Sayfa 1/2 12 SonSon
38 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Aşk acısı...

İbrahim Gökhan Eroğlu
    igeroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Standart Aşk acısı...

Üniversite 3 te okuyorum 3 yıldır sevdiğim hergün katlanarak aşık oldugum kızın başka biriyle olduğunu öğrendim bugün. Bu yazıları yazarken bile elim ayagım zor tutuyor. Geriye kalan 1 yılda hergün onu görmek parça parça tüketecek beni. Allah bu durumda olanlara sabır versin.

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Aşk tek taraflı ise yapmış oldugunuz şey kendinize ihanettir en başta karşınızda sizin duygularınızdan haberi olmayan bir platonık kurban diyeceğim var. Bu gibi durumlarda çok kötü sonuçlarını yakın cevrenden görmüşümdür. Allah sabır versin güzin abla olmak istemem ama hayatta aşk tan başka olaylar da var kendinizi farklı bir alana yonlendirin beyninizi farklı ugraşlarla mesgul edin biliyorum zor ancak bunu yapabilmen de mümkün.

Aynı yollardan zamanında geçmiştim şunu çok iyi anladım. Herkes kendi aşkını sevgisini ve kendi içinde olup bitenleri farkında olmadan dünyanın en üstün şeyi imiş gibi algılar oysa ki milyonlarca sorun milyonlarca insanın yaşadıgı bir çok karmasık ilişki içerisinde sizin kendiniz için düşündüğünüz yüce şeylerin kıyaslamasını yaparsanız hem moral olarak gercekleri kıyaslamanız mumkun olacak hem de way be ben yine iyi durumdayım diyerek kendinize haksızlık yapmayacaksınız.

Aşk acısını bile bile cekmeyin üstelik bundan bihaber olan insan için değmez.
    Zaten bu düşünceler bir gün gelir kül olur gider anılarınızda anımsamayacağınız silik hatıralara döner.
    Geçmiş olsun halden anlayan biri olarak durumunuz için üzüldüm dostum.
    Konu narkoz30 tarafından (26/12/2010 Saat 08:45 ) değiştirilmiştir.

3. Bu mesajı için 3 kişi narkoz30'ye teşekkür etti:

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

5 yıl sonra aklına geldiğinde sadece güleceğine adım gibi eminim.. Hatta karşına öyle biri çıkarki 5 yıl sonra yada 3 yıl sonra aklına bile gelmeyebilir...
    Hakan abinin dediği gibi tek taraflı yani karşınızdaki nin haberi olmadan severek kendinize büyük ihanet etmişsiniz... Belki daha farklı olabilirdi..
    Üzülmeyin sizi kahreden şeylerde bile bir hayır vardır..
    BY Turbo SPORT 150 HP

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

3-4 yıl sonra kendine gülersinunut gitsin
    Konu izoci tarafından (26/12/2010 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.
    TSİ Jetta.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

zor bir durum.... allah sabır versin....

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

unut gitsin bence...senden kıymetli mi...

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Lise yıllarım geldi aklıma. Yanlız bende şu vardı çok mu seviyorum aşıkmı oldum !!! karşımdaki beni kabul etmeyecekmi ? sorun değil. gider ne geliyorsa aklıma söylerdim. Bana en fazla yapabileceği gülüp geçmektir yada hayır demektir
    Durumunuzu çokçok iyi de anlıyoru. Sevdiğiniz kişinin bir başkası ile ilgilenmesi üzücü bir olay. ama en fazla 1 sene çeklir bence ben geçen seneki arkadaşı unuttum adı neydi
    Artık Fiorinolu

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Alıntı SpyHunter33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lise yıllarım geldi aklıma. Yanlız bende şu vardı çok mu seviyorum aşıkmı oldum !!! karşımdaki beni kabul etmeyecekmi ? sorun değil. gider ne geliyorsa aklıma söylerdim. Bana en fazla yapabileceği gülüp geçmektir yada hayır demektir
    Durumunuzu çokçok iyi de anlıyoru. Sevdiğiniz kişinin bir başkası ile ilgilenmesi üzücü bir olay. ama en fazla 1 sene çeklir bence ben geçen seneki arkadaşı unuttum adı neydi
    döktürmüşsün yine
    TSİ Jetta.

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Vayyy ne kadar çok aşk doktorumuz varmış meğer

İbrahim gerçekten çok zor bir durum. Allah sabır versin. Merak ettiğim bu 3 yıl içinde duygularını hiç mi söylemedin? Uzakta kalmayı tercih etmek yerine gidip duygularını söyleseydin durum farklı olabilirdi. Bu saatten sonra arkadaşlarında dediği gibi hayatına yeni bir yol çizmen lazım. Geçip giden şeyler için üzülüp, kendi hayatını hiçe sayma.

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Alıntı igeroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversite 3 te okuyorum 3 yıldır sevdiğim hergün katlanarak aşık oldugum kızın başka biriyle olduğunu öğrendim bugün. Bu yazıları yazarken bile elim ayagım zor tutuyor. Geriye kalan 1 yılda hergün onu görmek parça parça tüketecek beni. Allah bu durumda olanlara sabır versin.
    şu durumun bir benzerinde ben de bulundum ama daha farklı bir şekilde.

Sana diyim,biraz acı olacak bu söylediklerim farkındayım,ama platonik aşk hiçbir şeye yaramaz kendine zarar vermekten başka.Ben,teklif ettikten sonra red cevabını beni okulda herkese rezil ederek veren insanla(hani insan diyorum kibarlık bende kalsın) 2 sene aynı sınıfta okudum,üstüne bir de arka sıramda yani.Ve her defasında laf dalaşına girebilecek kadar sinir stres yüklü bir ortam vardı.Hangisine katlanmayı tercih edersin dersen ikisi de birbirinden beter durumdur yani katlanılmaz.

Çokça denilen bir şey var zaten,klişeleşmiş bir durumdur bu,zaman bu işin ilacıdır geçer gider.Ancak bu ilacı doğru kullanmak da kesinlikle senin elinde.Ona karşı olan duygularını frenlemeyi ve yok etmeyi seçersen senin lehine olur,ama yok yaşatmayı seçersen senin aleyhine olur ve daha kötüye dahi gidebilir bu durum.Burada yapacağın tek şey senin için en iyisine karar vermen.Ama bu durumda ne yaptın diye sorarsan içimdeki sevgiyi nefretle nötralize ettim o insana karşı ve bu şekilde her şeyi içimde bitirdikten sonra konuşmaya başladım.Bu da 6 ayımı aldı gayet.

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

En Yakın Arkadaşı Veya Ev Arkadaşı İle Çıkmanı Tavsiye Ederim.

İbrahim Gökhan Eroğlu
    igeroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İbrahim gerçekten çok zor bir durum. Allah sabır versin. Merak ettiğim bu 3 yıl içinde duygularını hiç mi söylemedin? Uzakta kalmayı tercih etmek yerine gidip duygularını söyleseydin durum farklı olabilirdi. Bu saatten sonra arkadaşlarında dediği gibi hayatına yeni bir yol çizmen lazım. Geçip giden şeyler için üzülüp, kendi hayatını hiçe sayma.
    Hayır platonik degildim söylemiştim ama kabul etmemişti fakat kabul etmedikten sonra daha da çok yakınlaşmıştı 2 güne bir arardı mesela.. Hep umut vermişti ama dün öğrendiğimde yıkıldım. Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir derler ya artık öyle kör olucam aynı ortamda

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Hayır platonik degildim söylemiştim ama kabul etmemişti fakat kabul etmedikten sonra daha da çok yakınlaşmıştı 2 güne bir arardı mesela.. Hep umut vermişti ama dün öğrendiğimde yıkıldım. Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir derler ya artık öyle kör olucam aynı ortamda

İbrahim Kız Milletini Anlamak Zordur Ama Şunuda Unutmamak Lazım Erkek Aşka Daha Çabuk Meyillidir. O Arkadaş Görmüş Oysa Sen Aşık Olmuşsun Böyle Bir şey...

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Bu saatten sonra o mesefayi artık sen belirlemelisin İbrahim. Ne kadar zor olsada daha az diyaloğa girip, mümkün oldukça uzak kalmalısın. Farklı şeylerle ilgilenip, kafanı başka şeylerle meşgul etmende fayda var.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra o mesefayi artık sen belirlemelisin İbrahim. Ne kadar zor olsada daha az diyaloğa girip, mümkün oldukça uzak kalmalısın. Farklı şeylerle ilgilenip, kafanı başka şeylerle meşgul etmende fayda var.
    Yada Gidip Açılacaksın Açık Açık Konuşup İyice Depresyona Gireceksin Alacağın Cevaplar Karşısında.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Arkadasım sorunun ustesınden gelmen ıcın çözüm önerilerim
    1.Karsındakınden uzak dur yanı gorme ve gozukme
    2.Romantıik fılım ,muzık olaylarından uzak durup yanlız karma kı dusunmeyesın
    3.En kısa zamanda bır arkadas bul kız olsun onunla takıl arkadas olsandahıl takıl kafan dagılır
    4.Onun her zaman en kotu begenmedıgın yonlerını aklına getır
    Bırde dıger arkadasların dedıgı gıbı mız erkeler ne hıkmetse daha cok meyıllıyız abı bu ıste uzun zamandır konusmadısım bır arkadasım gecen gun facede yazdı eskı gunlerı yad ettık cok eglenıyorduk falan fılan bende unutmadım goruselım CANIM dedı telı verdı bende bıseyler var gıbı dusundum ıkı kez bulasım dedım oda kendı capında haklı sebeplerı vardı gelemedı gecen gunde sınemaya gıdelım dedım olabılır dedı sonra 2 kez bulusma 1 kez sınema olabılır dıyorsa demekkı ben yanlıs anladım aman bos ver dedım ne arıyom ne soruyom banane o arasın modundayım.
    Sen ona acıldıktan sonra sana yakınlasmak ıstemesı olabılırmı dıye kendısıne soru sorması veya baska bırılerıne bak ben yanlız degılım elını cabuk tut mesajıda olabılır ya kısacası unutmaya calısacaksın zor olsada yapacaksın kardesım sadece bıraz zaman .Bu arada artık kız mılletıne guvenmemeyı ogrenmelısın
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp Ahmet Bülbül
    abulbul08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 495

her işte bir hayır vardır bunu unutma

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

aşk acısı bir erkeği olgunlaştıracak en önemli olaylardan biridir...ALLAH sabır versin inş.buda geçer elbet...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İhsan ERTUĞ TURAN
    puntoturbom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66
    Edilen teşekkür: 57

.................=)

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

milyarlarca yıllık şu dünyada kız milletini kim anlamışki. Allah sabır versin kardeşim
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri