12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Tatil için Gökova'yi dusunen arkadaslar...

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Tatil için Gökova'yi dusunen arkadaslar...

Arkadaslar, bu yıl tatile erken basladik hafta sonunu Mugla-Gökova da gecirdik cuma gunu cıkıp bugun(pazar) gunu geri donduk..
    sakin,temiz hava, tertemiz deniz isteyen arkadaslar icin kesinlikle tavsiye ederim,
    Gökova'dan birkaç bilgi vereyim,
    konaklama olarak;
    1-apart
    2-Hotel ve pansiyonlar

1-Apart düşünürseniz 2 oda açık mutfak wc+banyo olarak iki kişilik apart fiyatı 60-70 ytl arası değişiyor... Kordon Apart çok guzeldi tertemiz...

2- hotel düşünürseniz kalınabilecek en güzel hotel Erdem hotel i tavsiye ederim heryer tertemiz pırıl pırıl sadece kahvaltı veriliyor 1 gecelik iki kişilik odanın fiyatı peşin olursa 60 ytl kredi kartı olursa 70 ytl... ama hotel gercekten cok guzel ve cok temiz eşyaları daha yeni açık bufe kahvaltı+klima+tv+24h sıcaksu+ yuzme havuzu var...

Eğer 4 yıldızlı bir hotel dusunurseniz Yücelen hotel var 2 kişilik 1 gecelik fiyatı 170ytl sabah+akşam yemegi açık bufe dahil.. (ama hiç gerek yok)

Gökovada ne yapılır,
    gökovaya gidip Tekne turuna mutlaka çıkmalısınız okadar guzel yerler varki herkesin gidip gormesi lazım tekne turunda yeraltı magraları-incekum-lacivertkoy-klopatranın adası burlara ugruyor gercekten cok harika yerler...
    tekne turu fiyatı 20 ytl sabah 10:30da cıkıp 17:00 da geri donuyor oglen mangal yakılıyor fiyata dahil cumartesi menude (spagetti+salata+tavuk ızgara vardı) içecegi teknenin bar ından temin edebilirsiniz... yada yanınızda içecek goturbilirsiniz izin veriyorlar... akşam dönuşte çaylar şirketten

Yemek nerde yenilir; abi bir balık ekmek yapıyorlar 3 tane yarım yedim çok super nefis balık ekmek yapıyorlarki sabah kahvatıya balık ekmek yemeye gitmeyi bile düşündüm teknenin içerisinde yiyorsunuz sallana sallana gökovaya gidip teknede balık ekmek yemden donerseniz coksey kaybetmiş olursunuz...
    fiyatı: 3 ytl (yarım ekmek) insanın yedikce yiyesi geliyor 3-5 tane yersiniz

akşam kalabalık ve sakin geçiyor canlı muzik tarzı yerler var kumsalda maslar felan var oralarda oturup birşeyler içebilirsiniz....

Benim zamanım az oldugu için (haftasonu) ben hotel i tavsiye ettim eger 5 gun 1 hafta kalmayı dusunen varsa apart tutmalarını tavsiye ederim...

şirin ve guzel bir yer gökova fiyatlarda ucuz Bodrum a gore, ben bodrumdan gokovaya tatile gidiyorum siz dusunun

googleden gökova ve akyaka diye aratırsanız sizi tatmin edecek bilgilere ulaşabilirsiniz...
    birkaç resim ekledim;

gökova akyaka

Balık Ekmek yapan tekneden goruntuler

Su Altı magrası;

Lacivert Koy sarısı eksik

Lacivert koy

İnceKum

Klopatra nın adası

Adadaki tyatro

2. Bu mesajı için 10 kişi Ah-MeT'ye teşekkür etti:

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

evet ıste tam benlık bır tatıl beldesı....planlarımın ıcıne aldım tesekkurler...
    TÜRKİYE,ATATÜRK Ü ALLAH A BORÇLUSUN.GERİ KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK E......
    SIZ ULKENIN SEREFINI KORUYUN...O SIZIN GELECEGINIZI KORUR..!!!!

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Şİştik kaldık bilgisayar başında yavv...

Nefismiş...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Faruk TUZLUOGLU
    faruktuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    26 PN 877
    Edilen teşekkür: 166

valla tam bana göre bir yermiş. en kısa zamanda yolcudur abbas bağlasan durmaz...

Ah-MeT

Alıntı 06kaymak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ıste tam benlık bır tatıl beldesı....planlarımın ıcıne aldım tesekkurler...
    muslum abi gercekten cok hoş temiz hava sıcacık insanlar deniz desen cam gibi... fiyatlarda uygun
    Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şİştik kaldık bilgisayar başında yavv...

Nefismiş...
    kop artık sende

Alıntı faruktuzlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla tam bana göre bir yermiş. en kısa zamanda yolcudur abbas bağlasan durmaz...
    gökovada bir buluşma yapsakmıki

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Bu ne terbiyesizliktir kardeşim, koymayın şöyle fotoğrafları siteye!

Ah-MeT

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

canın çeksin emiii sen oralarda kaban ceket giy ben denizin dibine dalayım heheh
    canın çeksin diyorum şu guzelligi murat abi

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

umut türkavcı
    umut trhunter trhunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 16

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sana katılıyorum murat abicm lütfen müdahale edin ya
    @ahmet ne yaptın sen ya benim okulumun bitmesine daha 1 ay var şimdi nasıl ders çalışcam ben;P

Ah-MeT

Alıntı trhunter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana katılıyorum murat abicm lütfen müdahale edin ya
    @ahmet ne yaptın sen ya benim okulumun bitmesine daha 1 ay var şimdi nasıl ders çalışcam ben;P
    umutcugum ne guzel işte resimleri print et ders kitabının yanına koy hem ders calıs hem resimlere bak eminim daha başarılı olcaksın ne kadar iyi not o kadar iyi tatil oyleydi bizim zamanımızda

sizler kışın ankarada,izmirde,istanbulda buluşma yapıyodunuz ne guzel ohhh benim içim gidiyordu şimdide sizin içiniz gitsin ohhhhh ne guzel oldu walla

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Ahmet'cim teşekkürler fotograflar için..Yaz gelince, İzmir'li olarak Ankara'da olduğuma çok sinirleniyorum zaten

Geçen sene Gökova'ya vakit ayıramamıştım.. Dalyan, Göcek,Marmaris ve Datça'yı kapsayan bir tura çıkmıştım GP ile..

Bu sene geçerken Gökova'ya girmek lazım anlaşılan.. Bu seneki rota, Gökova, Fethiye, Kaş, Kalkan şeklinde olacak bu durumda..
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

oooo super bi yermiş ya,fotograflar için teşekkürler ama murat abiye tammamen katılıyorum,insanın psikolojisi bozuluyor yaaa...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ah-MeT

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet'cim teşekkürler fotograflar için..Yaz gelince, İzmir'li olarak Ankara'da olduğuma çok sinirleniyorum zaten

Geçen sene Gökova'ya vakit ayıramamıştım.. Dalyan, Göcek,Marmaris ve Datça'yı kapsayan bir tura çıkmıştım GP ile..

Bu sene geçerken Gökova'ya girmek lazım anlaşılan.. Bu seneki rota, Gökova, Fethiye, Kaş, Kalkan şeklinde olacak bu durumda..
    ibrahim abi marmarise kadar gidipte gökova ya ugramamak ayıp olmuş biraz bu yaz gitde gönlünü al bari...

bu yılki rotanda sana bir tavsiyede bulunabilirmiyim; fethiye ölüdeniz saklı kent e ugrucaksın buyuk ihtimal saklı kent guzel ama ölüdeniz de harcıyacagın vaktini gökovada harcamanı tavsiye ederim...
    fethiye beni pek sarmadı 2 yıl once balayı için uzamıştım o taraflara dogru marmaris,datça,dalaman-dalyan,fethiye şeklinde ama şimdi dedimki keşke fethiyede harcıyacagım zamanı gökovada harcasaydım....

yine soyliyim bu yıl bu taraflarda buluşma düzenliyelim nasıl olur acaba??

17. Bu mesaj için teşekkür edenler: