Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
95 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: ::.. Gps Navigasyon Sistemleri Hakkında..::

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de uzun zamandir arastiriyorum.

Navitech NAV-P200B ile Next YE-G 708 modeli arasinda kaldim. Kisaca ozelliklerini karsilastirirsak;

Navitech NAV-P200B
    01.01.2011 Yilina kadar ucretsiz harita guncelleme
    4.3" Dokunmatik ekran
    Bluetooth kiti ile hands telefon ve multimedia
    Centrality A3 372Mhz Islemci
    Win CE 5.0 Core
    1GB Flash ROM, 64Mb SD-Ram
    Fiyati: ~360 TL (Kdv Dahil)

Next YE-G 708
    01.01.2013 Yilina kadar harita guncellemeleri ucretsiz
    4.3" Lg-Philips Dokunmatik Ekran
    Bluetooth yok.
    Samsung S3 400Mhz Islemci
    Win CE 5.0 Core
    1GB Flash ROM, 64Mb SD-Ram
    Fiyati: ~398 TL (Kdv Dahil)

Ikisi de IGO8 tabanli birinde multimedya olanaklari genis, digerinde harita guncelleme suresi daha uzun. Benim tercihim gorunum ve fiyat performans orani bakimindan navitech'e kayiyor.
    Erdican navitech te düşündüğüm gps lerin içinde ama iglo8 kullanmıyor navturk kullanıyor.. Özellikleri next egöre çok gelişmiş ama söylenene göre sadece sokak buluyor kapı no özürlülüğü varmış yorumlarda öyle deniliyor birde türkçe konuşmalarında biraz anlaşmasızlık var ...

Ama navitech biraz daha araştıracağım

Mio çok güzel ama fiyatıda çok güzel be zaferim

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yuce Tekol
    tklx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 27

Bildigim kadariyla navitech de igo8+Basarsoft'a gecti, ama arastirip emin olmakta fayda var.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

acil
    mio c220 hakkında bilgisi olan kullanan var mı???
    hepsiburada bazı üyelerine indirim yapmış 250 TL şuanda ne kadar geçerli bilmiyorum.

not: bu fiyata birden fazla alabiliyorum isteyen varsa irtibata geçebilir.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yaşar k.
    GP61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 53

bende next 708 sahibiyim eğer görüntüsü sizi çok rahatsız etmiyorsa alın keyfinize bakın ürünün desteği çok iyi...
    renginden dolayı bende şikayetimi bildirmiştim piyasada hep aynı renklerde nav. cihazları old. için böyle bir seçim yapmışlar

hakan alpaslan
    palombaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 93

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acil
    hepsiburada bazı üyelerine indirim yapmış 250 TL şuanda ne kadar geçerli bilmiyorum.

hızlıca forumarda okudum da genelde cok ıyı ama pahalı dıyorlar , 420tl den ucuza görmedim.
    250 ye alabiliyorsan cok iyiymiş.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

sabahtan beri bende bakıyorum ama tatmin edici bilgiye ulaşamadım.

igo8 veya 8.3 yüklenebiliyomuş ancak rom yetersiz olduğundan bazen hata veriyomuş bu sorun olmasa almıştım şimdiye
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Valla Ozan 3.5 inç biraz kullanışsız olabilir, bunu dikkate almak lazım. Ben 3.2 inç tel ekranı ile zorlanıyorum. Daha önce 2.8 inç ile İgo kullanmıştım PPC'de, o da sıkıntı yaratıyordu. Minimum 4.3 inç olmalı bana göre, hatta o bile küçük

Bir ara abartıp, 12.1 inç laptopa harici GPS modülünü Bt ile bağlayıp öyle navigasyon yapmıştım, süperdi. Ama koyacak yer bulmakta zorlanıyordum

Bu arada hb.com aynı indirimi bana da yapmış
    Konu civcivx tarafından (18/04/2009 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

simdi bende gordum 249tl diyor size ozel alıyım mı femolim senin yerine
    StrucTuraL EngiNeeR

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

vazgeçtim gibi Cem abi en çok düşündüren noktalardan birine değinmişsin ))

ekran küçüklüğü ve yazılımın kötü olması biraraya gelince çokta cazip olmuyo

bu arada femoli navitech almış
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Miodaki indirimi ben de gördüm.Bu ürünle ilgili yorumda harita hala güncellenmedi diyor.Bence ekran boyutu önemli değil de haritada sıkıntı varsa o kötü.Mio bence en iyi markalardan...

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Arkadaşlar geçen hafta garmin 200 w aldım ismi lazım diğil bir yerden 3 gün kullandım ..

Kullanımı çok güzel çok basit cadde sokak kapı nosuna kadar girebiliyorsunuz saniyeler içinde uyduyu bulup yakalıyor ,Ama harita başar soft değil harit a navtürk (bunun da başarsoft sağlıyormuş ) Ama başarsoftun kendi haritasına göre garmindeki biraz daha kötü.. Seslendirme çok kötü Adaya gir soldan çık, Sol yanla İlerle ,Addaya gir rampa sağ , yani garmin güzel ama ıgo8 ve başarı kullanmadıkca kötü ...

Navitech nav 200b

Cihazı 5 gün önce aldım multimedia özellikli bluetooth var bunlar extralar Ama iş navigasyona gelince ,adres bilgilerini girmekte zorlanıyorsunuz sadece cadde giriyorsunuz bazı yerlerde kapı no giremiyorsunuz ,yani arayacağınız yer ivedik organize sanayi ise hapı yuttunuz ivedik yazıyorsunuz hepsi bu geri kalan adresi ekrandan siz bulup işaretlemek zorundasınız onuda biliyorsanız Yani cok enteresan bir navi .. Ama şunu söyleyebilirim en mükemmel harita seslendirme navitechde yollar tam çizimli 5 gün önce garmin ile gittiğim kavşaklar navi de çok daha ayrıntılı gözüküyor yani hangi kavşak hangi dönemeç diye kendinizi zorlamıyorsunuz.. Dün izmite gittim gerçekten harika yol tarifi yaptı multimedia biraz problemli çalışıyor yanlız problem cihazdamı yoksa yüklemem yaptığım sd card damı onu çözemedim

İki cihaz arasında navitec diyebilirim hem özellik hem harita hem seslendirme konusunda çok üstün umarım şu adres bulmada cadde sokak olayınıda çözerler sitelerini inceliyorum bazı zamanlarda yazılımı güncelliyorlar.. Düzelteceklerine eminim çünkü herkes bundan şikayetci ....

Ekran olarak 4,3 derim kesinlikle çünkü diğerlerinde dikkat verme daha fazla olduğundan kaza riskini fazla cana artırıyor 4,3 bu konuda en ideal olanı ....

Bu arada navitech de bayan seslerini değiştirebiliyorsunuz mesela sibelin sesi hoşunuza gittiyse onu sinemin sesi hoşunuza gittiyse sinemi secebiliyorsunuz ... Sibel hoş bu arada

Valla mio ya bakmayın derim yinede siz bilirsiniz .. ama alacak arkadaşlara önerim mutlaka yazılımı ıgo8 haritada başarsoft olmalı geri kalan özellikler boş ......

16. Bu mesajı için 4 kişi femoli'ye teşekkür etti:

cagatay gul
    cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    45 HC 645
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acil

yorumlarda kimse memnun değil o cihazdan ben N78 aldım garmin yükledim harita olaarak da oldukca memnunum manisa da bile en güncel adresleri bulmak mümkün. neden ayrıca navigasyona para vereyim ki.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur poyraz
    TıRSıK FaRe :) poyraz_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26 TZ 855
    Edilen teşekkür: 73

Alıntı cartman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumlarda kimse memnun değil o cihazdan ben N78 aldım garmin yükledim harita olaarak da oldukca memnunum manisa da bile en güncel adresleri bulmak mümkün. neden ayrıca navigasyona para vereyim ki.
    bu garmin ne oluyor ????

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlı olsun femo almışsın sonunda

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı cartman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    garmin yükledim demişsin ama garmin sadece bir markadır garminin kullandığı haritayı yüklediyseniz navtürk yüklemişsinizdir eğer memnunsanız size birde başarsoft deneyin derim aradaki farkı görün

Navtürkde başar soft tarafından desteklendiği söyleniyor ama arasındaki harita farkı dağlar kadar kavşaklar başar da daha bir anlaşılır ve mükemmeliyete daha yakındır...

Alıntı poyraz_o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu garmin ne oluyor ????

Garmin sadece ürün markasıdır..

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun femo almışsın sonunda
    Yok daha almadım cihan bütün cihazları denemek istiyorum ...Nasıl olacak diye sormayın o kısmı gizli Ama kullandığım ürünleri burada yazacağım maksat kullanıcı mükemmele yakın bir ürün alsın

Ama en son cihazım (sürekli olan) muhtemelen navitec nav 250 olacak

Aytuğ Alataş
    aytuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 16

Next ve Navitech arasında kaldım bende forumlara bakıyorum sadece next cihazlariçin bir anlarım ve paylaşım söz konusu, navitech den bahseden çok az, anlamadım bu işi bende navitech i çok beğendim,yazılımları aynı gibi, bir çok özelliği daha iyi bu navitech in, fiyatıda öyle, bir tek 2013 e kadar güncellemesi var oda çok etki ediyormuki, anlamadımki güncelleme yapmadan cihaz çalışmıyormu?

yıldıray aksakal
    yıldıray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    10 TV 156
    Edilen teşekkür: 47

mrb arkadaşlar.Navigazyon cihazı bende aldım.Gerçekten kullanılışlı bir cihaz.Çok fazla anlamam ama ben pirnha aldım.Özellikleri hoşuma gitti .Bunuda bir inceleyin derim.Bilgisi olan varsa düşüncelerini yazar.Bende tam olarak nasıl bir cihaz almışım öğrenirim

Hepsiburada.com : PIRANHA LEON 5' İNÇ BLUETOOTH ve FM TRANSMITTER GPS NAVİGASYON SİSTEMİ +81 İL DESTEKLİ 2009 HARİTA | Oto Aksesuar

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı aytuga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next ve Navitech arasında kaldım bende forumlara bakıyorum sadece next cihazlariçin bir anlarım ve paylaşım söz konusu, navitech den bahseden çok az, anlamadım bu işi bende navitech i çok beğendim,yazılımları aynı gibi, bir çok özelliği daha iyi bu navitech in, fiyatıda öyle, bir tek 2013 e kadar güncellemesi var oda çok etki ediyormuki, anlamadımki güncelleme yapmadan cihaz çalışmıyormu?
    aytuga next güzel bir ürün ama hem fiyattan hemde (en önemlisi) renkten kaybediyor navitec gerçekten süper bir ürün gerek yapısı kullanılabilirliği ve özellikleri ,Alacak olanlara tavsiyem kesinlikle navitech 200b yada 250 modeli olur arasındaki fark yazılım + hafıza + görünüm aralarındaki fark 100 tl dir hangisi bütcenize uyuyorsa..

yazılım güncellenmeside şöyle oluyor güncellemezsen cihaz kapanmıyor sadece yeni açılan yolar yeni yapılan inşaaları göremiyorsunuz yani o haliye bile en az 5 sene götürü. daha sonra ücretlide güncelliyebilirsiniz..

Alıntı yıldıray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar.Navigazyon cihazı bende aldım.Gerçekten kullanılışlı bir cihaz.Çok fazla anlamam ama ben pirnha aldım.Özellikleri hoşuma gitti .Bunuda bir inceleyin derim.Bilgisi olan varsa düşüncelerini yazar.Bende tam olarak nasıl bir cihaz almışım öğrenirim

Hepsiburada.com : PIRANHA LEON 5' İNÇ BLUETOOTH ve FM TRANSMITTER GPS NAVİGASYON SİSTEMİ +81 İL DESTEKLİ 2009 HARİTA | Oto Aksesuar

yıldıray bu ürünü ne zaman aldın acaba kullanma fırsatın oldumu yani bize aktaracağın bişiler varmı arayüz olarak navitech çok benziyor .ıgo8 yazılımını kullanıyor ,haritada başarsoft bluetooth fm transmitter mp4 mp3 yani bu üründe hiç yabana atılacak bir ürün değil ama marka konusu biraz endişelendiriyor kaç noktada servisi var güncellemeleri ne sıklıkla yapıyorlar.. uydu bulma hızı nasıl bunlar açarsan çok iyi olur ..
    Konu anvil tarafından (11/05/2009 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen forum kurallarını oku femoli. Flood yapmak yasaktır :Ç

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

özür dilerim adminim bir daha olmaz

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon