Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Aşk acısı...

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

ıkı bıra??

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Alıntı menesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşk acısı bir erkeği olgunlaştıracak en önemli olaylardan biridir...ALLAH sabır versin inş.buda geçer elbet...
    Kesinlikle doğru bir şey bu,%100 katılıyorum

Alıntı igeroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır platonik degildim söylemiştim ama kabul etmemişti fakat kabul etmedikten sonra daha da çok yakınlaşmıştı 2 güne bir arardı mesela.. Hep umut vermişti ama dün öğrendiğimde yıkıldım. Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir derler ya artık öyle kör olucam aynı ortamda
    hmm...işte bunu yapması hakikaten kötü olmuş.Neyse bundan sonra adımlarını dikkatli atarsın olur biter sonraki ilişkilerin için...

Zeynel abi çok güzel söylemiş hani önerilerini...Müzik konusunda seni kendine getirecek şeyler istersen yardımcı olabilirim.Elimin altında gerçekten büyük bir arşiv var ama tabi rock ve metal seversen...gerçi şöyle bir durum da var,ben lisedeki kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra kendimi çok fazla bu tarz müziğe sardım,tabi ki bu da kendime olan güveni geriye getirdi haberin olsun işe yarar

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Gökhan Eroğlu
    igeroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Faruk sağol kardeşim Rock metal cok fazla dinlemem ama hobilerime vericem kendimi başka türlü aklımdan cıkaramıyorum

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

resim çizebilirsin photoshop yapabilirsin
    TSİ Jetta.

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

HİTCH (aşk doktoru) diye bi film var will smith'in oynadığı izlemediysen onu izlemeni tavsiye ederim. bence elde edilmicek kadın yoktur edemeyen erkek vardır =)
    Konu samprik tarafından (26/12/2010 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

boşver hocam bak sen manisada oturuyomuşsun hemşerimsin bende celal bayarda okuyo biz toplantı düzenliyip kafa dağıtalım

Faruk İleri
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX

Alıntı igeroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk sağol kardeşim Rock metal cok fazla dinlemem ama hobilerime vericem kendimi başka türlü aklımdan cıkaramıyorum
    hah bak bu da olur kafanı boşaltmaya yarar hakikaten

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Faruk sen o cd'leri bana gönder ablacım. Benimde kafamı dağıtmaya ihtiyacım var iyi olur

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AYKUT kayseri
    agabey3838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 73

kardeş ne diyim ki şimdi üzüldüm diyebiliyorum ancak
    ilacı zaman ama bırak ayları, yılları saatler bile geçmiyor böyle durumlarda aylar nasıl geçecek
    böyle durumları kızlar daha kolay atlatıyor arkadaşlarına anlatıyor birlikte ağlıyor zırlıyor dertlerini paylaşıyorlar ammaaaaa gel gör ki erkek adam öyle değil hep içine atıyor
    yapacak bişe yok gerçek dostlarınla takıl hiç yalnız kalma

ÇİLEN ATAÇ
    cilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 CLN 23
    Edilen teşekkür: 348

!eğer anlarsa yada anlayabilirse O'na verilecek en güzel cevap görmemezlikten gelmek olacaktır..
    ama hersey bir yana her şer'de bir hayır vardır. belki çok daha kötü biri hatta hayatınızı alt üst edecek biri olacaktı hayatınızda ,fakat Allah 3 sene boyunca bu şekilde korudu sizi..
    Allah bunları unutturacak mutluluklar versin inşallah..

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

biz erkekler bi kızı reddetik mi çeker gideriz ordan ama kadınlar bu konuda............. hem red eder hem umut vermeye devam eder (sebebide ortada begenilmek hoşlarına gidiyor duygusal olduklarından ruhlarını besliyorlar böylece) size tavsiyem çivi çiviyi söker başka bi kız ile takılın göreceksiniz içiniz yenilenecek resmen

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Aşk'tan kimse ölmez bi zaman sonra batsada acıtmaz..takma kafana ömür çok kısa....

Faruk İleri
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk sen o cd'leri bana gönder ablacım. Benimde kafamı dağıtmaya ihtiyacım var iyi olur
    Yasemin ablacım 130-140 GB müzik dosyasını kaç tane CD ye sığdırabilirim direk olarak senden harici hard disk alsam daha iyi olacak

Ha yazdıklarımdan yollarım sana birkaç tanesini bolca dinlersin,ama söyleyeyim hız yaptırabilir keza yetişeceğim yere acele ediyorsam bu müzikler çok işime yarıyor

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

valla herkes bişeyler yazmış
    herkese saygım sonsuz
    bu aşk meşk olayını en dibinden yaşamış biri olarak sunu dıyebılırımkı

kım ne derse desın,ne onenırırse onersın sen yine bildiğini yapcaksın yine bildiğine inancaksın.Zaten tavsiyeyle,öğütle yön verilcek bişey olsa adı aşk olmazdı.İnsan kendini kaybettiği için,en büyük zaafını edindiği için,kendi kontrolünü kaybettiği için acı vermiyor mu aşk zaten?

neyse uzattım biraz zor bi durum ne diyim yara kapanır izi kalır,umarım izin ufak olur eğer gerçekten aşıksan....

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Herkes birilerine aşık olur ama hıç hesapta olmayan ayrılıklar yada olumsuz yanıtlar ınsanı elınden elma şekerı alınmıs cocuk gıbı huzune bogar.

Dün (yıllar öncesı) ki halım keşke bugün olabilseydi işte o zaman kaybettiklerim kazandıklarımdan cok daha az olur du. Kumar da böyle kazanırken herşey iyi kaybedince herşey kotudur.
    Bence kaybetme ile kazanma arasındakı duygusal dengeyı tam olarak kurdugunuzda ve bunu tum hayatınıza uygulamaya basladıgınızda ıste o zaman aşk meşk gıbı palavradan acılar sıze bos gelecektır.
    Çok yakışıklı bır arkadaşımla bu konuyu konustugumu anımsarım söyle demıstı : Guzel bır kızı 10 dakka ızlerım sonra yakınlasırım baktım guzel bır tepkı verıyor daha ılerı gıderım ve arkadaşlık kurarım ıs daha ılerı gıder çıkmalar baslar ıste cıkma sırasında kızın verecegı tepkı cok onemlıdır bır cok ınsan kızların tamam attım sepete havasında bır dusuncesı olur halbukı kızlar da ınsandır onların da sevgılı ve dost ıhtıyacları vardır. Kadınlar genelde erkek arkadas olmasını severler ama erkekler konusunda sevgılılık onlar ıcın cok secıcılık gerektırır mantık olarak bız erkekler cok fazlayız ve hepımız guzel kadın pesındeyız o yuzden bızım yerımıze gecmeyecek yerımızın doldurulmayacagı mantıgı bıze hep yanlıs yaptırıyor. En ıyı bız degılız en ıyı secıcılıktır kadının secmesıne ızın verıp ona saygı duymak en guzelı olacaktır. demişti.

Bız ne zannedersek zannedelım erkek olarak dar cerceveden bakıyoruz bır kız yuzumuze gülerse onu tavlarım havasına gırıyoruz halbukı kızlar zor degıl asıl zor erkeklerın mentalıtesını degıstırmekte yatıyor bız erkekler aslında cok duygusalız ama dar cerceveden duygusalız.
    Kadın erkek ılıskılerını evrensel boyutta gormemız lazım daha genıs acıyla ele almamız lazım ondan sonra dar acılara ınılebılır yanı bu artı eksılerı eleyerek kesın sonuclara gıdebılmek ıcın en onemlı sey.
    Kusura bakmayın yıne uzun yazdım ancak her kıza asık olunmaz asık olunacak kıza da oynamak gerek dedıgım gıbı genıs acıyla yaklasmak onemlı yoksa herkes bırılerıyle sevgılı olur ayrılır bunlar hayatta var evlıler de ayrılıyor o vakıt ayrılmayı beraberlık gıbı kabul etmelıyız evrende duygu denen sey bız ınsanlara ozel sadece bızlerde var olan bırsey degıl hayvanların da duygusu var ama mantık ve zaka suzgecınden gecmıyor bu dusunceler ınsan ıse karar verme yetısı olan bır canlıdır rabbım bızlerı guzel yaratmıs onumuze tum malzemeyı koymus tum sıkıntılar ve uzuntulerı ve bızlere atlatabılecek zekayı vermıs gerısı hıkaye.

Sevgılı arkadaşım kafandan atmak zor bılırım bızım zamanımızda bunları anlatabılecek bır ınternet bıle yoktu yanı bız kımselere pek anlatamazdık acı ceker dururduk bos seyler gercekten.
    Ha bır de şuna degınmeden edemeyecegım napolyon un unlu sozu var para para para
    Bir de bizim unluler var yuzune bakınca beş para etmeyecek insanlar bal gıbı kızlarla gezıp dolaşıp oynasıyorlar top magazınlerde cıkıyor hanı. Siz bir sorun mantıgınıza sızce onların yasadıgı gerçek bir ilişki mi menfaat ilişkisi mi?
    3-5 sene sonra ayrılanlar falan neyse lafı uzatmadan daha fazla gerçek anlamda aşk ancak sizi bulur sız onu bulamazsınız bu yuzden pek aramakla vakıt geçırmeyın zaman ıcerısınde yuzunu sıze gosterecektır.
    Saygılarımla.

Onur Yılmazer
    Kafa biDüny@ evolodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35½
    Edilen teşekkür: 742

ben hiç aşik olmadim zordur heralde
    Hem çekilmezim hem vazgeçilmez Allah başka dert vermesin

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Kısa ve net uzak dur o kızdan..

Yada soyle dövelım sevgılısını...

Bunlar boş işler...Zaten ondan sana yar olmazmıs arkadaşım...Belkı bakarsın kısa bı zamanda onu unutturan bırı cıkar karşına..Bir kız ıcın uzulmeye degmez...Gözyasına kurban olsun o senın
    I ' m c a p u l i n g . . .

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı farukileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasemin ablacım 130-140 GB müzik dosyasını kaç tane CD ye sığdırabilirim direk olarak senden harici hard disk alsam daha iyi olacak

Ha yazdıklarımdan yollarım sana birkaç tanesini bolca dinlersin,ama söyleyeyim hız yaptırabilir keza yetişeceğim yere acele ediyorsam bu müzikler çok işime yarıyor

Ben sana harici hdd göndereyim sen ona yüklersin o halde Faruk. Bir kaç tanesini yine de mail olarak alabilirim senden.
    Hız konusuna gelince zaten sınırları zorluyoruz bu parçalardan sonra cezalar tavan yapacak desene

Alıntı evolodi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hiç aşik olmadim zordur heralde
    Hehehhe sen kim aşk kim. Olsaydın şaşardık zaten

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri