Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
75 sonuçtan 61 ile 75 arası

Konu: omer26 Nickli Üye Hakkında

cemal arslan
    cemal arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 598

bana göre ortada bir şey yok...

belki bu gibi durumlarla defalarca karşılaştığım için artık normal sayıyorum...

daha geçenlerde kocaeli ve istanbula gittik...güya 13 arabaya ekomax ve yazılım uygulaması yapacaktık...ancak ne hikmetse...7 araç ta bir gün içinde satılmıştı
    oysa bir gün önce teyitleştik onay verdik...
    nasibimizde 3 araç varmış...diğer 3 taneside tekrar düşüneceklerini söylediler...

aniden arabası satılan...maaşını alamayan ...dedesi rahatsızlanan....eşi rahatsızlanan...vs.vs.o kadar çok saçma bahaneler söyleniyor ki...

kimse delikanlı gibi çıkıp abi kusura bakma...ama kafam karıştı ve ben vazgeçtim...demiyor...

şimdi burada ki mevzu da bu....
    ömer26 arkadaş iyice araştırmadan sormadan soruşturmadan....arkadaşımızla anlaşmış...

arkadaşımız zaman harcamış emek sarf etmiş...zahmete katlanmış...

elbette hoş bir durum değil...şuan onu en iyi anlayabilecek kişi benim...

ömer26 arkadaşımız ayıp etmiş...doğru değil...etik değil...

söz ağızdan çıkar ve bir kere çıkar...söz senettir...namustur...karşımdaki insanı kıracağıma kendi kafamı kırarım...karşımdaki zarar edeceğine ben zarar ederim...

en azından bana göre...benim felseme göre budur...

bugüne kadar hep böyle oldu ve böyle olacak...

2. Bu mesajı için 7 kişi cemal arslan'ye teşekkür etti:

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yokuş aşağıda vitesemi boşa almak mı vitestemi inmek daha az yakar ü
    konuyu değiştiriyoruz

Viteste inmek Ama tüketim 2 gözükebilir

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

arkadaşım ortamı niye geriyim provakörmüyüm düşüncelerimi belirtiyorum yönetime ne diye laf atıcam zaten düşüncelerimi belirttim susucam zaten yönetim neyi uygun görürse o olucak itiraz edecek olanda yok
    Şafak malum olaydan beridir hiç tutmadım seni ikili oynayan kişileride hiç sevmem söyleyecek sözüm varsada asla esirgemem arkdan konuşmayı sevmem , eğer tekrardan kendini forumdaki seni tanıyan arkdaşlara benimsetmek istiyorsan çok çalışman gerek burası bir aile oratmı ikicilere bölücülere yer yok .. daha fazla uzatmak istemiyorum ..

Tuncay abi özür diliyorum konunu farklı yönlerde kirlettik .

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şafak malum olaydan beridir hiç tutmadım seni ikili oynayan kişileride hiç sevmem söyleyecek sözüm varsada asla esirgemem arkdan konuşmayı sevmem , eğer tekrardan kendini forumdaki seni tanıyan arkdaşlara benimsetmek istiyorsan çok çalışman gerek burası bir aile oratmı ikicilere bölücülere yer yok .. daha fazla uzatmak istemiyorum ..

Tuncay abi özür diliyorum konunu farklı yönlerde kirlettik .
    ayağını denk al laflarına dikkat et senin bana bölücü ikici demeye ne hakkın var haddini aşıyorsun konuyu güzellikle kapatmaya çalışıyorum farkındaysan laflarına diklkat edersin sevinirim

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Öncelikle bu tip durumlar olabilir.. yapacak birşey yok bazı arkadaşların dediği gibi bizde esnafız ve her gün nelerle karşılaşıyoruz.. İnsanların güven ortamı ve söz senet ortamı maalesef zarar görmüş durumda.. örf adet gelenek bilmemek sıkıntılı..
    Konu sedini tarafından (11/11/2011 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: anlamını yitirdi..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

ayağını denk al laflarına dikkat et senin bana bölücü ikici demeye ne hakkın var haddini aşıyorsun konuyu güzellikle kapatmaya çalışıyorum farkındaysan laflarına diklkat edersin sevinirim
    şu anda çok korkmuş biri olarak tir tir titriyorum tüm msjlarını aç bir oku bak bakalım istersen ben copy paste yapayım o zman anlarsın burada tek tek döktürme , bir söz vardı en iyi bildiğim haddimdir neyin ne zman söyleyeceğimi bilen biriyim .. ve bu zmana kadar hiç kimse hakkında böyle bişde yazmadım . saygılar bizden şafak bey ,keyifli forumlar dilerim...

Misafir047

şu anda çok korkmuş biri olarak tir tir titriyorum tüm msjlarını aç bir oku bak bakalım istersen ben copy paste yapayım o zman anlarsın burada tek tek döktürme , bir söz vardı en iyi bildiğim haddimdir neyin ne zman söyleyeceğimi bilen biriyim .. ve bu zmana kadar hiç kimse hakkında böyle bişde yazmadım . saygılar bizden şafak bey ,keyifli forumlar dilerim...
    valla sunu söyliyim çok basit konuşuyorsun çokmu korkuttum seni kardeşim kusura bakma tek tek döktür nolacak sen ki haddini bildiğini zannedip haddini aşıyorsun hala eğer düzgün insan olsaydın bunların özelde yazılıp konuşulacağını bilmen lazım hala ortaya yazıyorsun konuyu kapatmaya çalışıyorum hala benimle uğrasıyorsun bırak artık su klavye delikanlığını tir titreyen femoli bey bendende size en derin saygılar

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

klavye delikanlılığı :=) tamam daha bişi yazmıyorum başkalarının blmemesi gerekirdi ok özelden yazarım bir daha..

Misafir047

klavye delikanlılığı :=) tamam daha bişi yazmıyorum başkalarının blmemesi gerekirdi ok özelden yazarım bir daha..
    başkalarının bilmemesi değil benim açımdan mahsuru yok eğer bir sorun varsa özelden yazılması gerektiğini savunuyorum

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

coşkun bey daha önce forumdan uzaklaştırılan kişilere ne diyeceksiniz onların yaptıkları hata ömer26 niclinin yaptığının % 1 bile değil
    Şafak bencede uzaklastırılacak bır durum yok uzaklıstırılan arkadaslar genellıkle diger insanlarla kavga eden,özelden argo konusan,kufur eden,saygısızca davranıp ortamın sıcaklıgını arttıran kısılerdı burada omer26 nıcklı kısı herhangı bır yukarıdakı davranısları bulunmamıs .
    Hatta kendını dahı savunmamıs
    Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömer06 ile ömer26 aynı kişi mi?
    İbrahim aynı kısı degıl Ömer06 Bizim Ankaralı Ömer Bedir sürekli yuzu gulen ,guzel arkadasımız omer26 ıse Eskısehırden arkadas ılk okudugumda bende karıstırdım abooo dedım Ömer Bedirmi yapmış dedım yok yav o yapmaz boyle bbırsey dıye nıcklerı kontrol etmıstım

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam hatalı olabiliriz
    başka arkadaşla karıştırmış olabiliriz ama
    yinde söylediklerimin arkasındayım
    yaptığı şey ayıptır yakışık olmamıştır fakat
    bu yüzdende mahkeme kurulup atmak asmak kesmek yersiz olur
    bir izahat beklemeliyiz en azından
    Coşkun abi bence haklı arkadaşlar bu yuzden forumdan uzaklastırma olmaz forumdan uzaklastırılacak bır durum yok ozaman forumda servıs kalmaz.
    Konuyu acan arkadas bızı uyardı bundan sonrada o arkadasıle alısverıs yapan ınsanlar daha dıkkatlı olur,almadan once karsı tarafıda dusunerek karar verır kımsede magdur olmaz
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

kibrit çaksak bu kadar alevlenmezdi bu konu. birbirimiz üzecek şeyler yazmamaya dikkat edelim lütfen.sonuçta biz bir aileyiz.bazen kavgalar anlaşmazlıklar olabilir.

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

tamam maaş yatmamış olabilir ama önce elinde parayı görücen sonra alıcam diyecen
    TSİ Jetta.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

coşkun bey daha önce forumdan uzaklaştırılan kişilere ne diyeceksiniz onların yaptıkları hata ömer26 niclinin yaptığının % 1 bile değil
    bak şafak kardeş
    şimdiye kadar bu forumdan sebepsiz yere yada haksız şekilde yada kişisel husumetten dolayı atılmış bir tek kişi göster sana söz bugün moderatörlükten istifa ederim
    ayrıca ömeri tanımam etmem ama doğru söylemeyide severim
    cümlenin içinde demişsin ömerin yaptığı hata diye bir söz kullanmışsın
    şimdi forumdaki herkese bir cümle yazıcam okuyun karar verin

türk ticaret kanunu ve tüketici hakları derki

bir malın satınalınmış olabilmesi için bedelünin yada kısmi olarak kaporasının çdenmiş olması gerekir alıcı dilerse satın almaktan belirli süre zarfında vazgeçer ürünü veya malı iade edebilir
    satış sözleşmesi imzalanmadan alınan bir mal için ödenen para dahi geri talep edilebilir gibi bir çok madde var detaylarıyla yazamıyorum araştırın bulursunuz
    halen söylüyorum ömerin yaptığı etik bir davranış değil yakışıkta olmamış be lendisine olan güveni zedelemiştir ancak idam edilmesinede gerek yoktur
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

tamam arkadaşlar bu kadar uzatmanın manası yok bence konu kilitlensin kapansın..adam bir hata yaptı etik değil yanlış falan diyoruz da bu konuyu uzatarak hata yapıyoruz bilmiyorum farkında mıyız?

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

tez başı kesile.

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234