Arkadaşlar Ses Getirecek Bir Eylem Planı Yapmış Bulunmaktayım. Birazdan Senaryosunu Sizlerle Paylaşacağım Yalnız Dikkatlice Okuyup Görüş Belirtiniz Konu Üzerinden Geyik Yapmaktansa Varım Veya Yokum Diyerek Cevaplarınızı Bekliyorum.

Varım Diyenlerin Sayısı Tatmin Edici Olursa Senaryo Hayat Geçirilecek. Ve Öncesi Bir Buluşma Organize Edip Detayları Birlikte Bölüşücez.

Senaryomuz Bir Akaryakıt İstasyonunda Geçicektir. Akaryakıt İstasyonunu Bir Düğün Salonu Gibi Hayal Edin Bir Grup Davetli Ve Davul Zurna Eşliğinde Düğün Konvoyunun Gelmesi Beklenmektedir. O Sırada Gelin Aracı Görünür Direksiyonda Gelin Bulunmaktadır Damat Ve Bir Kaç Arkadaşıda Aracı Benzinliğe Doğru İtmektedirler Peşinden 3 4 Araçlık Konvoyda Yine Aynı Şekilde İtmektedir. Ve Alkışlar Kopar İstasyona Girer Araçlar Davul Zurnaya Çalmaya Başlar Gelin Arabadan İner Damatta Peşinden Pompaların Ortasında Oynamaya Başlarlar Ve Tüm Davetliler Oyun Havasına Katılırlar Sonrasında Halaylar Çekilir. Sonra Takı Törenine Geçilir. İşin En Önemli Espirisi Burada Başlamaktadır Dikkat " TAKI TÖRENİ " Başlamıştır. Herkes Sıraya Girer Ve Ellerinde Bidonlarla ....

Örnek Veriyorum Damadın Babasından 5 Litre 97 Oktav Kurşunsuz Benzin Diye Bağırır Sunucu Alkış Kopar

Peşinden Gelinin Babasından 10 Litre Kırsal Mazot Diye Bağırır Sunucu Tekrar Alkış Kopar Ve Sonrasında Aynı Şekilde Diğer Misafirler Ellerinde Yağ Mazot Benzin V.s Gibi Yakıtları 0,50 ml Su Şişesinden Tutunda Bir Çay Bardağına Kadar Şeklinde tiye Alıcı Şekilde Hediyelerini Sunarlar.

Daha Sonra Düğün Pastası Gelir Pasta Benzin Pompası Şeklindedir Ve Altında "Dünyanın En Pahalı Düğünü Bu Düğündür" Bir Yazı Yazılır. Son Olarak Damat Aldığı Hediye Benzinleri Aracına Doldurur Ve Gelinle Birlikte Düğün Yerini Yani İstasyonu Terk Eder Ve Tam İstasyon Çıkışında Ne Tesadüftürki Benzin Yetmez Ve Araç Stop Eder Tüm Misafirler Aracı İtmek İçin Peşinden Koşarlar.

Eylem Bu Şekilde Son Bulacaktır Daha İnce Detaylarını Sitede Kabul Görürse Sizlerle Paylaşırım. Ama Ses Getireceği Konusunda Yüzde Yüz Garanti Veriyorum Basın Desteğini Hertürlü Sağlarım Ana Haberlerde Çıkacak Kalitede Bir Eylem Diye Düşünüyorum. Başımızıda Sıkıntıya Sokacak Bir Durum Yoktur.

Evet Sizlerin Yorum Ve Düşüncelerini Bekliyorum Destek Verip Gerçekten Katılabilecek Ve Bu Eylemi Hayata Getirecek Yürekli Arkadaşlar Kimler Görelim. Katılırım Deyipte Sonradan Kimse Orasını Burasını Sallamasın İyi Düşünün Varmısınız Yokmusunuz

.....BeNDeN Bu KaDaR.....