Alıntı edll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yer resimlerde çok güzel görünüyor. fiyat hakkında bilginiz varsa belki tercih sebebi yada hiç akılda yokken bile karar alınabilir.
süleyman bey merhaba , kendi çadırınız ile giderseniz en son 30-35 tl eğer kamp alanın çadırını kullanmak isterseniz ki içerisi gayet konforlu çift yada tek kişilik yatak oluyor 40-45 tl olması gerekiyor ve 3. kişiye %50 indirim yapmaktadır. tabi bayramlarda biraz farklı olabiliyor her işletmede olduğu gibi.

tabi benim ismimi de verirseniz giderseniz yada gidecek olan olursa indirim söz konusu olur.

ben mayısın 18 i gece yola çıkıp sabah kahvaltısını orada yapıp 1 hafta kalmayı planladım.

gelecek olan olursa bu tarihler aralığında oturup sohbet edebiliriz.

ben şahsen bir çok kez kamp yapma olanağı buldum çok yer gezdim hem doğa ortamı hem kamp alanı olarak en başaralı bulduğum yerdir yılda en az 2-3 kere giderim. çok uğradığım gide gele ahbap olduğum bir yer oldu.

bence en güzeli bir anda karar verip gitmeniz ama gitmeden aramanız gerekebilir sonra sürprizlerle karşılaşmayın ki karşılaşmazsınız diye düşünüyorum bayram da bir kere denk geldim yaklaşık olarak 50-60 çadır var yer yaratıp kimseyi kırmadığına şahit oldum...