Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Türkiye-Hırvatistan :(((((

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Teknik Konu Türkiye-Hırvatistan :(((((

arkadaşlar malesef 3-0 gibi acı bir skorla yenildik ama bundan daha acı TARAFTAR!!!!! nasıl bu hale geldik? ülkemiz kendi kalecisini bile nasıl yuhalar halde geldi!!! çıldırcağım bir izah edin..biz okulda milli duygulardan bahsediyoruz çocuklarımıza bunları değil nerden geliyor bu fitne fesat!!

2. Bu mesajı için 4 kişi tayfux'ye teşekkür etti:

İlker Cengiz
    icngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 45

O insanların öncelikle ay yıldızlı formaya saygısı yok ki kalecimize saygısı olsun

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Yazıktır günahtır.. Taraftarda ruh yok ki futbolcularda olsun.. 4 maçı da oynattılar TT arenada her maç fenerlileri yuhaladılar ıslıkladılar.. Tezahürat desen yapan yok.. en iyisimaçlar izmirde kayseride ankarada antalyada kısacatürkiyenin diğer statlarında oynansın..

Bu arada maç boyunca gördüğüm tek olumlu hareket Egemenin Volkan yuhalanmasın diye geri pas vermemesidir.. Helal olsun adamlığına.. sevmezdim kendisini ama takdir ettim..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

5. Bu mesajı için 2 kişi sedini'ye teşekkür etti:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı sedini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıktır günahtır.. Taraftarda ruh yok ki futbolcularda olsun.. 4 maçı da oynattılar TT arenada her maç fenerlileri yuhaladılar ıslıkladılar.. Tezahürat desen yapan yok.. en iyisimaçlar izmirde kayseride ankarada antalyada kısacatürkiyenin diğer statlarında oynansın..

Bu arada maç boyunca gördüğüm tek olumlu hareket Egemenin Volkan yuhalanmasın diye geri pas vermemesidir.. Helal olsun adamlığına.. sevmezdim kendisini ama takdir ettim..
    olay feneri beşiktaşı değil de bence zaten bu tür maçlar anadoluda oynanmalı mesela Kayseriye mükemmel bir stad yapıldı ki çoğu kişi tt arenadan bile güzel olduğundan bahsediyor ankaradan kırşehirden malatyadan nevşehirden inanın bana o stad deli gibi dolardı ayrıca oradaki insanlar da dünya futbolcularını görmüş olurlardı...onu geçtim taraftarımızn amigo diye nitelendirdikleri ve başlarına taç! ettikleri kişilerin eğitimi milli duyguları ne seviyede kendi kendime sormadan edemiyorum!!

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Ya Allah askına ne mıllı duygusundan bahsedıyorsunuz mılletımızde mıllı duygumu kalmıs
    Dink oldurulur 100 bınler hepımız ermenıyız dıye cıkar ,Askerımız sehıt duser ses yok,10 Kasım olur mıllete ses yok 11.11.2011 dıye delının bırı kuyuya tas atar alayı pesınden kosar,
    Maç olur trıbunler destek verecegıne kkostek olur ,
    artık mac ızlemıyorum TT arenada ıllakı bır sacmalık oluyor bu aksamda ızlemedım macı sacma sapan oynuyorlar dıye futbolcuda mıllı duygu yok mactan oncekı reklamlar dahı daha duygulu adamlar sezon basında mılyon usd yı alıyor cebe atıyor mıllı mac kazanılmıs kımın umrunda neda olsa para cepte
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

orda galibiyet görüp çılgınlar gibi sevinmeye gelmiş taraftara küfür eden futbolcunun ve kalecinin hiç mi günahı yok sizce??

bu gece herşey rezaletti,sahada oynadıgımız top,tribünler ve ay yıldızlı formalarımızı emanet ettiğimiz topçuların karakterleri..

raptor .
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orda galibiyet görüp çılgınlar gibi sevinmeye gelmiş taraftara küfür eden futbolcunun ve kalecinin hiç mi günahı yok sizce??

bu gece herşey rezaletti,sahada oynadıgımız top,tribünler ve ay yıldızlı formalarımızı emanet ettiğimiz topçuların karakterleri..
    Elbetteki volkanında kabahati var.. Fakat inan bana o küfürler o alaycı tavırlar sana bana yapılsa bizde dayanamazdık.. Hani profesyonellikte bir yere kadar.. Milli maç bu.. Takım komple kötü mücadele ederken aradan futbolcu seçip yalnız ona tepki göstermek ve bu seçilen futbolcularında hep ezeli rakiplerin futbolcuları olması çok ayıp çok yanlış.. Milli takım taraftarlığını ısrarla ve defalarca ezmiştir TT arenaya giden GS taraftarı.. Bunu FB taraftarıda TS de BJK taraftarı da yaptı.. Maçların net şekilde anadoludaki diğer şehirlerde oynatılması gerekli..

Dün takım komple çok çok çok kötüydü.. Bu da doğru.. Fakat bence bu beklenen sondu.. Dün Rıdvan çok doğru bir laf etti.. "Mantık mantık diye diye duygularını aldılar takımın.. Bazen duygulu oynamakta güzeldir.. Coşkusunu kaybetti bu takım" çok doğru söyledi Rıdvan..

Ayrıca Hiddink te de kesin şekilde ya Türkiye düşmanlığı var ya da Türkiye fobisi var.. Adamın kariyerindeki bütün başarısızlıklar Türkiyede..

ismail DEMİRCİ
    Bravo07 style07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 ACY 50
    Edilen teşekkür: 188

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynen katılıyorum sen futbolcuysan milli formayı giyiyorsan ve o formanın hakkını vererek oynamıyorsan taraftar sana tepkide gösterse susacaksın terbiyesizlik edip küfür etemeyeceksin bütün pozisyonlarda volkan ve emrenin ağzını okudum ağza alınmayacak küfürler etti taraftara ayıptır o insanlar bir ümit takımımızın galibiyetini izlemeye gelmiş siz 2. dakikada gol yeyip ruhunu kaybetmiş bir oyun sergileyin (hepsi için söylüyorum)sonra taraftar size destek olsun sahip çıksın hadi be ordan.
    SPORTS STYLE 1.6 MULTIJET 120 HP +(SAFETY PLUS KIT,ASSIST KIT,SKYDOME,XENON FARLAR VE FAR YIKAMA SİSTEMİ)

raptor .
    Rengi
    Titanyum Gri

Estonya Maçında Emre ki çok iyi oynamasına rağmen ıslıklandı.. Almanya maçında volkan.. Dün yine dalga geçiliyor diye en sonunda patlayan bir volkan var.. Bence bunları görmezden gelerek sizde takım taraftarlığı yapıyorsunuz.. yapmayın etmeyin.. TT arenada her maç bir tek FB li futbolcuların protesto edilmesi fenerli futbolcuların kalitesiz ve karaktersizliği mi taraftarın kalitesizliğimi.. 9-10 yıl önce samiyendeki taraftar profili çok daha kaliteliydi.. 5 arkadaş maça gitmiştik.. benim üzerimde milli takım forması diğer arkadaşlarda FB-BJK-GS formaları.. Hatta hakan şükür ün gol atıpta ilk yenildiğimiz maç isveç maçı.. Taraftar da protestoda çok daha kaliteliydi.. Gün geçtikçe taraftar kalitesizleşiyor.. terbiyesizleşiyor.. Düşünün ki kendi en iyi futbolcuları olan arda yı bile bezdirdiler.. ve adam sonunda gidince vay efendim yarı yolda bıraktı oldu.. Kusura bakmayın ama o stadın taraftar kalitesi çok düştü..

Tamam taraftar protesto etmekte haklı.. Volkan da ettiği küfürlerde haksız.. buna lafım yok.. Ama Neden ısrarla sadece fenerli futbolcular ıslıklanıyor..

O maçın o statta oynanması çok büyük hata..

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ismail DEMİRCİ
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 ACY 50

Gökhan'ın ayakta duracak hali yok volkan desen yanından geçen topa elini uzatmaktan aciz emre'nin yaptığı pas hatasının haddi hesabı yok bırakta bunlar ıslıklansın sahada mücadele eden 4 oyuncu vardı hakan balta,sabri,egemen ve arda (arda'da)3. gole kadar dayanabildi.
    SPORTS STYLE 1.6 MULTIJET 120 HP +(SAFETY PLUS KIT,ASSIST KIT,SKYDOME,XENON FARLAR VE FAR YIKAMA SİSTEMİ)

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Oynadığımız bütün maçların genelinde kötüydük aslında.Kimsenin de umudu yoktu. Hırvatistan bizden iyi takım. Bosna portekizle kendi evinde berabere kalmış. İnşallah bosna bari gider de onları desteklerim.

ismail DEMİRCİ
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 ACY 50

Kesinlikle öyle biz buralara iyi futbol oynayarak gelmedik benim dün maçtan zaten ümidim yoktu ama bu kadarda rezillik olmaz kendi sağanda 3 gol yiyorsun onuda geçtim gol pozisyonun yok hıddınk zaten ayrı bir rezalet hamit desen muamma realmadrid ne diye aldı bu adamı bilmem ben olsam milli takımda gökhan töre gibi bir adam varken ilk 11 de oynatmam sabrinin ne işi var ortada gökhan gönülün sivas maçındaki oyunu belli koy sabri sol beke anlamadım gitti arkadaş dün akşam sinir krizleri geçirttiler adama nedir bu rezillik.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

o defansa 3 gol az bile...ayrıca taraftar gerçekten ayıp etti...tabii her zaman ki gibi bir de emre...taraftara kaç kez küfür etti kendini anlatırcasına...
    Keyif BMW'Dir...

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

tt arenada en az 1 yıl maç oynatılmamalı..sorsan turkum derler.bunların akılları buharlasmıs..takım elden gitti,yere dustu ya bı tekmede bunlar vuruyor..çok yazık ya..

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o defansa 3 gol az bile...ayrıca taraftar gerçekten ayıp etti...tabii her zaman ki gibi bir de emre...taraftara kaç kez küfür etti kendini anlatırcasına...
    bence emre az bile yaptı.binlerce kişinin küfürümü ayıp emreninki mi...

Alıntı style07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan'ın ayakta duracak hali yok volkan desen yanından geçen topa elini uzatmaktan aciz emre'nin yaptığı pas hatasının haddi hesabı yok bırakta bunlar ıslıklansın sahada mücadele eden 4 oyuncu vardı hakan balta,sabri,egemen ve arda (arda'da)3. gole kadar dayanabildi.
    bence kuru mücadeleden dolayı maçı kaybettık.sabri 1 mücadele edıyor 2 kaybediyor.artık takıma belli kalite altında oyuncu almamamız lazım bence...ömer toprak neden oynamadı mesela..
    Konu Scottie tarafından (12/11/2011 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood.. çoklu alıntı özelliğini kullanınız...

ismail DEMİRCİ
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 ACY 50

Alıntı menesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence kuru mücadeleden dolayı maçı kaybettık.sabri 1 mücadele edıyor 2 kaybediyor.artık takıma belli kalite altında oyuncu almamamız lazım bence...ömer toprak neden oynamadı mesela..
    Top kaybediyor çünkü sorumluluk alıyor birşeyler yapmaya çalışıyor mücadele ediyor koşuyor herkez sabri gibi olsaydı emin olun skor böyle olmazdı.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

ıddıada ılk yarı hırvatıstan ıkıncı yarı hırvatıstan oynadım kazandım... bu kadroyu gorupte hırvatıstanı yenmeye calısmak hayal...arda nın 90+4 te attıgı bedeva frıkık olmasa bugun burdada degldık zaten.... o yuzden cok kızmamak lazzım... dıger lıglerde yabancı sınırlaması yokken o ukelerden catır catır topcu cıkarken 5 futbolcusu mutlak turk olan lıgden nasıl topcu cıkmaz sozunu de ancak oyunculara sormamız lazım... ayrıca hem taraftarı hem oyuncusuıle ıgrenc bır mactı... kufur eden kımse hepsı suclu... o mac mozambıktede oynansa sonuc aynı olurdu
    Konu uzuncocuk tarafından (12/11/2011 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben böyle ruhsuz yüzsuz onursuz gurusuz futbolcular görmedim hala allahın pislikleri hala hakeme kafa tutuyor bu nasıl profosyonellik hele ki sabri gibi boyle salak adam gormedim sus be brader ya sen adama faul yapıyorsun ona bile itiraz ediyorsun

raptor .
    Rengi
    Titanyum Gri

Allah aşkına bana sabriyi hakan baltayı savunmayın.. yıllarca çok takoz geldi geçti şu takımdan.. artık yeter.. Sabriyi tutuyor orta sahada oynatıyor.. Sabrinin kaybettiği toplar mücadeleden oluyor emre gökhan kaybederse fenerli vurun itlere burası gs nin stadı oluyor.. Bırak allah aşkına.. Sırf inatlaşma yüzünden mehmet topuz alınmıyor.. koy mehmeti gökhanın önüne alışkın adamlar bir arada oynasınlar üstelik sabri kadar mücadele eder.. hemde daha teknik.. ha gökhan gönül kötü mü eyvallah koy o zaman sabriyi bek e.. hele hele milli takıma alınmayan ( bu maç sakattı fakat önceki maçlar değildi) İbrahim toraman var ki yazık adama.. ayrıca beşiktaşta mustafa pektemek gibi bir adam var bence şimdiye kadar milli takıma hazırlanmalı 2-3 maç oynamış olmallıydı.. caner i aldın takıma hakan baltayı niye oynatırsın.. defansta böylesine önemli bir maçta ilkkez milli olan giray yerine ağır adamda olsa servet (ki onun kadar mücadele eden olmaz defansta) ya da gökhan zan oynamalıydı.. Ozan ipek oynamalıydı.. Sadece belirli oyunculara müsama gösterip de diğerlerinin yaptığı hatayı olsun o bizden hem koşuyor diye es geçmek garip bırakalım da bunlar ıslıklansın demek ap ayrı bir sıkıntı futbol 11 kişi oynanıyor o zaman TT arenada FBli topçular oynamasın.. Saraçğlunda da GS liler oynamasın.. onlar hata yaptımı ıslıklansın böyle mantıksızlık olabilirmi.. neyse sonuçta teknik direktör değiliz bunların yorumu bize düşmez amaa.. Oğuz çetin- Engin ipekoğlu gibi adamların milli takımdan çok büyük hızla uzaklaştırılması lazım.. Bu adamlar çalıştırdığı takımların küme düşmesine sebep olmuş.. ne başarıları varmış ki?

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

hiddink geldiğinden beri haddimizi bilelim çok iyi takım değiliz diyordu... bu takımı euro 2012 ye götürmemek için elinden geleni yaptı...

dün akşam ki maçta takım felaketti... bütün oyuncularımız döküldü... ama 2 hata yapıp 2 gol atan gökhan gönül zaten formsuz niye oynatıyorsun... dün akşam oyuncu seçimleri baştan aşağıya yanlıştı...

2008 yılında hırvatistanı yendiğimiz zaman ki yürek ve duygu saha da yoktu...

protestolara gelince ise taraftar tepkisini göstermekte halklı... taraftar her oyuncuya tepkisini gösterirken... sadece volkanın cevap vermesi üzerine sadece volkana yoğunlaştılar.. volkan karşılık vermeden önce her oyuncu ayağında top varken ıslıklandı.... fakat volkan sinirlerine hakim olamadı... küfür ettilerse ayıp etmişler... küfür e hayır fakat protesto normaldir... küfürü hiç bir futbolcu ve de sporcu haketmez...onunda nedeni taraftarın takım tutma zihniyeti değil volkanın takım tutma zihniyetinden kaynaklanıyor... yok efendim bana galatasaray seyircisi sövdü diye demogoji yapmasın... bu olay hiç bir şekilde galatasaray mal edilmeeye çalışılmasın... stad gs nin olabilir fakat orada sadece gs li seyircimi vardı.. eğri oturup doğru konuşalım...
    Konu Scottie tarafından (12/11/2011 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.

raptor .
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiddink geldiğinden beri haddimizi bilelim çok iyi takım değiliz diyordu... bu takımı euro 2012 ye götürmemek için elinden geleni yaptı...

dün akşam ki maçta takım felaketti... bütün oyuncularımız döküldü... ama 2 hata yapıp 2 gol atan gökhan gönül zaten formsuz niye oynatıyorsun... dün akşam oyuncu seçimleri baştan aşağıya yanlıştı...

2008 yılında hırvatistanı yendiğimiz zaman ki yürek ve duygu saha da yoktu...

protestolara gelince ise taraftar tepkisini göstermekte halklı... taraftar her oyuncuya tepkisini gösterirken... sadece volkanın cevap vermesi üzerine sadece volkana yoğunlaştılar.. volkan karşılık vermeden önce her oyuncu ayağında top varken ıslıklandı.... fakat volkan sinirlerine hakim olamadı... küfür ettilerse ayıp etmişler... küfür e hayır fakat protesto normaldir... küfürü hiç bir futbolcu ve de sporcu haketmez...onunda nedeni taraftarın takım tutma zihniyeti değil volkanın takım tutma zihniyetinden kaynaklanıyor... yok efendim bana galatasaray seyircisi sövdü diye demogoji yapmasın... bu olay hiç bir şekilde galatasaray mal edilmeeye çalışılmasın... stad gs nin olabilir fakat orada sadece gs li seyircimi vardı.. eğri oturup doğru konuşalım...

Eğri oturup doğru konusalım abi tamam.. Aynı şeyi hepimiz yapalım ama..

Estonya maçında emre küfür yedi mi yedi.. ıslıklandımı evet.. Peki neden.. TT arenada bunu 3 kez yaptılar.. bak bu da videosu.. Türkiye 3-0 Estonya Emre belözoğlu - YouTube
    penaltı atarken bile ıslıklanıyor.. hadi mal etmeyelim gslılara.. gs nin stadında yalnız fenerlilerin gol atmasına rağmen ıslıklanmasını.. ne yapalım siz söyleyin..

Volkan ıslıklanıyor gökhan ıslıklanıyor.. Sonra azerbaycan maçında araya hatırlı insanlar girerek bi barışma yalanı düzenleniyor tribünlere çağırılıyorlar..

Volkan ı protesto etmek Haktır.. Küfür etmek.. yanlış.. aradan sadece volkanın seçilmesi manidar..

Volkan doğru mu yaptı.. Asla.. Dönüp cevap vermesi çok büyük bir yanlış.. o yüzden kendi kaşındı birazda.. Saraçoğlunda dönüp taraftara bunu yapabilir mi.. Kesinlikle yapamaz..

Emre gidip tribünlere sus işareti yapıyor yapmayın diyor sonra dönüp başlıyor sövmeye.. haklı mı haksız..

Amaa gelelim bu olayların bu şekle gelmesinin sebeplerine..
    ısrarla TTarenada oynanması milli maçların çok büyük yanlış.. Bu olaylara rağmen oynatmayacaklardı keşke izmirde veya kayseride oynansaydı..
    Defalarca milli maça gittim istanbulda.. istanbulda hangi staddaysa maç o takımın amigolarıdır seyirciyi ateşlemeye çalışan davula vuran.. bu yüzden evet sorumlu %50 Gs amigoları ve bunların yandaşlarıdır.. Olayların bu şekle gelmesinin sebebide ısrarla barış ortamı yaratma peşinde koşarak gergin ortama yem atan federasyondur.. belkide estonya maçından sonra olanlar yüzünden bu futbolcular o statta konsantre olamıyordur.. kimbilir..

Maç konusunda ekstra bir yorum yapmayacağım zaten.. Herşey ortada takımda 10 üzerinden 5 alacak bir tek oyuncu yoktu.. Ruhunu kaybetmiş takım..

Sayfa 1/2 12 SonSon