Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Benden Bu Kadar!!!

gökhan yılmaz
    tusunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

Standart Benden Bu Kadar!!!

Sevgili grande punto üyeleri benim buraya geleli 1 hafta oldu ama kısa sürdü bu arkadaşlığımız..istanbul buluşması konulu bölüme düşüncelerimi söyledim bu benim en büyük hakkım dı ama İbrahimKc adlı moderator anlamsız yazılarından dolayı benim sinirlerimi bozmuştur.

Buluşmalar az olabilir ama kimsede gelemeye bilir ben gelemedim birdakine dedim az olursa gelmem dedim bu benim en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.sizler yöneticisiniz eyvallah,katılım az olabilir bunu bizim gibi üyelerden değil acısını kendinizden çıkarın ben burda kendi demokratik özgürlüğümü kullanamıyorsam ozaman daha neden burdayım?

Lafın kısası aranızda azda bir vakit kalsamda şimdiden hepinize sevgilerle ama dik düşünen insanlara değil karşısındaki insanları anlayan kişilere bu teşekkürüm.

İBRAHİMKC bir şeyi organizde edemiyorsan lütfen üyelerden çıkarma acısını olurmu?yoksa insanlar gider yazık yani üzelerek gidiyorum burdan.!!

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Off ya bazen hakketen cocuk ve komik oluyorsunuz..

Arkadasım gidip kendi çöplüğünde konuşurmusun sen.. Buraya gelip ortalık bulandırmanın ne anlamı var. Siteden ayrılıp gidiyorsunuz ama hala aklınız fikriniz burada..

Hala diyorum, internet ve forum aleminde az bulunan bir kişi için çok şey biliyorsunuz..

Herşeyi geçtim, bu şekilde veda mesajları yazanların kimler olduğu ve amaçları sanırım artık tüm forum ekibi tarafından çok iyi biliniyor..

Bizim gerçek grande punto sevenlere kapımız her zaman açık. Yeterki iki yüzlü olunmasın, yeterki ben sizin sitenizden ayrılıyorum silin benim tüm mesajlarını diyen insanlar sahte nicklerle siteye girip mesaj yazmasın..

Kısacası ADAM olsunlar...
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

3. Bu mesajı için 10 kişi İbrahimKC'ye teşekkür etti:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Sizin mesajınızmı silindi?
    Düşüncenizi belirtmeyinmi denildi?
    Neye kızdınız anlamadım...
    Siz özgürce düşüncenizi belirttiniz İbrahimKC düşüncesini belirtti(ki sonuna kadar katılıyorum)

ee siz yazcaksınız biz cevap vermicez bumudur???
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

5. Bu mesajı için 2 kişi OzzY'ye teşekkür etti:

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Benim çöplüğüm neresi sana söyliyimmi hondam.com benim çöplüğüm burası ben buraya ilk gelişim benim bildiğim **** var benim oradada üyeliğim var.sen ne biçim bi adamsın ya insan özelime yazar dimi orda konuşuruz.sıkıntın varsa **** le bi sorun varsa bunun acısını benden çıkarma bi lüksün yok güzel kardeşim.
    Konu İbrahimKC tarafından (08/06/2008 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: Başka site ismi

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin mesajınızmı silindi?
    Düşüncenizi belirtmeyinmi denildi?
    Neye kızdınız anlamadım...
    Siz özgürce düşüncenizi belirttiniz İbrahimKC düşüncesini belirtti(ki sonuna kadar katılıyorum)

ee siz yazcaksınız biz cevap vermicez bumudur???
    ben diyorumki az olan buluşmalara katılmam dedim koskacam istanbul katılmayanlar neden gelmedi ozaman demekki katılım az diye bende bunu demek istedim bumu yani her şey?

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Bak durdukça nasıl kendine gelmeye başladın

hafızan nasıl yerine gelmeye başladı gördünmü

ne olduğun belli--yerin belli-yurdun belli

aslında sende daha cevher çok

biraz daha kalsan "Ali Cengiz" tamamen ortaya çıkacak
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

9. Bu mesajı için 2 kişi microab'ye teşekkür etti:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı fsm1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim çöplüğüm neresi sana söyliyimmi hondam.com benim çöplüğüm burası ben buraya ilk gelişim benim bildiğim **** var benim oradada üyeliğim var.sen ne biçim bi adamsın ya insan özelime yazar dimi orda konuşuruz.sıkıntın varsa **** le bi sorun varsa bunun acısını benden çıkarma bi lüksün yok güzel kardeşim.
    Arkadasım sen hala gitmiyormusun..
    Madem memnun değilsin, girmezsin olur biter.. Sen düşüncelerini beilirtince demokrasi, biz senin düşüncelerine karşı düşünce söyleyince debokrasi oluyor.. MEsajın silinse susturulmaya çalışılsan anlayacam. Varmı silinen mesajın...

Ortalığı bu kadar ayağa kaldıracak ne olduğunu çok merak ediyorum.. Ama sakin bir hafta sonu geçiyorduk renk kattın, teşekkür ederim kendi adıma...

11. Bu mesajı için 3 kişi İbrahimKC'ye teşekkür etti:

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben diyorumki az olan buluşmalara katılmam dedim koskacam istanbul katılmayanlar neden gelmedi ozaman demekki katılım az diye bende bunu demek istedim bumu yani her şey?
    hadi gule gule ben senin ilk basından beri biliyorum Fake oldugunu, hadi gittiniz siteden niye gelip huzur kaçırıyorsunuz? yaşını bide 29 yazmıs 29 yasındaki adam bu şekilde davranırmı konusurmu? fake acıcaksan bu sitede mantıklı bilgi yaz bari diger fake arkadasların gibi gerçi oyle yapanlarında foyası cıkıyor merak etme...
    hadi ugrama forumumuza burası akıllı uslu samimi adam gibi adam olanların sitesi...
    çok agır konusurdum sana karsı ama dua et, benden buyuk abilerime saygısızlık yapmak istemiyorum...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

ibrahim abiye katılıyorum. yaptığınız tek şey ortamı germek, kavga çıkarmaya meyiili sözler sarfetmek. madem sizin çöplüğünüz hondam.com o zmn burda n işiniz war.

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Benim bi sorunum yokki güzel kardeşim ortamı bozacak bir halimde yok!!!bence siz çok sinirlisiniz sen biraz nefes al olurmu sakin ol bak güzel geçer herşey..!
    Sen hala gitmiyormusun diyorsun ayıp ya.aklıma kemal sunal geldi allah rahmet eylesin.kovdum seni diyor patronu...sen beni kovamassın ben istifa ediyorum derdi.aynen benim durumum da bu

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Beni bu kadar yanlış anlayacağınızı bilseydim yemin olsun yazmazdım bir şey.

Ah-MeT

Benim bi sorunum yokki güzel kardeşim ortamı bozacak bir halimde yok!!!bence siz çok sinirlisiniz sen biraz nefes al olurmu sakin ol bak güzel geçer herşey..!
    Sen hala gitmiyormusun diyorsun ayıp ya.aklıma kemal sunal geldi allah rahmet eylesin.kovdum seni diyor patronu...sen beni kovamassın ben istifa ediyorum derdi.aynen benim durumum da bu
    honda.com felan filan honda com un adını kötüle me bari biliyoz senin honda.comdan mı baska yerden mi geldigini boşa çırpınma biliyoz senin gercek adresini senden cok var merak etme!

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı Ah-MeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    honda.com felan filan honda com un adını kötüle me bari biliyoz senin honda.comdan mı baska yerden mi geldigini boşa çırpınma biliyoz senin gercek adresini senden cok var merak etme!
    size kim ne yaptıysa acısını hala yaşıyorsunuz ve benden bu acıyı çıkarıyorsunuz konu nerden nereye geldi ya

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

İyide ben gidiyorum, silin üyeliğimi diyen sen değilmisin.. Hala buradasın ama..

Yoksa tabiki sen İstafa ettin.. Bazı eski arkadasların da dediği gibi, bizim burası özgür bir site..

konu nerden nereye geldi ya
    Inadınada konu kilitlenmiyor gördügünüz gibi. Zamanında bazı arkadaslar, veda mesajı yazdık sildiler diye şikayet ediyordu, siz bilmezsiniz tabi bu durumları, onlarıda analım bahane ile..
    Konu İbrahimKC tarafından (08/06/2008 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.

Ah-MeT

size kim ne yaptıysa acısını hala yaşıyorsunuz ve benden bu acıyı çıkarıyorsunuz konu nerden nereye geldi ya
    hala aynı ayakları yapıyosun...
    bize kimse bişi yapamadı yapamazda zaten biz eskidende vardık halada varız...

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Abi bune ya bir şey yazdım herşeyi bana yıktınız yok sen osun yok sen böylesin yok şu yok bu.ben neymişim ya bir şey yazdım üstüme çullandınız yazdığıma pişman oldum valla.abi siz çok dolusunuz dediğim gibi acısını benden çıkarmayın diyorum size.

Ah-MeT

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyide ben gidiyorum, silin üyeliğimi diyen sen değilmisin.. Hala buradasın ama..

Yoksa tabiki sen İstafa ettin.. Bazı eski arkadasların da dediği gibi, bizim burası özgür bir site..

Inadınada konu kilitlenmiyor gördügünüz gibi. Zamanında bazı arkadaslar, veda mesajı yazdık sildiler diye şikayet ediyordu, siz bilmezsiniz tabi bu durumları, onlarıda analım bahane ile..
    bu hala ayak yapıyor abi ama buda onlardan fake açmış gelmiş bura geri ne yapsınlar akılları fikirleri burda zavallıların...

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı Ah-MeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hala ayak yapıyor abi ama buda onlardan fake açmış gelmiş bura geri ne yapsınlar akılları fikirleri burda zavallıların...

sana acıyorum evlat gerçekten diyorumdiğerleri kim bana bunu bi deseniz bende böyle yazmam konuyu bilmiyorum siz hala üstüme çullanıyorsunuz yuh be kardeşim yabuda onlardan diyorsunun onlar kim kardeşim bana bi delikanlı özelden yazsın ya allah aşkına diyorum.bukadar olmazzzz
    Konu tusunami tarafından (09/06/2008 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: harf hatası

kerem kerem
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 37

hala aynı hatalar yapılıyor. eğer samimiyetsiz bulunuyor ise yorumlar benim bildiğim hiç dikkate alınmaz ve cevap verilmez. ama tam tersine burda laf yarıştırılıyor. hayret yani ???

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Way be dün ortalık baya şenlenmiş Bence fazla büyütmeyin arkadaşlar artık herkes her istediğini yazsın burada bu kadar kişi bazı şeylere şahitlik yaptı ve burada kaldı giden gider kalan sağlar biizimdir ne orayı nede burayı kötüleyelim herkes yoluna baksın fsm arkadaşımızda ister kalır paylaşıma ortak olur ister gider .. Artık bazı şeyleri kasmayalım vede kırıcı yüklenici msjlar yazmayalım ...

ahmet biraz daha sakin ol cengiz arkadaşım senide tanımıyorum ne yaptığınıda bilmiyorum ama durgun sessiz konuşarakta zeytinyağ misali olmayalım gerçekten niyetin farklı ise bence bir dakika bile durma lütfen

Edit: bireysel olarak değil genel olarak konuşuyorum bu tip ortalık karıştırıcı yada samimiyetsiz msjlara en güzel cevap ,cevap vermemek olsa gerek..
    Konu femoli tarafından (09/06/2008 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon