Sonuçlar: hangisi

Katılımcı sayısı
58. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • A3

23 39.66%
  • Yeni Astra

26 44.83%
  • Bravo

5 8.62%
  • Diğer

4 6.90%
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Ne alsam?

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı sfkbrtn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi mpi(multi point injection) 1.6 8v 102 hp lik vag grubunun emektar motoru, audi nin sitesinde kalkmış olabilir artık yavaştan kaldırıyorlar o motoru onu tavsiye etmemin sebebi lpg uyumu ve sorunsuz oluşu,eğer imkan varsa ve yakıt çok sorun değilse en mantıklısı ve keyifli olacak olan 1.4 tfsi olur, bütçeye uygun bulunur mu bilmem ama 1.2tfsi motor da ekonomi ve performan dengesi açısından çok çok iyi gelelim 1.6 fsi bu motor mpi a göre teknoloji anlamında daha üstün ve 115 hp ancak alıcısı pek yok birkaç kronik sıkıntısını duymuştum detay hatırlamıyorum, ve lpg takılmıyor veya verim alınmıyor, gerçi tfsi lar da öyle... velhasıl yakıt çok problem değilse ki değil demişsin 1.4tfsi en zevklisi olur
    anladım. benim kullandığım 1.2 gayet yeterli ve ekonomik bir motor ama ulaşmam mümkün değil o klasik motoru almam valla zaten LPG düşünmüyorum, artık bulabilirsem 1.4tfsi alıcam olmadı astra. tabii a3tede yol bilgisayarı fonksiyonel direksiyon vazgeçilmez donanım, xenon ve ışık paketide oldumu yemede yanında yat, bide stronic olursa allaaaah yaz sonu ve yeni kasa fiyatlar düşerse ancak alabilirim tabi
    Alıntı umit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankette astra ya oy kullandım, bayılıyorum son kasasına, at diğerlerini çöpe ozan, şuraya yazıyorum sen astra alacaksın
    ancak a3 alamazsam
    Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozan yeni kasa astra,hastasyım
    yada kırmızı bir leon,yakışır sana
    ben sevmiyorum seat işte yeni kasa benimde çok hoşuma gidiyo ama a3 ayrı
    Alıntı fhmnl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyaz audi A3 BAŞKA da hiçbir arabaya bakma derim. Ben olsam öyle yapardım.
    siyah tek kapıda fena değil hani
    Alıntı _FeRDi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün biraz inceledim de Astra'da bizim Punto gibi zırt pırt kılık değiştiren bir araç, A3 ise çizgisini hiç bozmayan neredeyse her nesili bazı detaylar hariç aynı,tarzı ve farkı olan bir araç. Oyumu A3 olarak değiştiriyorum
    astra yine iyi hocam focus, civic filan iyice beter a3te yeni çıkıcak kasada epey radikal değişiklik var, oda yine diğer markalar kadar değil
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Öncelikle a3 ama yeni astra da çok güzel bir araba...

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bugün biraz inceledim de Astra'da bizim Punto gibi zırt pırt kılık değiştiren bir araç, A3 ise çizgisini hiç bozmayan neredeyse her nesili bazı detaylar hariç aynı,tarzı ve farkı olan bir araç. Oyumu A3 olarak değiştiriyorum
    o konuda kimse fiatın eline su dökemez, zira zırt pırt dediğiniz astranın h kasası 2004 senesinde üretime başladı, bugün classic adı altında üretimine devam ediliyor. j kasa astra insignia ile başlayan yeni akımın, yuvarlak çizgileri barındırıyor, 2010 senesinde üretime başladı muhtemelen 2016 senesine kadar kasa değiştirmeyecektir. en azından fiat gibi evoyu çıkartıp 2 sene sonra hop yeniledik diye başka model çıkartmıyorlar audi'nin sağlamlığına işçiliğine laf eden taş olur da a3 2013'de kasa değiştirecek sanırım, onuda göz önünde bulundurmak lazım. her ne kadar çizgileri aynı gibi desekte eski kasa bir araç olacak elimizdeki

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o konuda kimse fiatın eline su dökemez, zira zırt pırt dediğiniz astranın h kasası 2004 senesinde üretime başladı, bugün classic adı altında üretimine devam ediliyor. j kasa astra insignia ile başlayan yeni akımın, yuvarlak çizgileri barındırıyor, 2010 senesinde üretime başladı muhtemelen 2016 senesine kadar kasa değiştirmeyecektir. en azından fiat gibi evoyu çıkartıp 2 sene sonra hop yeniledik diye başka model çıkartmıyorlar audi'nin sağlamlığına işçiliğine laf eden taş olur da a3 2013'de kasa değiştirecek sanırım, onuda göz önünde bulundurmak lazım. her ne kadar çizgileri aynı gibi desekte eski kasa bir araç olacak elimizdeki
    evet söylentiye göre ağustosta başlıcak yeni kasa satışı ve epey radikal değişiklikler var bu sefer. bende çıkmasını bekliyorum, eski kasa olarak kaybını yaşasın ondan sonra almak mantıklı geliyor bana güzel bi düşüş olursa 2009 makyajlı bile alabilirim

bu arada 2 sene sonra yurtdışına çıkma ihtimalim var yoksa 5-6 binerim en az alacağım arabaya. böyle bi ihtimal olmasaydı astrayı sıfır alıp geçerdim
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

audi nin tüm modelleri ile içli dışlı olan biri olarak söyleyebilirim ki bmw ve mercedes le aynı kalitede değil...böyle düşünen arkadaşlar bmw ve mercedes in aynı segment arabalarını incelesinler yeter...
    hem güncel kasa hemde yeni kasa a3 de iç dizayn çok hoş değil...1.4tfsi motor en büyük albenisi bence..
    fiyat düşme olayına gelince audi büyük kampanyalar yaptı stok eritmek için hatta full versiyonlarında 13-14 bini buldu kampanyalar...fiyatlarda aşırı düşüş olacağını sanmam...

bunlarda yeni kasa fotoları...

https://i.imgur.com/2RMrF.jpg
    https://i.imgur.com/ntXEH.jpg
    https://i.imgur.com/WhwiG.jpg
    https://i.imgur.com/SSbJW.jpg
    https://i.imgur.com/OHgTd.jpg
    https://i.imgur.com/4rR6O.jpg
    https://i.imgur.com/1BMW4.jpg
    https://i.imgur.com/czwxB.jpg

edit: motoru çok iyi olmasa da arkadan itişli olması yeter

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84425882/detay
    Konu takres tarafından (03/05/2012 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.
    Keyif BMW'Dir...

Ziyaretçi034

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada 2 sene sonra yurtdışına çıkma ihtimalim var yoksa 5-6 binerim en az alacağım arabaya. böyle bi ihtimal olmasaydı astrayı sıfır alıp geçerdim
    ya al sen astra'yı yurtdışına çıkınca çekersin mis gibi rs3'ü yetmedimi rs4 paşalar gibi kullanırsın. ne kadar yeni araç o kadar iyi, benimkine bakma 11 bin km'de turbo ıslık sesi çıkarmaya başladı, yarın değişecek kısmetse

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    audi nin tüm modelleri ile içli dışlı olan biri olarak söyleyebilirim ki bmw ve mercedes le aynı kalitede değil...böyle düşünen arkadaşlar bmw ve mercedes in aynı segment arabalarını incelesinler yeter...
    hem güncel kasa hemde yeni kasa a3 de iç dizayn çok hoş değil...1.4tfsi motor en büyük albenisi bence..
    fiyat düşme olayına gelince audi büyük kampanyalar yaptı stok eritmek için hatta full versiyonlarında 13-14 bini buldu kampanyalar...fiyatlarda aşırı düşüş olacağını sanmam...

bunlarda yeni kasa fotoları...

https://i.imgur.com/2RMrF.jpg
    https://i.imgur.com/ntXEH.jpg
    https://i.imgur.com/WhwiG.jpg
    https://i.imgur.com/SSbJW.jpg
    https://i.imgur.com/OHgTd.jpg
    https://i.imgur.com/4rR6O.jpg
    https://i.imgur.com/1BMW4.jpg
    https://i.imgur.com/czwxB.jpg

edit: motoru çok iyi olmasa da arkadan itişli olması yeter

BMW 1 Serisi 1.16i 2008 Model 42.000 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 84425882
    mercedese katılırım, benim için yıldız ve diğerleri ama BMW için aynı şeyi söyleyemem. 2012 A3 ile 2012 3.20dyi göz önüne aldığımda BMW daha kaliteli gibi bir izlenim yaratmıyor bende. ayrıca iç tasarımı çok sade BMWnin(bana göre tabii) güncel kasa A3te iç tasarım olarak yalnızca vitesin kenarındaki barlar batıyo bana gereksiz olmuş biraz onun dışında gayet iyi bence
    epey fiyat kırdıklarını biliyorum, orta donanım + bi dünya paket(ilanlardaki araçlardan çok daha dolu) 1.2 otomatiği 60000e aldık temmuzda şuanda 39000 euro fiyat çıkıyor aynı araçta şaka gibi... ancak birşeyin yenisi çıktığında eskisinin değer kaybetmesi kaçınılmazdır belki biraz zaman alabilir
    1.16 ise hiç bir zaman ilgimi çekmedi genel olarak. performans ve yakıt nasıl?
    ya al sen astra'yı yurtdışına çıkınca çekersin mis gibi rs3'ü yetmedimi rs4 paşalar gibi kullanırsın. ne kadar yeni araç o kadar iyi, benimkine bakma 11 bin km'de turbo ıslık sesi çıkarmaya başladı, yarın değişecek kısmetse
    abi 4 yaşında audi 2 yaşında opeli 10la çarpar 5e böler
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ziyaretçi034

abi 4 yaşında audi 2 yaşında opeli 10la çarpar 5e böler
    denemek lazım, patron 95 bine mini cooper countryman aldı, araba bildiğin at arabası gibi, bi kere patronu bi yere bıraktım kendi aracımla, kendide onayladı bu araba rahatmış ya diyor

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bence yanlış düşünyürsunuz astra geçmişine baktığınızda

1991-1998: astra classic 1
    1997-2007: astra classic 2
    2004-2013: astra classic 3
    2009-..... : yeni astra

astra toplamda 4 kasayı 21 sene de değiştirmiş puntoya baktığımızda:

2001-2005: punto
    2006-2012: grande punto
    2009-2012: punto evo
    2012-.......: yeni punto

puntoya baktığımızda 4 kasayı 11 senede değiştirmiş..

bütün bunlarda sonuç çıkıyor ki astra dakika başı yada 2-3 senede bir kasa değiştirmiyor ve daha istikrarlı bir model..bu yeni astra baya bir değişmez..

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

denemek lazım, patron 95 bine mini cooper countryman aldı, araba bildiğin at arabası gibi, bi kere patronu bi yere bıraktım kendi aracımla, kendide onayladı bu araba rahatmış ya diyor
    abi ben kalite olarak dedim yani mercedes bmw audi kolay kolay eskimiyor.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ziyaretçi034

abi ben kalite olarak dedim yani mercedes bmw audi kolay kolay eskimiyor.
    senin canın audi almak istiyor, uğraştırma bizi

ben mesela puntoyu yakıt ekonomisi yüzünden aldım, birde içinin muadil araçlara göre geniş olmasından dolayı. diğer hiç bi özelliği ilgimi çekmiyor, ulaşımımı en ekonomik şekilde sağlayacak bi araca ihtiyacım vardı bunu aldım. tasarımı hoşuma gidiyor mu? eh işte, ama kütük gibi kapıları beni benden alıyor mesela

vw ve audi opele göre sağlam araçlar üretiyordur o konuya bişey demem ama şuraya bi başlık açsak audi a4 mü opel insigniamı diye ben insigniayı tercih ederim, belkide tek tercih eden ben olurum. audi çok düz geliyor bana, opel yeni çizgisiyle daha estetik. inşallah sonraki aracımı tam anlamıyla içime sinebilecek bir model alabilirimde her anlamda bağlanabilirim.

konumuz audiydi, yeni a3'ün hayırlı olsun diyelim

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

mercedese katılırım, benim için yıldız ve diğerleri ama BMW için aynı şeyi söyleyemem. 2012 A3 ile 2012 3.20dyi göz önüne aldığımda BMW daha kaliteli gibi bir izlenim yaratmıyor bende. ayrıca iç tasarımı çok sade BMWnin(bana göre tabii) güncel kasa A3te iç tasarım olarak yalnızca vitesin kenarındaki barlar batıyo bana gereksiz olmuş biraz onun dışında gayet iyi bence
    epey fiyat kırdıklarını biliyorum, orta donanım + bi dünya paket(ilanlardaki araçlardan çok daha dolu) 1.2 otomatiği 60000e aldık temmuzda şuanda 39000 euro fiyat çıkıyor aynı araçta şaka gibi... ancak birşeyin yenisi çıktığında eskisinin değer kaybetmesi kaçınılmazdır belki biraz zaman alabilir
    1.16 ise hiç bir zaman ilgimi çekmedi genel olarak. performans ve yakıt nasıl?

b7 audi a4 2.0 tdi ve e90 3.20d
    2010 audi a6 2.0 tdi ve f10 5.20d

bunları karşılaştırdığımızda BMW çok önde bence...babamda a6 kullanıyor ama f10 5.20d ile aralarında dağlar var bence...tabi bir o kadar da fiyat farkı vardı biz alırken...

1.16i nin yakıt tüketimi maalesef fazla... hızlanma olarak a3 den yavaş olabilir ama max hızlar hemen hemen aynıdır...yeni kasada ise 1.6 170 hp ve 1.6 dizel 116 hp geldi ama pahalı haliyle
    Teknik Özellikleri | Bmw 116i 2007-2011 Teknik Özellikleri | Bmw 116i 2007-2011 Yakıt Tüketimi | Bmw 116i 2007-2011 Yakıt Tüketimi | Bmw 116i 2007-2011 Vites Bilgisi | Bmw 116i 2007-2011 Fren Sistemi | Bmw 116i 2007-2011 Lastikleri | Bmw 116i 2007-20
    Keyif BMW'Dir...

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

senin canın audi almak istiyor, uğraştırma bizi

ben mesela puntoyu yakıt ekonomisi yüzünden aldım, birde içinin muadil araçlara göre geniş olmasından dolayı. diğer hiç bi özelliği ilgimi çekmiyor, ulaşımımı en ekonomik şekilde sağlayacak bi araca ihtiyacım vardı bunu aldım. tasarımı hoşuma gidiyor mu? eh işte, ama kütük gibi kapıları beni benden alıyor mesela

vw ve audi opele göre sağlam araçlar üretiyordur o konuya bişey demem ama şuraya bi başlık açsak audi a4 mü opel insigniamı diye ben insigniayı tercih ederim, belkide tek tercih eden ben olurum. audi çok düz geliyor bana, opel yeni çizgisiyle daha estetik. inşallah sonraki aracımı tam anlamıyla içime sinebilecek bir model alabilirimde her anlamda bağlanabilirim.

konumuz audiydi, yeni a3'ün hayırlı olsun diyelim
    tespitlerin doğru abi istediğim gibi A3 bulabilirsem hiç bakmam astraya ama gerçekten hoş araba benim için ulaşım aracından çok zevk aracı araba
    Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    b7 audi a4 2.0 tdi ve e90 3.20d
    2010 audi a6 2.0 tdi ve f10 5.20d

bunları karşılaştırdığımızda BMW çok önde bence...babamda a6 kullanıyor ama f10 5.20d ile aralarında dağlar var bence...tabi bir o kadar da fiyat farkı vardı biz alırken...

1.16i nin yakıt tüketimi maalesef fazla... hızlanma olarak a3 den yavaş olabilir ama max hızlar hemen hemen aynıdır...yeni kasada ise 1.6 170 hp ve 1.6 dizel 116 hp geldi ama pahalı haliyle
    Teknik Özellikleri | Bmw 116i 2007-2011 Teknik Özellikleri | Bmw 116i 2007-2011 Yakıt Tüketimi | Bmw 116i 2007-2011 Yakıt Tüketimi | Bmw 116i 2007-2011 Vites Bilgisi | Bmw 116i 2007-2011 Fren Sistemi | Bmw 116i 2007-2011 Lastikleri | Bmw 116i 2007-20
    dediğim gibi ben çok tanımıyorum bu tip markaları gördüklerimden gözlemleri söyledim sadece 1.6 motor ise cazip gelmiyor şimdilik ama her an dönebilirim tabi
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan, A3 premium olarak diğerlerinin önünde.Kasa değiştirecek olsa da Audi tasarım konusunda çok muhafazakar.Dolayısıyla yenisi arasınde pek bir fark yok.A3 1.4 Tsi ama tek kapı benim tercihim olurdu
    Alıntı hfguler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    audi mercedes bmw sadece kaliteli değil... mode cizgilerin ötesinde daha muhafazakar cizgilerle araç üretiyorlar... böylelikle marka imajı pekişmiş ve yıllar sonra bile modası geçmiş gibi durmayan araçlar ortaya çıkıyor... zamanında herkesin peşinden koştuğu çok beğendiği dizaynlar demode olup kaybolurken bu araçlar hala daha sevilip beğenilip satın alınmaya devam ediliyor... ben olsam audiye binmek isterdim... bir kaç defa kullandım... aracın kalite hissi, işçilik mercedesin ve bmw aynı sınıftaki araçlarından daha iyi kesinlikle...
    Alıntı omer06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tsi al seatta yada audide hangi kasa hoşuna giderse
    Ben oyumu Audiden yana kullandım. 1.4T ve tek kapı uygun bir seçim olur. Ama eğer yüksek model olsun istersen Astra Turboda tadından yenmez. Bana kalsa ben A3 derim ama model yılına bakmadan.

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

bulabilirsem öyle yapıcam
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

ozaan geçen hafta 3 kapı "gtc" gördüm,kaçmaz

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

A3, tek kapı...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Efe ERDEM
    efe_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

1.4 tsi golf alabılırsın 2010 ya da 2011 model.
    İkinci elde cok kuvvetlı performansta ıyı yakıtta da

Efe ERDEM
    efe_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

Dostum bu ilanı incele eskı aracını satmadıysan kucuk bı aracla takas ta dusunulebilir yazmıs aracın sahıbı.

Volkswagen Golf 1.4 TSI Comfortline 2011 Model 42.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 85848035

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon