7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ps3 vs xBox

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Standart Ps3 vs xBox

arkadaşlar kuzene oyun konsolu alıcam da hangisi alıcağıma karar veremedim tabi almışken biz de oynarız bu arada kuzen 7 yaşında şimdi asıl sorular

1)ps3 te hareket sensörlü kumanda var mı yani wii deki gibi tenis boks falan oynanıyor mu
    2)ps3 lerin hepsi sahte oyun çalıştırıyor mu bir oyuna 100 tl bayılmayalım
    3)Bu dediğim şartlar dahilinde hangisi daha mantıklı Xbox mı ps3 mü kriterlerim yukarıda yazdığım gibi sahte oyun çalıştırması ve wii gibi hareket sensörlü oyunlar olması şimdiden teşekkür ederim
    skoda yeti 1.4 tsı
    Opel insignia 1.6 T
    eski dizelci eski puntocu

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Xbox ta hazir oyun yuklu cihazlar alabilirsiniz. Hareket sensoru de var.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

caner adanır
    marineros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 76

Wii nin orjinal oyun satışları durdu diye biliyorum.artık gelmiyor denildi bize.
    Ps3 kullanan birisi olarak
    1-evet var diye biliyorum.simülasyon oyunlarda kullanılıyor olması lazım.tv nin üstüne kamerası yerleştiriliyor ve bu şekilde hareketlerinizi kullanarak oyuna yansıtıyor.
    2-sahte oyun için kırdırmanız gerekli.ama bu defa da çevrimiçi oyunları oynayamazsınız.bu da bu konsolların ayrı bir zevki.
    3-bu şartların dahilinde ben ps4 derim.wii iyidir ama oyunun ekran çözünürlüğü ve ayrıntıları bakımından çok düşük seviyelerde olduğunu söyleyebilirim.en son ne oldu bilmiyorum.ama ps serisi görüntü ve gerçeklik olarak daha üst seviyededir.(bana göre

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

xbox 360 kullanıcı olarak söyliyim xbox 360 da pek çocukca oyun yok microsoft genellikle agır oyunlar fps yarış tarzı oyunlara agırlık veriyor ve 3k ışık hatasıda cabası çocugun elinde kalır ps3 korsan oyunlarda biraz ugraştırıyor sadece ama en azından daha zor bozuluyor birde japon malı çan çin cçon çocuk oyunu çok onda eglenceli oyunlarla zaman harcasın kerata xboxda kinnect var ama ps3 ü bilmiyorum

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ato

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

ps4 fiyat olarak pahalı geliyor ps3 alıcaz gibi peki her ps3 kırılabiliyor mu yani bendede ps3 var kırdırdım anladığım kadarıyla aletin sürücüsünü yanıltıyorlar başka bir yazılım yükleyip eğer bu her ps3 e oluyorsa onu alalım bir de hareket sensörü işini araştırayim de fiyatı ne kadar wii deki tenis falan oyananabiliyorsa çok iyi olur
    skoda yeti 1.4 tsı
    Opel insignia 1.6 T
    eski dizelci eski puntocu

Okan KÖYLÜ
    CesSpOoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 135

Ps3 Move desteklidir, kamera ve move kolları ile vücud hareketlerini kullanarak oyun oynarsın. Her Ps3 kırılmaz date kodları vardır (1a ve 1b kırılabilir)ona göre fabrika sürümü 3.55 in altında olanlar kırılabilir diye hatırlıyorum. ama yazılımı güncellenmiş bir cihazı downgrade etmek için içini açıp bir flasher bağlıyorlar, tavsiye etmem. onun yerine plus aboneliği yaparsanız zaten her ay yeni güzel bi oyun veriyor. hatta üyeliğinizi amerikadan yaparsanız ordaki store daha ucuz.
    bunun haricinde bazı farklı yöntemlerle de kırılabiliyor cobra ode çipler gibi ama çok sağlıklı değil diye hatırlıyorum yeni bir gelişme olmadıysa son 1 senede

xbox kinect desteklidir, kinect sensör başka bir aparata ihtiyaç duymadan sizi tanır ve hareketlerinizi çözümler. move dan çok daha keyiflidir, ikisinide kullanmış biri olarak benim şahsi fikrim elbette.
    x box ta FW ya da Jtag denilen işlemle ucuz oyun oynayabilirsiniz. FW li cihazda DL DVD ye yazdığınız oyunu oynayabilirsiniz, Jtag li cihazda HDD ye attığınız kalıp dosyalarını kullanabilirsiniz.

Not: PS4 almayacaksan sakın deneme : ) PS3 ünden soğuma
    Konu CesSpOoL tarafından (05/01/2015 Saat 09:24 ) değiştirilmiştir.
    Manzaraya Daldım Ses Çıkarma... Gerçek Can Sıkar Beni Uyandırma.. Ben Böyle Güzelim..

Mert Astan
    Software engineering Mert34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

ps3 ve xbox one kullanıcısı olarak xbox derim ben, xbox ta kinect ile daha eğlenceli oynarsınız aparat kullanmadan, xbox ın görüntü kalitesi daha yüksek oyunları daha ucuz orjinali tabi ama kırık cihaz alabilirsiniz hdd de 50 yeni oyun olan cihazlar satıyorlar o oyunlardan sıkılınca gider yeni attırırsınız yada ilginiz varsa kendiniz indirir aktarırsınız makineye. Yani kesinlikle xbox