5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: itiraf.com itirafları

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Standart itiraf.com itirafları

Arkadaslar öyle itiraflar varkı fıkra gıbı gulmemek elde degıl buyrun;

OGS:
    Bankanın birinin kredi kartlarına verdiği hediye OGS cihazı için başvuran abiye memur aracın plakasını soruyor. Abi ''Benim arabam yok ki'' diyor. Memur alaycı bir tavırla ''Aracınız yoksa neye takıp geçmeyi planlıyorsunuz?'' diye soruyor. Abiden tüm bekleyenleri yerlere yatıran cevap geliyor.''Hediye değil mi; ister alnıma takar yürüyerek geçerim, ister k.çıma takar uçarak geçerim.''

Temizlik sorunsalı
    Banyo yapmadan önce giydiği atleti, banyodan sonra "Öteki tarafı temiz." diyerek ters çevirdikten sonra tekrar giyen bir kayınpederim var(mış)!

Memleketten pazar manzarası
    Haftasonu için memlekete gittik. Pazardaki Lapsekili teyzemin bademlerin üstüne yazdığı "Bi dene yimek silbes" notunu görünce takılmak için "İki dene yesem olur mu?" dedim. Hazırcevap teyzem affetmedi: "Yi yavrım yi, deve gibisin seni 3 dene bile kesmez!"

Hangisi olursa
    Sevgilisinden dert yanan arkadaş uzun süredir ilişkisi olmayan arkadaşa dönüp "Aman en iyisini yapıyorsun, kafan rahat böyle en azından" diyor. Karşı taraftan cevap gecikmiyor tabi. "Asıl rahat olan sensin, sen tek bir erkeği idare etmek zorundasın, bense tüm erkekleri..."

Hiç olmazsa selam ver
    Sinyal vermeyen arabalara "İnsan bir sinyal verir!" diyeceğime "İnsan bir selam verir!" dememin kendimi yalnız hissetmemle ilgisi yoktur değil mi?

Yağladık balladık
    Güneşlenmeye gittiğinde daha iyi bronzlaştırır fikriyle zeytin yağı vücuduna süren arkadaşımın yanından geçen kızın verdiği tepkidir: ''Öfff, burası kızartma kokuyor!''

Nostaljik kılıf
    Uzun süredir görüşemediğim arkadaşım ziyaretime geldi. Birlikte Taksim'e gitmek üzere evden çıkarken sırt çantasından paralarını alıp sütyenin sağ kısmına koydu. Ben şaşkın bakışlarla izlerken telefonunu da sol tarafına yerleştirdi ve "Sakın bana radyasyondan falan söz etmeye kalkma!" diyerek lafımı ağzıma tıkadı. Oysa ben, "Angry birds uygulamasını aç, sıkılmasınlar içeride!" demeyi planlamıştım.

Cimrilik
    Hesap konusunda, alışverişte, yemede-içmede cimrilik yapanı gördüm de, gayet iyi bir geliri olan pilot sevgilimin "Sana kırmızı terlik aldım ama biraz büyük gelebilir" derken kendine aldığı 44 numara kırmızı terliği ortak giyeceğimizi kastettiğini hiç düşünmemiştim.
    (alıntıdır)
    KAYNAK:itiraf.com - hayat okulu
    Konu ZAK1980 tarafından (20/05/2012 Saat 17:53 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Super paylasim bir zamanlar vazgecilmezimdi surekli takip ederdim.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

atlet olayı fena yardı
    Keyif BMW'Dir...

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

aklıma geldikçe takılırım. önceden günlük girerdim.

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

her sabah okuyorum nesem yerıne gelıyor

moralım bozuk oldugu zaman bunu okuyorum:
    Derinlik sarhoşluğu

Dalgıçlığa yeni başladım. Derinlik sarhoşluğu denen bir şey var ve tıpkı gerçek sarhoşluğa benziyor tek farkı biraz üst yüzeye çıkınca geçmesi. Şimdi sizi derinlik sarhoşluğuna kapılmış arkadaşlarımın geçit törenini alkışlamaya davet ediyorum: İlk alkış bir dalış esnasında hocadan makas alan çocuğa, diğeri yerlerdeki kumları avuçlayıp bırakan, bir süre sonra onları tepesinden aşağı atan ve hocanın gel işaretine omuzuyla banane banane yapan arkadaşa. Bir diğeri derinde gördüğü bir kaplumbağanın kafasını okşamaya çalışan arkadaşa ve neye uğradığını anlamayarak dönen ve arkadaşıma ters ters bakan, fakat normalde yaptıkları gibi ısırmak yerine bu "sarhoş" arkadaşla uğraşmamaya karar veren kaplumbağaya. Bir sonraki, Kızıl Deniz'deki bir dalışta tepesinde duran köpekbalığını haber vermek için arkadaşı tarafından yapılan acayip hareketlere bir anlam veremeyen, sağına soluna baktığı halde maskenin dar açısından köpek balığını fark edemeyen, neyse canım deyip yüzmeye devam eden arkadaşıma ve onu ısırmayan köpekbalığına, bir alkış da dışarı çıkınca bu arkadaşıma sarılıp ağlayan hocaya, ve ne olduğunu hala anlamadığı için onca eğitimden sonra çok başarılı bir dalış gerçekleştirdiği için hocasının duygulandığını sanıp mutlu olan aynı arkadaşa geliyor.