19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 80 km hızla 172 lira ceza yemek

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

Standart 80 km hızla 172 lira ceza yemek

Arkadaşlar elime bugün trafik cezası geldi. ilk cezam ve 80 km hız ihlali diye 172 tl ceza geldi bu hakmı adaletmi, okul,hastane, yakmadık kamu maluna ve insanlara zarar vermedik bu ceza cok zoruma gitti yorumlarınız neler??? teşekkürler
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

15 gün içerisinde öderseniz yüzde 25 indirimli

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

banada 82 km hızla ceza gelmişti bende sinirlenip aynı yolda zaten ceza yazıyorlar diye 228 ile geçtim 365 lira ceza yedim suanda 2 si de duruyor malesef çok sacma bi adalet sistemi 80 km hıza cezamıolur

ÖZKAN ÇAVUŞ
    ozkancavus5916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 163

ülkede bütçe açıgı var . nasıl açıgı kapatıcak trafik cezasından vergi cezasından .
    benim sabit duran evime maliyeden 400 tl ceza geldi .dün ödedim .eksik beyanda bulunmaktan dolayı adı altında .ben normal çalışan işçiyim maasım yatmadan vergimi ödüyorum .devlet bize bişekilde kitliyor .

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

Alıntı ozkancavus5916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ülkede bütçe açıgı var . nasıl açıgı kapatıcak trafik cezasından vergi cezasından .
    benim sabit duran evime maliyeden 400 tl ceza geldi .dün ödedim .eksik beyanda bulunmaktan dolayı adı altında .ben normal çalışan işçiyim maasım yatmadan vergimi ödüyorum .devlet bize bişekilde kitliyor .
    inanın adaletsizlik bu kadarda yuh yani şu işe bak. anlamadığım 80 lede gitmeyeceksek yürüyelim şehirler arası ozaman. beddua ettim valla elimizden başka gelen bişi yok

ÖZKAN ÇAVUŞ
    ozkancavus5916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 163

ceza yazmak için hertürlü açık arıyolar .çorlu bölgesindeki 19 yasındaki erkek çocukların evlerine 1500 tlş ceza gelmeye baslamıs . gecen sene torba yasadaçıkan her ay hastanelerde bakılmak için 40 tl ödenmedigi için evlere 1500 tl ceza gönderiyolarmış okuyanlar üniveersitelerinden kagıt alıp itiraz ediyormuş .kasım ayında kış lastikligi zorunlugu baslıyo önceki senelerde sadece ticarilereydi . gecen sene belli illerdeki tüm araçlara zorunlu hale geldi . trafik durdurcak kış lastigi yok ceza yani devletin bütce acıgını kapatma

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

Devletin en büyük gelir kaynaklarından biri trafik cezaları. amaç zaten sizi yavaşlatmak can güvenliği felan değil ceza kesebilmek. her yer kamera dolu istanbulda

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

bu hız sınırı 90 a çıkmamış mıydı?bu işte bir tuhaflık var 80 km hızla ceza yazılamaz ki

SÜLEYMAN AKBULUT
    Akbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yozgat
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 14

91 le 356 tl yedim bende

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Sizi anlamak cidden cok zor. Kurallari cigniyorsunuz, ceza gelince bu ne diyorsunuz. Ne yapsinlar bu seferlik gec ama bi dahakine affetmem diye kagit mi gondersinler eve?
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

11. Bu mesajı için 3 kişi SteinGP'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bazi kurallar can sikici olabiliyor fakat bu kurallar olmazsada daha buyuk problemler ortaya cikar. 50 olan hiz siniri az denilip 70 e cikarildi buda az denildi 82 yaptilar bence 82 cok cok yerinde bir hiz siniridir.

Gecenlerde akli salim bir arkadasim istanbul yolunda onune firlayan bir teyzeye az kalsin carpiyordum kil payi kurtardim diye anlatiyor fakat bu akli salim arkadas sokak arasinda 120 gordum diyen bir arkadas olunca iyiki yollarda hiz siniri var dedirtti bana

"I phone araciligi ile gonderildi"

13. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi anlamak cidden cok zor. Kurallari cigniyorsunuz, ceza gelince bu ne diyorsunuz. Ne yapsinlar bu seferlik gec ama bi dahakine affetmem diye kagit mi gondersinler eve?
    biz ceza yollanmasın filan demedik kurallara da uyan insanım ilk cezam ve 80 km hızla olmasından dolayı kızıyorum dikkatli okuyun 80 km. canice araç kullanıp milletin canına malına kastedenlere tabiki uygulansın ama 80 de yazılmaması gereken bir hız diye düşünüyorum. tabi herkezin düşüncesi değişik olabilir.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı kalite kontrol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz ceza yollanmasın filan demedik kurallara da uyan insanım ilk cezam ve 80 km hızla olmasından dolayı kızıyorum dikkatli okuyun 80 km. canice araç kullanıp milletin canına malına kastedenlere tabiki uygulansın ama 80 de yazılmaması gereken bir hız diye düşünüyorum. tabi herkezin düşüncesi değişik olabilir.
    Hız sınırları yapılan ölçümlerle ve yasalarla belirlenmiş kurallardır. Bunlara uyup uymamak sizin insiyatifinizde,sonuçta yanınıza hızınızı denetleyecek birini koyamazlar. İster uyarsınız ister uymazsınız,uymazsanız gelecek cezaya itiraz hakkınız yoktur. İsterse hız sınırı 120 olsun,121 ile gitseniz,ceza yersiniz. Bu çok normal...

Ankara'da hız sınırı 82 KM oldu. %10 tolerans ile 90 km'ye kadar artırıldı. Konya'da bu oldu mu olmadı mı bunun takibini sizin yapmanız gerekir.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı kalite kontrol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bir araci 50km ile kullanirkende herkesin canina kast edebilirsiniz. Bazi yerlerde sinirlamalar gercekten sacma katiliyorum ama kanun kanundur sinir 70 ise 70 le gitmek zorundayiz. Bu yolda 70km sinir mi olurmus demenin bir mantigi yok bence.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Kural olunca yazıyorlar bende çok ceza yedim geçen sene artık akıllandım ankarada radar noktaları belli zaten konyayı bilmiyorum benden tavsiye ön plakayı çıkartın 3-4 kere radara girdik plakasız hiçbiri gelmedi ��
    skoda yeti 1.4 tsı
    Opel insignia 1.6 T
    eski dizelci eski puntocu

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı ato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kural olunca yazıyorlar bende çok ceza yedim geçen sene artık akıllandım ankarada radar noktaları belli zaten konyayı bilmiyorum benden tavsiye ön plakayı çıkartın 3-4 kere radara girdik plakasız hiçbiri gelmedi 😀
    Plakasız gezmek illegal bir şeydir. Bunu tavsiye etmeniz de suça davet. Yasal bir sorun yaşamayın derim. Ek olarak etik değil. Plakasızken birine mazallah çarpsanız,terörost muamelesi gösterirler size...

Bu arada Polislerin bir de internet subesi var. Yazilan her sey gorulebilir ve arastirilabilir. Eger bu yazinizi gorup buradaki bilgilerinize gore arastirma yapilir ise ceza yersiniz hapis mi para mi bilemem.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plakasız gezmek illegal bir şeydir. Bunu tavsiye etmeniz de suça davet. Yasal bir sorun yaşamayın derim. Ek olarak etik değil. Plakasızken birine mazallah çarpsanız,terörost muamelesi gösterirler size...

Bu arada Polislerin bir de internet subesi var. Yazilan her sey gorulebilir ve arastirilabilir. Eger bu yazinizi gorup buradaki bilgilerinize gore arastirma yapilir ise ceza yersiniz hapis mi para mi bilemem.
    Takip edebilirler kanıtlanması lazım o da zor kayıtları siliyorlar belirli bir saatten sonra çevirince 80 tl yazıyormuş plakasız gezmeye teşekkür ederim uyardığınız için
    skoda yeti 1.4 tsı
    Opel insignia 1.6 T

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Vapur iskelesinde çalışıyorum,iskeledeki kameraları emniyet te izleyebiliyo.geçen gün karşı taraftan plakasız gemiye binen aracı bizim tarafta polis artı çekici karşıladı.aracı alıp götürdüler,elemanları da.
    Özellikle ortalığın karışık olduğu,canlı bomba arandığı bu zamanda , plakasız araç, trafikten çok asayiş sorunu olarak algılanıyo

Sent from my iPhone using

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Atahan Kuşbaşoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

İstanbul karışık demekki ankarada sıkıntı olmuyordu gerçi benim şuan takılı ama sökükkende hiç çeviren eden olmadı bu ara çevirmeler azaldı gibi
    skoda yeti 1.4 tsı
    Opel insignia 1.6 T