18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Bağcılar Endüstri Meslek Lisesi-Fiat Laboratuvarı

Furkan Aras Alağaç
    Staje-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 31

Standart Bağcılar Endüstri Meslek Lisesi-Fiat Laboratuvarı

Merhabalar arkadaşlar.Bazı üyelerimiz bilirler belki; ''Bağcılar Endüstri Meslek Lisesi-Motorlu Araçlar Bölümü-Fiat Labaratuvarı öqrencisiyim.Facebook grubumuz var.Linkleri buraya paylaşacaqım,umarım bi problem olmaz. Sizleride grubumuza bekleriz.

Keyifli forumlar.

Grup; https://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=ts&gid=253970011514

Hayran Sayfamız; https://www.facebook.com/pages/IstanbulBagcilar/Bagcilar-Endustri-Meslek-Lisesi-Fiat-Labaratuvari/230819599310?ref=ts

Paylaşımlarımız ( Resim,Video vs) Hayran Sayfamız da yapılmaktadır.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Sök tak motoru olarak 90 hp lik 2 tane motor var demi geçen yaz serviste görmüştüm paletlerin üzerinde duruyordu

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Bağcılar Güzide Semtlerimizden biridir kanal D ve Milliyet Hürriyet Posta Gazeteleri ve Otocenter İstoç gibi büyük alışveriş yerleri ile İKEA ve Forum istanbul a yakınlığı ile tanınır. Ortaokulu da Bağcılar Lisesinde bitirmiş biri olarak. Doğudan çok göç alsada sorunlu bir sent olmaktan kurtulamayan bu semtimiz de uzun yıllardır bir meslek lisesi var ki o lise de eğitim görenlerin hayatı piyango vurmuşçasına değişiyor Furkan arkadaşım değerini bil oldukça güzel bir lisedir. Bende Halkalıda oturuyorum bölgeye çok yakın e haftada en az 1 gün sizin okulun oradan geçiyorum güneşli yolu üzerinde.

Sana başarılar dilerim. Hayatında işsizlik nedir pek bilmeyeceksin.

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Bilmiyordum o okulu.Ne güzel işalalh ilerlerde çok çok iyi teknolojiyle üretilmiş motorları yaarsınız.

DENİZ YURTSEVEN
    erkaymis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 89

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bağcılar güzide semtlerimizden biridir kanal d ve milliyet hürriyet posta gazeteleri ve otocenter istoç gibi büyük alışveriş yerleri ile ikea ve forum istanbul a yakınlığı ile tanınır. Ortaokulu da bağcılar lisesinde bitirmiş biri olarak. Doğudan çok göç alsada sorunlu bir sent olmaktan kurtulamayan bu semtimiz de uzun yıllardır bir meslek lisesi var ki o lise de eğitim görenlerin hayatı piyango vurmuşçasına değişiyor furkan arkadaşım değerini bil oldukça güzel bir lisedir. Bende halkalıda oturuyorum bölgeye çok yakın e haftada en az 1 gün sizin okulun oradan geçiyorum güneşli yolu üzerinde.

Sana başarılar dilerim. Hayatında işsizlik nedir pek bilmeyeceksin.
    hem güzide hemde sorunlu bir semt nasil oluyor bunu çözemedim hakan bey .doğudan göç almasi sizi neden bu kadar rahatsiz etti kaldi ki istanbulun hangi semtinde göç yok sizin gibi kültürlü birinin hala doğu bati ayrimi yapmasi beni çok şaşirtti .ben bağcilar güzel bir semt demiyorum ama bende yillardir m.bey oturuyor ve çalişiyorum bence halkalidan farksiz değil

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı erkaymis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem güzide hemde sorunlu bir semt nasil oluyor bunu çözemedim hakan bey .doğudan göç almasi sizi neden bu kadar rahatsiz etti kaldi ki istanbulun hangi semtinde göç yok sizin gibi kültürlü birinin hala doğu bati ayrimi yapmasi beni çok şaşirtti .ben bağcilar güzel bir semt demiyorum ama bende yillardir m.bey oturuyor ve çalişiyorum bence halkalidan farksiz değil
    Sondaki gülme efekti güzide semtimizden sonra gelecekti. yanlış olmuş espri açısından bakın doğu batı farkını her zaman net olarak gazetelerin 3. sayfalarındaki haberlere bakarak anlayabilirsiniz. Hayatımın 14 yılı o semtte geçti neler var neler anlatsam roman olur en iyisi fazla kurcalamamak doğulu arkadaşlarımız da olayın farkında ama elden bişey gelmiyor ne yazık ki Cem Yılmazın dediği gibi eğitim şart. Allah devletimize güç ve imkan versin insanlar eğitilsin falan filan...
    Halkalıdayım merkezde geldiniz mi bilmiyorum bağcılardan çok farklıdır.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

gereksiz tartışmalara son verip konumuza dönersek sevinirz arkadaşlar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

DENİZ YURTSEVEN
    erkaymis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 89

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gereksiz tartışmalara son verip konumuza dönersek sevinirz arkadaşlar

konunun gerekli olup olmadığını ancak tartışanlar karar verebilir kaldı ki tartışmalık bir durumda yok !uyarılarınız için teşekkürler

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı erkaymis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konunun gerekli olup olmadığını ancak tartışanlar karar verebilir kaldı ki tartışmalık bir durumda yok !uyarılarınız için teşekkürler

sevgili deniz
    tartığınız şey bu açılan konunun içinde gereksiz
    sizde hak verirsiniz ki konuyla alakası olmayan mesajlar konuyu açan üyemize karşı da saygısızlıktır
    benim yazdığım uyarı değil tavsiyedir
    teşekkürler

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

10. Bu mesajı için 6 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Evet hak veriyorum ancak tartışmadan da forum olmaz gereksiz tartışmayı minimuma indirmek için yazılan yazılardaki espri unsurlarını fazlacaciddiye almamak gerekir. Herkes biliyor ki Ülkedeki din dil ırk bölge ayrımcılığı çok kötü birşeydir ve bilinçli olarak yapanlar daima suçlu durumuna düşmüşlerdir. Ufacık bir hatam var ise de konu kirliliği açısından yorumumdan dolayı özür dilerim.
    Yapığım yorum geldiğim semt hakkındaydı bir insanın iyi kötü anıları daima hatırlaması ve paylaşması gerektiğine inanırım kırıcı olmadan yapmak lazım Ben bağcılar güzide derken oraya yapılan yatırım ve iş olanakları ve şehrin merkezi geçiş noktalarndan biri olması ve hemen hemen her güm yakın veya cıvarlarından bu semtin geçmek zorunda olduğum için yazmıştım. Bağcılardaki insanları kötülemek ve aşşağılamak için değil elbette ama doğudan en çok göç alan yer yine bir burası bir sultanbeylidir. Bu sadece benim görüşüm sorgulamak ve sınamak yaşama şekillerini bilmek ve onları doğru yorumlamaktan geçer her daim iyi - kötü ayırımına göre duygusal yorum yapmak baş ağrıtır. O yüzden yazdıklarımdan dolayı tamamen savunmakla birlikte gücüne giden arkadaşlarımızdan ve tüm bölge halkından özür dilerim.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hak veriyorum ancak tartışmadan da forum olmaz gereksiz tartışmayı minimuma indirmek için yazılan yazılardaki espri unsurlarını fazlacaciddiye almamak gerekir. Herkes biliyor ki Ülkedeki din dil ırk bölge ayrımcılığı çok kötü birşeydir ve bilinçli olarak yapanlar daima suçlu durumuna düşmüşlerdir. Ufacık bir hatam var ise de konu kirliliği açısından yorumumdan dolayı özür dilerim.
    Yapığım yorum geldiğim semt hakkındaydı bir insanın iyi kötü anıları daima hatırlaması ve paylaşması gerektiğine inanırım kırıcı olmadan yapmak lazım Ben bağcılar güzide derken oraya yapılan yatırım ve iş olanakları ve şehrin merkezi geçiş noktalarndan biri olması ve hemen hemen her güm yakın veya cıvarlarından bu semtin geçmek zorunda olduğum için yazmıştım. Bağcılardaki insanları kötülemek ve aşşağılamak için değil elbette ama doğudan en çok göç alan yer yine bir burası bir sultanbeylidir. Bu sadece benim görüşüm sorgulamak ve sınamak yaşama şekillerini bilmek ve onları doğru yorumlamaktan geçer her daim iyi - kötü ayırımına göre duygusal yorum yapmak baş ağrıtır. O yüzden yazdıklarımdan dolayı tamamen savunmakla birlikte gücüne giden arkadaşlarımızdan ve tüm bölge halkından özür dilerim.

sağ duyulu yorumunuzdan dolayı bende size teşekkür ederim

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Furkan Aras Alağaç
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sök tak motoru olarak 90 hp lik 2 tane motor var demi geçen yaz serviste görmüştüm paletlerin üzerinde duruyordu

Evet bizim okulda var.
    Bende işsiz kalacaqımı zannetmiyorum İnşallah öyLe olur

Bağcılar yerine göre güzide denenebilir.İstanbul'un en kalabalık ilçesi Bağcılar.1.5 Milyon insan yaşıyor.Kimi yerleri güzel,kimi yerleri sakat. Her yer aynı gerçi pek fark yok.

Ayrıca tatsız geriLmeyi giderdiğiniz için teşekkür ederim.

grubumuza bekliyorum dedim hayran sayfamıza da ama hiç biriniz gelmemişsiniz?

Alıntı KaGaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyordum o okulu.Ne güzel işalalh ilerlerde çok çok iyi teknolojiyle üretilmiş motorları yaarsınız.

İnşallah,güzel günler göreceğiz
    Konu erdiyilmaz tarafından (09/01/2010 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlariniz birlestirilmistir.

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Bence de gereksiz bir tartışma olmuş, tartışanlar tartışmalarını uluorta yaparlarsa biz de gerekli olup olmadığı hakkında yorum yapabiliriz doğal olarak, Furkan kardeşim kusura bakma, eğitim hayatında başarılar diliyorum. Umarım ülkemizin kendi kaynaklarıyla tamamen yerli teknoloji ve markayla araç üretmesine katkın olur.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Furkan Aras Alağaç
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de gereksiz bir tartışma olmuş, tartışanlar tartışmalarını uluorta yaparlarsa biz de gerekli olup olmadığı hakkında yorum yapabiliriz doğal olarak, Furkan kardeşim kusura bakma, eğitim hayatında başarılar diliyorum. Umarım ülkemizin kendi kaynaklarıyla tamamen yerli teknoloji ve markayla araç üretmesine katkın olur.
    İnşalah abim,saolasın.Hele ki ''Devrim Arabaları'' filmini izledikten sonra yerli otomobili yapma istediğimde arttı diyebilirim.Neden omasın ki?

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Benzini unutmayın da!
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzini unutmayın da!
    yok serdar yeni nesil suyla çalışanını icat edecek iyişallah

Furkan Aras Alağaç
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Arabayı yapalımda benzin problem olmaz diyeceğim ama o zamana kadar benzin kalır mı orası meçhul

Hydrojen'li olacak arabamız

Furkan Aras Alağaç
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Güncel