10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Derin çiziğe çözüm aranıyor. (Rötuş denendi)

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Standart Derin çiziğe çözüm aranıyor. (Rötuş denendi)

Merhaba. Aracımın kaputunda 2 tane 50-60cm uzunluğunda çok derin çizikler var. Rötuş yapıp pasta cila denedim ama nafile, her şekilde göze batıyor. Paneli komple boyamak istemiyorum çünkü aracın hiçbir yerinde boya yok. Mini onarım fiyatları çok fazla olacağı için ona da yanaşmıyorum. Başka ne gibi bir çözüm önerirsiniz? Çıkma bir kaputun fiyatı nedir? Alıp boyatıp takmayı düşünüyorum, satarken yine kendi kaputumu takarım.

Mustafa Öztürk
    milanbg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698
    Edilen teşekkür: 75

Kaputu boyatsan ne olur boyatmasan ne olur alla allaaaa boyat gitsin çizik varsa nedemek araçda boya yok die öyle yollaramı başvurcaksın bu seferde kaputun söküldüğü anlaşılacak ve değişmiş diyecekler sökünce yerinden. hem boşver sen alıcı olan adam satarken baktırcak sadece kaputa boya var ama önden mönden yanlardan çamurluktan darbe olmadığı sürece sıkıntı olmaz sırf kaput boyalı die aracı almıycak adam gitsin zaten almasın öyle adamla işinde olmasın

ayrıca boyatırken resimlerini çek çiziklerin yada videosunu çek boyanmadan önce boyanırkende çek yada işlem yapılırken artık ne yapılcaksa. alıcı olan kişiye gösterirsin napcaksın arkadaşım kaput alıp boyatıp ne gerek var böle şelere. yinede sen bilirsin tabiki.
    KIRCAALİLİ

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı milanbg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaputu boyatsan ne olur boyatmasan ne olur alla allaaaa boyat gitsin çizik varsa nedemek araçda boya yok die öyle yollaramı başvurcaksın bu seferde kaputun söküldüğü anlaşılacak ve değişmiş diyecekler sökünce yerinden. hem boşver sen alıcı olan adam satarken baktırcak sadece kaputa boya var ama önden mönden yanlardan çamurluktan darbe olmadığı sürece sıkıntı olmaz sırf kaput boyalı die aracı almıycak adam gitsin zaten almasın öyle adamla işinde olmasın

ayrıca boyatırken resimlerini çek çiziklerin yada videosunu çek boyanmadan önce boyanırkende çek yada işlem yapılırken artık ne yapılcaksa. alıcı olan kişiye gösterirsin napcaksın arkadaşım kaput alıp boyatıp ne gerek var böle şelere. yinede sen bilirsin tabiki.
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum aslında. Bundan önceki Puntom 6-7 parça boyalıydı ama sorun etmedim alırken, satarken de aynı şekilde sattım rahatça. Ama bu aracı alırken ille de boyası değişeni olmasın diye tutturunca araya sora en temiz bu aracı buldum. Bir de öğrenciyim, finansmanı ailem sağlıyor, boyatayım diyince laf ediyorlar daha yeni aldık ne boyası diye. İlle de boyattırmayız diye tutturdular, satarken kafadan bin lira fiyat düşecek diyorlar. Bana kalırsa da fiyat illa ki düşecek. Ama sorun değil sonuçta satmak niyetiyle almadım 2-3 sene bineceğim... Yine de farklı çözümler arıyorum, hiçbir çıkar yolu kalmazsa en sonunda boyatmayı düşünüyorum.
    Serviste 200-300 arası bir fiyata boya yaparlar mı sizce? Eski aracım sanayide boyanmıştı 1 sene geçmeden her yerinden kalkmaya başladı, aynı problemin olmasından da korkuyorum

Mustafa Öztürk
    milanbg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698
    Edilen teşekkür: 75

Sakın serviste boyatma fiyatları baya uçuk ver servisler genelde boyama değil değişme taraftarı hep parçaların. hem onlarında yaptığı bir çok boyada sorunlar olduğu hakkında forumda konular var. bence çok iyi araştırıp bir boyacı bul sağa sola sor eşine dostuna güvenebileceğin bir boyacı bul ve boyat gitsin. yada senin için sadece aracı kullanmak geliosa ön sırada boyatma boşver kalsın öyle bin gitsin eline para geçince kendin boyatırsın boşver çizik fazla etkilemez okadar
    KIRCAALİLİ

serkan dikici
    serkandikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 AV 8552
    Edilen teşekkür: 168

Bu boya olayını napcaz ülkece bilmiyorum bu kadar rahatsızlık veriyosa, gözünüze batıyorsa hiç düşünmeden boyatın çıkma kaputa bi dünya para verip boyatıp takıp satarken sökeceksiniz ki vidalar aşınacak değişmiş dicekler bi de onun sinir bozukluğuyla milleti inandırmaya çalışacaksınız falan filan... Güzelce resimleyin plaka da gözükcek şekilde boyattığınız yer yetkili servis olursa zaten orda da fırına girmeden foto çekersiniz vb çözümler çok.. Bu elalem ne der diye kendini eve hapsetmek gibi bişey oldu artık arabayı daha kullanmadan satarken ki durumunu düşünüyoruz.
    M.K.ATATÜRK

kadir özkan
    brembo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 59

Standart Ynt: Derin çiziğe çözüm aranıyor. (Rötuş denendi)

Vallaha şu boyalı araç takıntısı olanları anlanıyorum büyük hasar olmadıkca benim için hiçbir önemi yok boyanın misal çizik araca biniceme temiz işçilikle komple boyalı araca binerim daha iyi benim aracımında bi kaç yerinde var bende düşünmüyo deyilim lokalboya ile temizlik yapmayı benim için göz zevki önemli.

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

İyi bir boyacı bulursam, boya atması ve renk tutmaması konusunda garanti verebilecekse boyatmaya karar verdim
    Satarkende bu konunun linkini veririmfiyat kırmaya çalışanlara, yazdıklarınızı okuyup utansın

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

Sana bi yer söyleyeyim git görüş baksın eğer kapatabilirse yapar zaten ama fiyatı yüksektir
    boyamadan rötüşla doldurup zımpara ile incetip pasta cila çekicek o kısma

Detailing Garage

Cevizlidere caddesi No: 86 / 20 Balgat – Ankara
    T: ( 312 ) 473 10 73
    merte ulaş beni ayberk yönlendirdi de git görüş boyatmadan kurtarılabilcek gibiyse zaten halleder yaptığı işçiliğede hayretler içnide bakarsın

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Arifağaoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Ayberk0616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana bi yer söyleyeyim git görüş baksın eğer kapatabilirse yapar zaten ama fiyatı yüksektir
    boyamadan rötüşla doldurup zımpara ile incetip pasta cila çekicek o kısma

Detailing Garage

Cevizlidere caddesi No: 86 / 20 Balgat – Ankara
    T: ( 312 ) 473 10 73
    merte ulaş beni ayberk yönlendirdi de git görüş boyatmadan kurtarılabilcek gibiyse zaten halleder yaptığı işçiliğede hayretler içnide bakarsın
    Burayı biliyorum kardeşim, uygulamalarının çok kaliteli olduğu belli Bir ara gidip konuşayım ama fiyat konusunda çok yüksek bir ücret veremeyeceğim için olur mu olmaz mı bilemiyorum

Ayberk GÖKSAN
    Ayberk0616 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 312

Alıntı BaranSelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burayı biliyorum kardeşim, uygulamalarının çok kaliteli olduğu belli Bir ara gidip konuşayım ama fiyat konusunda çok yüksek bir ücret veremeyeceğim için olur mu olmaz mı bilemiyorum
    yaptıkları işlr ortada büyük ihtimallede boyamadan krtarır ama fiyat konusunda ne ister bilemiyorum en kotü boya parası kadar bile istese burda yaptırman mantıklı çünkü prça boyanmıyacak götür arabayı bi baksın incelesin ne olur ne biter konuşursun

Türkiye'de çok yakan araba yoktur kol gibi vergi geçirilmiş pahalı benzin vardır