Sayfa 1/4 1234 SonSon
70 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Sıkıldım.

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sıkıldım.

bu çözümü olmayan parazit ciddi anlamda canımı sıkıyor.

tek seferde 50 kişinin online olduğu zamanı bayram ilan eden 200-300 kişilik forumlarda bile elini sallasan moderatöre çarparken misafirlerle bu sayının 500'ün altında düşmediği bir forumda bir tane bile görevlinin bulunmamasından son derece şikayetciyim.

herkesin işi olabilir, yeterli boş vakti olmayabilir, ona bir lafım yok, ama bu moderatörlük karneyle dağıtılan birşey mi? her 500 kullanıcıya 1 moderatör diye bir kuralmı var? bu işin mantığı nedir öğrenmek istiyorum.

bir sürü sitede insanın daha bilinçli davranması, fake üyelikler olmaması için TC kimlik no girilmesi gerekmekte. bu gibi bir onaylı kullanıcı sistemi foruma getirilemez mi?

akıl yaşı kaç olduğu belli olmayan bir bebenin elini kolunu sallayarak her konuya limon sıkması insanda o başlığa konu hakkında bişey bilsede yazma isteğini yok etmektedir. en azından benim için öyle.

buna bir şekilde tepki vermek istiyorum ve bu mesajdan sonra üyeliğimi kendimce pasif üyeliğe dönüştürerek hiç bir konuya hiç bir şekilde mesaj yazmamaya karar verdim.

bir yerden başlamak gerekiyor, belki birşeyler değişir... umarım...

saygılar...

2. Bu mesajı için 7 kişi Ziyaretçi034'ye teşekkür etti:

Hasan Urfalıoğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Lemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

Grevmi Protestomu hangisi anlamadım Doğru karar almışsın tebrikler inş birdaha mesaj atmazsın hiç yoktan bilgin olmadığı halde yanlış mesaj atarak insanları yanıltmazsın Örnek: 45.000 km olan aracın debriyaj pedalı aşınmış kesin 200.000 km demen gibi

Barış Çekkin
    yengecbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    06 BC 1907
    Edilen teşekkür: 94

Kesinlikle haklısın baydı artık..

Burak K
    burYq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG
    Edilen teşekkür: 49

Böyle ciddi bir forumda her önüne gelen üye olabiliyor. Bu bir eksiklik bence. Sonuçta içerde ticaret dönüyor ve günümüz insanının ne yapacağı da belli olmuyor. Kimlik no ve ardından onay ile üyelik şart.
    Konu burYq tarafından (24/08/2012 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Arkdaşlar bir adamın yaptıkları yüzünden forum yöneticilerini eleştirmeniz yanlış yönetimdeki arkdaşlar bu kadar moderatörü uygun görmüşler ve o kadar kalmış belki yeterli belki değil..

Yönetimdeki arkdaşlara eğer ulaşamazsanız bana ulaşın ben online olmasam bile hızlı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım tel : 0543 727 06 06

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar bir adamın yaptıkları yüzünden forum yöneticilerini eleştirmeniz yanlış yönetimdeki arkdaşlar bu kadar moderatörü uygun görmüşler ve o kadar kalmış belki yeterli belki değil..

Yönetimdeki arkdaşlara eğer ulaşamazsanız bana ulaşın ben online olmasam bile hızlı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım tel : 0543 727 06 06
    bence yanlış düşünüyorsun tabi ki bir adamın yaptıkları yüzünden moderasyonu eleştiririz çünkü buna onlar izin veriyor. bir değil iki değil bu hep böyle.

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Rezalet baskada bisey demeye gerek yok

Burak K
    burYq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    DG
    Edilen teşekkür: 49

halledilmiş kökten çözüm gerekiyor yarın başka bir hesapla gelir

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çözümü olmayan parazit ciddi anlamda canımı sıkıyor.

tek seferde 50 kişinin online olduğu zamanı bayram ilan eden 200-300 kişilik forumlarda bile elini sallasan moderatöre çarparken misafirlerle bu sayının 500'ün altında düşmediği bir forumda bir tane bile görevlinin bulunmamasından son derece şikayetciyim.

herkesin işi olabilir, yeterli boş vakti olmayabilir, ona bir lafım yok, ama bu moderatörlük karneyle dağıtılan birşey mi? her 500 kullanıcıya 1 moderatör diye bir kuralmı var? bu işin mantığı nedir öğrenmek istiyorum.

bir sürü sitede insanın daha bilinçli davranması, fake üyelikler olmaması için TC kimlik no girilmesi gerekmekte. bu gibi bir onaylı kullanıcı sistemi foruma getirilemez mi?

akıl yaşı kaç olduğu belli olmayan bir bebenin elini kolunu sallayarak her konuya limon sıkması insanda o başlığa konu hakkında bişey bilsede yazma isteğini yok etmektedir. en azından benim için öyle.

buna bir şekilde tepki vermek istiyorum ve bu mesajdan sonra üyeliğimi kendimce pasif üyeliğe dönüştürerek hiç bir konuya hiç bir şekilde mesaj yazmamaya karar verdim.

bir yerden başlamak gerekiyor, belki birşeyler değişir... umarım...

saygılar...
    Daha once cok anlatmaya calistik ama kabahatli hep biz olduk yonetimi elestiriyormusuz diye.İsini yapmiyorlarsa elestirmek hepimizin hakki.
    İnsallah bu seferki basarili olur temennim bu yonde..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yanlış düşünüyorsun tabi ki bir adamın yaptıkları yüzünden moderasyonu eleştiririz çünkü buna onlar izin veriyor. bir değil iki değil bu hep böyle.
    moderatör izin vermiyor? moderatör görmüyor online olan moderatöre kaç kişi msj attı? sadece kadir arkdaşımızdan msj gelmiş onuda arkdaşlarımız değerlendirmişler..

Kavga gürültü yerine bu adamı yok saymaya ne dersiniz yani yazdıklarını görmemeye onu adam yerine koymamaya madem modlarımız yoğunlar yeni bir mod da almak istemiyorlar kendi sorunumuzu kendimiz çözelim kimse bu adamı kaideye almasın..

ilk haber alan beni arasın..

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olay netlesene kadar silinmistir bu giri.
    Konu Ziyaretci032 tarafından (25/08/2012 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

Aşkın Mutlu
    bursalee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Soru sorduk adam gibi gelmişin buraya bizi şikayet ediyosun...

Barış Çekkin
    yengecbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    06 BC 1907
    Edilen teşekkür: 94

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sadece nick engellemeyle olmaz bu iş, ip takip denen birşey var. bu adam yüzlerce nick alabilir ama ip devamlı değişmez. he onun da yolları var ama bu adamda o kapasite var mı bilmem
    +1

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu adamin bi tarafi oyle bi kasiniyoki.gerci adamda degil bu.nesne.surekli ozelden msjlar atio kiskirtmaya calisiyo.kufur etsen degmez.gidip oldurene kadar dovuceksin anca ondan anlar bu.bunun onlemini alabilicek bi sistem yoksa forumda harbiden yazik..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Kendi forumumda ıp banlamanın yanında Bilgisayar banlama sistemi kullanıyoruz,banladığımız üye foruma tekrar üye olduğu anda sistem tarafından banlanıyor ve Adminlere hem mail hemde yönetimde mesaj geliyor,kaçış yok anlıyacağınız,tavsiye ederim...

Aşkın Mutlu
    bursalee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Kusura bakmayın değerli abilerim Yanlış Zamanda yanlış yerde konu açtığımın Farkındayın hepinizden tek tek özür dilerim...

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moderatör izin vermiyor? moderatör görmüyor online olan moderatöre kaç kişi msj attı? sadece kadir arkdaşımızdan msj gelmiş onuda arkdaşlarımız değerlendirmişler..

Kavga gürültü yerine bu adamı yok saymaya ne dersiniz yani yazdıklarını görmemeye onu adam yerine koymamaya madem modlarımız yoğunlar yeni bir mod da almak istemiyorlar kendi sorunumuzu kendimiz çözelim kimse bu adamı kaideye almasın..

ilk haber alan beni arasın..
    evet Mehmet abi bu sabah 10 civarı moderatöre msj gönderdim herkesin bildiği üzere Kamuran Bilgin(leemon,schwepps.kmrn35 vs..)isimli gereksiz şahsiyet sizlere olduğu gibi banada özel msjlar atıp sinir katsayımı yükseltmişti.biraz önce gördümki kamuran tekrar banlanmış yani msjım birkaç saat içinde değerlendirilip gereği yapılmış ama keşke arkadaşların dediği gibi bu arkadaşın foruma üye olmasını engelleyecek bi sistemimiz olsada şu dertten temelli kurtulsak...

Onur Ö.
    Kablonet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 60

Oguzhan'a katılıyorum. Biraz daha ilgi alaka lütfen..

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

bende aynen katılıyorum forumda yönetici yok çoğu zaman istenmeyen durumlara hemen müdahale edilmiyor birkaç tane daha yetkili lazım tek zaten moderatör olanlarda girmiyor nedense anlamadım gitti

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

valla bende yoruldum bu adamdan ne diyim nasıl biriymiş anlamadımki

Sayfa 1/4 1234 SonSon