Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yollarda makas atanlar...

Uğur Aksa
    ugur0006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

Standart Ynt: Yollarda makas atanlar...

Yazik valla bi de buralara yazarak gunah mi cikariyorsunuz.Sizede satarlar ins dogrultma bir araba.Gorursunuz o zaman

GT-I8190 üzerinde ile gönderildi now

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem siz benim ne yazcağımı sorgulayamazsınız.
    Sorgulamıyorum ki . yaptığınız yanlış diyorum. dolandırıcılık yani adamın ahını alıyorsunuz.

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorgulamıyorum ki . yaptığınız yanlış diyorum. dolandırıcılık yani adamın ahını alıyorsunuz.
    bunuda anlatmak yanlış olur ama ,nerden biliyosunuz arabayı galeriden alan arkadaşa vicadanımın rahatsız olduğunu arabanın o şekilde olduğunu söylemediğimi ve hatta arabanın farkını ben cebimden vereyim demek istediğimi ama o sonuçta koydurmuşsun orjinal parçasını koydurmasaydın bunu bu şekilde o zaman bedduamı alırdın dediğini? ve onuda geçtim arabada gerçekten boya olmadığını nerden biliyosunuz? şimdi herkeze yalan gelir bu mevzu neyse bunada tüm sevdiklerimin üzerine yemin edeyimde herkezin içi rahat olsun. ama size tavsiyem insanları asla yargılamayın, kimseyede hatasından ötürü bahane bulmayın, hatta bunun için peygamber efendimizin bi sözü bile vardı yanlış hatırlamıyosam kim bi müslüman kardeşinin hatasına bahane verirse o hatayı yapmadan ölmezmiş diye allah kimseye ve hatta size böyle birşey yaşamak nasip etmesin inanın çok kötü bi durum. allah cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ve hatta şunuda belirteyim arabayı fiat servisinde bi bayan alıyor zonguldak merkezde. ve o (aırbaglerin benim koydurduklarımın) ikinci defa açıldığınıda duydum ve yeni satıldı o araba tekrar benim sattığım galeriye geldi ordanda tekrar satıldı ama şimdiki sahibini bilmiyorum yalan olmasın.

SALDIRAY A
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

yemin ediyorum aynen benimde ehliyetsiz çok araba kullandım 307 hdı vardı allahtan yeni almıştım o zamnlar ehliyeti ama benimki sadece hızdan + uyumadan oldu 2 gün takside çalışıp uykuya yeni dalıp kalkınca ve onun verdiği sersemlikle 160 hızla gidiyodum bi uyandım bi baktım kırmızı ışıkta duran iki tane araba var biri linea biride taunus aradaki fark 30 metre civarı ne yapsan durmuyo o an allah düşmanımın başına vermesin taunusa öyle bi ayarladımki tam böyle ortaladım kaldırıma sürsem arabayı daha beteri olcaktı karşı şeride geçerdim takla atıpta neyse bi kütlettim taunusa güneş gözlüğüde vardı bende öldüm sandım bi an bi duman oldu arabanın içi eyvah dedim bi baktım aırbagların ikiside patlamış dedim kesin araba motoru aşağıya aldı kaput büküldüde içerden bişey gözükmüyo sandım arabadan bi indim bi baktım tampon çizilmiş 307 'nin siyah plastiği var tamponda aynı evodaki gibi o kırılmış bi de farlar çatlamış hepsi bu. karşıdaki araba kaldırıma çıkmış tavana kadar bükülmüş bi de kaskomda yoktu bu da bana öyle bi ders olduki unutamam hala gözümün önüne gelir. benim arabanınn kaskosuda yoktu gittim çıkma aırbag taktırdım 1 hafta içinde sattım arabayı boya dahi yok diye anlaşılmadı.
    ,

karaladığım yerdeki cümleden,ben üçkağıtçılık yaptığınızı anladım. Yok eğer yanlış anladıysam siz yazım hatası yaptınız

caner can
    Eagle34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

30 saniye izleyin makas atmak

Ölümüne Makas - YouTube

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

,

karaladığım yerdeki cümleden,ben üçkağıtçılık yaptığınızı anladım. Yok eğer yanlış anladıysam siz yazım hatası yaptınız
    ee bi sorsaydınız nasıl vicdanınız rahat ediyo diye anlatırdım. tampon dahi boyanmadı pasta cila ile çıktı. çizik dahi yoktu yazdım düzgün okursanız. ben aırbagların değişildiğini anlaşılmadığı için o şekilde yazdım. bi far koydurdum + öndeki o tamponun ucundaki plastikleri koydurdum sıfır olarak o.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ha bi de emniyet kemeri fişeklerini çıkma bulamadım orjinal yenisinden koydurmuştum

SALDIRAY A
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

ee bi sorsaydınız nasıl vicdanınız rahat ediyo diye anlatırdım. tampon dahi boyanmadı pasta cila ile çıktı. çizik dahi yoktu yazdım düzgün okursanız. ben aırbagların değişildiğini anlaşılmadığı için o şekilde yazdım. bi far koydurdum + öndeki o tamponun ucundaki plastikleri koydurdum sıfır olarak o.
    kusura bakmayın burda her yorum yapan arkadaşa,"acaba bunu mu demek istediniz " diye önceden sormam gerekiyormuş. neyse iyi forumlar

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

kusura bakmayın burda her yorum yapan arkadaşa,"acaba bunu mu demek istediniz " diye önceden sormam gerekiyormuş. neyse iyi forumlar
    ön yargılı olmamak lazım ben bunu demek istedim. neyse sizde kusura bakmayın. konunuzun buralara geldiği için.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı ugur0006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazik valla bi de buralara yazarak gunah mi cikariyorsunuz.Sizede satarlar ins dogrultma bir araba.Gorursunuz o zaman

GT-I8190 üzerinde ile gönderildi now
    size hiç bişey demiyorum. beddularınızla rahat yatın.

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

netice olarak makas atmak tehlikeli ve ölümcül arkadaşlar yapmayın yapandan uzak durun...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı Eagle34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 saniye izleyin makas atmak

Ölümüne Makas - YouTube
    Bunlar makas atmamış,kafa kafaya vermişler ..Kesin yarışıyorlar..

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

yemin ediyorum aynen benimde ehliyetsiz çok araba kullandım 307 hdı vardı allahtan yeni almıştım o zamnlar ehliyeti ama benimki sadece hızdan + uyumadan oldu 2 gün takside çalışıp uykuya yeni dalıp kalkınca ve onun verdiği sersemlikle 160 hızla gidiyodum bi uyandım bi baktım kırmızı ışıkta duran iki tane araba var biri linea biride taunus aradaki fark 30 metre civarı ne yapsan durmuyo o an allah düşmanımın başına vermesin taunusa öyle bi ayarladımki tam böyle ortaladım kaldırıma sürsem arabayı daha beteri olcaktı karşı şeride geçerdim takla atıpta neyse bi kütlettim taunusa güneş gözlüğüde vardı bende öldüm sandım bi an bi duman oldu arabanın içi eyvah dedim bi baktım aırbagların ikiside patlamış dedim kesin araba motoru aşağıya aldı kaput büküldüde içerden bişey gözükmüyo sandım arabadan bi indim bi baktım tampon çizilmiş 307 'nin siyah plastiği var tamponda aynı evodaki gibi o kırılmış bi de farlar çatlamış hepsi bu. karşıdaki araba kaldırıma çıkmış tavana kadar bükülmüş bi de kaskomda yoktu bu da bana öyle bi ders olduki unutamam hala gözümün önüne gelir. benim arabanınn kaskosuda yoktu gittim çıkma aırbag taktırdım 1 hafta içinde sattım arabayı boya dahi yok diye anlaşılmadı.
    Sizin tampon çizilecek ve plastiği kırılacak karşı tarafın ki ford tanus kasasından bahsediyoruz tavana kadar bükülecek öyle mi ? Kafan güzelmiş kardeşim güle güle kullan

AHMET CAN
    bykacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

[QUOTE=omerr;865623]
    Alıntı bykacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bugün bu yazıyı yazma gereği duydum az evel yine vatan caddesi üzeri scirocco ve fluance yolda makas atmak değil adeta şeritlere tecavüz edercesine oynuyorlardı hemde 20 ila 30 arası akan trafikte hiç ama hiç durmadan

Kırmızı scirocco dan mı bahsediyosun abi
    lacivert scirocco
    my punto evo 34 be 6047

AHMET CAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

arkadaslar lütfen ben buraya tartısma olsun diye yazmadım bayram üstü kimse kimseye sözlü satasmalı vs vs kırmasın birbirini ben sadece en azından bizim forumdan kimse makas gibi tehlikeli işlere girmesin diye yazdım belki herkes birbirine ulasır yollar kan gölüne dönmez diye yazdım sizden ricam yapmayın ve yapan yakınlarınızı engelleyin makas atmak kendini kanıtlamak değil katil oldugunun ispatının göstergesidir kim gecmişinde ne hatayı yaptıysa yaptı önemli olan bundan sonra arkadaslar değilmi lütfen tekrar dedğiğim gibi özellikle bir gp gördüğünüzde satasmayın yarısmayın korna calıp selamlasın bana gp lerden cok satasan oluyor stckeri olsa plakasından bulup buraya yazıcam yapma diye ama hep stickersizler denk geliyor Allah kaza bela vermesin arkadaslar şimdiden hayırlı bayramlar
    my punto evo 34 be 6047

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin tampon çizilecek ve plastiği kırılacak karşı tarafın ki ford tanus kasasından bahsediyoruz tavana kadar bükülecek öyle mi ? Kafan güzelmiş kardeşim güle güle kullan
    facebookun varsa gel vidosunu atayım sana benim daha hala elimde duruyolar gel göstereyim. senin kafan güzelleşmesin sonra. araba 86 model komple çürük teneke face ya da mail adresini ver foruma nasıl yüklenir onu bilmiyorum. hatta forum görsün sen at foruma açık tutta olurmu?

AHMET CAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

arkadaslar olan olmus giden gitmiş bu şekilde olacagını bilseydim acmazdım konuyu lütfen
    my punto evo 34 be 6047

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı bykacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar olan olmus giden gitmiş bu şekilde olacagını bilseydim acmazdım konuyu lütfen
    hayır kardeşim sen k.bakma ama izlesin herkez hatta foruma video yüklenebiliyomu onu öğretirmisin bana video olarak kaldı elimdede. çamur atmak kolay.

AHMET CAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

youtube paylasıp oradan video linkini atabilirsin herşeyi bosverin 9 günlük tatile cıkıyoruz kazasız belasız keyifli sürüsler hayırlı bayramlar cümleten arkadaslar
    my punto evo 34 be 6047

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon