18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Nintendo wii :)

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Standart Nintendo wii :)

Geçenlerde medya markt de gözüme takılmıştı, küçük bir çocuk oynuyordu. Etiket de var ekranda kocaman 127 tl.. Tamam dedim alayım yarın oğlumun doğum gününe Meğerse oyun fiyatıymış o, 700 tlden bahsediliyor.. Değer mi acaba, nasıl bir oyundur bu ?

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Wii Çok sıkıcı yani bana göre PS göre atraksiyonlu oyunları var fakat belli süre sonra sıkıyor wii ama PS3 ten sıkılan görmedim ben sattım kurtuldum sizede hiç bulaşmamanızı dilerim

Geceler çabuk bitiyor onunla

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

bende alıcambu günlerde ama şöyle bir araştırdım PS3 daha mantıklı geliyor. yeni modellerinde 3d oynatıcıda mevcut. hemen hemen ikiside aynı fiyat.. zaten bu oyun konsollarını alınca değil oyun alırken kasıyorlar. oyunları biraz pahalı. ama benim tercihimde ps3 ten yana olacak. wii ps3 göre biraz vasat..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wii Çok sıkıcı yani bana göre PS göre atraksiyonlu oyunları var fakat belli süre sonra sıkıyor wii ama PS3 ten sıkılan görmedim ben sattım kurtuldum sizede hiç bulaşmamanızı dilerim

Geceler çabuk bitiyor onunla
    Aslında oyuna bağımlı bir hale gelmesinden de endişe etmiyor değilim, PSP'si de var evde. Bu wii değişik gelmişti bana biraz aslında..

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Cocugunuz kaç yaşında..Nice yıllara bu arada..

Bence oyuna hıcc bulaşmasın , vazgecmesı zor olur
    I ' m c a p u l i n g . . .

Ufuk Tukenmez
    Kör Cerrah exixiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    22 NC 346
    Edilen teşekkür: 227

Wii bir oyun konsoludur. Oyun içerisinde oyun gibi düşünün Wii'yi. Çünkü oyun oynarken spor yapabilir hatta eğlenebilirsiniz. Açıkçası Mehmet abinin dediğine katılmak zorundayım. Çünkü Wii oyunlarda tamamen kısıtlı. PS3 tamamen bir fenomen.

Wii çıktıktan sonra PlayStation'da kendini yavaş yavaş geliştirmeye başladı. Wii'nin konsolunda bulunan aparatın aynısını PS3 destekli PlayStation'da çıkardı.

Bunun üzerine Wii yerine PS3 alınması daha mantıklı. Çocuğunuzun yaşna göre kullanması değişir. Anlayan bir kişi kullanırsa PS3 üzerinde herşeyi yapabilirsiniz.

İnternet destekli olduğu için her platform üzerinde kullanabilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun. Nice yaşlara..

Rengi
    Yok

Teşekkür ederim

8 yaşında oğlum. Oyun tarzı bişey almaktan vazgeçtim

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

gülay öncelikle nice mutlu sağlıklı birliktelik içinde uzun ömürler dilerim..

çocuk psikiyatristi bir arkadaşımla konuşmamı aktarıyım size..
    ilkokul 5. sınıfa kadar oyun konsollarını almayın diyor bunların bağımlılık yaptığını ve temel eğitimde eksiklikler yarattığını söylüyor...
    hepimiz çok iyi biliriz temel eğitim ne kadar önemlidir.
    bilgisayar için söylediğide evinize almayın diyor iş yerinizde bulunanan laptop pc yi sadece hafta sonu için götürün cuma akşamı ve cumartesi kullandırın diyor..

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Teşekkür ederim..

Evet ben bu konuda çok kuralcıyım, bizde bilgisayar sadece hafta sonu kullanılır kendisi tarafından o da bir saat

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim..

Evet ben bu konuda çok kuralcıyım, bizde bilgisayar sadece hafta sonu kullanılır kendisi tarafından o da bir saat
    en iyisini yapıyorsunuz yoksa önüne geçilmez

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Hemen cevap yazayim hong kong da ps3 200 dolar nintendo wii 150 dolar ps2 100 dolar psp ise 150 dolar xbox360 4gb kineckt bundla 440 dolar bazi yerlerde ise 420 dolara kadar bulunuyor xbox 360 250 gb 300 dolar iphone 4 4g 850 dolar ipod 4g 32 gb ise 308 dolar civarlarinda satiliyor artik siz turk parasina cevirip ne kadar kaziklandigimizi ogrenin ha bu arada hong kong da vergi yok burasi vergi cenneti.

Simdi biri soracak benzin fiyatlari ne alemde orada diye???

Benzin fiyatlarini henuz bilmiyorum bir istasyona rastlayamadim rasladiklarim da uzaktaydi okuyamadim litre fiyatini.
    Eger shop da rastlayabilirsem bir tane daha kineckt almayi dusunuyorum. Bence en baba konsol xbox360 hem oyunlai da beles iyi bir yazilim attirabilirseniz slim versiyonu da kirilabiliyor hong kong da yeni xbox360 lari daha hackleyememisler bizim kadikoyde coktandir yapiyorlar diyorum bizdekiler hackli adamlar inanmiyorlar muhahaha.

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

benim kızım 4 yaşında pc başından oyundan alamıyorduk. bir oturuyordu kalkmak bilmiyordu.bıraktırmak mümkün degil aglıyor kıyameti koparıyordu. bilgisayarı çok güzel kullanmasını biliyor çok akıllı. olacak gibi degil izin verdim saatlerce oynadı artık baba gözlerim agrıyor dedi yok bişey olmaz oyna kızım dedim. 10güne yakın oynamıştır. sonra hiç açmıyor bile şimdi. bıktı çünki. okulda ki ögretmeni ne anlattım oda sizin yaptıgınızda degişik taktikmiş dedi. ama işe yaradı. her çocuk gibi bıktı sonunda...

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen cevap yazayim hong kong da ps3 200 dolar nintendo wii 150 dolar ps2 100 dolar psp ise 150 dolar xbox360 4gb kineckt bundla 440 dolar bazi yerlerde ise 420 dolara kadar bulunuyor xbox 360 250 gb 300 dolar iphone 4 4g 850 dolar ipod 4g 32 gb ise 308 dolar civarlarinda satiliyor artik siz turk parasina cevirip ne kadar kaziklandigimizi ogrenin ha bu arada hong kong da vergi yok burasi vergi cenneti.

Simdi biri soracak benzin fiyatlari ne alemde orada diye???

Benzin fiyatlarini henuz bilmiyorum bir istasyona rastlayamadim rasladiklarim da uzaktaydi okuyamadim litre fiyatini.
    Eger shop da rastlayabilirsem bir tane daha kineckt almayi dusunuyorum. Bence en baba konsol xbox360 hem oyunlai da beles iyi bir yazilim attirabilirseniz slim versiyonu da kirilabiliyor hong kong da yeni xbox360 lari daha hackleyememisler bizim kadikoyde coktandir yapiyorlar diyorum bizdekiler hackli adamlar inanmiyorlar muhahaha.
    Bütün araçlar elektriklimi , 10 gündür hiçmi benzin istasyonuna raslamadın

Bence oyun yerine bol bol kitap alın , Kitap okumak mantıklı düşünmeyi, cevap vermeyi, düzgün konuşmayı, ufku açmayı ve kendisini geliştirmeye yardımcı olacaktır ,

Ben kızımla bearaber her akşam hikaye kitabı olsun ,gazete olsun dergi olsun ben okurum o dinler , kızım okuma yazma öğrendiğinde o bana okuyacakmış ben çok yorgunmuşum dinlenecekmişim kızım 4 yaşına girecek..

16. Bu mesajı için 2 kişi femoli'ye teşekkür etti:

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

mehmet sana baba diyebilirmiyim

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün araçlar elektriklimi , 10 gündür hiçmi benzin istasyonuna raslamadın

Bence oyun yerine bol bol kitap alın , Kitap okumak mantıklı düşünmeyi, cevap vermeyi, düzgün konuşmayı, ufku açmayı ve kendisini geliştirmeye yardımcı olacaktır ,

Ben kızımla bearaber her akşam hikaye kitabı olsun ,gazete olsun dergi olsun ben okurum o dinler , kızım okuma yazma öğrendiğinde o bana okuyacakmış ben çok yorgunmuşum dinlenecekmişim kızım 4 yaşına girecek..
    iyi de ben cindeyim cince kitabi ne yapayim evde her ay aldigim ve okunmak icin sira bekleyen kitabim var ayrica ben oyun sektorunde calisiyorum isim geregi konsol ticareti yaparim ama lafiniz benden disari ise diger arkadaslara elbette kitap tavsiyelerim olur mesela TAKUNYALI FUHRER guzel alin derim.

Adınızı düzgün giriniz. Soyadınzı düzgün giriniz.
    Arma otomotiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Wii ps'den sıkılanlar için ideal
    Konu Scottie tarafından (22/12/2010 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: font değiştirildi.
    .

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

PS3 al peste kapışırsınız
    TSİ Jetta.

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı ademtahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet sana baba diyebilirmiyim
    Sen bana ben sana olmami .

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de ben cindeyim cince kitabi ne yapayim evde her ay aldigim ve okunmak icin sira bekleyen kitabim var ayrica ben oyun sektorunde calisiyorum isim geregi konsol ticareti yaparim ama lafiniz benden disari ise diger arkadaslara elbette kitap tavsiyelerim olur mesela TAKUNYALI FUHRER guzel alin derim.
    İyide ben sana sadece ustteki satiri soylemistim altta yazanlar ya aitti sen orda china kitabini ne yapcan getirebilirsen htc desire getir burada ufaklari var biyukleri yok