7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Eft yapar iken dıkkat

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Standart Eft yapar iken dıkkat

Arkadaslar benım kıracım bank asyadakı hesabıma subat ayı kırasını herzamankı gıbı eft ıle yatırmıs para ondan cıkmıs ama benım hesapta yok 2 gundur yok kendısı makbuzu gonderdı subeye gıttım (bankasya 11:30 -13:30 arası Cuma gunleri Cuma namazından dolayı kapalıymıs) 11:32 de gıttım bankaya guvenlık kapatmıs kapıyı içeri almadı dama bagırıdm cagırdım kufrumu ettım,siz cumaya gıdıp sevap kazanacaksınız ben burada magdurmu olacam dıyede kızdım yoksa 1.5 saat bekle ısın yoksa sonra cepten haklı musterı hızm aradım ılk kez gıdıyorum subeye nereden bıleyım cuma namazından dolayı erken kapattıgınız dıye bagırdım cagırdım subeyı aradılar sube muduru dısarı geldı ıcerı soktu hesabı kontrol ettık hesaba gelen gıden yok.
    Daha sonra kendı subem ıle gorusmemde Subat 2011 de merkez bankası eft ıcın ıban numarası ve hesap sahıbının adının eksıksız noksansız yazılması sartını koymus ondan dolayı para subeme gelmıs ama ısım eksıklıgınden genel md.gerı gıtmıs oda merkez bakası ıle eft yı yapan kısıye ıade edılecekmıs fenalık geldı bugun kıracımın yazdıgı isim ise Zeynel Abıdın Karacan (1 yıldır aynı ısmı yazıyor) ama nufus cuzdanında İmam Zeynel Abıdın KARACAN yazıyor olay bu sız sız olun netten alısverıs yapar ıken aman ısme dıkkat edın yoksa ugrasıyorsunuz bır fıll .bıde cumaya bırakmayın ısınızı namaza denk gelmesın
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

imam efendi ne güzel ismin var ule ..

Paranı kurtarda zeynel gerisi mühim değil ,bana hesap no yanlış yazılmış diye 500 tl baskasının hesabına yatırılmış onu alamadım banka hiç bir sekilde karısamıyor, adamda ödemiyor hiç bir yaptırımıda yok ..

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benım kıracım bank asyadakı hesabıma subat ayı kırasını herzamankı gıbı eft ıle yatırmıs para ondan cıkmıs ama benım hesapta yok 2 gundur yok kendısı makbuzu gonderdı subeye gıttım (bankasya 11:30 -13:30 arası Cuma gunleri Cuma namazından dolayı kapalıymıs) 11:32 de gıttım bankaya guvenlık kapatmıs kapıyı içeri almadı dama bagırıdm cagırdım kufrumu ettım,siz cumaya gıdıp sevap kazanacaksınız ben burada magdurmu olacam dıyede kızdım yoksa 1.5 saat bekle ısın yoksa sonra cepten haklı musterı hızm aradım ılk kez gıdıyorum subeye nereden bıleyım cuma namazından dolayı erken kapattıgınız dıye bagırdım cagırdım subeyı aradılar sube muduru dısarı geldı ıcerı soktu hesabı kontrol ettık hesaba gelen gıden yok.
    Daha sonra kendı subem ıle gorusmemde Subat 2011 de merkez bankası eft ıcın ıban numarası ve hesap sahıbının adının eksıksız noksansız yazılması sartını koymus ondan dolayı para subeme gelmıs ama ısım eksıklıgınden genel md.gerı gıtmıs oda merkez bakası ıle eft yı yapan kısıye ıade edılecekmıs fenalık geldı bugun kıracımın yazdıgı isim ise Zeynel Abıdın Karacan (1 yıldır aynı ısmı yazıyor) ama nufus cuzdanında İmam Zeynel Abıdın KARACAN yazıyor olay bu sız sız olun netten alısverıs yapar ıken aman ısme dıkkat edın yoksa ugrasıyorsunuz bır fıll .bıde cumaya bırakmayın ısınızı namaza denk gelmesın
    Dün Vakıfbanktna eft yaptım ben de. ıban ve eksiksiz konusunda beni uyardı eftyi onaylamadan önce. Yaw senin isim İmammış. deseydin ya ben kıldırırım size namazı

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

İmam efendi komple kıldırsaydın şubeye namazı... Geçmiş olsun sorunu çözmüşsün...

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

şükür diyelim...
    TSİ Jetta.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

ben de internet bankacılığı kullanıyorum dikkat etmek lazım

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı WiSTaRiA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmam efendi komple kıldırsaydın şubeye namazı... Geçmiş olsun sorunu çözmüşsün...
    Yabı mıllet yemege gıdıyordur kesın 11::30 13:30 2 saat namazmı olur cuma namazı 15 dk kılınır .
    Ben daha ne cekecem bu ısmımden öss basvurusuna sıgmaz,üniv.formu almaz,bankayı ararım ısmın bırını soylerım yanlıs ısım derler sonra hepsını soylerım bana fenalık gelır,formda kısaltırım kımlıkte uzun gorunur ıspatlayana kadar habıre soru sorarlar mıllete 2 soru bana 5 soru oy oyy yapacam ısmı can oh ne rahat hayat
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"