Sonuçlar: Tatil için hangi bölgeyi tercih edersiniz?

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Antalya

9 40.91%
  • Bodrum

5 22.73%
  • Fethiye

6 27.27%
  • Kuşadası

1 4.55%
  • Yurtdışı

1 4.55%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: 2010 tatil keyfi

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

valla ben geçen yaz puntomu yeni almıştım. Düğünümü yaptıktan sonra ver elini Bozcaada, İzmir Alaçatı+Çeşme, Bodrum... Dönüşte de bi Cunda yaptık.. Harikaydı.

Özellikle Bodrum'u herkese tavsiye ederim.. Her bütçeye tatil ve konaklama imkanı var.

Biraz sessizlik ve temiz deniz istiyorsanız Saroz'a bekleriz. Keşan'a bağlı Erikli-Yayla-Gökçetepe Maris için konaklama imkanlarına dair bilgi ve tavsiye isterseniz bi mesaj atın yeter...

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

antalya side tarflarında diye hatırlıyorum paloma beach 4 yıldız ideal guzel bir otel ust katlardan oda almak sartıyla kalınabilir
    yine side de aydınbey kings palace oteli var gecen temmuzda gunluk 126 liraya kalmıstım yeni bir otel herseyi ile güzel
    alvadonna hotel cogunlugun rus oldugu br otel aile ile gidilmeyecek bir otel bekar gidilse daha iyi olur herseyi ile güzel yalnız cok yabancı oldugu icn animasyonlar yabancılara yönelik ama yinede güzel en guzelide iki adet anahtar vermeleri cocugu odaya bıraktıgında klimayı ayarlayıp gdebiliyorsun

aslında deginmek istedigim diger bir konu erken rezervasyon. simdi erken rezevasyonları inceledigimde gecen sene ile aynı fiyatlarla karsıalsıyoruz. isterseniz simdiki fiyatları kaydedin sezonda tekrar fiyat arastırması yapın cok yakın cıkacaktır.
    yuzde 40 falanhikaye ama mayıs sonu haziran bası gderseniz biraz cazip oluyor iste

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben geçen yaz puntomu yeni almıştım. Düğünümü yaptıktan sonra ver elini Bozcaada, İzmir Alaçatı+Çeşme, Bodrum... Dönüşte de bi Cunda yaptık.. Harikaydı.

Özellikle Bodrum'u herkese tavsiye ederim.. Her bütçeye tatil ve konaklama imkanı var.

Biraz sessizlik ve temiz deniz istiyorsanız Saroz'a bekleriz. Keşan'a bağlı Erikli-Yayla-Gökçetepe Maris için konaklama imkanlarına dair bilgi ve tavsiye isterseniz bi mesaj atın yeter...

sertaç önceki sene erikli merkezde bir iki katlı villa tutmuştuk haftalık 600 tl ye dayalı döşeli çok hoşumuza gitti
    hatta tuttuğumuz şahsın adıda belki tanırsın (hakkı konu )
    erikli yi sırf denizi için bile herkese tavsiye ederim böyle bir deniz fethiye ölüdenizden sonra hiç bir yerde yok

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sertaç önceki sene erikli merkezde bir iki katlı villa tutmuştuk haftalık 600 tl ye dayalı döşeli çok hoşumuza gitti
    hatta tuttuğumuz şahsın adıda belki tanırsın (hakkı konu )
    erikli yi sırf denizi için bile herkese tavsiye ederim böyle bir deniz fethiye ölüdenizden sonra hiç bir yerde yok
    Tanımam mı.. Kendileri emlakçılık yaparlar... Daha uygun fiyatlı yerler de var.. Ben de erikli de büyüdüm ama artık fazla gidemiyorum...Yazları 10 gün kadar ancak... Şimdilerde Maris te takılıyorum, zıpkına başladım.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanımam mı.. Kendileri emlakçılık yaparlar... Daha uygun fiyatlı yerler de var.. Ben de erikli de büyüdüm ama artık fazla gidemiyorum...Yazları 10 gün kadar ancak... Şimdilerde Maris te takılıyorum, zıpkına başladım.

bu yaz ayarlarsan mutlaka gelirim fiyatı uygun olsun ama
    zaten o hakkı abinin bana bir kazığı var onuda bulmam lazım orada
    ölecek 80 yaşına geldi hala adam satıyo

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Merhaba arkadaşlar oteli bulacak gibiyim yardımlarınız için teşekkürler ve gerçekten bugüne kadar herkez benim kadar tatillerde eylenmiş ben bazı anılarımı yazamıyorum malum evlendik bazen yengenizde görüyor formu o yüzden susuyorum siz anlayın işte artık saygılar hepinize arkadaşlar...
    Eylemlerim devam edecek...

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar oteli bulacak gibiyim yardımlarınız için teşekkürler ve gerçekten bugüne kadar herkez benim kadar tatillerde eylenmiş ben bazı anılarımı yazamıyorum malum evlendik bazen yengenizde görüyor formu o yüzden susuyorum siz anlayın işte artık saygılar hepinize arkadaşlar...
    Eylemlerim devam edecek...
    Ahaha bu güzel oldu işte :=)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12