Sonuçlar: hangisi

Katılımcı sayısı
42. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Astra j 1.4T sport ActiVe Select 49250

29 69.05%
  • Focus 1.6 PowerShift Titanium Metalik 47610

13 30.95%
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
83 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Astra J 1.4T Sport vs Focus 1.6 Titanium

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar çok trend focus varki etrafta, focus olsun, jetta olsun, symbol olsun hepsi şirket arabası, rent a car aracı gibi gözümde nedense, saydığım araçların fiyatları, motorları v.s. hiç birinde olumsuzluk say deyin sayamam ama bu araçların gözümdeki değeri o. o yüzden astra. ayrıca modifiyeye daha yatkın olması başka bir cezbedici etken. irmscher kit ile tadından yenmez imkanın varsa sport donanıma afl kit'te eklettir, sonradan xenondur bilmem nedir uğraşmazsın, zaten sonra para versende işe yaramıyor malum muayene mevzuları

scirocco demişsin, 2 kapı olması sıkıntı değilse bence gtc'de güzel bir alternatif
    2.el tamamen iptal gibi olursa sadece a3 için olur oda %10 ihtimal
    GTC veya AFL vs bütçe dışında 49000tlden 1 kuruş çıkmıyor zaten ben bile emin değilim bu arabalara bu kadar para gömmek doğrumu diye şeytan diyor git 36500e fiesta al... ama bugun otokoçta enaz 7-8 kere focus-fiesta in bin yaptım fiestada puntoya göre + bişey pek yok yani sırf sıfırlamak içinde 17-18tl vermem. focusta varmı o fark bilmiyorum

bu yeni kasa focusu astradan çok daha az görüyorum trafikte hatta 5e1 bile diyebilirim ankara ve izmir için ama 1-2 sene sonra şirketlere yayılır tabii. yinede trendle titanium arasında dünya kadar fark var dış görüntüdede.
    Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer 3k ihtimali varsa ben de Astra Sport derim kesinlikle.Proceed, Megane Coupe, A3 ve Astra Gtc iyi tasarıma sahip 3k lar.Sciroccoya ise hiç ısınamadım.Son tercihim olur... hatta o da olmaz
    astra 3k limit dışı abi, alacağım arabayı enaz 5-6 sene kullanacağım hatta benden sonrada kardeşim filan kullanır o yüzden ön yargılı olduğum bir araca yanaşmak istemiyorum pişman olursam dönüşü yok

bu arada astra tam otomatik focus çift kavramaymış, astrayı hala test edemedim (izmirde 1 bayiide var onuda patronun yakınına vermişler pazartesi gelicekmiş) tam otomatik olması performansı epey törpülüyormuş DHde yazılana göre. focusta ise kalkışta hafif bir boşluk var kavramadan dolayı yani kökleyerek kalkınca kavrayana kadar araba biraz bağırıyor sonra kalkıyor onun dışında oldukça başarılı şanzıman.

birde civic test ettim focus daha iyi gibi geldi performans olarak. şanzımanda ise kesinlikle focus önde. iç plastik kalitesi ise yerlerde
    bide tüp takmışlar test aracına neden bilmiyorum ama yüklenince ötüyordu
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

fehmi ünlü
    WHITE EVO fhmnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    80 FU 2**
    Edilen teşekkür: 200

1.4 t siyah veya bayaz astra. iç mekan işçilği dış görüntü olarak focustan bariz biçimde öndedir. otomatiklerini bilmiyorum o konuda performans olarak yorum yapamam. sonuç olarak astra yan i
    EVO 1.3 MJ DYNAMIC
    CHIP TUNNING

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Ozan astrayı al git derim. niye diye sorarsan; opelin aktarması rezalettir ancak focus powershitfgfdgh vites kutusu çift kavrama ve sorun çıkartma ihtimali fazla, active select tam otomatik vites kutusu. ha manuel olacaksa kesin focus derim.

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

garanti kapsamında çıkaracağı sorunlar çokta önemli değil
    ford cvtden dersini almıştır diye düşünüyorum. astra büyük ölçüde 2. planda kaldı şanzımanı nedeniyle ancak test edince netleşicek.

47750tl bu araca bağlanırmı o ise hala muallakta...
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

iyice kararsız kaldım otomatikten vazgeçip, bi alt versiyon dizel focus veya sporta donanım ekleyip benzinli astramı alsam acaba
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

edc sanzuman dızel, bir yasında bir megane alamazmısın o fıyatlara
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...90436722/detay
    bunun gibi... karsı oldugun markalarda var ne varsa
    Konu uzuncocuk tarafından (30/06/2012 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

KEREM SÜER
    amoleddarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 ZUT 99
    Edilen teşekkür: 46

2. el alabiliyorsan hiç düşünmeden a3 al illa 0 olacaksa astradan devam

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

focusta bi indirim daha aldım, fiyat farkı epey açıldı pazartesi testedip %90 kaporasını yatırıyorum

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edc sanzuman dızel, bir yasında bir megane alamazmısın o fıyatlara
    Renault Megane 1.5 DCi Dynamique 2011 Model 47.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 90436722
    bunun gibi... karsı oldugun markalarda var ne varsa
    6 sene symbol kullandık ozamanlar küçüktüm ama çok sevmezdim zaten zorla sattırıp cmax aldırdım

2009 yazında 1 hafta megane II benzinli tam otomatik kullandım, punto bile daha iyiydi özellikle şanzıman ve direksiyon tepkisi olarak.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    focusta bi indirim daha aldım, fiyat farkı epey açıldı pazartesi testedip %90 kaporasını yatırıyorum

6 sene symbol kullandık ozamanlar küçüktüm ama çok sevmezdim zaten zorla sattırıp cmax aldırdım

2009 yazında 1 hafta megane II benzinli tam otomatik kullandım, punto bile daha iyiydi özellikle şanzıman ve direksiyon tepkisi olarak.
    öncelikle sonu hayırlı olsun gerısı hıkaye ama megane 3 symbol ve megane 2 ile kıyaslanmamalı...ben benzinli focus ile edc sanzımalı megane 3 ü kıyaslamam bile. focus alırsan ben üzülürüm sahsen... ama dedimya senin fikrin... sen istiyorsan sorun yok kardeşim

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

öncelikle sonu hayırlı olsun gerısı hıkaye ama megane 3 symbol ve megane 2 ile kıyaslanmamalı...ben benzinli focus ile edc sanzımalı megane 3 ü kıyaslamam bile. focus alırsan ben üzülürüm sahsen... ama dedimya senin fikrin... sen istiyorsan sorun yok kardeşim
    Ümit, Ozanın kafasını karıştırma şimdi Zaten çok kararsız

Focus beğeniliyorsa, fiyat avantajı da varsa hayılı olsun diyelim Ozan Zaten ikinci elde de tutulmuş bir araç.Astradan daha iyidir piyasası...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Ozan şimdiden hayırlı olsun...Açıkcası bende araç alacağım ama ağustostan sonra almak istiyorum 2013 olsun diye...sen aracı hemen mi teslim alacaksın?
    Birde koç vs indirim olmadan titanium 1.6 tdci 115hp veya 1.6 125 hp focus u ne kadara bırakıyorlar bir bilgin var mı?
    Keyif BMW'Dir...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

[QUOTE=ABNEW;704409]Ümit, Ozanın kafasını karıştırma şimdi Zaten çok kararsız

Focus beğeniliyorsa, fiyat avantajı da varsa hayılı olsun diyelim Ozan Zaten ikinci elde de tutulmuş bir araç.Astradan daha iyidir piyasası...[/QUO iyi bakalım öyle olsun.... sileyim mi yorumu

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

liste fiyatı 45950 yazıyo megane için(benzinli) pazartesi dizel için maisle bi konuşayım bakalım bakmaktan bişey çıkmaz
    Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit, Ozanın kafasını karıştırma şimdi Zaten çok kararsız

Focus beğeniliyorsa, fiyat avantajı da varsa hayılı olsun diyelim Ozan Zaten ikinci elde de tutulmuş bir araç.Astradan daha iyidir piyasası...
    ben astranın 2.eli daha iyi düşünüyordum ama bu yorum içimi rahatlattı abi
    Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan şimdiden hayırlı olsun...Açıkcası bende araç alacağım ama ağustostan sonra almak istiyorum 2013 olsun diye...sen aracı hemen mi teslim alacaksın?
    Birde koç vs indirim olmadan titanium 1.6 tdci 115hp veya 1.6 125 hp focus u ne kadara bırakıyorlar bir bilgin var mı?
    eyw serhat, kanun değişti yılbaşında sonraki araçlar 2013 model olucak artık. yoksa beklerdim bende, 1 eylüle kadar boş durucak araba
    pazartesi otokoça gidicem cmaxin bakımı için sorarım fiyat.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

bu 2013 olayı kötü oldu...bende 2013 alırım diye eylülü bekleyecektim...gerçi yine bekleyeceğim golf 7 den biraz umutluyum...
    megane hb ler ise yerli olduğu için ve yakında makyajlı kasası geleceği için tavsiye etmem...ithal olan coupelere bak bence...fırsat araçlarında neziroğlunda 51.600 e bir araç var ama 50 ye alınır tahminim....
    bu arada bende Arda abiye katılıyorum focus un piyasası daha iyi...
    Keyif BMW'Dir...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Ozan opel alma hacı. Neden dersen ara ertan abiyi sana soylesin dışardan kaliteli ama ayrıntıya girince opellerin hepsi fiyasko. Ayrıca yeni astralarin kapi hoparlorlerini degistiremiyorsun gel gelelim ben forduda sevmem ben olsam o paralara i30 bakarim arac cok iyi..
    Ha birde yilbasindan sonra degil eskiden marttan sonra uretien araclar 2013 oluyordu artik hazirandan sonra uretilenler oluyor..
    Konu SteinGP tarafından (01/07/2012 Saat 03:35 ) değiştirilmiştir.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

iyi bakalım öyle olsun.... sileyim mi yorumu

Estağfurullah Ümit ne silmesi

liste fiyatı 45950 yazıyo megane için(benzinli) pazartesi dizel için maisle bi konuşayım bakalım bakmaktan bişey çıkmaz

ben astranın 2.eli daha iyi düşünüyordum ama bu yorum içimi rahatlattı abi

eyw serhat, kanun değişti yılbaşında sonraki araçlar 2013 model olucak artık. yoksa beklerdim bende, 1 eylüle kadar boş durucak araba
    pazartesi otokoça gidicem cmaxin bakımı için sorarım fiyat.
    Ozan, haklısın yeni yasayla araç hangi yıl içinde alınırsa model yılı o yıl olacak.Bu arada bakmaktan birşey çıkmaz diyorsan 1.6dci 130bg lik Meganı özellikle de Coupesini incele

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

astra en sorunsuz araç ödülü aldı 2012 de..1.4t motoru şu anda astranın dizel ile birlikte en çok tutulan motoru bence 2. elde sorun çıkarmaz ki zaten benzinli turbo motorlar çağımızın en modern motorları arasında ve çok tutuyor..focusa gelince şöyle bir çevreme baktığımda yeni astra hergün baya görüyorum ama focus sitede bir kişide var onda da olmasa görmem heralde fazla..ama fiyat daha önemli diyorsan focus hayırlı olsun..

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    astra en sorunsuz araç ödülü aldı 2012 de..1.4t motoru şu anda astranın dizel ile birlikte en çok tutulan motoru bence 2. elde sorun çıkarmaz ki zaten benzinli turbo motorlar çağımızın en modern motorları arasında ve çok tutuyor..focusa gelince şöyle bir çevreme baktığımda yeni astra hergün baya görüyorum ama focus sitede bir kişide var onda da olmasa görmem heralde fazla..ama fiyat daha önemli diyorsan focus hayırlı olsun..
    daha az olması + birşey bence
    açıkçası focusa astradan fazla para verirmiydim bilmiyorum o yüzden astranın daha yaygın olması normal gibi ayrıca astra daha uzun süredir pazarda

bu arada çok düşük bir ihtmalle 1.6 ecoboost alabilirim ama manuelden vazgeçip 3000tl vermem gerekiyor, 1.0 ecoboostlar geliyormuş 125 hp ama manuel olucak gibi onlarda.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

açıkçası focusa astradan fazla para verirmiydim bilmiyorum o yüzden astranın daha yaygın olması normal gibi ayrıca astra daha uzun süredir pazarda

bu arada çok düşük bir ihtmalle 1.6 ecoboost alabilirim ama manuelden vazgeçip 3000tl vermem gerekiyor, 1.0 ecoboostlar geliyormuş 125 hp ama manuel olucak gibi onlarda.
    Ozan, 1.0 125bg 3 silindirli motor Forda Yılın Motoru ünvanını getirdi.Eğer bu bg de bir motor bakıyorsan kesinlikle bekle derim.1.6 atmosferikten çok daha iyi bir makine verilere göre,

Yeni Astra yeni Focustan daha fazla bence de Ancak genel itibariyle Focus (Eski-yeni) daha fazladır piyasada...

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

sana göre artı bana göre eksi az olan arabanın parçası da 2. eli de az olur diye düşünüyorum..günümüzde parayı verdiğinde parçayı hertürlü bulursun ama 2. el konusunda bilmiyorum..geçenlerde arkadaşa fiesta aldık oradayken baya inceledim gerçekten süper araba ama fiyatı sorunca yıkıldım tdci titanium+sunroof 65 milyar dedi şok oldum..

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon