klima son kademede çalışıyor ve radyoda Power FM cıstak cıstak.Hadi bunları kullandın bari kapat,sil,temizle.Ben de işimde el malını kullanıyorum ama böyle hor kullanmıyorum.Bu kadar kötü iş yapan bir yerle karşılaşmayalı epey olmuştu,hatırlamış olduk.
    5000km'deki aracımdan resmen soğudum.Hepinizin bilgisine de sunarım.Kolay gelsin size.

ERDEM TULUNAY
    erdta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Arkadaşlar,

Genel olarak anlaşılıyorki autoking ucuz işçilik. Ayrıca bir çok arkadaşın ufak çiziklerden dolayı boya yaptırdığını görüyorum ancak hiç tavsiye etmiyorum arkadaşlar, ilk olarak nasıl ve ne büyüklükte boya olsun satış sırasında hemen belli olur ve siz her ne kadar çizikten dolayı desenizde inandırmak güç .Bir arkadaş için araç arıyoruz boya var denildiği zaman başka numaraya geçiyoruz. Eğer çizikler çok büyük değilse size boya koruma öneririm. Bu arada Autoking ile ilgili uyarılara teşekkürler.

adem ay
    Kıdemli Üye ® siyah rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 239

arakadaşlar yadıklarınızı okuduktan sonra gözüm korktu. maslaktaki auto king e gidecektim kapıdaki göcük için.
    ayrıca dün auto kingi aradım mini hasar hakkında bilgi almak için kasko başlangıç yılını sordular 2008 dediğim de ise toplamda 250+kdv ( 3 mini hasar hakkının toplamı) oranında mini hasar dan faydalanabilecekmişim, eğerki 2009 da başlasaymış 3 mini hasar da sınır koyulmadan gereken neyse o şekilde yapılacakmış. bende hemen poliçeme baktım böyle bir ibare yok bugün euroko kaskoyu arayıp durumu öğreneceğim.

hakan eray
    jackaldawson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 0

Standart Auto king çorlu hizmeti

Sevgili arkadaşlar bende sizinle basımdan geçen bir anıyı paylaşmak istiyorum anadolu sigortdan kaskoluyum.bir ay önce aracımı park ettikten sonra ruh hastası kişi yada kişiler tarafından çizilerek zarar verildi.kime sorduysam aracın rengini tutturamayacaklarını ve aracın sağ tarafının komple boyanması gerektğini söylediler ne yazıkkı yetkili servisi dahil ne yazıkki zaten herkez şikayetçi onlardan.arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Çorlu auto kınge gittim.hasarlarımı tek tek tespit ettikten sonra hangi işlemlerin yapılacağını nekadar alanın boyanıp verniklendiğini ayrıntılı bir şekilde anlatılar.ilgi,alaka,bilgilendirme harika bu ülkede böyle işletmelerin olduğunu görmek gurur verici..aracımı randevu gününde bıraktım fakat içimde endişe biraz vardı açıkcası.Ama aracımı almaya gittiğimde sonuç muhteeşem harika adamlara helal olsun.en ufak renk farkı yok.aracımı aldıktan sonra boya koruma içinde tekrar onlara bıraktım.sonuç aracım sanki sıfır anahtar teslim.parlaklık canlılık muhteşem tamamen showroom daha yeni çıkmis gibi.diğerlerini bilemem ama çorlu 1 numara

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

ben de bugun bıraktım aracımı, bisikletlinin biri ters gelip arabaya carptı ve ciddi 2 cizik olustu sol ayna kırıldı. aynayı kaskodan hallettim ama cizikler için autoking'e gittim. daha once civic'i vermiştim bagajdaki göçük için 10 numara halletmişlerdi. gene sorun olmayacagını dusunuyorum. profesyonel calısıyr konya'dakiler
    StrucTuraL EngiNeeR

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    autokingin yaptığı işlemlerde renk değişikliğine neden olan vernikmiş
    lokal boya yapıp parçayı komple vernikliyolarmış(metalik araçlarda böyle olması gerekiyomuş)
    ama bu neden renk değişikliğine neden oluyo bilmiyorum. bide tabii lokal boyada olsa ölçüm yapıldığında vernikten dolayı komple boyalı olarak görünüyo

o halde benim korkmama gerek yok, benim aracım metalik renk değil, renk farkı olmaz sanırım...

FZA YKC
    feza33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 52

ben hersene çizikleri yaptırıyorum bi kerede göçük düzelttiler 10 numara için rahat olsun g puntoyu yeni aldım bir iki çizik var camurlukta onuda yaptıracagım millet boyatma falan diyo satarken fiyatı etkiliyomus ama aldırmıyorum ben arabanın ticaretini yapmıyorum ki
    There are two Mustafa Kemals; one is flesh-and-bone Mustafa Kemal who now stands before you and will pass away. The other one is you, all of you who will go to the far corners of our land to speand the ideals which must be defended your s if necessary. I stand for the nation's dreams, and my life's work is to them come true.

GÖKHAN IŞIKLI
    gokhan.bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz

benim önceki aracın arka sağ kapıda başka aracın kapı çarpması sonucu ufak göçük vardı otoking sağolsun parça boya ile düzeltti aradan 6 ay sonra ön sağ kapıda vernik kabarbası gördüm şaşırdım çünkü önde bişey yoktu peugeot 206 idi arabam gittim servise adamlar bu kapı boyalı dediler şaşırdım sonra düşündüm otoking arkayı tamir ederken zımpara makinasını ön kapıya kaçırmış çünkü arkadaki yama ön kapıya yakındı sonra çaktırmadan boyamışlar sonra bastım kalayı itiraf ettiler ama ne fayda kapı boyandı beş para etmezler kapıdaki çıtaları bile kırıp silikonla yapıştırmışlar hepsi kalkıyodu hiç birini telafi etmediler bir tek detaylı temizlik yaptılar o gelip geçici yani bence son adresiniz olsun BURSA otoking

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon