Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: İki Tekere Saygı!

Serdar Ak
    frowot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

Hocam iyi güzel hoş yazmışsın haklı olduğun yerlerde var haksız olduğun yerlerde. Ama millet kurye ve lahmacuncu motorlarından illallah etti en azından istanbul ve kendi adıma konuşayım, istanbulun tarfiği malum sıkışık ve acemisi çok her parası olan motorlu motorsuz taşıt alıyor düşüyor yollara trafiğin durumu zaten ortada bide bu motorlar zar zurt olmadık yerlerden çıkıyor araba kullanırken gelen arabalaramı dikkat edecem abuk subuk yerlerden çıkan motorlaramı, motor doğru duzgun yoldan şeritten gitsin saygım sonsuz ama gecilmeyecek yerlerden zorla gecmek isteyenlere töbe yol mol vermem konu almış başını gitmiş yok devlet yok polis konusundan sapmış motor veya bisiklet doğru duzgun yolundan gitmediği ve milleti tahrik ederek kullandıkları için toplumda haklı olarak tepkili ben bir motor kazası gordummu kesin diyorum motorlu haksızdır. Bu şekilde bir ön yargı oluştu bende, "çok açıkca belli ki araba sahipleri sırf daha büyük ve pahalı bi taşıta bindikleri için motosiklet ve bisiklete zerre saygı duymuyolar" bunun parayla ne alakası var anlayamadım milleti bezdiren lahmacuncular kurye motorları ve onlara uyan sivil motorculardır konuyu nerden açıp nerelere çekmissin KATIL POLİS yazan resimin konuyla ne alakası var ne mesajı vermek istiyorsun belli değil konu daha fazla dağılmasın yok kurban ismi ruşvet alan polis gibi herkes trafikte birbirine saygılı olsun zaten bu tip sorunlar olmaz

Serdar Ak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bisiklet motorsuz bi taşıttır ve trafikte sağ şeridi işgal etme hakkı vardır.

Ayrıca ben sadece polis değil devlet içinde aynı şeyi düşünüyorum. kurbanların isimlerini örnek vermemi ister misiniz?
    Hocam birde DIREN FORUM yaz niyetin belli olsun yeter sıkıldık bu meselelerden

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Bisiklet motorsuz bi taşıttır ve trafikte sağ şeridi işgal etme hakkı vardır.
    Evet aynen bu şekilde.

Bisikletler mecburen en sağ şeridi kullanmak zorundadır. Çünkü dönüşler hariç diğerlerini kullanmaları yasak.

Bisikletler için kurulan bir çok sitede bunlar yazıyor:
    Yasalar | Bisikletliler Derneği

Madde 46 Karayolunda en sağ şeridi kullanır ve diğer taşıtlar ile aynı sorumlulukla hareket eder.

Yani trafik durunca ben sağdan devam edeyim diyemez. Şeridinde durmak zorunda. Saygı karşılıklı.

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı frowot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam birde DIREN FORUM yaz niyetin belli olsun yeter sıkıldık bu meselelerden
    "sıkıldık bu meselelerden" ha? pardonda hiç utanmıyo musunuz?

Ali İsmail?i böyle öldürmüşler! - Türkiye Videolar - Radikal WebTV

Serdar Ak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

"sıkıldık bu meselelerden" ha? pardonda hiç utanmıyo musunuz?

Ali İsmail?i böyle öldürmüşler! - Türkiye Videolar - Radikal WebTV
    Hayırdır kardeşim utanmıyormusunuz derken kendince bir kategorilendirme yapıp beni bunamı dahil ettin? Ali İsmail senin benim hepimizin kaybı emin ol senden çok ben üzülmüşümdür.Sen hitap şeklini değişitirip kendi yazdığından utan bu ne demek? Bir üniversite öğrencisi kardeşimiz öldürülmüş ve yazdığına bak ayıptır. Sıkıldık bu meselelerden derken buranın bir forum olduğunu bu forumun ağırlık olarak punto ile alakalı olduğunu genelde punto ile ilgili yaşadığımız ve tecrube ettiğimiz, kafamıza takılan şeyleri sorduğumuz bir yer he okey guzel konu açmıssın iki tekere saygı diye bende kendi görüşümü yazmışım ama konuyu açtıktan sonra olay konu tamamen amacından çıkmış ilk sayfada yazdığın bir kaç yazı ile konuyu çarpıtmışsın ben buraya kafa dağıtmak forumdakilerin yazısını okuma maksatlı giriyorum her yerde siyaset yapılmaz, yapacaksan aç bir konu orda yap konu açıpta konu içerisinde ince mesaj gondermene gerek yok.Benim ne seninle ne bir başkası ile ilgili bir sorunum yok bu tip olaylar ust uste geldi forumda'da gorunce tepki gosterdim.

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı frowot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırdır kardeşim utanmıyormusunuz derken kendince bir kategorilendirme yapıp beni bunamı dahil ettin? Ali İsmail senin benim hepimizin kaybı emin ol senden çok ben üzülmüşümdür.Sen hitap şeklini değişitirip kendi yazdığından utan bu ne demek? Bir üniversite öğrencisi kardeşimiz öldürülmüş ve yazdığına bak ayıptır. Sıkıldık bu meselelerden derken buranın bir forum olduğunu bu forumun ağırlık olarak punto ile alakalı olduğunu genelde punto ile ilgili yaşadığımız ve tecrube ettiğimiz, kafamıza takılan şeyleri sorduğumuz bir yer he okey guzel konu açmıssın iki tekere saygı diye bende kendi görüşümü yazmışım ama konuyu açtıktan sonra olay konu tamamen amacından çıkmış ilk sayfada yazdığın bir kaç yazı ile konuyu çarpıtmışsın ben buraya kafa dağıtmak forumdakilerin yazısını okuma maksatlı giriyorum her yerde siyaset yapılmaz, yapacaksan aç bir konu orda yap konu açıpta konu içerisinde ince mesaj gondermene gerek yok.Benim ne seninle ne bir başkası ile ilgili bir sorunum yok bu tip olaylar ust uste geldi forumda'da gorunce tepki gosterdim.
    "sıkıldık bu meselelerden" diyince yanlış anladım kusura bakmayın. tek bi topic altında tek bi konuya değinme zorunluluğu yok alt başlıkta olabilir. Bu şekilde iletmeye çalıştım ama algıda seçici bazı arkadaşlara çok dokundu sanırım söylediklerim. O yüzden ana konu dağıldı. Ben bu meselenin forumda konuşulmayacak kadar önemsiz olduğunu düşünmüyorum malesef

Serdar Ak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

"sıkıldık bu meselelerden" diyince yanlış anladım kusura bakmayın. tek bi topic altında tek bi konuya değinme zorunluluğu yok alt başlıkta olabilir. Bu şekilde iletmeye çalıştım ama algıda seçici bazı arkadaşlara çok dokundu sanırım söylediklerim. O yüzden ana konu dağıldı. Ben bu meselenin forumda konuşulmayacak kadar önemsiz olduğunu düşünmüyorum malesef
    Estağfurullah ne kusuru, forumda konuşulsun ben konuşulmasın demiyorum açalım bir konu hep beraber konuşalım benim demek istediğim yazdığınız topic konusundan sapmıştı benim tepkim bunaydı, iyi forumlar

Sayfa 2/2 İlkİlk 12