Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 21 ile 37 arası

Konu: Lyoness Hakkinda Bildikleriniz

Şenol Çıracı
    Abarth Mjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 323

Alıntı starfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ femoli, ben 2 bçk ay önce üye oldum ve artık kazanmaya başladım!!
    Sana ilk başta dolandırıcıymşsın gibi yaklaşacaklar ya da dalga geçip seni kandırmışlar diyecekler bunlara hazırlıklı ol
    Ama bilmiyorlar ki hayatlarının fırsatını kaçırıyorlar..
    Bu kesinlikle saadet zinciri gibi birşey değil araştırınca anlayabilirler sadece.Patentli, tüv ve iso belgeleri olan, avrupa'da 22 ülkede işleyen,maliye bakalığından destekli tamamen yasal bir sistem.genel müdürlükleri İstanbul maya center'da..
    .her hafta seminerleri oluyor, aklına yatmayan gidip dinleyip kafasına takılan her türlü soruyu sorabilir.
    Şimdi bizimle dalga geçenler tv'de reklamlar başladığında yüzümüze bakamayacaklar unutma!!
    siteye yeni üye olup totalde 2 mesajınızın olması ve bunların Lyonness baslıgındaki 2 konuya yazmanız! ilginç..

2. Bu mesajı için 5 kişi Mjet'ye teşekkür etti:

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Alıntı mjet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siteye yeni üye olup totalde 2 mesajınızın olması ve bunların lyonness baslıgındaki 2 konuya yazmanız! Ilginç..
    +1654

exempl exempl
    exempl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

) arkadaşlar yanlış anlamayın siteye yeni üye olup burada bildiklerimi paylaşmam sizi yanıltmasın, sadece bu lyoness sistemini yanlış anlatan o kadar çok insan varki bunlar burada olduğundan da değil de ilgilenen arkadaşları birazdaha bilgilendirmek amacıyla burada yorum paylaşıyorum..

Öncelikle bilmelisinizki bu kart kesinlikle ücretsizdir.. ve dünyaca ünlü şirketlerle anlaşılmış ve bu kart kullanılmaktadır (Bp,Shell, Sony,Tommiy Hilfiger, Benetton, Nike, Pizza Hut, KFC, Burger King, BMW, binlerce vs. şirket ). Bu kartta insanlar nereden para kazanırlar? Kesinlikle birbirlerini kayıt ettikleri için değil , hiçkimseyi kaydetmesenizde yine kazanırsınız, birbirinizi kaydetmek sadece size daha fazla kazandırır, sonuçta kart ücretsiz olduğu için kimsede zarar etmez. Bu sistemde para, indirim anlaşması yapılan şirketlerin indimleri müşteriler (yani biz) arasında belirli bi sırayla dağıtılır yani para firmalardan alınır müşterilere dağıtılır. Sistem böyle olunca müşteri bu kartın geçtiği yerlerden alışveriş yapar, firmalar ise müşterin bu kartın hatrına geldikleri için bu kartın kendi mağazalarında geçmesini isterler, çünkü kart sahibi yaptığı alışverişin ücretini bi süre sonra geri alacaktır bilinçli tüketicidir. Mağaza ise; reklam için ayırdığı parayı mağazasında indirim olarak bu kartı kullananlara uygular.

Lyoness şirketi gücünü tüketiciden, parayı indirim anlaşması yaptığı şirketlerden alır ) ,
    Lyoness şuanda Türkiye'de 30.000 kişilik iş ekibi (iş ortağı olarak adlandırdığı)'ni kurmaktadır. Şu anda sisteme kayıt olan kişiler taban rakamı olarak 330,00-TL ile kayıtlarını yapmaktadırlar. Ancak bu ücret kesinikle kayıt ücreti değildir. Bu rakam kayıtlı kişiye 2.970,00-TL olarak geri dönecektir.
    Lyoness neden böyle bişeye ihtiyaç duymaktadır ?
    Lyoness girdiği ülkede, şirketler ile anlaşırken şöyle der " Benim kayıtlı 10 bin-20 bin üyem var bunları sana yönlendirebilirim ama bu kişilere indirim yapacaksın" bu anlaşma yapmaya çalıştığı şirkette " Tamam olur ama bu kişilerin benden alışveriş yapacağını nerden bileyim" der. Lyonesste " Benim üyelerim bana söz verdiler hatta söz vermekle kalmadılar 330,00-TL de avans yatırdılar" der. İşte bu 330,00-TL yi Lyoness, kayıtlı üye sayısı ve nakit gücüyle şirketleri anlaşma yapmaya zorlar. Yatırılan paraya asla dokunamaz, faize bile yatıramaz. Yapı Kredi bankasında bilgi alabilecekri tanıdıkları olan varsa sorabilir. Yani şöyle düşünün; bi konut kooperatifine katıldınız, kooperatifler aidat toplarlar ve kapı yaptırmak için kapıcı kapıcı gezerler en iyi fiyatı alabilmek için ve ceplerinde sizin yani kooperatif üyelerinin parası vardır. Nakit parayla kapıcıyla pazarlık etmek var birde cıscıbır gidip pazarlık etmek var değilmi.

Şunuda söylemek gerekir ki.. şuan kayıtlı üye sayısı 14.000 kişidir 10 günde 1.000 kişi kayıt yaptırmaktadır ve 30.000 kişiden sonra bu 330,00-TL hiç kimseden talep edilmeyecek, ve tv,radyo,gazetelerde ve bilbordlarda reklamlar başlıyacak, köşe başlarında bukartlar bedava dağıtılacak ve kartı çok kişiye dağıtmak daha kolay olacaktır. En önemli nokta ise kaydın 10 gün sürmesi, peki bu nedemek? en yakınlarınız siz kartı parasız alacam diye 10 gün beklerken onlar tanımadıkları kişilerden
    kartı almış olacaklar ve siz altınıza kayıt yapacak kimseyi bulamayacaksınız...

Birde size bi hesap yapayım siz bu kartı 100 kişiye ücretsiz dağıttınız diyelim, kartı kullanan kişi illaki harcama yapacak, mesela bir evin aylık gideri (gıda, mutfak, temizlik mad.) 400,00-TL tutsun, 100kişi x 400 TL=40.000-TL yapar bunun %0,5 i size gelir yani 200,00-TL, birde bu dağıttığnız 100 kişide en kötü ihtimalle 10 ar kişiye dağıtsın 100 kişi x 10kişi = 1.000 kişi yapar bunlarda aylık 400-TL harcasın ne yapar?
    1.000 kişi x 400-TL= 400.000-TL yapar bu paranında %0,5 i size gelsin yani 2.000-TL her ay cebinize gelen 2.000,00-TL.

arkadaşlar anlatabildiğim en kısa şekilde anlatmaya çalıştım, ama orjinal anlatım 2 saat sürer o da burda olamaz ) ilgilenen arkadaşlar en kısa zamanda bi seminere katılsınlar veya sorularınıza burdan elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Şenol Çıracı
    Abarth Mjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 323

silin şöyle reklam amaclı siteye girenleri

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

exempl exempl
    exempl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Yok

Petrol Ofisi'de sisteme eklendi bu arada..

Önder Karlıoğlu
    onder12d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Arkadaşlar kulaktan dolma bilgilerle kimsenin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.Ön yargıyı bir kenara bırakıp 2 saatinizi ayırın beraber seminere gidelim dinleyin.2 saatinizi kaybedersiniz ama ya mantıklı gelirse...İstanbul'dayım bu arada.
    Konu onder12d tarafından (22/04/2011 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Arkadaşlar size cok ilginc birşey söylüyüm googlede lyoness diye arattırdıgınızda ilk iki sayfada hic olumsuz yorumlara rastlanmıyor digeer sayfalara bakmadım. bir diger konu arastırdıgım forum topiclerde hemen hemen aynen bir yada iki mesajı olan kişiler hemen ovucu yazılar yazıyor. çok enteresan adamlar neti kontrol etmeye çalışıyorlar olumsuz yorumların onune gecmek istiyorlar. simdi gelde kıllanma. benim sahsi fikrim bu sistemden para kazanılmaz. femoli nne yaptın bilmyorum ama diger arkadas uye olmus kazanıyor mu bi sormak lazım. yani bunlar titan zinciri gibi birşey milleti boyle basit para kazanma vaadiyle kandırıyorlar bir haftada 4 bin lira gibi rakamlar teleffzu ediyorlar bu isstemede olan herkesin range roveri olması lazım. Bırakalım bu işleri

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

mustafa aslında mantıklı gelmişti çünkü bir para yatırma vs vs olayı yoktu , tamamen özverili çalışmayla para kazanılıyordu .. zmanında açtım konuyu baktım aman kendi işime yetişemiyorum bununlamı uğraşacam dedim bıraktım ..

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

bir karttan sözedililiyor. onu almakta ucretli onlar adına teminat ta deseler sonucta sen bir para veriyosun 4400 e kadar olan bir ucret 330 da v.erebliyorsun detaylı bildigmiz bir yanı yok ama sikayetvarda 5 tanemi ne sikayet var ucreti geri alma konusunda

adı soyadı
    demirçekirdek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

işiniz gücünüz yok mu

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Ali burası tartışma platforumu ,işi olanda olmayanda tartışabilir konuya dahil olabilir okumak istemezsen konuya girmezsin olur biter..

Tarik Cile
    mobilizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Konu Lyoness Deyip Geçmeyin.

LYONESS DAYANIŞMALI TÜKETİCİ TOPLULUĞU...
    DÜNYADA TÜKETİCİLERİN DAĞITACAĞI TEK İNDİRİM VE AVANTAJ KARTI,FİRMALARIN KARINA ORTAK OLUYORUZ,KFC VE PİZZA HUT İLE %25 ANLAŞTIK
    PİZZA HUT 100 TRİLYON CİRI YAPSIN BUNUN 25 TRİLYONU BİZİM
    TEKNOSA 100 TRİLYON CİRO YAPSIN BUNUN %7'Sİ 7 TRİLYONU BİZİM
    NEDEN BİZE BU İNDİRİMİ VERİYORLAR...
    BU KARTIN ARKADAŞLIK BONUSU VAR
    İŞ EKİBİ PRİMLERİ VAR
    FİRMALARIN KARINDAN GELİYOR BU PRİMLER.
    TEK BAŞINIZA GİDİN TEKNOSAYA %1 İNDİRİM ALIN DA GÖRELİM.
    GÖRÜŞMEK ÜZERE
    LYONESS

LYONESS KAYIT FORMU
    LYONESS UYE,MUSTERi,ORTAK,TEMSiLCi KAYIT VE BASVURU

abdulkadir sağdıç
    akadir74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok

Haber Bilgilendirme lyoness cebinizden çıkan para değil,geleceğe yapılan bir yatırımdır.

selamlar
    lyoness üyesiyim 65987 üye numaram var
    aslında 4 aydır bu konuyu araştırıyorum
    birkez seminere gittim bi *** anlamadım
    gösterişli slaytlar felan
    bir yaşlı kadın geldi anlattı anlattı gitti
    herkes hevesli görünüyordu
    ama kimler üye oldu bilmiyorum

baktım herkes 4400 tl verdirip üye yapmaya çalışıyor
    herkes kendi verdiği parayı arkadaşlarından çıkarmaya çalışıyor
    biri gelse deseki;ya arkadaşım ben 4400 tl para yatırdım bunu çıkarmma lazım senin gibi 4-5 kişi bulmam lazım dese
    bende al kardeş 500-600 tl beni sokma bu işe derim dürüst olsun canımı yesin

işin aslı şu;
    bu işe zaman ayırabilecekmisiniz,çevrenizde ikna kabiliyetiniz varmı
    evet ben gerekirse herkesle tek tke görüşürüm üye bulurum diyorsanız hakikaten gidip 4400 tl yatırıp premium üye olun
    yok kardeşim ben uğraşamam ama genede 6ay-1 yıllık sürede ihtiyacım olmayacak kenarda biraz aram var onunla sisteme gireyim
    ne getirirse kardır diyorsanız
    330-770-1540-2200 tl herhangi biri ile sisteme giriş yaparsınız

elbette parayı veren düdüğü çalar

birde para yatırıp gelir elde edemeyenler neden pişman oluyorlar
    üye olan kişi yanına dört üye buluyor tamam benim işim bitti.banane kardeşim diğerleride üye bulsunlar diyorlar
    yok öyle yağma
    hep bana hep bana yok
    şimdi ben aliyi üye yaptım(kaç tl ile sisteme girdği önemli değil)
    diğer üyeleride sırasıyla alinin velinin hasanın altına üye yapmalıyımki;
    piramit yavaş yavaş büyüsün
    bu için bir şema hazırlanmalı;

Sırasıyla bu piramit doldurulmalıdır.
    Bunun içinde bu işi takip edecek bir ekiple çalışılmalıdır.
    İşte üye yapan kişinin fonksiyonu burada başlıyor.sponsor dedikleri aslında sizi tavsiye eden ve üye yapan kişidir.sizi doğru pozisyona yönlendirmelidir.atıl durumda kenarda beklerseniz.hava alırsınız ve pişman olup bu sistemi herkese kötülersiniz.
    Maalesef üye yapmak için herkes değişik vaatlerde bulunuyor ,yok 3 ayda zengin olacan yok ayda 40000 tl alacan felan filan
    Oldu gözlerim doldu derler adama;
    Sistem tam anlamıyla hayata geçmediği için kimse tam olarak ne olacağını bilmiyor
    Elbette 330 tl verenler daha çok indirimlerden faydalanacak ve diğer üyelerden payına düşecek azıcık gelire razı olacaklar
    Premium denen kenarda aklına getirmeyeceği 4400 tl olan adamlar(anasını sattığımın dünyasında hep para parayı çekiyor) bu adamlar bu işin kaymağını yiyecekler;
    Çünkü bunlar eşe dosta kart dağıtacak ve dağıtılan kartlarla yapılacak alışverişlerden yattıkları yerde para alacaklar
    İşte kısaca bu sistemin türkçesi bu
    Bu 66000 üyenin içinde hepsi 4400 tl olanlar değil(aslında çok az bir ksımı galiba)işte bu premium üye sayısı belli bir sayını üzerine çıkınca sistem aktif olacak
    Şu anda alt yapı hazırlıkları yapılıyor
    Benim size tavsiyem şu;
    Devir kötü bir liranız olmazsa bakkal ekmek vermiyor,kimse kimse borç vermez para vermez,
    El oğlu akıl verir para vermez
    Bende size akıl vereyim;
    Kenarda kıyıda köşede 330-770 tl gibi paran varsa bu sisteme gir. Bankaya para yatırmış gibi düşün
    Aklınız takılan bir şey varsa sorularınız ve üyelik için lütfen iletişime geçiniz

akadir74@hotmail.com

lyoness üyesi olmak istemeyen sen misin ?
    yok abicim hemen üye oluyorum

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

şimdi reklamlar
    Keyif BMW'Dir...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

ulen simdi bişey diyecegm.konunun açıldığı zamandan bu zamana bir yıldan fazla olmuş. forumda 16 bn kişiden üye olan sanırım yok . adam orada yazmıs bedava satılacak falan hiakye abizcim bunlar. Kim havadan para veriyor memlekette.Uyanık olanlar cıkıyo abi bi sistem var yok söyle edeceksn yok böyle edecksin seni gumus sponsor yapcam yok altın yapacam derken elindeki 3 kurusa göz dikiyor arkadas. Madem suraya birisi yazsın bakalım bu sistemde 2700 lira olarak alacagımız parayı kac kisiyi kendimize üye eder ve ne akdarlık alısveris yaparsak bu parayı kazanacagız. Hey allahım ya

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

iyi yorumlar öne çıksın diye Kopyala yapıştır sistemi devam ediyolar iştee..

Egemen Gönül
    egmngnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Valla mehmet abi seminerine 1 kere katildim ama pek inandirici gelmedi ankara 4 arkadasim quesnet isine girdi fakat hepsi 5kurus kazanamadan geri birakti yok buyuk firnalar reklam vermeyip topluma kazandiriyormus felan o kadar buyuk firmalar gerizekalimi reklamlara o kadar para veriyolar anlattiklari mantik pk akillica gelmedi arkadaslarim para kazaniyorum fkat hesabimi gostermem yasak felan diyodu yani onlarda gosteremiyodu para kazanmalarina bir kanit ama katilip kazanan arkadaslarim varsa helal olsun afiyet bal seker olsun diyorum kimse kizmasin benim nacizane fikilerim ben aylikla esk gibi ckisip kazanmaya devam

Sayfa 2/2 İlkİlk 12