Sayfa 2/2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Saldır galatasaray

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

Bence birbirinize bu kadar atar yapmanıza gerek yok. Galatasaray ne zaman fenerbahçeden ligde daha iyi durumda olsa çok küçük görerek geliyor fenerbahçeyi. bu sefer kaçışınız yok, kurtuluşunuz yok tarzında laflar. 11 yıldır yenemiyor olmanız bir tesadüf. bu her an bozulabilir ve galatasarayın kadrosunun fenerin kadrosunun bunla bir alakası bile yok. derbi maçta herkes herkesi yener. galatasaraya başarılar dilerim ama çok daha büyük beklentilere girmeyin (bu da işin kızdırma tarafı olsun )
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

Mehmet Han ÇORUH
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. MehmetCoruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Fırtına Gri
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı 16BBZ66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ULTRAVESTİLER 100 yıldır ezik insan gibi saygıya davet ediyosun ama anlayan nerde 99 dan beri yenememişler hala konuşuyorlar allahın ezmeleri
    Ezikbahçeliler sizde taraftarmı var. ultrAslanı kıskanırsınız ancak yapılan şovları karografileri kıskanın. Basket maçlarına baktım euroleuge te kendi evinizdeki maçlarda seyirciniz yoktu adam gibi bizim seyirci her maçta fulledi salonu.

Onu geçtim kaç yıldır Türkiye kupası alamıyosunuz geliyonuz burda ötüyonuz kanaryalar. Zaten maskotunuzda bi acaip kanarya ne Allah aşkına başka hayvanmı yoktu armanızda bi acaip içinde dal yaprak börtü böcek var armanızda. Şikeciler sizi şike ile şampiyon olun anca. Ama bu sene EZE EZE ŞAMPİYONUZ.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Arkadaşlar bende sinir olmaktayım ya hic mi ruh yok bu adamlarda birgünde yenin be kardeşim su adamlara laf dusurmeyelim ya

Ufuk Orhan
    ufuk_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    33fv137
    Edilen teşekkür: 279

aslanlarımın mucadelesi yeter helal olsun..değişik konulu film cektiler maş.. feneve bu korku yeter..

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

güzel maçtı bence...yenmemiz o kadar da önemli değil benim için...
    Keyif BMW'Dir...

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

Çok guzel maçtı, 100 lira Galatasaray'a 50 lira beraberliğe yatırmıştım, 5 lira kardayim

Sent my iPhone using

Ufuk Orhan
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    33fv137

O direk 25 milyon fenerliye sübhanekeyi tersten okuttu

8. Bu mesajı için 3 kişi ufuk_punto'ye teşekkür etti:

selçuk öz
    16BBZ66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66
    Edilen teşekkür: 23

ilk yarım saat içindeki suratınızı ne yapmalı acaba ultravestiler kareografi yapmayı fenerbahçeden öğrendiniz gecekondu samiyende kareoğrafimi yapabiliyodunuz ayrıca 13 yıl oldu hade siz burda yorum yapmaya devam edin ezmeler 100 yıldır eziksiniz
    Konu GP COSKUN tarafından (17/03/2012 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

ufuk orhanın maçtan önceki yorumları

biz bu geleneği bugün sonlandıracağız bu muhabbet bugun kapancak fenerbahceliler için de bi gelenek sürüp gidiyor hatırlatmak isterim TÜRKİYE KUPASINI

katılıyorum okan abi o sene bu sene alcaz bu macı..

[B]valla ben hayata küserim yeter artık alalım bu takımla da almamz gerek hem de eze eze.allahım inş aslanların önünü açar bugün sıkıntısız alırız.[/B

bir saattir hesap yapıyorum kaç derece dönüştür bu diye
    ama bir türlü bulamadım

acaba o direk size neler okuttu
    unutma canım kardeşim kadıköyün direkleri okunmuş siz isteyince olmaz

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

ilk yarım saat g.te dönen suratınızı ne yapmalı acaba ultravestiler kareografi yapmayı fenerbahçeden öğrendiniz gecekondu samiyende kareoğrafimi yapabiliyodunuz ayrıca 13 yıl oldu hade siz burda yorum yapmaya devam edin ezmeler 100 yıldır eziksiniz
    Selçukcum bak kardeşim burada herkes muhabbet yapıyor bu foruma bayanı da giriyor yeri geliyor çocuğu da giriyor başlığın adı saldır galatasaray ama sen geliyorsun saygısızca yorumlarda bulunuyorsun üslubuna biraz dikkat et eleştri elbette yapılır ama üslup çok önemli!!

Ufuk Orhan
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    33fv137

selçuk abi play off da yazcm sna..coşkun abi döndüğüm felan yok mesajları tekrar okudu gayet net..gfbliler gibi değilm.2-2 olunca ağladılar ..erkeklerin sesi kesildi kadınların çığlığı duyuldu..fenerli abilerim hepinizi çok seviyorum.play off da görüşmek üzere..

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı ufuk_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçuk abi play off da yazcm sna..coşkun abi döndüğüm felan yok mesajları tekrar okudu gayet net..gfbliler gibi değilm.2-2 olunca ağladılar ..erkeklerin sesi kesildi kadınların çığlığı duyuldu..fenerli abilerim hepinizi çok seviyorum.play off da görüşmek üzere..
    heh işte böyle dostluk kazansın
    playoffta görüşürüz
    bu sefer ucuz yırttınız aykut hoca sayesinde ama
    az kalsın geleneğide bitirecektiniz direkten döndü hem top hem biz
    ama dedim dimi maçtan önce gelenekler uzun sürer hemen bozulmaz=)))

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

selçuk öz
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66

ben zaten kavga niyetiyle falan girmedim ilk yorumlara bakarsanız bir arkadaş saygıya davet etmiş ama ezikbahçe falan diye yorumlar o arkadaşın yazısından sonrada devam etmiş yenersin yenilirsin hiç önemli değil fenerbahçe olmasa galatasaray keyif vermez galatasaray olmasa fenerbahçe keyif vermez fanatikliğime gelince saygılı olunan yerde saygılı olurum ama üslup bozulunca karşıdakinin tavrınada görede cvp vermek gerekir bu herkes için aynıdır karşı taraf ezik v.s gibi konuşunca ewt öylemi diyeceğim tabiki yoruma göre cvp verir her insan hayırlı akşamlar herkese güzel maç oldu 2 takımda stresi yaşadı kim ne derse desin işin keyifli yanıda bu sanırım.

Mehmet Han ÇORUH
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. MehmetCoruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Fırtına Gri
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    heh işte böyle dostluk kazansın
    playoffta görüşürüz
    bu sefer ucuz yırttınız aykut hoca sayesinde ama
    az kalsın geleneğide bitirecektiniz direkten döndü hem top hem biz
    ama dedim dimi maçtan önce gelenekler uzun sürer hemen bozulmaz=)))
    ucuzmu yırttık ? fenerin ilk 2 golden başka atağımı vardı acaba ? sayısız gol kaçırdık necati engin falan hepsi kaçırdı yürekleriniz ağzınıa geldi. Son dkda öldünüz zaten ağladı fenerliler bakıyorum.

Bir genç arkadaşımda yukarıda fenerden kareografi öğrendik yazmış. Siz bugün kareografi adına naptınız amma güldüm ama ? Bugün yaptığınız şeyi benim oğlum 23 nisan gösterilerinde stadta yapıyor

20. 18/03/2012, 00:17

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

ben zaten kavga niyetiyle falan girmedim ilk yorumlara bakarsanız bir arkadaş saygıya davet etmiş ama ezikbahçe falan diye yorumlar o arkadaşın yazısından sonrada devam etmiş yenersin yenilirsin hiç önemli değil fenerbahçe olmasa galatasaray keyif vermez galatasaray olmasa fenerbahçe keyif vermez fanatikliğime gelince saygılı olunan yerde saygılı olurum ama üslup bozulunca karşıdakinin tavrınada görede cvp vermek gerekir bu herkes için aynıdır karşı taraf ezik v.s gibi konuşunca ewt öylemi diyeceğim tabiki yoruma göre cvp verir her insan hayırlı akşamlar herkese güzel maç oldu 2 takımda stresi yaşadı kim ne derse desin işin keyifli yanıda bu sanırım.
    herkesin kendine göre bir karakteri ve kişiliği var karşıdaki hakaret etti diye senin de böyle birşey ile mi karşılık vermen lazım? söylersin üslubunla lafını çekilirsin kenara yine ezikbahçe deyince sana mı laf söyleniyor yada ezik saray gibi laflar söylenince galatasaray taraftarına mı laf söyleniyor? aşırı fanatizmin her türlüsüne karşıyım ama malesef ülkemizde bu durum çok yaygın..insanlar tuttuğu takımın bindiği aracın yaptığı işin hep en iyisi olduğu düşünüp kötü yanlarını görmeyip kör gibi savurnuyor..bence bu durum böyle olmamalı kötü ve iyi yanlara objektif olarak bakılmalı ve herkes karşısındakine göre değilde kendine göre şekil almalı..

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin GÜNDOĞDU
    seastar1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 276

playofflarda görüşelim fenerli abilerim kardeşlerim..bu iki linkte fenev ve GALATASARAYIN kazanmış oldugu kupalar var hadi aradaki farkları bulalım
    Webaslan - Kupalar
    SuperFB.Com - Kupalar

selçuk öz
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz İslam ÇUPİ

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

maç 2-2 bitince ağlayan fenerbahçeliler. ve florya metin oktay tesislerinde takımını karşılayan bayram yapan galatasaraylı taraftarlar.

şimdi, beraberliğe kim üzülmüş , kim sevinmiş ?
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

hayırdır beyler o sene bu sene falan bir karşıyakalılık sezdim?

Seyri güzel bir maç olmuş.

Kafama bişi takıldı kamuranın çocugu varmıydı? bravoda aldıysa falan

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Arkadaşlar, yapılan yorumlarda kullandığımız kelime ve üslupların saygı çerçevesinde kalmasına özen gösterelim lütfen.

Keyifli, güzel bir derby oldu. Zaman zaman heyecan yaptık, hırs yaptık ancak ne kadar fanatik olursak olalım bu birbirimize hakarete varan yorumlar yapma hakkını vermiyor ne yazık ki. Sahalarda kavgaya son diye mesajlar verirken burada birbirimizi kıracak bu tarz söylemlere girmek pek hoş değil. Burada daha nice derbylerin yorumunu yapacağız, bir birimize takılayacağız ama bunlar tatlı yorumlarla olsun lütfen

Anlayışınız için teşekkürler.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12